|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Veganski vrtec
20.8.2009 23:06:46   
Anonimen
No, pa razširimo znanje.user posted image
Vsi nadomestki, ki se jih dobi na trgu, pač niso iz kravjega mleka. Pri nas sem zaenkrat sicer zasledila nadomestek za dojenčke le v Mullerju in sicer prilagojeno mleko narejeno iz soje - Aptamil Soja od Milupe. V tujini je ponudba pestrejša.

< Sporočilo je popravil *Angelina* -- 20.8.2009 23:07:47 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Veganski vrtec
20.8.2009 23:26:33   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Nisem usega brala, se mi ne da. Torej jaz sem skoraj 100% na presni in kljub temu moja otroka jesta vse in vse bosta jedla, dokler ne bosta dovolj stara, da se sama odločita o svoji prehrani!


Zame je to odraslo in odgovorno razmišljanje. Podpiram tiste, ki se odločijo za vegeterianstvo in se uravnoteženo prehranjujejo, ampak to je njihova odločitev in otrok naj se kasneje odloči sam, pa tako ali drugače. In če bi tale mamica iskala veganski vrtec zaradi otrokove potrebe potem dvomim da bi spraševala tukaj, ker v primeru zdravniškega potrdila vrtec mora zagotovit ustrezno dieto ali ne, tukaj pa gre verjetno pač za mamino prepričanje, ki je samo po sebi sicer čisto ok, če njej tak paše, ampak otrok pa naj kasneje o tem presoja.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Veganski vrtec
20.8.2009 23:42:38   
Anais Nin

Sama od majhnega ne jem mesa, ga sploh ne prenašam. Otrokoma ga pa dajem in tudi sama sem za to, da se sama odločita kaj bosta jedla. Ponavadi zajtrkujem surovo korenje onedva pa paštetko na kruhu :)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 18:27:05   
lala.
Za začetek en linkec do slikic veganskih otrok:
http://www.veganhealth.org/articles/realveganchildren/

Najbolj smešno dejstvo je pa to, da čez vegetarijanstvo in veganstvo udrihajo ženske, ki imajo same preveč kil, se nažirajo s smokiji in sladoledi in MISLIJO, da vedo, kaj je zdrava prehrana.Ko bodo imeli raka čez 20,30,40 let, pa vedite, da bo krivda tudi na vaših ramenih.



Zdaj pa PROSIM vse, ki nimate informacij o veganskih vrtcih, zginite iz te teme, ker ste pošteno nadležne. Privoščite si kakšno kremšnito in  pejte ležat na kavč in futrat svoje otroke s svinjino in pustite veganske mamice, da v miru iščejo vrtec za svojega otroka! ;)


(odgovor članu Anais Nin)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 21:00:02   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Zdaj pa PROSIM vse, ki nimate informacij o veganskih vrtcih, zginite iz te teme, ker ste pošteno nadležne. Privoščite si kakšno kremšnito in  pejte ležat na kavč in futrat svoje otroke s svinjino in pustite veganske mamice, da v miru iščejo vrtec za svojega otroka! ;)




Točno tako....................

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
21.8.2009 21:02:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 21:14:36   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Za začetek en linkec do slikic veganskih otrok:
http://www.veganhealth.org/articles/realveganchildren/

Najbolj smešno dejstvo je pa to, da čez vegetarijanstvo in veganstvo udrihajo ženske, ki imajo same preveč kil, se nažirajo s smokiji in sladoledi in MISLIJO, da vedo, kaj je zdrava prehrana.Ko bodo imeli raka čez 20,30,40 let, pa vedite, da bo krivda tudi na vaših ramenih.



Zdaj pa PROSIM vse, ki nimate informacij o veganskih vrtcih, zginite iz te teme, ker ste pošteno nadležne. Privoščite si kakšno kremšnito in  pejte ležat na kavč in futrat svoje otroke s svinjino in pustite veganske mamice, da v miru iščejo vrtec za svojega otroka! ;)




Se pravi, če bom otroka hranila po zakonih veganske prehrane pol ne bodo dobili raka ali kako? Ker potem mi ni jasno kako za rakom lahko zbolijo dojenčki, ki še druga razen materinega mleka niso pili?????

