|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Veganski vrtec
25.8.2009 11:47:23   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Ulla, sej nima smisla. Ne boš jim prišla do konca, ker to je kot sekta, ki vidi samo pol mm pred nosom, nič levo ali desno.


sej vemuser posted image sam ne prenesem da bojo eni ekstremisti men bučnce lušli, k nimajo pojma sploh o čem govorijo....to zgleda folk nekaj nekje prebere, al pa sliši in se jim zdi blazno fino in kul in pol to furajo, čeprov nimajo blage vezeuser posted image pa ajd, neka.....sam posiljevat otroka s takimi stvarmi, je pa zame osebno nedoumljivo, bolanouser posted image grem mal kako rastlinco glodat, mogoč bojo moji možgani potem dojeli smisel takega zanemarjanja in zlorabljanja otrokuser posted image user posted image



Sej maš prav, sam bockat se z njimi... Glej, pri nas v vrtcu, kjer sem delala, je bila ena huda vegetarijanka. Zahtevala je, da otrok ne je mesa, a mali je skoraj oke zgubil na krožniku od soseda. Doma ga je pa filala s fižolovo juho in picami (seveda brez salame user posted image ), pa obvezno je vsako jutro prinesel škatlo piškotov s sabo. Da ne govorim, da je bil med najbolj močnimi. Njegova mati pa debela. Itak. To je njeno vegetarijanstvo. Sej ne rečem, niso vsi taki, sam zahtevat, da otrok ne je mesa in se it nekaj, o čemer pojma nimaš...

< Sporočilo je popravil Najaa -- 25.8.2009 11:50:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Veganski vrtec
25.8.2009 11:50:42   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa



In kaj misliš da bo naredil CSD če otrok ne je mesa? In varuh človekovih pravic?

Svašta.......mislim, ene ste res debilne...........pa retardirane.

Pa by the way, a sem jaz kje napisala da ne jem mesa mogoče? Ali pa da ga moj otrok ne je?

res ne razumete v čem je point, pa saj ne morete...........se vam vidi da malo zaostajate.

Pa tko kot je ena napisala, če ženska odpre temo ali in kje so veganski vrtci, ne vem zakaj morate tiste, ki pojma nimate o tem kaj je vegansko in kaj vegeterijnsko, debatirat. Kaj vas boli k.....?
Pejte prat cote pa možu likat srajce............



Se vidi, da ješ meso - in to velike zrezke, take mastne, pa ne čisto zapečene. Veš, take krvave steake, ko se iz njega pocedi kri, ko vanj zapičiš vilico...










Po agresivnem nivoju komuniciranjauser posted image

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
25.8.2009 11:56:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 10:58:04   
lala.
Svoboda in omejevanje izbire? Pol foruma je otroka vpisalo na vereuk. Kaj pa če bi mu bolj prijala muslimanska vera? user posted image

In res je malo nesmiselno obtoževati vegetarijance in vegane, da nimajo pojma o prehrani, ker sama poznam vso biologijo in kemijo hrane, kaj s čim jesti, da dobiš maksimum železa, zakaj jesti le polnozrnate zadeve, kaj vsebuje kvinoja, kaj sejtan, kaj brusnice.

In če še katera misli, da so vegetarijanci in vegani bledolični suhci brez mišične mase in s podočnjaki pod očmi - se katera spomni Riverja Phoenixa? Čudežnega dečka? Poguglajte, bil je največji, najmočnejši in najlepši iz četverice v filmu Stand by me. Pa ne boste verjele - bil je vegan še od otroštva.
http://i3.iofferphoto.com/img/1121583600/_i/7486704/1.jpg

River je žal podlegel Hollywoodu in postal ikona, kar sicer nima veze z veganstvom, njegov mlajši brat Joaquin Phoenix je pa - ne boste verjele - isto vegan od zgodnjega otroštva in očitno mu ne manjka ničesar. ;)

To so samo primeri, ki jih lahko dejansko tudi lahko same vidite in poznate. Jih ne bi omenjala, če se ne bi oglašale same take coprnice, ki očitno ne vidijo dlje od svojega praga kmečkega življenja.

Dodano: Aha, pa še nekaj. Sama nisem za siljenje otroka k določeni prehrani.
Vendar prehrana v vrtcih ni ravno odlična alternativa veganstvu. Suha salama vsak drugi dan, a to je kao zdravo?

