|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 18:46:30   
nejcko


Amoss, oprosti moji nevednosti - ampak a si že čez rok?
Če si, nujno v porodnišnico - zelen izcedek je lahko od otročka pokakana plodovnica. Jaz to nisem vedla in sem dva dni še tako latala okoli. Zna bit nevarno.


(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 18:57:25   
Amoss
Ja sem čez rok en dan, tega pa nisem vedela.Sem včeraj imela takšno zelenkasto sluz.Že letim v bolnico.No ob devetih grem ker takrat pride moj :love: domov da gre z mano.
In če se je :duda:pokakal kaj to pomeni?
Saj ni bilo fejst ampak takšna rahlo zelena sluz!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 18:59:52   
Blink1
Lani avgusta so se menjale ob 6. ali 7. uri zjutraj. Tak da mislim, da bo druga smena če greš po sedmi uri.

Pa še boljše je, ker pridejo frišne babice v službo in niso našpičene kot tiste, ki komaj čakajo da grejo domov. Pri meni je bilo isto...Nočna babica (ob 5. zjutraj) tečna ko pes:hudicek::hudicek: So se potem menjale in je bilo sanjsko :bravo::bravo:

Amoss...dosti sreče in hiter porod (pa ne doma:zmeden2: )

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 19:00:19   
Amoss
Aja, kak bodo pa oni vedeli če se je mali pokakal?
Kaj naredijo kakšno preiskavo ali kaj?

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 19:02:29   
Blink1
Hmmm....verjetno se vidi na UZ.

Ti kar idi v porodnišnico, reči da imaš kao neke popadke...pa naj te sestra pregleda (bo že videla kaj ti ven teče), pa tak te bodo dali na CTG. Če ne bo nič, pa gresta domov.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 19:06:51   
nejcko
Amoss, verjetno gre za razpok mehurja - plodovnica ti je začela odtekat, in zdaj moraš v 24-ih urah rodit.
Če se je mali notri pokakal ni nič zelo travmatičnega, edino če se take plodovnice napije, pa ni ravno ok. Lahko se pa ti okužiš - jaz sem potem morala jemati antibiotike.

Srečno in čim lažji ter čim hitrejši porod ti želim.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 19:17:50   
nejcko
Da ti še malo bolj podrobno opišem - meni se je parkrat tako malo ven "ulilo" - zelenorjavkast izcedek - kot recimo pri menstuaciji, da sem imela hlačke mokre. Pa sem isto mislila, da gre samo za izcedek. Čez dva dni sem šla na naročeno kontrolo v porod. (sem bila že 12 dni čez rok), in ko so mi predrli mehur, se mi je začelo malo svitati, da je bilo to to - ker plodovnica je bila milo rečeno - senf.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 19:19:32   
rozi81
Tist zelen izcedek je lahko tut kakšno lažje vnetje oz. glivice. Ni nujno da je pokakana plodovnica.
Amoss samo pokliči v Ptujsko porodnišnico jim razloži kaj vse se ti dogaja ti bodo že povedali kako in kaj. Sej ko boš odložila telefon se lahko še vedno odločiš kam boš šla rodit.

Lep in čim lažji porod ti želim.

LP S

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 19:19:37   
Amoss
Hvala, saj mi skozi nekaj teče.Samo popadke pa mislim da nimam ker je preveč neenakomerno to šraufanje, no pa itak grem not, če ne druga bom mirno spala, da je z mojim :duda: vse o.k.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 19:51:42   
Lana_s
Ti se kar pojdi pokazat. Če te bodo obdržali pa ti želim vso srečo in čimhitrejši porod, pa da se boste čimprej cartali.:bravo::rozica::miska::angel:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 20:07:50   
Rubin.
Amoss, javi kako se bo večer oz. noč iztekla. Tudi jaz sem iz MB in me res zanima kako in kaj. Da so v porodnih sobah taki zmaji? Mama mija. Jaz sem slišala, da sta sestra Erika in Zdenka 1A, upam, da boš naletela na niju. Držim pesti! Sicer pa se ne daj sprovocirat in vztrajaj pri svojem do konca, če se ti zdi, da imaš težave potem jih imaš in ona je tam v službi zaradi tebe in ne obratno. Bodi vztrajna in pogumna. ;)

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 20:18:27   
Amoss
Hvala punce za vse nasvete in lepe želje.Zdaj se še stuširam in grem.Če se najkasneje jutri zjutraj ne oglasim sem ostala notri.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 20:21:58   
Teya
upam si trdit v imenu vseh, da smo v mislih s tabo!!!!
drži se!!!
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 20:33:12   
Blink1
Jaz sem imela babico Vereno - zlata ženska. Pa Roze-Mari je tudi zakon.

Držim pesti:muca:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 21:58:58   
Anonimen
Tudi babica Veleda je super babica!!! Tebi pa želim lahek in hiter porod! :kuza:

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   Nesramnost !!!!
31.5.2005 22:13:01   
Anonimen
Srečno tudi od mene! Upam, da se že kaj dogaja.

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?