|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
4.9.2009 20:06:53   
Teni_
user posted image
 
user posted image
 
       
user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO OKTOBRA 2009 
 
XX.10. - Teni RR
XX.10. - aqua77
XX.10. - S*
XX.10. - lottyka
XX.10. - ribica81
                                                

                     



NAVIJAČICE


user posted image
   
ursa30
NATAŠA35
giotti
miklarom
kago
ljupka
sonček85
Tiki55
spps
BEBIII
tanjusi


(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
8.9.2009 19:18:36   
katra55
Živjo, a se vam lahko pridružim? M ne pričakujem 6.10. in to bo drugi krog po ss.

Vsem želim, da nam ta mesec uspe user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
8.9.2009 22:49:37   
lottyka
Evo pa se bo počasi začelo. Sicer bom čist na repu meseca ampak vseeno komaj čakam da začnemo. Naju čakajo še medeni tedni in upam da bodo uspešni user posted image . Bomo videli kako bo šlo prvi krog. Držim pesti da nam vsem uspe. 

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
9.9.2009 12:19:41   
limonita
Živjo punce!

Meni ponovno ni uspelo - začetek septembra zgleda tako zelo klavrn, upam in držim pesti, da bo oktober boljši.

Tokrat grem v 16. krog oz. v 4. krog po operaciji. Dolga pot je že za mano in res si želim da se v oktobru konča. Odločila sem se tudi, da je tokrat zadnjič da se dajem na seznam (tudi če ne uspe). Je bilo dovolj. Nekje je treba potegniti črto.

II pričakujem 04.10.2009

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
9.9.2009 12:20:45   
tortis
Veliko sreče

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
9.9.2009 12:25:05   
Teni_
user posted image
 
user posted image
 
       
user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO OKTOBRA 2009 
 
XX.10. - Teni RR
XX.10. - aqua77
XX.10. - S*
XX.10. - lottyka
XX.10. - ribica81
XX.10. - lottyka
04.10. - limonita
06.10. - katra55
 
 
 
                                                

                     



NAVIJAČICE


user posted image
   
ursa30
NATAŠA35
giotti
miklarom
kago
ljupka
sonček85
Tiki55
spps
BEBIII
tanjusi



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
9.9.2009 12:44:07   
kago
hoj hoj... mene iz navijač med tekmovalke prosim :)

Sicer je pa tole.... hmmmmm.... 6 al 7 krog (ker mam ful neredne menstruacije)...

Sem pa danes iz UZja... sumimo na mariskaj, ampak se danes ni videlo dobro (en teden od prvega dne zadnje m)... testiramo še ščitnico jutri... čez dobre 14 dni ponovimo UZ... sem idealen kandidat za klimofen user posted image


_____________________________

Ni ga mulca čez horjulca

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
9.9.2009 14:41:09   
kitty87
Kago: Mi lahko prosim poveš, kaj je vzrok, da te je G. dala na UZ? Si mogla sama prosit ali ti je sama predlagala?
Ker sem tudi jaz čez kakšnih 14 dni naročena na pregled (še nikoli mi ni delala UZ), ker imam po prenehanju KT (9 mesecev) še vedno zelo dolge cikluse (55 dni) in vmes kakšne rjavkaste izcedke. In ji bom sama predlagala, če mi lahko naredi UZ, ker se mi to več ne zdi normalno. user posted image  

(odgovor članu kago)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
9.9.2009 15:03:46   
Teni_
user posted image
 
user posted image
 
       
user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO OKTOBRA 2009 
 
XX.10. - Teni RR
XX.10. - aqua77
XX.10. - S*
XX.10. - lottyka
XX.10. - ribica81
XX.10. - lottyka
XX.10. - kago
04.10. - limonita
06.10. - katra55
 
 
 
                                                

                     
NAVIJAČICE


user posted image
   
ursa30
NATAŠA35
giotti
miklarom
ljupka
sonček85
Tiki55
spps
BEBIII
tanjusi



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
10.9.2009 9:13:52   
kago
kitty87: nekako s tem vzrokom sem šla tudi jaz na UZ, ker na pregledu nič ne vidi, ampak vse je iz najinega pogovora. Jaz sem imela UZ novembra, ko sem se odločila da prenegam jemati KT, potem sem imela enega maja, ker enostavno so bili cikli predolgi (po 60 dni)... ker se čez poletje niso uredili, sem morala na ponovni UZ (na preglede skoraj ne hodim, ker je čakalna doba 3 mesece, na UZ pa pridem v 14 dneh ali prej)... Danes sem dala še kri, da preverijo kaj je z mojo ščitnico in konec meseca (predvidoma v času O) imam še en UZ... pa potem verjetno še enega pa še enega... tako gre to pri nas....

Svetujem ti, da jokaš o vmesnih krvavitvah, pa o dolgem in nepredvidljivem ciklu in da bi rada imel otročička, pa da že 9. mesecev ne ješ KT....


