|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 0:02:52   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

PS: Naslednji teden vam pa nekaj pokažem, a prav?user posted image


zakaj pa ne ta teden?

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 0:08:33   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu


se pravi vsi A-jevci bi morali biti pravi VEGANI,  da boste sploh lahko še kakšno zdravo leto preživeli



user posted image user posted image user posted image še smeškoti manjkajo tu, da ne bo kera kaj narobe razumela.

Jaz imam pa 0. Mitja ima pa A, za otroke pa ne vem.

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 0:09:42   
glugluglu
ja no pol pa lahko noč

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 7:35:35   
rovar_ka
Dobro jutro!

Ste pa me fajn nasmejale včeraj, kakšne ste streljaleuser posted image Ker ste bile tako pridne, vam jaz danes jaz častim eno kavico
user posted image

Mi pa gremo danes spet na uvajanje in jih bomo celo same pustili tam. We'll seeuser posted image



_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 7:48:30   
Majuska
'jutro,

hmmm bolj na hitro, ker se še nisem spravila k sebi ... smo imeli kar mirno noč, mišek je bil priden, vstajanje je pa itak vedno prezgodaj.

Zaaaaajtrrrrk user posted image

user posted image


< Sporočilo je popravil Majuska -- 28.8.2009 7:53:52 >


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 8:14:03   
3jeMi
Dobro jutrooooo, lejdis!

Vidim, da se vam je malo odpeljalo včeraj user posted image user posted image user posted image ... user posted image ... se bliža začetek šolskega leta in s tem tudi tipkanje na RR... user posted image

... nič, bom danes kar skenslala vse svoje delovne obveznosti in prebirala RR...

mi smo pa... spali od do... brez premora... zvečer me je otrok poslal ven iz sobe, ker je hotel spati, zjutraj pa samo poklical z Ba in smo vstali...

smo pa včeraj imeli sestanek v vrtcu... al bo pestro... že v štartu je bilo jasno, da imamo v skupinici enega malega barabina, ki je mimo grede najstarejši (16 mesecev), ki rad kako klofuto pripopa, ampak se zgleda starši tega dobro zavedajo in tudi vzgojitelja sta to takoj registrirala... bajdpotka... imamo gospo vzgojiteljico in gospoda pomočnika vzgojiteljice... oba sta zelo simpatična in mislim, da se bodo imeli strašno fajn... skupinica pa nima nobenega imena, ker so se vsi vzgojitelji zedinili, da naši otroci niso nobene živalice, rastlinice itd. ... ampak so otroci z imeni in v vrtcu pripadajo vzgojiteljem, torej naš Lovro je od Barbare in Matjaža... user posted image
je pa naša žaba poskrbela za dozo smeha v vrtcu in še potem (zvečer sem se ulegla v posteljo in se spomnila tega dogodka... joj, sem se do solz nasmejala)...
... skratka, malčki so se začeli igrat po svoje, medtem ko smo mi sedeli za mizico, moj user posted image  se je vsedel malo bolj stran, tako da ga je imel Lovro kar skozi na oku... ampak, mali se je nekaj zaigral, in se kar naenkrat spomnil, da bi šel k očku, ampak je zaštartal v napačno smer... pa se začne rinit med eno mamico in očka... omenjeno mamico še tako grdo odrine, pogleda in nekaj začeblja, kot češ: No, dej umakni se, a ne vidiš, da ne morem mimo. ... potem pa začne plezati k omenjenemu očku... ga vzgojiteljica gleda in reče: Lovro, a se nisi zmotil?... mali jo gleda, kot češ: Ki češ met?... in pleza dalje... omenjeni očka pa ne bodi len, ga vseeno vzame v naročje, se malo pomeni z njim in mali se kar stisne k njemu... potem mu pa jaz rečem: Lovro, ampak to ni tvoj oči.... mali me pogleda: Joj, kwa spet težiš, kwa je narobe?.... potem pa čez ramo na drugi strani zagleda svojega očka, pogleda mene in pogleda napačnega očeta... malo tuhta... pogleda po sobi... še malo tuhta... pogleda mene in v jok... ampak se je samo malo pocrtal in piči dalje... lump mali user posted image

... skratka, upam, da se bomo kar zabavali v vrtcu... tudi noben od staršev se mi ni zdel kaki blazni komplikator, ampak to se bo itak pokazalo s časoma...

ajde, pa grem brat... se moram kar malo podkrepit in psihično pripravit ... s'nedvič here I come...