Mi lahko kdo reče, da vaši otroci vedo točno proces predelave mesa? Bi pojedli jetrca, če bi jih poimenovali jetra in iz kje prihajajo? Bi pojedli perutničke, če bi jih poimenovali peruti? Bi pojedli bedrca, če bi jih poimenovali bedra? Bi jedli meso, če bi jim razložili postopek pridelave? Strel v glavo? Meni se zdi, da ravno VI (nekateri) ne dajete svojim otrokom dovolj izbire. Z nevednostjo jih spreminjate v sebi enake, odločitev pa na njihove prelagate na takrat, ko bodo že itak zasvojeni s soljo in chicken mcnuggetsi in ne bodo imeli volje odnehat user posted image Way to go.


< Sporočilo je popravil lala. -- 26.8.2009 11:05:33 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:04:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Svoboda in omejevanje izbire? Pol foruma je otroka vpisalo na vereuk. Kaj pa če bi mu bolj prijala muslimanska vera? user posted image

In res je malo nesmiselno obtoževati vegetarijance in vegane, da nimajo pojma o prehrani, ker sama poznam vso biologijo in kemijo hrane, kaj s čim jesti, da dobiš maksimum železa, zakaj jesti le polnozrnate zadeve, kaj vsebuje kvinoja, kaj sejtan, kaj brusnice.

In če še katera misli, da so vegetarijanci in vegani bledolični suhci brez mišične mase in s podočnjaki pod očmi - se katera spomni Riverja Phoenixa? Čudežnega dečka? Poguglajte, bil je največji, najmočnejši in najlepši iz četverice v filmu Stand by me. Pa ne boste verjele - bil je vegan še od otroštva.
http://i3.iofferphoto.com/img/1121583600/_i/7486704/1.jpg

River je žal podlegel Hollywoodu in postal ikona, kar sicer nima veze z veganstvom, njegov mlajši brat Joaquin Phoenix je pa - ne boste verjele - isto vegan od zgodnjega otroštva in očitno mu ne manjka ničesar. ;)

To so samo primeri, ki jih lahko dejansko tudi lahko same vidite in poznate. Jih ne bi omenjala, če se ne bi oglašale same take coprnice, ki očitno ne vidijo dlje od svojega praga kmečkega življenja.



S čim si že hranila svojega dojenčka, če ga imaš seveda?

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:06:28   
lala.
Z vsem, razen mesom. Nismo vegani.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:08:06   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Z vsem, razen mesom. Nismo vegani.


Aha, se pravi si ga ali dojila ali dajala AM.

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:08:09   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

To so samo primeri, ki jih lahko dejansko tudi lahko same vidite in poznate. Jih ne bi omenjala, če se ne bi oglašale same take coprnice, ki očitno ne vidijo dlje od svojega praga kmečkega življenja.



user posted image user posted image user posted image  
glavno da ti živiš sodobno življenje in z odprtimi rokami sprejemaš kar ti širni svet ponuja. Bodi pa brez skrbi, da se boš iz svojega sodobnega razmišljnja, vrnila nazaj k preprostemu kmečkemu razmišljanju oz. logiki, ker se je ta po vseh možnih raziskavah, na koncu vedno izkazala za pravilnouser posted image .

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:09:45   
lala.
Oh, a res? Mislim da ne user posted image Raziskave? Prosim, pokaži mi kakšen kredibilen vir, da je meso nujno potrebno za razvoj.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:15:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Svoboda in omejevanje izbire? Pol foruma je otroka vpisalo na vereuk. Kaj pa če bi mu bolj prijala muslimanska vera? user posted image

In res je malo nesmiselno obtoževati vegetarijance in vegane, da nimajo pojma o prehrani, ker sama poznam vso biologijo in kemijo hrane, kaj s čim jesti, da dobiš maksimum železa, zakaj jesti le polnozrnate zadeve, kaj vsebuje kvinoja, kaj sejtan, kaj brusnice.

In če še katera misli, da so vegetarijanci in vegani bledolični suhci brez mišične mase in s podočnjaki pod očmi - se katera spomni Riverja Phoenixa? Čudežnega dečka? Poguglajte, bil je največji, najmočnejši in najlepši iz četverice v filmu Stand by me. Pa ne boste verjele - bil je vegan še od otroštva.
http://i3.iofferphoto.com/img/1121583600/_i/7486704/1.jpg

River je žal podlegel Hollywoodu in postal ikona, kar sicer nima veze z veganstvom, njegov mlajši brat Joaquin Phoenix je pa - ne boste verjele - isto vegan od zgodnjega otroštva in očitno mu ne manjka ničesar. ;)

To so samo primeri, ki jih lahko dejansko tudi lahko same vidite in poznate. Jih ne bi omenjala, če se ne bi oglašale same take coprnice, ki očitno ne vidijo dlje od svojega praga kmečkega življenja.

