|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 23:42:56   
glen
Bodi na tanke naramnice ima Iana

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
2.8.2009 7:48:26   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
Da ne govorim o tem, da že cel tedne iščem po mestu gate v velikosti 92, pa NI. Očitno malčki začnejo spodnje perilo nosit šele pri 7ih letih.
user posted image  


A še vedno je tako? je bilo 6 let nazaj isto. To je pa res poden.

Drugače jaz nič ne pizdim, če se umaže. Še vesela sem, ker ima ful preveč cunj, da se jih vsaj približno ponosi.

Fleke pa z Megliom odstranjujem. Pa s Persil gelom gre trava že itak ven.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
2.8.2009 8:03:12   
10ka
Pa še moja odvisnost - oz. kam grem vedno pogledat na razprodaje, ker si drugače (zaradi cen) ne upam:
http://www.zirafa.si/

user posted image

















_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
2.8.2009 11:20:40   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: tins

Okaidi ima tud ful ozke kroje.


Za nas še vedno preširoki.user posted image



Pri nas doma imamo dolgega in preklastega fanta in hlače zanj kupujem v S.Oliverju, model SLim. Se je enkrat celo zgodilo, da so mu bile tiste, ki so bile po dolžini dovolj dolge, v pasu ozke user posted image user posted image

Kar pa se "pretižnih znamk" tiče jih niti ne spremljam, ker kot prvo dosti stvari umaže (umaže v pravem pomenu besede) in kot drugo zapravim čisto preveč dnarja že v naših trgovinah. Včasih se kaka mamica obesi na S. Oliver kavbojke, ki stanejo 40€ in zakaj za ene toliko, če pa da ona 10€ za sparkyjeve. Pa si mislim, da ima prav. Matr, za ene naše kavbojke kupi ona hlač za celo sezono. Ampak mislim, da ne rabim posebej pisat kako naš zgleda v takih hlačah.

lp

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
3.8.2009 8:30:53   
timoteja
Raho, taki body s tankimi naramničkami sem jaz kupila naši tamiceni pred ene tremi meseci v C&A Celje, je taki seksi, še ta miceni je ful všeč.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
4.8.2009 8:57:10   
zmajči25
Raho, tista ameriška stran s cunjami je res mega user posted image ! Za punčke imajo super fensi stvari, a se da to kje pri nas dobiti?  

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
4.8.2009 18:11:55   
goda13
Jaz pa našmu skoraj 3 letniku kupujem kar na e bayu. Kupujem mu pa z oznako T in mu je vse prav je tudi suhec in je velik že zdaj 105 cm, tako da mu kupim 4t ali 5t. Ravno danes sem dobila Lewiske, ki so ble tako smešno poceni 10 eur s poštnno vred in to noveuser posted image . Je tut ful izbire, pa vse tako poceni user posted image

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
5.8.2009 8:42:08   
mišk
Ja, v C&A imajo ful lepe bodije na naramnice!user posted image

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
5.8.2009 8:45:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: goda13

Jaz pa našmu skoraj 3 letniku kupujem kar na e bayu. Kupujem mu pa z oznako T in mu je vse prav je tudi suhec in je velik že zdaj 105 cm, tako da mu kupim 4t ali 5t. Ravno danes sem dobila Lewiske, ki so ble tako smešno poceni 10 eur s poštnno vred in to noveuser posted image . Je tut ful izbire, pa vse tako poceni user posted image


user posted image user posted image user posted image

ti boš raho razlagala o ebayu.....user posted image user posted image user posted image user posted image


vajenka....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
5.8.2009 9:20:45   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Ja, v C&A imajo ful lepe bodije na naramnice!user posted image


vem C&A sem izropalauser posted image , ampak sem jih dobila samo 12 v 86 in 92. Jaz pa bi jih še nekaj.

V Iani jih tudi imajo, ampak po čudežu takrat, ko jih pridem kupovat jaz ni nobenih v številki, ki jo potrebujem.user posted image

Gymboree se pri nas ne da dobiti. Lahko se dobi le na ebayu ali pa, če koga imaš v ZDA in ti pošlje pošiljko potem v SLO (kupiš pa online).