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 8:20:04   
Majuska
'jutro 3jeMi user posted image

no pa imamo prigodo iz vrtca že navsezgodaj ... Lovro je faca user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 8:26:32   
3jeMi
ah... sem začela brat...

za vse male bolehne žabice...
user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 8:28:51   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

sem pozabla napisat...zgleda da smo dobili vrtecuser posted image user posted image user posted image ...sem danes govorila z ravnateljico in je potrdila..jutri morem še pomočnico ravnateljice poklicat da vidim kaj od papirjev morem prines...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... odlično!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 8:35:18   
tims
Dobro jutro,

madona, včeri se je pa dogajal tuki gor, a? Jaz pa spet mrknla v pojstli. Zgleda da vas bom lahko samo še v službi čekerala.

Sem pa drug teden na dopustuuser posted image . Sem prav vesela in komaj čakam torek, da začnemo z uvajanjem. Se mi je pa vse fajn poklopil. Z Nino imava ob devetih uvajanje v vrtec (kakšno uro), ob pol enajstih imava pa s Timom začetek šole, tako da bom lahko z obema šla.

Neboglasnica, glede Medrola. Sicer nisem ravno ne vem kako na tekočem, vem pa da ga dajejo tudi otrokom z astmo in pri kakšnih alrgijah. To sem zasledila takrat, ko sem po netu mal čekerala za našga Tima in sem vidla, da je kar nekaj mamic dobilo to zdravilo za svoje malčke. Baje kakšnih hudih reakcij in stranskih učinkov pri kratkotrajnem uživanju naj ne bi bilo. Bi pa na tvojem mestu poklicala, če bi me bilo strah in se pozanimala, če lahko dobi kaj drugega. Saj vedno obstaja še kakšno drugo zdravilo.
 
 
HD, super za vrtecuser posted image user posted image user posted image . Jaz sem šele zadnjič dojela, kok smo lahko veseli, k smo dobil prostor v vrtcu, ko so na poročilih objavli, kok otrok je ostal pa brez.

Cepljenje - pri naši nisem takoj opazila kakšne spremembe. Je šele po 14 dneh fasala vročinouser posted image , ki je trajala dva dni.

Almera, jaz sem tud bolj zimski tip. Pa se vsi sprašujejo, kako mam lahko rada zimo, ko me pa večno zebe. Sam tale vročina mi je tumač. Mi je kr slabo.... Na morju ne rečem, med tem betonom je pa za umret.

Sej ne morem verjet. Tok ste me v smeh spravle s ženitno posredovalnico. Ste servirale polno dozo smeha že navsezgodaj. Res vas je bilo fino bratuser posted image .

Še krvna skupina. Pri nas imamo pa vse možnouser posted image . Moj je AB+, Tim A+, Nina B+, jaz pa AB-. Je moj reku, da sem edina negativka v familiji user posted image . Majuska, kje si bila, ko sem rodila? Bi mi tvoja kri prav sedlauser posted image .

3jeMi, sem si prov predstavljala malega, kakšne face je delal zravenuser posted image . Faca mala.

Grem mal delat.




< Sporočilo je popravil tims -- 28.8.2009 8:37:02 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 8:39:41   
3jeMi
user posted image user posted image user posted image  bejbe!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image ... no, do 95. strani sem pod mizo ležala... user posted image user posted image user posted image

... zdaj se bom pa pobrala in šla na kofi... potem se bom pa kar nazaj pod mizo ulegla, da ne bom spet s stola padla... buh ve kaj me še čaka za prebrat... user posted image


(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 9:04:20   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: tims

Še krvna skupina. Pri nas imamo pa vse možnouser posted image . Moj je AB+, Tim A+, Nina B+, jaz pa AB-. Je moj reku, da sem edina negativka v familiji user posted image . Majuska, kje si bila, ko sem rodila? Bi mi tvoja kri prav sedlauser posted image .




najbrž sem še 2 v 1 sedela v kakšnem kotu  z nogami u luft ... user posted image

... tole zdajle je bilo slišat kar mal vampirsko user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 9:06:33   
ksenci
jutrouser posted image
moja noga že bolše- no vsaj boli ne hudouser posted image malo pokukam kaj dogaja, pol pa na prevez. Aljaža bom pr sestri pustila, da se mal poigrata ta čas.
u mašina, včeri pa ste mele maraton! grem prebrat kaj ste naklofale. zihr vam je sekal, da ste tak velikuser posted image



(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 9:17:45   
ksenci
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

... hi, hi, našla kar jaz ...