Dodano: Aha, pa še nekaj. Sama nisem za siljenje otroka k določeni prehrani.
Vendar prehrana v vrtcih ni ravno odlična alternativa veganstvu. Suha salama vsak drugi dan, a to je kao zdravo?

Mi lahko kdo reče, da vaši otroci vedo točno proces predelave mesa? Bi pojedli jetrca, če bi jih poimenovali jetra in iz kje prihajajo? Bi pojedli perutničke, če bi jih poimenovali peruti? Bi pojedli bedrca, če bi jih poimenovali bedra? Bi jedli meso, če bi jim razložili postopek pridelave? Strel v glavo? Meni se zdi, da ravno VI (nekateri) ne dajete svojim otrokom dovolj izbire. Z nevednostjo jih spreminjate v sebi enake, odločitev pa na njihove prelagate na takrat, ko bodo že itak zasvojeni s soljo in chicken mcnuggetsi in ne bodo imeli volje odnehat user posted image Way to go.



Glej, jaz nisem rekla, da nimate pojma. Samo primer sem napisala. Pa tudi za blede otroke nisem rekla nič drugega kot zanimalo me je, zakaj so tako bledi.
Pa ni ti treba žalit s coprnicami ipd. Vsi smo samo ljudje, konec koncev.

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:21:32   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Svoboda in omejevanje izbire? Pol foruma je otroka vpisalo na vereuk. Kaj pa če bi mu bolj prijala muslimanska vera? user posted image

In res je malo nesmiselno obtoževati vegetarijance in vegane, da nimajo pojma o prehrani, ker sama poznam vso biologijo in kemijo hrane, kaj s čim jesti, da dobiš maksimum železa, zakaj jesti le polnozrnate zadeve, kaj vsebuje kvinoja, kaj sejtan, kaj brusnice.

In če še katera misli, da so vegetarijanci in vegani bledolični suhci brez mišične mase in s podočnjaki pod očmi - se katera spomni Riverja Phoenixa? Čudežnega dečka? Poguglajte, bil je največji, najmočnejši in najlepši iz četverice v filmu Stand by me. Pa ne boste verjele - bil je vegan še od otroštva.
http://i3.iofferphoto.com/img/1121583600/_i/7486704/1.jpg

River je žal podlegel Hollywoodu in postal ikona, kar sicer nima veze z veganstvom, njegov mlajši brat Joaquin Phoenix je pa - ne boste verjele - isto vegan od zgodnjega otroštva in očitno mu ne manjka ničesar. ;)

To so samo primeri, ki jih lahko dejansko tudi lahko same vidite in poznate. Jih ne bi omenjala, če se ne bi oglašale same take coprnice, ki očitno ne vidijo dlje od svojega praga kmečkega življenja.

Dodano: Aha, pa še nekaj. Sama nisem za siljenje otroka k določeni prehrani.
Vendar prehrana v vrtcih ni ravno odlična alternativa veganstvu. Suha salama vsak drugi dan, a to je kao zdravo?

Mi lahko kdo reče, da vaši otroci vedo točno proces predelave mesa? Bi pojedli jetrca, če bi jih poimenovali jetra in iz kje prihajajo? Bi pojedli perutničke, če bi jih poimenovali peruti? Bi pojedli bedrca, če bi jih poimenovali bedra? Bi jedli meso, če bi jim razložili postopek pridelave? Strel v glavo? Meni se zdi, da ravno VI (nekateri) ne dajete svojim otrokom dovolj izbire. Z nevednostjo jih spreminjate v sebi enake, odločitev pa na njihove prelagate na takrat, ko bodo že itak zasvojeni s soljo in chicken mcnuggetsi in ne bodo imeli volje odnehat user posted image Way to go.




Moj 4-letnik je zadnjič šele dojel, da če je meso, poje dejansko žival, in mu je zdaj to še bolj všeč. user posted image

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:24:18   
lala.
Če je temu tako, nič ne ugovarjam - to je njegova svobodna volja in naj je meso. Nič ni belo in črno.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:24:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Svoboda in omejevanje izbire? Pol foruma je otroka vpisalo na vereuk. Kaj pa če bi mu bolj prijala muslimanska vera? user posted image

In res je malo nesmiselno obtoževati vegetarijance in vegane, da nimajo pojma o prehrani, ker sama poznam vso biologijo in kemijo hrane, kaj s čim jesti, da dobiš maksimum železa, zakaj jesti le polnozrnate zadeve, kaj vsebuje kvinoja, kaj sejtan, kaj brusnice.

