|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 19:29:04   
dysan
BEBIII- test bi mogla delat 6.10., kaj pa če je to vgnezditvena user posted image

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 19:34:29   
arneja
Bibek, kako ti že vnaprej veš, da te CR čaka user posted image ? Pa vidva s prestolonaslednikom se kar švercajta na tujih postih, naj se mali hitro iznajdljivosti nauči user posted image .

Miklarom, tudi jaz sem vesela, da že kuješ nove načrte user posted image user posted image user posted image .

SS, tokrat sigurno bo ET, trdno verjemi v to user posted image user posted image user posted image .

Mismis, tri dni še zobke stisni, pridno študiraj, v petek pa razturi na izpitu user posted image .

Bebi, mene tudi že čudno nekaj spodaj špika, ampak se ne dam in si cel dan govorim, da sem nosečka user posted image .

Bozza, dobro opravi v nedeljo user posted image .

Joj, Dysan, te migrene so res tako zoprne user posted image . Mene tudi vedno poči, če se preveč sekiram. Se mi zdi, da je moja sodelavka rekla,  da tudi pred časom na 1. UZ ni imela niti enega folikla vidnega, da se je ata kar zgražal, potem jih je imela pa naslednjič cel kup in zdaj že celo leto pestuje dva fantka. Tako da kar pogumno user posted image .

Kleja, če tokrat ne uspe, sestavimo peklenski načrt proti majhnemu števili celic, velja user posted image ?

< Sporočilo je popravil arneja -- 29.9.2009 19:49:09 >


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 19:38:04   
arneja
Metuljci, naj gre vse po sreči, da boš tudi ti novembrska trepetalka user posted image .

Sapi, žal mi je za mucka user posted image .

Lana, super, super, da je AC za tabo user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu metuljci)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 19:45:42   
arneja
Ajoj. Gloria, jaz pa ne znam slikc lepit, bom kar tole user posted image user posted image jutri nalimala user posted image . A ste danes uživali, ko si bila frej user posted image ?

Bebi, kaj ga zdaj biksaš, saj je še prekmalu za M user posted image ?

Lana, a te je na AC bolelo? A to ti lokalno omrtvičijo bušija ali nič?? Nas tudi to verjetno čaka, ker nismo ravno več mladički user posted image .

Bit, super, da so jajčniki šiht udarili user posted image user posted image user posted image . Tale plus, četudi realno majhen, bo v najinih očeh OGROOOOMEN user posted image . Majhen korak za človeštvo a ogromen za stare borke user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 19:49:13   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

No meni se je čakanje na magični plusek končalo, nič nisem žalostna in grem naprej, jutri bom klicala za novo napotnico za zamrznjenčka, tako da bomo spet skupaj trepatale v novem boju za pluseka v naslednjem mescuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za vse ostale pa držim močno močno pestke in DA MI POLEPŠATE DNEVE, ŽELIM SAME PLUSKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
RADA VAS IMAM- kot neben druguser posted image
Si tipkamo, pa pauser posted image


...žal mi je user posted image ...pa kapo dol kok si pogumna user posted image user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 19:52:24   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Ajoj. Gloria, jaz pa ne znam slikc lepit, bom kar tole user posted image user posted image jutri nalimala user posted image . A ste danes uživali, ko si bila frej user posted image ?




...za enkrat bo tole vredu user posted image ....se pa kmalu nauči da nam boš svojga sončka limala gor...mi smo užival...no zdej ko smo pa vsi trije skupi bomo še boljuser posted image ...grem ribice pečt....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 19:53:12   
bit
arneja... ja te pluske tud slabovidni vidijo.....ker ko RR zagleda plus....je....potres v hiši od veseljauser posted image user posted image user posted image

naj se jutri trese pri vas....iz kje si.... da bom vedla kaj me treseuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 19:54:48   
gloria
Bit tvoj podpis mi je pa noro všeč user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 19:59:35   
bit
gloria....

Hvalaaaaauser posted image

komaj čakam da bom imela takega kot ti.....
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 19:59:50   
dysan

IZVIRNO SPOROČILO: arneja



Joj, Dysan, te migrene so res tako zoprne user posted image . Mene tudi vedno poči, če se preveč sekiram. Se mi zdi, da je moja sodelavka rekla,  da tudi pred časom na 1. UZ ni imela niti enega folikla vidnega, da se je ata kar zgražal, potem jih je imela pa naslednjič cel kup in zdaj že celo leto pestuje dva fantka. Tako da kar pogumno user posted image .





ah te migrene---buljš da se ne spominjamo na njih, (da jih ne prikličemo), baje, da jajčka, pa pivička pomaga celicam, tak, da pridno jajčka papam, a bogme in pivičko (ta velko) ruknem kot ta huji kronik in ni vrag, da se nebi kaj pokazalo v četrtek, danes mam že precej več optimizma ko me ve drage-zlate pupike s takšnomi pozitivnimi zgodbami dvignete.
HVALA VAM VSEM VSAKI POSEBEJ POŠILJAM LUBČKA


_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 20:27:20   
arneja
Gloria, ti si meni stimulacijo obljubila, kaj zdaj ribice pečeš user posted image ? V devetih mesecih pa ni vrag, da si ne zapomnim, kako se slikice lima user posted image .

Bit, jutri se bo tresla cela osrednja Slovenija user posted image . Meni je tudi Gloriin podpis precej všeč user posted image .

