|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Cene stanovanj v najemu
13.8.2009 22:15:00   
hillmagic
Ravno danes je neka gospa prišla mimo in mi povedala, da si želi da nekaj ugodnega najdemo. Njej se je zgodilo, da je dobila najemniško stanovanje za katerega plačuje 140 € za dvo sobno v Škofji Loki. Baje da so hoteli lastniki tega stanovanja samo to, da nekdo notri živi in plačuje samo stroške. Tako mesečno plačajo 140€ in to je to. To je res sreča.  So še prijazni ljudje na svetu, ki se zavedajo da je najemnina za mlade družine obremenitev mesečnih dohodkov do nule. No, odvisno koliko imaš plače. Jaz si 300€ najemnine nebi mogla privoščiti.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Cene stanovanj v najemu
13.8.2009 22:23:19   
Detece
Ravno danes smo na to temo govorili...sem bila zgrožena nad cenami najema...300-350 za 1 sobno stanovanje v MB....Hvala bogu, da nisem več podnajemnica, ker kljud redni zaposlitvi nebi "sfolgala takšnih stroškov....

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Cene stanovanj v najemu
1.9.2009 14:02:22   
yellowcrystalstar
ja, najemnine so za zjokat v Ljubljani. do neprofitnega stanovanja pa ni šans, da pridemo. :(
plačujemo 400€ plus stroške za 40m+klet.
sploh raje ne razmišljam o tem več, pač živimo za sproti in to je to. za kaj drugega ni šans.


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.9.2009 22:00:41   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar

ja, najemnine so za zjokat v Ljubljani. do neprofitnega stanovanja pa ni šans, da pridemo. :(
plačujemo 400€ plus stroške za 40m+klet.
sploh raje ne razmišljam o tem več, pač živimo za sproti in to je to. za kaj drugega ni šans.



ja res so za zjokat tele ceneuser posted image ....sva se z eno lastnico zmenile za 200€ za dvo sobno, pol je pa malo na okrog spraševala kakšne so cene in mi je danes sporočila da mi ga odda za 360€ user posted image ..tako da sem zvisela

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Cene stanovanj v najemu
7.9.2009 13:38:35   
hillmagic
še en dogovor je šel po vodiuser posted image .....210 € za dvosobno brez balkona v stoplnici ...sva se že skoraj zmenile, pa me pokliče da so prejšnji najemniki podaljšali pogodbo za 1 leto....

Se mi že kar malo meša od vseh ponudb in teh padcev...ko že misliš da nekaj imaš in čez par ur več nimašuser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Cene stanovanj v najemu
7.9.2009 13:53:03   
Rožica I
Ne obupaj, punca user posted image ! Boš že našla stanovanje, ki ti je namenjeno, ne skrbi.
Sama sem tudi iskala stanovanje in za vsako, kjer ni bilo karkoli ok, sem sama pri sebi rekla, da mi pač ni namenjeno. In sedaj sem že 6 leto v meni namenjenem user posted image .
Potrpi, vse bo ok!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Cene stanovanj v najemu
7.9.2009 14:42:16   
mateyka
ko se meniš za flet se vedno nosi sabo aro ali toliko mesečnih plačil sabo kot piše v oglasu. si zaradi tega lahko nekaj ur prepozna in čao fletek. če ti je všeč, da takoj rečeš da ga vzameš. ko enkrat podpišeš in plačaš, si ne morejo premislit (domenek brez tega je pa itak irelevanten - aka nič se nisi za ziher zmenila brez tega).

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Cene stanovanj v najemu
7.9.2009 20:49:51   
ajtim76
Tole berem kolk so visoke cene, da se komaj preživljate. Koliko pa bi bili pripravljeni dat najemnine za 80 m2 stanovanje v eni etaži nova hiša opremljena na Dolenskem. 6 km od odcepa avtoceste BIČ + vožnja v Lj.Lepa lokacija v vasi.

_____________________________

Lp, Mitja!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Cene stanovanj v najemu
9.9.2009 0:07:01   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Ne obupaj, punca user posted image ! Boš že našla stanovanje, ki ti je namenjeno, ne skrbi.
Sama sem tudi iskala stanovanje in za vsako, kjer ni bilo karkoli ok, sem sama pri sebi rekla, da mi pač ni namenjeno. In sedaj sem že 6 leto v meni namenjenem user posted image .
Potrpi, vse bo ok!