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 21:23:02   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Za začetek en linkec do slikic veganskih otrok:
http://www.veganhealth.org/articles/realveganchildren/

Najbolj smešno dejstvo je pa to, da čez vegetarijanstvo in veganstvo udrihajo ženske, ki imajo same preveč kil, se nažirajo s smokiji in sladoledi in MISLIJO, da vedo, kaj je zdrava prehrana.Ko bodo imeli raka čez 20,30,40 let, pa vedite, da bo krivda tudi na vaših ramenih.



Zdaj pa PROSIM vse, ki nimate informacij o veganskih vrtcih, zginite iz te teme, ker ste pošteno nadležne. Privoščite si kakšno kremšnito in  pejte ležat na kavč in futrat svoje otroke s svinjino in pustite veganske mamice, da v miru iščejo vrtec za svojega otroka! ;)




ti si pa tipičen primerek ljudi iz kakšne ekstremistične sekte....ker si pustiš do konca oprati možganeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 21:25:28   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

Se pravi, če bom otroka hranila po zakonih veganske prehrane pol ne bodo dobili raka ali kako? Ker potem mi ni jasno kako za rakom lahko zbolijo dojenčki, ki še druga razen materinega mleka niso pili?????



Frutka, to je zato ker mame ne jejo veganske hrane.

p.s.: ne poskušej jim pridt do dna, jest sm ene 2x probala pa sm se na konc jest butasto počutla... 


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 22:04:17   
Raho
Ob takih temah se sprašujem, kako daleč je sposobna iti človeška neumnost, da si izmisli še kaj bolj butastega!

In ja, mamice veganke, ve kar iščite vrtce za vaše otroke. Toda, ali ste kdaj pomislile, da je vsiljevanje določene vrste prehrane enako kot vsiljevanje določene vere ali poveličevanje določene rase... V vsakem primeru gre za omejevanje človekove osnovne pravice: SVOBODE, in sicer svobode izbire. To pa pomeni, da ne spoštujete ne otrokovih in ne človekovih pravic. In kar je še huje - omejujete svojega otroka.

Pa veliko sreče vam želim pri izbiri pravega vrtca. Če ne bo šlo drugače, pa lahko ustanovite svojega.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 22:04:45   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Za začetek en linkec do slikic veganskih otrok:
http://www.veganhealth.org/articles/realveganchildren/

Najbolj smešno dejstvo je pa to, da čez vegetarijanstvo in veganstvo udrihajo ženske, ki imajo same preveč kil, se nažirajo s smokiji in sladoledi in MISLIJO, da vedo, kaj je zdrava prehrana.Ko bodo imeli raka čez 20,30,40 let, pa vedite, da bo krivda tudi na vaših ramenih.



Zdaj pa PROSIM vse, ki nimate informacij o veganskih vrtcih, zginite iz te teme, ker ste pošteno nadležne. Privoščite si kakšno kremšnito in  pejte ležat na kavč in futrat svoje otroke s svinjino in pustite veganske mamice, da v miru iščejo vrtec za svojega otroka! ;)




ti si pa tipičen primerek ljudi iz kakšne ekstremistične sekte....ker si pustiš do konca oprati možganeuser posted image


Ta je jehova priča, ker je uporabila besedo prosimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 22:09:14   
Anonimen
Eno zgodbo mam za vse - resnično.
Familija z materjo na čelu, ne je mesa. Imajo dva otroka. Eden v OŠ, drugi v vrtcu. In enkrat pri kosilu, starejši reče: Če mi ne boste dal mesa, bom pojedel papagaja.user posted image  torej se da prit do mesa tud drgač user posted image

Jaz sem proti temu, da se otrokom ne daje vse prehrane - zakaj? - ker otrokov organizem sam določi, katera hrana mu odgovarja in katera ne. Predvsem me pa motijo izjave, da je kravje mleko za teleta - jao, pol sm jaz eno veliko tele, ker ga še zdej pijem.

