|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarke
31.5.2005 14:51:47   
Nannn
dadica sicer ne vem ce si me zadnje case kaj brala...sem cisto na istem kot it in zaenkrat je bilo z mojim :duda: vse v redu...misli pozitivno in bos videla vse bo v redu...jest jem sedaj Buscopan in recept imam za Dabroston...ampak ga ne bom jemala dokler ne bo hujse...


Javi ko bos koncala z pregledom...zelim ti vse naj naj in drzim pesti...

Nannn :nosecka:

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Januarke
31.5.2005 14:52:48   
gaya
ok punce, jst sem dočakala svojo uro :bravo:. lepo vas pozdrvljava z :duda:, greva na kosilo :).

Dadica za vaju drzim pesti, vse ostale pa imejte prelepo hladno popoldne in maksimalno uživajte. :sloncek:

Jutri pa spet mal poklepetamo, meni res ful lepo čas mineva :bravo:.

pa pa srečke :nosecka:

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Januarke
31.5.2005 14:59:23   
Anonimen
Jz tut šibam domov, ampak bom doma nadaljevala s "klepetom" :)-:)-

(odgovor članu gaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Januarke
31.5.2005 15:23:16   
pat
srečnice, ko greste domov:bravo:js pa tule še vsaj eno uro:((

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Januarke
31.5.2005 15:39:03   
Nannn
o pat nic bat..nisi edina...jest se vendo visim v sluzbi...kr tolaz se z tem da nisi edina..


(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Januarke
31.5.2005 16:02:19   
_katka_
caffe: Imam kolegico, ki je bila pred dvema letoma na istem kot ti. Oktobra ji je status potekel, januarja je pa imela PDP. Šla je k šefu in mu naravnost povedala. Z mano je tako, a bi me zaposlil. In jo je - za nedoločen čas. Tako da, glavo pokonci!

Pat in Nannn: še ena sotrpinka. Ampak sedaj sem OK. Zjutraj se mi je pa takoooooo spalo. Sem komaj prišla do službe, ker so se mi med vožnjo kar oči zapirale. Upam, da bo ta zaspanost kmalu minila.

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Januarke
31.5.2005 17:00:47   
LE&TA
lep pozdrav še od mene in moje :duda: Morm vam povedat da es dans počutm 98% bolš k včeri. Slabo mi je blo čist mal dopoldne, glava me nč ne boli, trebuh malenkost: Super!!:sloncek: Da bi vsaj tko tud ostalo!

Odštevam dneve do prvega pregleda- petek! Še 2 dni, upam da bo vse OK.
Kakšnih izcedkov , o katerih ve pišete, pa jst pr sebi nisem še opazla!

Upam da ste vse tudi popoldne OK, kej dobrega popacajte, predvsem pa počivajte, pa razvajajte se!

:sloncek::sloncek:

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Januarke
1.6.2005 8:40:34   
gaya
Jutro punce,

a je spet samo meni dolgčas tukaj v službi :)-:)-. Kje ste vse januarke??? A še spite?

Jst sem spet na tem, da se mi obeta en zelo :zaspan: dan in ne preveč veliko dela :).

Hudiča, me že malo skrbi, kaj je s tole našo firmo :zmeden:.

Ej caffee, oglasi se kaj, sem gledala seznam nosečk, pa sem videla, da greš na Jesenice rodit, jst bom tud tam, tko, da se zna zgodit, da bova skupaj :bravo:.

Bejbe :nosecka: javite se kaj!

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Januarke
1.6.2005 9:10:18   
_katka_
Gaya, jaz bi tudi tako službo. Jaz imam pa full dela in vedno slabo vest, ko po RR brskam, delo mi pa stoji. En dan me bo šef čez balkon obesil!!

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Januarke
1.6.2005 9:47:05   
gaya
joj ne želi si take službe, res. Ker prej k sem mela dela do vratu, mi je vsaj služba hitr minila, zdajle pa se mi minute vlečejo na ful :).
Sicer se pa tolažim, da zdaj je itak špica sezone v gradbeništvu in samo čakam, kdaj se bo usulo name :)-, pol bom pa jamrala, k za RR ne bom mela več časa :(.

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Januarke
1.6.2005 10:06:55   
Anonimen
Evo mene, caffe se javlja! Jz sem pa dones frei, tralalala :)-:)-....ker sem bila na prvem pregledu in je vse ok! Moram pa povedat, da sem materinsko knjižico dobila zastonj, medtem ko sem za slikco morala plačat 700,00 SIT.

Gaya, ja jz bom na Jesenicah. Iz katerega konca pa si ti drugače doma? Zanima me zato, ker sem ravno premišljevala, da v svoji okolici nimam "sorodne duše", pa tut rabim družbo naslednje leto za šetkanje z vozičkom :)-:)-

(odgovor članu gaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   Januarke
1.6.2005 10:35:48   
gaya
Zdaj sem iz Lesc, z lubijem :love: sva tam eno leto, ampak do poroda bova pa že na Javorniku, ker mi je babica podarila stanovanje tam in bomo kmalu začeli z obnovo :bravo:. Ej mogoče sem falila, koliko si pa stara? Ej ful luštno, ker jst tud nimam glih kake nosečke okol mene s takim rokom, so vse zdaj na porodniški in bodo drugo leto v službi :).
Daj mi še zaupaj kerga G maš, k jst razmišljam o menjavi G, nekako ji ne zaupam.

Pa ful dobr da si fre :sloncek::bravo:

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Januarke
1.6.2005 11:01:35   
A & T
Hojla punce,

da se se jaz malo oglasim, da ne boste mislile, da sem se kaj skregala z vami.

Jaz sem dobro, tudi jaz odstevam dneve do prvega pregleda, ki ga imam v torek, pocutje je vredu, le napade utrujenosti imam. Vceraj sem popoldan od treh pa do pol sedmih prespala.

Dadica, ne se jokat in sekirat, misli pozitivno in cim vec pocivaj, bos videla, da bo vse vredu, ceprav vem, da je v moji kozi lazje.

Lepo se imejte in pazite nase.

Cao...:kuza:

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?