Saj vem, da nekaj bo...ampak Kdaj se sprašujem....Jaz bi ga že včeraj rada najdla....ne pa jutri....Neučakanost me napada kar je minus....ohjoj....Hkrati si tudi govorim ja da mi niso bila namenjena in da bom že našla nekaj za nas ugodnega in primernega..
Hvala ti Rožica I

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Cene stanovanj v najemu
9.9.2009 0:09:27   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ko se meniš za flet se vedno nosi sabo aro ali toliko mesečnih plačil sabo kot piše v oglasu. si zaradi tega lahko nekaj ur prepozna in čao fletek. če ti je všeč, da takoj rečeš da ga vzameš. ko enkrat podpišeš in plačaš, si ne morejo premislit (domenek brez tega je pa itak irelevanten - aka nič se nisi za ziher zmenila brez tega).



Ja res je najbolje, da imam finance kar s seboj, da nekaj položim da se ne premislijo...Sem se že spraševala kaj delam narobe, da se mi tako zmuznejo iz rok.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Cene stanovanj v najemu
9.9.2009 0:10:57   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: ajtim76

Tole berem kolk so visoke cene, da se komaj preživljate. Koliko pa bi bili pripravljeni dat najemnine za 80 m2 stanovanje v eni etaži nova hiša opremljena na Dolenskem. 6 km od odcepa avtoceste BIČ + vožnja v Lj.Lepa lokacija v vasi.


sliši se lepo....ampak jaz bi lahko dala samo 200€ ...

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ajtim76)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Cene stanovanj v najemu
9.9.2009 8:49:24   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ko se meniš za flet se vedno nosi sabo aro ali toliko mesečnih plačil sabo kot piše v oglasu. si zaradi tega lahko nekaj ur prepozna in čao fletek. če ti je všeč, da takoj rečeš da ga vzameš. ko enkrat podpišeš in plačaš, si ne morejo premislit (domenek brez tega je pa itak irelevanten - aka nič se nisi za ziher zmenila brez tega).


Ja res je najbolje, da imam finance kar s seboj, da nekaj položim da se ne premislijo...Sem se že spraševala kaj delam narobe, da se mi tako zmuznejo iz rok.


sem se enkrat z eno projazno gospo pogovarjala, agentka za sanovanja iz agencije. sicer nisem nič tam mela, samo mi je pa dala ene par konkretnih nasvetov in ta je bil eden izmed njih. prav zabičala mi ga je prakrat - arko/keš vedno sabo prinest na prvi ogled.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Cene stanovanj v najemu
10.9.2009 9:51:28   
Mija79
Lani v Velenju za profitno enosobno (34m2) neopremljeno z balkonom, 150eur najemnina plus stroski od 130-150m2.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Cene stanovanj v najemu
10.9.2009 9:52:31   
Mija79
se opravicujem 130-150 eur....user posted image

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Cene stanovanj v najemu
13.9.2009 15:33:21   
hillmagic
130-150 se meni zdi normalna cena....vse druge je oooo moj bog......

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Cene stanovanj v najemu
14.9.2009 3:41:01   
Anonimen
hillmagic morm rečt, da si zlo optimistična, ker v loki boš težko dobila stanovanje za tako ceno. Ma držim pesti, da ti vseeno rata. good luck:)

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Cene stanovanj v najemu
14.9.2009 5:49:40   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic
ampak jaz bi lahko dala samo 200€ ...

Moja bivša sodelavka ima v Škofji loki, nasproti glavne avtobusne postaje, v bloku, najeto cca. 30 m2 "veliko" garsonjero za 100€, tako, da sem prepričana, da lahko tudi ti najdeš garsonjero ali 1-sobno stanovanje za 200€. Če pa si pripravljena odšteti 300€, pa dobiš garsonjero za ta denar že v Ljubljani in to niti ne tako slabo (včasih najdeš celo 1-sobno stanovanje za ta denar).
Če prav sledim temi, bo v Slovenijo prišel tvoj mož. Za vas tri je to resda majhen prostor, a nekje je vedno treba začeti, zato mislim, da bi bila za vas dovolj tudi garsonjera. Če se ne motim, nimate avtomobila? Če tvoj mož še nima garantirane zaposlitve v Sloveniji, vam je Ljubljana boljša izbira. Bolje, da ste tukaj, pa ima do službe prevoz urejen z mestnim potniškim prometom za 34€ na mesec, kakor pa, da ste v Škofji loki (polovica ŠL se vozi delat v LJ) in za prevoz plačuje po 100€ na mesec. Končna matematika vam je v bistvu enaka - 200€ najema v Škofji loki ali 300€ najema v Ljubljani.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Cene stanovanj v najemu
14.9.2009 9:54:21   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic
ampak jaz bi lahko dala samo 200€ ...