Aja, pa razne diete brez mleka in mlečnih izdelkov - tega je kar precej v zadnjem času - in te diete tako radi talajo homeopati - ker je verjetno res kaj na tem, da se stanje izboljša, pri odraslem človeku, nikakor pa ne pri otrocih, razen seveda pri tistih, ki imajo potrjeno alergijo od alergologov.



(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 22:25:52   
Najaa
Sem pogledala slike otrok veganov. Ful so vsi luštni, kot otroci pač znajo biti. Večina jih je pa ful bledih, pa ne vem zakaj? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 22:26:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sem pogledala slike otrok veganov. Ful so vsi luštni, kot otroci pač znajo biti. Večina jih je pa ful bledih, pa ne vem zakaj? user posted image


ok, pol nisem sam jaz tega opazila

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 22:30:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zginte? user posted image  Kakšno obnašanje.user posted image


Ocitno niti prehrana ne pomaga nekaterim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 23:01:40   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zginte? user posted image  Kakšno obnašanje.user posted image


Ocitno niti prehrana ne pomaga nekaterim.


ja, bojda naj bi bili tisti, ki ne jedo živih bitij (čaki malo, a rastline  niso žive?) in njihovih produktov manj agresivniuser posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 21.8.2009 23:02:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 23:02:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zginte? user posted image  Kakšno obnašanje.user posted image


Ocitno niti prehrana ne pomaga nekaterim.


ja, bojda naj bi bili tisti, ki ne jedo živih bitij (čaki malo, a rastline in sadje niso žive?) in njihovih produktov manj agresivniuser posted image



Noben prasek ne opere tako belo kot pravi reklama user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 23:03:24   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zginte? user posted image  Kakšno obnašanje.user posted image


Ocitno niti prehrana ne pomaga nekaterim.


ja, bojda naj bi bili tisti, ki ne jedo živih bitij (čaki malo, a rastline in sadje niso žive?) in njihovih produktov manj agresivniuser posted image



Noben prasek ne opere tako belo kot pravi reklama user posted image user posted image


A res? Mene pa je una teta v reklami za Persil skoraj prepričala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 23:04:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zginte? user posted image  Kakšno obnašanje.user posted image


Ocitno niti prehrana ne pomaga nekaterim.


ja, bojda naj bi bili tisti, ki ne jedo živih bitij (čaki malo, a rastline in sadje niso žive?) in njihovih produktov manj agresivniuser posted image



Noben prasek ne opere tako belo kot pravi reklama user posted image user posted image


A res? Mene pa je una teta v reklami za Persil skoraj prepričala.



Skoraj, skoraj user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Veganski vrtec
21.8.2009 23:46:09   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: larskimi


user posted image , sem se res nasmejala, ko sem to prebrala. Je pa po eni strani kar žalostno, da pri vseh teh informacijah, ki jih imamo danes na voljo, da so ljudje še vedno zaradi svojega ugodja in egocentričnosti pripravljeni dati ubiti (ker verjamem, da si marsikatera dama ne bi želela umazati rok s krvjo) in pojesti vse kar leze in gre.

Je pri vas doma vse tako, kot narekuje čredni nagon? Nikoli ne skušate razmišljati s svojo glavo in narediti nekaj, kar je za vas OK, ne glede na to, kaj si drugi mislijo?