Zato mogoče?


user posted image


Ni slabo, a ne?


zdaj pa vidim, kaj vas je obnorelo, da ste tolk naklofaleuser posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 9:31:52   
ksenci

jz sm se prav fajn narežala za dobro jutro, zdaj pa šibam v zd.

lili3, inigo-
no upam, da se vidmo v pondelekuser posted image umpa itak prideuser posted image kaj pa sandrine ima čas? mojcek javi pravočasno če prideš, da pelem aljaža prej k frizerjuuser posted image in še vse ostale, če mate cajt, welkom to de jungleuser posted image user posted image

hd- fajn za vrtecuser posted image zdaj pa lahk greš za uno zavarovalnico delatuser posted image
jz mam pa krvno skupino B-, Marko 0+,Aljaž B+-od vsakega nekiuser posted image
ostalo pa rajš ne bom komentiralauser posted image





(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 9:42:44   
3jeMi
user posted image user posted image user posted image  punce... sem izpod mize... se še malo nadiham in še malo pokomentiram... potem pa delo... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tims
Sem pa drug teden na dopustuuser posted image . Sem prav vesela in komaj čakam torek, da začnemo z uvajanjem. Se mi je pa vse fajn poklopil. Z Nino imava ob devetih uvajanje v vrtec (kakšno uro), ob pol enajstih imava pa s Timom začetek šole, tako da bom lahko z obema šla.



jest tud jest tud user posted image ... tudi začnemo v torek... bo pa ene 8 otrok, ostali bodo kapljali vse do februarja...

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   [Brisano sporočilo]
28.8.2009 9:59:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 10:08:59   
3jeMi
HD... najbolje, da govoriš z vzgojiteljico... se mi zdi, da ima vsaka svoj red... pri nas je tako, da si prvi dan v vrtcu z otrokom 2 urci (potem gremo vsi domov), drug dan že malo več... jaz sem večeraj dobila občutek, da imata naša dva vzgojitelja namen uvajanje končati kar naslednji teden, torej v 4 dneh...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 10:22:58   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

HD... najbolje, da govoriš z vzgojiteljico... se mi zdi, da ima vsaka svoj red... pri nas je tako, da si prvi dan v vrtcu z otrokom 2 urci (potem gremo vsi domov), drug dan že malo več... jaz sem večeraj dobila občutek, da imata naša dva vzgojitelja namen uvajanje končati kar naslednji teden, torej v 4 dneh...


Pri nas je tud rekla, da naj bi maksimalno en tedn uvajanje trajal.

Majuska, ja, pa res mal vampirsko zveni, zdaj ko sem še enkrat prebralauser posted image .

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   [Brisano sporočilo]
28.8.2009 10:36:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 2570
   [Brisano sporočilo]
28.8.2009 10:49:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 10:51:57   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

ja in če bo moja začela šele z 7. septembrom, ker bo zdej 1 teden v SG..potem je sploh ne bom uvajala al kako???


boš boš, ravno tako, samo pač drugih staršev ne bo poleg... če že veš katero vzgojiteljico imate, jo pokliči...

mi imamo kar cicibanke...

< Sporočilo je popravil 3jeMi -- 28.8.2009 10:53:18 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :)
28.8.2009 11:14:09   
tims
Mi imamo tud Cicibanke.
Mislim, da ne bi smela imet problemov s kasnejšim uvajanjem. Sej tisti otroci, ki pridejo šele dec ali jan. imajo tudi uvajanje.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   [Brisano sporočilo]
28.8.2009 11:14:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2574
   [Brisano sporočilo]
28.8.2009 11:14:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ksenci)
  Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?