Goda, oznaka T pomeni toddler in nima nobene zveze s številko oblačila. Jaz mojemu otroku na ebayu kupujem Leviske z oznako slim fit - te pa so za suhce.
Je pa tako - če na ebayu ne kupuješ neke pofl robe, tudi tam ni poceni. Še posebej, če kupuješ novo z etiketo. Gymboreejeve stvari so kar drage (majčka okoli 10 USD plus PTT, ki je nekje okoli 6 USD). Originalne leviske so najmanj 18 USD (nove z etiketo) plus PTT nekje okoli 15 USD. Je pa tako - če kupuješ neke stvari samo zaradi firme, lahko kajhitro podležeš kakemu ponaredku. Zato jaz kupujem na ameriških straneh izključno Gymboree, levikse (samo pri enem prodajalcu) in pa Gap.
Saj na ebayu dobiš predino torbico za 50 € - je pa vprašanje koliko je oddaljena od originalauser posted image


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
5.8.2009 13:39:12   
Leela
Gap je super, samo je daleč user posted image . na ebayu sem enkrat nabavla en pulover pa je več kot očitno ponaredek. Ampak ok je bil še vedno cenejši kot podobni pri nas.
Jaz imam dva fanta in ponavadi kupim stvari na razprodajah, ko so malo bolj normalne cene. rajš bolj kvaliteno, da bo še tadrugi lahko ponosil. V H&M pa kupim tudi med letom. So mi lepe stvari. Zdaj sem nekaj nabavla v modiani od Tom Tailor (luštne majčke za normalno ceno, seveda na razprodaji).

Moj najbolj "odštekan" otroški nakup pa je bil lani v Italiji na počitnicah. Grem v eno čist navadno otroško trgovino tamalmu kupit kakšno majčko, ker ga je zeblo (zvečer je začelo pihat pa smo vse pozabil v hotelu). in mi prodajalka pokaže ful lepe majčke in jopce. In zberem eno ful lepo, dvostransko. Aja pa saldi je bil 40%. Jopca je bila znižana iz 100€ na 60€ !(sem plačala, ker sem že denarnico vn zvlekla) Je šlo v počitniški budget.user posted image . samo narejena je pa res lepo (firma cooperativa pescatoria possilipo jaz sem za to prvič slišala)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
5.8.2009 14:00:08   
mojca*
gat za fantke v baby centru ko smetja. preverjeno  ( in kupljeno)..pa še znižane so...user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
5.8.2009 21:42:57   
goda13
Meni ni do nekih hudih znamk,ker itak tako hitro preraste vse, da je groza. Mi ni treba pravit, kakšne ponaredke lahko dobiš na ebayu. Jaz kupim, kar se mi zdi pa ne gledam al je znamka al pa ne.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
7.8.2009 20:58:39   
Boni3
Joj,jest sem šla danes za našo punco kupit še kake majčke in kr. hlače za na morje in zagledam eno NKD al neki tazga in grem pogledat....sem šla ven z nasmehom do ušes,tooolk cort cunjice da je joj. Bom še šla.

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
12.8.2009 16:08:17   
Raho


Moja dva oba spita kot topa - eden na jošku, drugi pa v pidžamici iz Hoferjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Nyah RR -- 12.8.2009 22:02:24 >

(odgovor članu srceksi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
12.8.2009 16:36:52   
kaya2007
moja je od rojstva naprej spala celo noč, še zdaj spi do 10h..pa kupujemo čisto navadne pižame user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
12.8.2009 17:44:13   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

moja je od rojstva naprej spala celo noč, še zdaj spi do 10h..pa kupujemo čisto navadne pižame user posted image

A si ti 100%, da ni zaradi bombažauser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
12.8.2009 17:57:16   
sunprincess
IZVIRNO SPOROČILO: 10ka

Pa še moja odvisnost - oz. kam grem vedno pogledat na razprodaje, ker si drugače (zaradi cen) ne upam:
http://www.zirafa.si/

user posted image


















Men so pa krila za odrasle več...veš približno ceno?

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
12.8.2009 18:36:56   
Pika Zoja
Otroške cunje kupujem po navdihu in kjer mi je vsec. Next, Gap, S'Oliver, Benneton, Champion, h&m, obcasno se c&a. Tu in tam najdem kaj lustnega tudi v Kiku ali Lidlu. Resno.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
12.8.2009 20:39:09   
TomTaylor


luštkane zadev'ce, ampak reklama pa sux!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Nyah RR -- 12.8.2009 22:03:13 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu srceksi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?