Hecno, zaradi svojega "egotripa" si pripravljena ubiti ogromno rastlin, pa ti na misel ne pride, da je to kaj groznega. Mirne duše si opereš roke, ko odtrgaš solatko (karfjolco, zeljček, peso, korenček, krompir...) in ga živega poješ ali vržeš v krop. Ker pač ljudje sodimo o tem, kaj drugo živo bitje čuti samo po tem, ali ima enak živčni sistem kot človek ali ne, menimo, da trpi samo žial, če jo ubiješ, rastlina pa ne. Zdaj te bom pa kopirala: Je pri vas vse tako, kot narekuje čredni nagon? Ne razmišljaš s svojo glavo? Verjameš, da rastline ne urejo, ne čutijo in da jim je fajn crknit zate? Bejž no bejž, isto ti je to. V vsakem primeru ubiješ nekoga. Samo da ti za rastlino ni mar. Dol ti visi.
Se pa absolutno strinjam, da je energija rastlin višja, lepša, bolj čista. Ampak rabimo tudi bolj zemeljsko energijo, če ne ne moremo živet. Čist iz duhovnega vidika je tako, da se moraš tudi včasih mal prizemljevat s kakšnim mesom, ok je to za telo, ne rabiš samo sončne energije, če že znastvenikom ne verjameš.

Strinjam se z ullo.
Pa ne jem junk fooda, ne valjam se v foteljihuser posted image , nisem debela, obožujem dobro hrano, beri zelenjavo, ne maram preveč mesa in en od mojih otrok sam od sebe že od nekdaj ne je mesa je vegi po duši od rojstva.
Larskimi pretiravaš. Ne vidiš bistva od pretiranega analiziranja življenja in hrane.

< Sporočilo je popravil Gina -- 21.8.2009 23:48:12 >

(odgovor članu larskimi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Veganski vrtec
22.8.2009 0:08:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ob takih temah se sprašujem, kako daleč je sposobna iti človeška neumnost, da si izmisli še kaj bolj butastega!

In ja, mamice veganke, ve kar iščite vrtce za vaše otroke. Toda, ali ste kdaj pomislile, da je vsiljevanje določene vrste prehrane enako kot vsiljevanje določene vere ali poveličevanje določene rase... V vsakem primeru gre za omejevanje človekove osnovne pravice: SVOBODE, in sicer svobode izbire. To pa pomeni, da ne spoštujete ne otrokovih in ne človekovih pravic. In kar je še huje - omejujete svojega otroka.

Pa veliko sreče vam želim pri izbiri pravega vrtca. Če ne bo šlo drugače, pa lahko ustanovite svojega.



Torej ti otroka odpelješ v trgovino in mu rečeš naj si izbere kaj bo jedel? Ti je vseeno ali si izbere vrečko čipsa, bonbone, sladoled itd.? Ker če mu ti določaš kaj bo jedel in kaj ne, si ista kot starši, ki otroku živali ne ponudijo kot prehrano. Otroku omejuješ človekove osnovne pravice. user posted image

Vsak starš želi za svojega otroka najbolje in vsak ima svoje prepričanje po katerem živi. Če je prepričan, da je meso škodljivo za otroka, mu ga ne bo ponudil, če je prepričan, da je zdravo, mu ga bo ponudil.



(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Veganski vrtec
22.8.2009 0:17:42   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ob takih temah se sprašujem, kako daleč je sposobna iti človeška neumnost, da si izmisli še kaj bolj butastega!

In ja, mamice veganke, ve kar iščite vrtce za vaše otroke. Toda, ali ste kdaj pomislile, da je vsiljevanje določene vrste prehrane enako kot vsiljevanje določene vere ali poveličevanje določene rase... V vsakem primeru gre za omejevanje človekove osnovne pravice: SVOBODE, in sicer svobode izbire. To pa pomeni, da ne spoštujete ne otrokovih in ne človekovih pravic. In kar je še huje - omejujete svojega otroka.

Pa veliko sreče vam želim pri izbiri pravega vrtca. Če ne bo šlo drugače, pa lahko ustanovite svojega.