In če še katera misli, da so vegetarijanci in vegani bledolični suhci brez mišične mase in s podočnjaki pod očmi - se katera spomni Riverja Phoenixa? Čudežnega dečka? Poguglajte, bil je največji, najmočnejši in najlepši iz četverice v filmu Stand by me. Pa ne boste verjele - bil je vegan še od otroštva.
http://i3.iofferphoto.com/img/1121583600/_i/7486704/1.jpg

River je žal podlegel Hollywoodu in postal ikona, kar sicer nima veze z veganstvom, njegov mlajši brat Joaquin Phoenix je pa - ne boste verjele - isto vegan od zgodnjega otroštva in očitno mu ne manjka ničesar. ;)

To so samo primeri, ki jih lahko dejansko tudi lahko same vidite in poznate. Jih ne bi omenjala, če se ne bi oglašale same take coprnice, ki očitno ne vidijo dlje od svojega praga kmečkega življenja.

Dodano: Aha, pa še nekaj. Sama nisem za siljenje otroka k določeni prehrani.
Vendar prehrana v vrtcih ni ravno odlična alternativa veganstvu. Suha salama vsak drugi dan, a to je kao zdravo?

Mi lahko kdo reče, da vaši otroci vedo točno proces predelave mesa? Bi pojedli jetrca, če bi jih poimenovali jetra in iz kje prihajajo? Bi pojedli perutničke, če bi jih poimenovali peruti? Bi pojedli bedrca, če bi jih poimenovali bedra? Bi jedli meso, če bi jim razložili postopek pridelave? Strel v glavo? Meni se zdi, da ravno VI (nekateri) ne dajete svojim otrokom dovolj izbire. Z nevednostjo jih spreminjate v sebi enake, odločitev pa na njihove prelagate na takrat, ko bodo že itak zasvojeni s soljo in chicken mcnuggetsi in ne bodo imeli volje odnehat user posted image Way to go.



ah daj, ne klamfari neumnosti.
jst recimo nisem otroka niti krstila, ker mu s tem ravno tako odvzameš pravico do izbire. svobodne izbire.

in ja, prehrana v vrtcih ni ravno bohvekaj, zato pa je na meni, da otroku ponudim kvalitatno prehrano. da dobi doma kvaliteten zajtrk, čeprov ga bo imel čez pol ure v vrtcu. da ima kvaliteno kosilo, čeprov je nekaj pobrodil po krožniku v vrtcu. bistvo je uravnotežena prehrana. in veganstvo ni uravnotežena prehrana. ravno tako uravnotežena prehrana ne pomeni, da petrkar dnevno ješ meso in požreš vse živo, kar se da požret (ko že omenjaš mcnugetse al kva, jst niti to ne vem kak se napišeuser posted image )


PA ODGOVORI ŽE KONČNO SI ČIM SI HRANILA SVOJGA DOJENČKA!!

ja derem se, poboldano se derem....

(odgovor članu lala.)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:27:05   
lala.
Če koga zanima natančno s čim sem hranila, lahko odgovorim na ZS. Tebi pač ne :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:30:20   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Če koga zanima natančno s čim sem hranila, lahko odgovorim na ZS. Tebi pač ne :)



no, daj meni, prosim.

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:32:31   
Najaa
Ulla, odpadla si ko knof od gat! user posted image

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:33:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ulla, odpadla si ko knof od gat! user posted image


itak, k ga je reva verjetn s kravjim mlekom hranla, zdej ji pa težko priznat, sploh meni user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:35:01   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Oh, a res? Mislim da ne user posted image Raziskave? Prosim, pokaži mi kakšen kredibilen vir, da je meso nujno potrebno za razvoj.

Ja raziskave, ki se čez nekaj let vedno pokažejo za neresnične in se vračajo k prvotnemu kmečkemu razmišljanju.
Kakšen kredibilen vir? Moja hčera je dokaz , ko smo ji z rdečim mesom dvignili raven železa v krvi, ker zelenjava ni bila dovolj. Stara je bila 6mes. Mogoče je kateremu dovolj temnozelena zelenjava, rdeča pesa ipd....naši pa ni bilo. Potem bo najbrž nekaj na tem. Ja, bila je še druga možnost...železove tablete, pa raje dam otroku meso, kot pa tablete.