Moja bivša sodelavka ima v Škofji loki, nasproti glavne avtobusne postaje, v bloku, najeto cca. 30 m2 "veliko" garsonjero za 100€, tako, da sem prepričana, da lahko tudi ti najdeš garsonjero ali 1-sobno stanovanje za 200€. Če pa si pripravljena odšteti 300€, pa dobiš garsonjero za ta denar že v Ljubljani in to niti ne tako slabo (včasih najdeš celo 1-sobno stanovanje za ta denar).
Če prav sledim temi, bo v Slovenijo prišel tvoj mož. Za vas tri je to resda majhen prostor, a nekje je vedno treba začeti, zato mislim, da bi bila za vas dovolj tudi garsonjera. Če se ne motim, nimate avtomobila? Če tvoj mož še nima garantirane zaposlitve v Sloveniji, vam je Ljubljana boljša izbira. Bolje, da ste tukaj, pa ima do službe prevoz urejen z mestnim potniškim prometom za 34€ na mesec, kakor pa, da ste v Škofji loki (polovica ŠL se vozi delat v LJ) in za prevoz plačuje po 100€ na mesec. Končna matematika vam je v bistvu enaka - 200€ najema v Škofji loki ali 300€ najema v Ljubljani.



Waw tvoja bivša sodelovka si je fino to našla.
Tudi jaz za nas upam da bo tako oz. vsaj do 200€ najemnine. Škofja loka nam trenutno najbolj odgovarja zaradi vrtca in pa mojega dela. Vse imamo blizu tako da ni problem če smo brez avta.
Nekaj se bo že našlo. Jaz sem tudi pripričana da bom našla za nas primeren začasni domek, samo kar traja tole iskanje.
Če bi dobila stanovanje bi ravno danes priletel moj mož, tako pa žal moral spremeniti karto. 

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Cene stanovanj v najemu
14.9.2009 9:55:28   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: tancy

hillmagic morm rečt, da si zlo optimistična, ker v loki boš težko dobila stanovanje za tako ceno. Ma držim pesti, da ti vseeno rata. good luck:)


Večni optimist :)  Hope never die. Hvala ti

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Cene stanovanj v najemu
14.9.2009 10:21:47   
pety78
Če bi dobila stanovanje bi ravno danes priletel moj mož, tako pa žal moral spremeniti karto.


Ja, a ga tačas nimaš kam dati? user posted image


_____________________________



(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Cene stanovanj v najemu
14.9.2009 10:43:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar

ja, najemnine so za zjokat v Ljubljani. do neprofitnega stanovanja pa ni šans, da pridemo. :(
plačujemo 400€ plus stroške za 40m+klet.
sploh raje ne razmišljam o tem več, pač živimo za sproti in to je to. za kaj drugega ni šans.



tO NE BO DRŽALO sorry črke....poglej kje vse ima stanovanjski sklad stanovanja, mogoče najdete primerno zase za odkup. Za 400€ pa že imaš svoje.
Razpisni pogoji ne veljajo več, tako da lahko kupi stanovanje kdorkoli. Tudi pri njih se je ustavila prodaja.

< Sporočilo je popravil mika -- 14.9.2009 10:52:56 >

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Cene stanovanj v najemu
14.9.2009 10:48:37   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Če bi dobila stanovanje bi ravno danes priletel moj mož, tako pa žal moral spremeniti karto.


Ja, a ga tačas nimaš kam dati? user posted image



Žal res ne, čeprav za marsikoga to ni razumljivo. Ko pridem do stanovanja bo lahko prišel.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Cene stanovanj v najemu
18.9.2009 23:18:22   
hillmagic
Dobila stanovanje dvo in pol sobno s balkonom za 265 € na mesec plus stroški. Fullllll vesela

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Cene stanovanj v najemu
18.9.2009 23:28:40   
mateyka
user posted image kje pa? user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Cene stanovanj v najemu
19.9.2009 1:35:22   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

user posted image kje pa? user posted image

V Škofji Loki, blizu centra, vrtca, dela....vsega da ne rabim še avta.user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?