_____________________________

Ni ga mulca čez horjulca

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
10.9.2009 10:51:26   
Amoss
Eto mene tudi jaz sem se prestavila v oktober user posted image  ne pričakujemo 9.10., upam da ta mesec uspe user posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu kago)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
10.9.2009 12:05:51   
Teni_
user posted image
 
user posted image
 
       
user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO OKTOBRA 2009 
 
XX.10. - Teni RR
XX.10. - aqua77
XX.10. - S*
XX.10. - lottyka
XX.10. - ribica81
XX.10. - lottyka
XX.10. - kago
04.10. - limonita
06.10. - katra55
09.10. - Amoss
 
 
 
NAVIJAČICE


user posted image
   
ursa30
NATAŠA35
giotti
miklarom
ljupka
sonček85
Tiki55
spps
BEBIII
tanjusi


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
10.9.2009 14:30:38   
kitty87
kago: hvala za odg. user posted image  
Sem ti odgovorila na ZS

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
10.9.2009 14:41:44   
NATAŠA35
če je bil september bolj moder, naj bo oktober zato rozastuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....držim pesti punceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu kitty87)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
11.9.2009 18:33:34   
TMS82
Živjo dekleta!

Tudi jaz se vam bom pridružila. Pričakujem user posted image 2.10. to je najin 4. krog in upam, da nama tokrat res uspe, ker sem že sita tega čakanja iz meseca v mesec.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
11.9.2009 22:18:25   
Teni_
user posted image
 
user posted image
 
       
user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO OKTOBRA 2009 
 
XX.10. - Teni RR(1.krog)
XX.10. - aqua77
XX.10. - S*
XX.10. - lottyka
XX.10. - ribica81
XX.10. - lottyka (1.krog)
XX.10. - kago
02.10. - TMS82 (4.krog)
04.10. - limonita (16.krog)
06.10. - katra55 (2.krog)
09.10. - Amoss
 
 
 
NAVIJAČICE


user posted image
   
ursa30
NATAŠA35
giotti
miklarom
ljupka
sonček85
Tiki55
spps
BEBIII
tanjusi

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
12.9.2009 19:14:43   
S*
No pa se je začelo.Danes sem dobila prvo špikico in če bo vse po sreči, bi morala v 14.krogu končno zagledati user posted image oz user posted image .

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
12.9.2009 21:14:52   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: S*

No pa se je začelo.Danes sem dobila prvo špikico in če bo vse po sreči, bi morala v 14.krogu končno zagledati user posted image oz user posted image .

user posted image user posted image user posted image Držim pesti.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.9.2009 8:04:19   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: S*

No pa se je začelo.Danes sem dobila prvo špikico in če bo vse po sreči, bi morala v 14.krogu končno zagledati user posted image oz user posted image .

user posted image user posted image user posted image Držim pesti.



tudi jaz user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.9.2009 9:00:02   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: S*

No pa se je začelo.Danes sem dobila prvo špikico in če bo vse po sreči, bi morala v 14.krogu končno zagledati user posted image oz user posted image .

user posted image user posted image user posted image Držim pesti.



tudi jaz user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz tud, jaz tud!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Naj bo 14 magična številka!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.9.2009 9:07:03   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: S*

No pa se je začelo.Danes sem dobila prvo špikico in če bo vse po sreči, bi morala v 14.krogu končno zagledati user posted image oz user posted image .

user posted image user posted image user posted image Držim pesti.



tudi jaz user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz tud, jaz tud!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Naj bo 14 magična številka!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala punce za vaše pestke, upam da bodo pomagale. Sicer pa ste same stare borke in tudi jaz vam iz srca želim, da kmalu zagledate user posted image oz user posted image , da se skupaj preselimo čvekat na kakšno drugo temo user posted image   user posted image   user posted image .

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.9.2009 9:17:27   
Teni_
IZVIRNO SPOROČILO: S*

No pa se je začelo.Danes sem dobila prvo špikico in če bo vse po sreči, bi morala v 14.krogu končno zagledati user posted image oz user posted image .


Tudi jaz držim pesti.

Joj, kje še je moj dan D. Zdaj še moram počakat, da konec meseca priteče user posted image , pol pa končno. Madona so se vlekli ti trije meseci po ss.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.9.2009 9:29:10   
S*
Teni hvala tudi tebi. Ma sej bo kmalu konec meseca, potem pa akcija. Držim pesti, da v oktobru zagledaš 3 plusek user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.9.2009 17:13:07   
TMS82
..... jaz sem sita čakanja že po 4.krogu, ti pa že tečeš 14.krog, prav občudujem te! Ampak oktober bo magičen in poln user posted image jaz to čutim!!!
Držim pestke za vse nas!user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo oktobra 2009
13.9.2009 17:37:31   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: S*

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: S*

No pa se je začelo.Danes sem dobila prvo špikico in če bo vse po sreči, bi morala v 14.krogu končno zagledati user posted image oz user posted image .

user posted image user posted image user posted image Držim pesti.



tudi jaz user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz tud, jaz tud!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Naj bo 14 magična številka!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala punce za vaše pestke, upam da bodo pomagale. Sicer pa ste same stare borke in tudi jaz vam iz srca želim, da kmalu zagledate user posted image oz user posted image , da se skupaj preselimo čvekat na kakšno drugo temo user posted image   user posted image   user posted image .



S*, tudi jaz upam, da se  čimprej preselimo na kakšno drugo temo, zdaj bi bil pa res že skrajni čas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?