Pa še nekaj sem se spomnila, ko sem že pri tabletah. Tu gor sem pred kratkim prebrala, pa nisem imela časa odgovorit. Ena RR-ovka je napisala, da s sadjem ne dobimo dovolj vitaminov, da so tablete tiste, ki nam jih dajo dovolj......pa ni je raziskave, ki bi me v to prepričal, ravnotako, da meso ni potrebno. Beljakovine iz mesani možno nadomestit z nobenim nadomestkom.

vsaka hrana je zdrava v mejah normale, tako tudi meso. Če se boš napr. korenčka prenajedala,  bo tvoja koža oranžna. Ali pitje alkohola...če spiješ deci rdečega, pa imaš nizek pritisk, ti bo pomagalo ga malo dvignit, če ga boš pa spila 2 litra, pa veš kaj bo....to je ta preprosta kmečka logika, ki definitivno ni zgrešena. 

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:43:19   
lala.
Hja, ljudje so različni. In večina je takih, da jim je zdrava in uravnotežena brezmesna prehrana dovolj, da niso anemični. Pri dojenčku je lahko drugače, ker še ni dovoljeno vsega jesti. Moja prijateljica je ima ekstra močne menstruacije zaradi cist in je mogla zopet začeti jesti meso. Se strinjam, da če je zdravje ogroženo in če nič drugega ne pomaga, da se začne jesti meso. Vendar če je otrok zdrav in mu očitno ta prehrana sede - zakaj forsirat suhe salame? Ne štekam.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:45:10   
Najaa
mika, BTW ko sem bila user posted image mi prav nobena hrana ni dvignila železa in sem morala tablete jemat. Mogoče sem jaz tisto napisala. No, ko sem bila po porodu, sem pa uspela dvignit železo s konjskim mesom.
Se pa drugače strinjam s tabo v vsem....

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:50:07   
Anonimen
Vendar če je otrok zdrav in mu očitno ta prehrana sede - zakaj forsirat suhe salame? Ne štekam.


kaj spet bluziš, kdo pa o suhih salamah govoriuser posted image

moja 2letna pupa še ni jedla suhe salami, ni še jedla posebne salame, hrenovko pa enkrat dva kolobarča. ni še jedla čokolinoja, čipsa smokije, nikol še ni dobila bonbonov ali lizike. tud v vrtcu do zdaj nič od tega, ker je mela dieto, v naslednjem šol. letu pa diete več ne bo, pa bo verjetno te stvari jedla, če jih bo pač hotla. doma jih pa še naprej ne bo.

govorimo o mesu, kot o osnovnem živilu, ne o izdelik iz njega.

(odgovor članu lala.)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:51:27   
lala.
Ne, jaz govorim o mesu v vrtcu, o čem pa ti govoriš me pa pravzaprav s tvojim odnosom ne zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 11:58:52   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Vendar če je otrok zdrav in mu očitno ta prehrana sede - zakaj forsirat suhe salame? Ne štekam.



Kdo pa forsira suhe salame oz. kdo od nas-mesojedih sploh forsira? Govorimo o zdravi hrani, v katero spata tudi zdravo meso in ne preveč začinjene salame. Kaj je tu za štekat?
Sem 100%, da mesojede matere otrok ne forsirajo z mesom, ampak jim ga ponudijo in v tem je velika razlika. Naša ima obdobja, ko ga ne bo jedla in mi na kraj pameti ne pride, da jo silim. Včasih bo pa jedla samo meso, brez priloge.



(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 12:01:34   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

mika, BTW ko sem bila user posted image mi prav nobena hrana ni dvignila železa in sem morala tablete jemat. Mogoče sem jaz tisto napisala. No, ko sem bila po porodu, sem pa uspela dvignit železo s konjskim mesom.
Se pa drugače strinjam s tabo v vsem....



Med nosečnostjo tud meni ni nič pomagalo. Ampak to je drugo stanje. po porodu se je pa normaliziralo

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Veganski vrtec
26.8.2009 12:02:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lala.

Ne, jaz govorim o mesu v vrtcu, o čem pa ti govoriš me pa pravzaprav s tvojim odnosom ne zanima.


vidiš naja, pa si rekla da jim ne bom naprej pršla....o pa še kak, one ne pridejo naprej men....ker jst vem kaj govorim, za razliko od nekaterihuser posted image

(odgovor članu lala.)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?