Dysan, ti se samo nalivaj s pivičkom, boš potem abstinirala, ko bodo foliklčki zrastli user posted image . Jaz zares verjamem, da jih bo naslednjič cel kup user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 21:09:56   
S*
Mogoče pa pivička in jajčka res pomagajo. Jaz sem od 1 špike naprej vsak večer spila 1 veliko pivo, pa mal več jajčk sem pojedla in rezultat je bil super, upam pa, da se bo tudi kaj prijelo do punkcije.

Arnejči, zdej pa hitro spat, da jutri že zgodaj + nalulaš in da nas razveseliš že pred kavico.



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 21:10:39   
sonček33
Pivo in jajca so zakon.user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 21:30:31   
arneja
Evo, šibam spat user posted image .

Sonček, sem mislila, da so na vašem koncu pivo in cvetje zakon user posted image .




_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 21:42:16   
sonček33
Arnejči, ah kje pa , mi Gorenjci si ne moremo dveh stvari privoščit:)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 21:53:41   
Rakica_80
Punce moje, žalost nič ne pomaga, gremo naprej in tudi tako pravim vsem puncam, ki so doživele razočaranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bo pa drugič, tretjič,....user posted image
Arneja, jutri nalulaj velik plususer posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Danes je naporen dan za mano, grem ninat, si tipkamo jutri.
Nočkouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 22:33:52   
gloria
user posted image user posted image
user posted image



ARNEJČI SAM ZA TEBE.....JU3 PA LEP +++ NALULAJ

< Sporočilo je popravil gloria -- 29.9.2009 22:35:53 >


_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 22:42:14   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: bit

gloria....

Hvalaaaaauser posted image

komaj čakam da bom imela takega kot ti.....
user posted image user posted image user posted image user posted image



...boš,boš jaz verjamem v tebe in v vsako punco tukaj gor....če si pa gdo bolj ne zasluži otročka kot ve tukaj user posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 22:43:57   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Gloria, ti si meni stimulacijo obljubila, kaj zdaj ribice pečeš user posted image ? V devetih mesecih pa ni vrag, da si ne zapomnim, kako se slikice lima user posted image .





...sory,sem imela dva lačna usteca,pa še cartat se je bilo treba mal bolj ker je bila mami domauser posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 22:44:40   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Arnejči, ah kje pa , mi Gorenjci si ne moremo dveh stvari privoščit:)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 23:39:45   
Tanja_Jes
Pozdravček...

ja sej vem ...spet vse zamudila..pa vse že spite...

jest čist zmatrana...zjutrej šla ob pol sedmih na šiht..pa ob pol deseti prišla..je bila dolga danes...ja kar se mora, se mora..sej zdej bom pa lahko malo zadihala...

Bebii...le pogumno naprej...isto razmišljaš kot jaz...toooooouser posted image ...glavo gor in gremo dalje v boj...

Dysan...ja tko sem mislila...če upoštevaš kaj tisti seznam od ledenke, k je tle na forumu...ja a veš kva...jest se v prvo nisem nič merkala...sem sicer imal 12, ampak niso bile dost zrele..tko da nič ni bilo..zdej bom pa merkala da bom jedla tist kar je na seznamu...da še to probam..če bo kej boljš...

Arneja...držim pesti jutr...sicer ti pa jest lahko napovem...noseča si user posted image user posted image ...mam tak filing..pa čimprej sporoč..bom mal na šihtu jutr pokukala user posted image ...

Še ena ma jutr test...pa zdej ne vem kera že user posted image user posted image user posted image ...sem čist zmešana..k vas je tolk...pa vse pobrklam..

Pa lep dan jutri vsem....


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 0:09:34   
mismis
a ni Arneja rekla, da bo danes lulala????

in jaz sedim in čakam,
nikakor tega pluska da dočakam.
Pridi Arneja in reši me,
da tale utrujen mismis lahko v posteljo gre.
Se je dolgo študiral in učil,
le kam bo bo to znanje lahko prelevil,
morda nekoč v Arnejino deco,
če le deca bodo imela to srečo...


ajde srce, vso srečo ti želim user posted image user posted image user posted image

jap vem, zadnji stadij, tale izpit me bo pripeljal po bližnjici na lokacijo Moste-Polje, ni kaj, sreča nas norcev je, da se ne zavedamo lastne norosti user posted image user posted image

uf, jutri pa spet šiht user posted image


< Sporočilo je popravil mismis -- 30.9.2009 0:10:41 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 0:10:03   
mismis
ok, ne mo kregat, ampak tole pa še moram povedati.


Lahko noč in eno bolho za pomoč user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil mismis -- 30.9.2009 0:11:26 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 6:15:56   
pika74
arneja uuuu a si lulala?

jaz sem samo zaradi tega tok zgodna user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 6:37:21   
Reby
Dobro jutro! user posted image

user posted image

Bebiii - user posted image  user posted image  user posted image  Boš mogla naslednjič pridit naokrog po mal stimulacije user posted image
arneja - lulamo, lulamo?
mismis - držim pesti že cel teden za ta izpit, ima da ga nardiš, da pade v petek runda user posted image  Jaz sem se Hedijinih cukrov včeri mal nagledala in tud potežkala, madonca, sta prav huge proti našmu malemu škratu.

Vsem en lep dan!

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Starost
Erin

Odgovorite le ženske :) Vaš partner je:

isto star kot ve (15%)

starejši (67%)

mlajši (18%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!