Torej ti otroka odpelješ v trgovino in mu rečeš naj si izbere kaj bo jedel? Ti je vseeno ali si izbere vrečko čipsa, bonbone, sladoled itd.? Ker če mu ti določaš kaj bo jedel in kaj ne, si ista kot starši, ki otroku živali ne ponudijo kot prehrano. Otroku omejuješ človekove osnovne pravice. user posted image

Vsak starš želi za svojega otroka najbolje in vsak ima svoje prepričanje po katerem živi. Če je prepričan, da je meso škodljivo za otroka, mu ga ne bo ponudil, če je prepričan, da je zdravo, mu ga bo ponudil.





Čuj, Angelina, dal' ti čitaš?

Pa daj se pol potrudi pa tudi razumi in ne trgaj stvari iz konteksta... Bo šlo?

Pa takšne bu**** primerjave kot je tvoj prvi odstavek prišparaj za koga drugega.


Sam res ne razumeš, šele sedaj, ko sem šla drugič prebrat, kaj si napisala, sem ugotovila, da ti moj post sploh ni jasen. Preberi še enkrat - vse besede.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Veganski vrtec
22.8.2009 0:18:42   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ob takih temah se sprašujem, kako daleč je sposobna iti človeška neumnost, da si izmisli še kaj bolj butastega!

In ja, mamice veganke, ve kar iščite vrtce za vaše otroke. Toda, ali ste kdaj pomislile, da je vsiljevanje določene vrste prehrane enako kot vsiljevanje določene vere ali poveličevanje določene rase... V vsakem primeru gre za omejevanje človekove osnovne pravice: SVOBODE, in sicer svobode izbire. To pa pomeni, da ne spoštujete ne otrokovih in ne človekovih pravic. In kar je še huje - omejujete svojega otroka.

Pa veliko sreče vam želim pri izbiri pravega vrtca. Če ne bo šlo drugače, pa lahko ustanovite svojega.



Torej ti otroka odpelješ v trgovino in mu rečeš naj si izbere kaj bo jedel? Ti je vseeno ali si izbere vrečko čipsa, bonbone, sladoled itd.? Ker če mu ti določaš kaj bo jedel in kaj ne, si ista kot starši, ki otroku živali ne ponudijo kot prehrano. Otroku omejuješ človekove osnovne pravice. user posted image

Vsak starš želi za svojega otroka najbolje in vsak ima svoje prepričanje po katerem živi. Če je prepričan, da je meso škodljivo za otroka, mu ga ne bo ponudil, če je prepričan, da je zdravo, mu ga bo ponudil.





Točno tako.
Me pa resno firbec kolk potomcev zagovornic svobodne izbire je krščenihuser posted image


< Sporočilo je popravil water lily -- 22.8.2009 0:23:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Veganski vrtec
22.8.2009 8:40:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily
Me pa resno firbec kolk potomcev zagovornic svobodne izbire je krščenihuser posted image


Eto, moja ni ... in to ravno za to, ker ji dopuščam možnost izbire ... ko bo vedela za kaj se gre, in če bo želela biti krščena, naj se gre krstit ... ker če jo enkrat krstim, se "odkrstit" ne da, a ne? Tudi jaz sem krščena, pa bi raje videla, da nebi bila.
Samo za to, da bo pa lepa v beli oblekici in da bo fešta je pa jaz ne mislim dat krstit ... raje ji naredim fešto, ker je dobila prvi zobek, naprimer.

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Veganski vrtec
22.8.2009 9:01:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: water lily
Me pa resno firbec kolk potomcev zagovornic svobodne izbire je krščenihuser posted image


Eto, moja ni ... in to ravno za to, ker ji dopuščam možnost izbire ... ko bo vedela za kaj se gre, in če bo želela biti krščena, naj se gre krstit ... ker če jo enkrat krstim, se "odkrstit" ne da, a ne? Tudi jaz sem krščena, pa bi raje videla, da nebi bila.
Samo za to, da bo pa lepa v beli oblekici in da bo fešta je pa jaz ne mislim dat krstit ... raje ji naredim fešto, ker je dobila prvi zobek, naprimer.



točno tako



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?