|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
13.12.2009 18:04:17   
ronja1a
tinaaja, držim pesti, da bo čimmanj stresno za vse skupaj! Si dobra za tek user posted image user posted image user posted image Mene me kr zamika, ko se spomnim na oni dobri filing po kakem kilometru, ko začneš uživat, ampak se še ne morem spravit.... UmpaLuma user posted image user posted image user posted image user posted image za -kg. Praviš, da je lahko? Meni se zdi, da grizem za vsak gram...

Mateyka, bom dala slike gor, samo smo se ravnokar pofočkali. Tortica pa postavljanje smreke, zdaj pa kopanje in pol greva z mojim na plesne, tko da ne vem, če mi bo še danes zneslo. Zdej le tolk, da vas pozdravim. Torta je bila dobra, pa še nič mi ni obležala v želodcu, ker so bile same dobre sestavine...

Sicer pa dobra tale dieta z dveletnikom. Naš je zdaj začel tkole packat, samo je pravi debelušček. Sam od mleka, ne od GH, ki jo vso razmaže...


< Sporočilo je popravil ronja1a -- 13.12.2009 18:06:43 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
14.12.2009 13:23:27   
ronja1a
Evo punce, ponedeljek je tukaj, gremo še en krog ... Jaz sem ravno od pediatra, naš mali je pridobil kg in pet cm - sem dala par sličic v album http://album.ringaraja.net/index.php?page=album&ID=15197.

Moji kg stojijo, je pa šla maščoba neki dol. Za ta teden sem si zadala za cilj, da ne jem med obroki in si vsak dan kuham planinski čaj z limono, namesto raznih belih kav, ker me že boli želodec...

Čau, čau...

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 23:23:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
15.12.2009 21:40:12   
ronja1a
Kolumbo, fino za -kilco in telovadbo po zasneženem gričku. Se priporočam za kak dober recept za piškote. Jih nisem pekla že sto let, pa razmišljam, da bo treba kmalu tudi to uvest, da bova lahko z malim testo packala.... no, letos je še mal premajhen, drugo leto pa bo že zanimivo....

Tinaaja
, držim pesti za Brino. Da bi čimbolj dobro prestala operacijo!

Pozdravčka vsem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 13:56:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
16.12.2009 14:31:44   
tinaaja
Tako, moja lumpa je ze v bolnici. Jutri pa op.
Zdaj cakam, da grem po ene homeopatke zadeve za ta veliko.

UL- jah, ene smo tukaj ze kar ene pol leta, tako da jaz sem npr zgubila ze ene 10kg od poroda. Zdaj sem na dobrih 68. In super hudo za -7kg user posted image user posted image user posted image

Ker sem sama doma in mi ni treba kuhat za ta velika dva, se grem en strog rezim - bolj kot ne beljakovisne dneve user posted image  Me zanima, ce zdrzim user posted image  Zaenkrat pridna v nulo user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
16.12.2009 21:26:36   
ronja1a
UmpaLumpa, jaz sem od poroda čez poletje igubila dve kili, ki sem jih pridelala med nosečnostjo, tko da me zdaj hlače ne tiščijo več. Si pa že nekaj časa želim izgubit še kaki dve tri kilci, ker vem, da sem se pri taki teži dobr počutila. Predvsem pa me moti, ker zadnja leta sploh ne morem bit brez hrane, da bi kdaj dovolila kdaj želodčku, da se malo odpočije. Utrujenost kompenziram s tem, da skoz neki papcam. Danes sem že zabluzila. Sem se  spravila zvečer, ko mali zaspi delat za faks in evo sem že na sladkem user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 16.12.2009 21:28:15 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
16.12.2009 21:27:55   
ronja1a
user posted image  Zaenkrat pridna v nulo user posted image


Tinaaja user posted image user posted image user posted image user posted image super za zgled !!!!!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   [Brisano sporočilo]
17.12.2009 0:53:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
18.12.2009 6:52:44   
tinaaja
No tko... jaz se kar pridno drzim dietke. Vsaj do konca vikenda bi bilo cist fino al pa se bolje do srede, ceprav se mi ze zdaj gravza mal meso. Al zacuda nisem kaj dost lacna, pa se celo cukr v krvi mi ne nagaja oz pomanjkanje OH.
Danes pride brina domov user posted image  Revca je imela vceraj prisilen post :(  Tkod a ni jedla ze od srede zvecer in zdaj caka vizito preden lahkodobi zajtrk. Fak ej - punca kar stojicno prenasa.

Kaj se?? Ajde javite se! Pa petek jeeee user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
18.12.2009 18:35:19   
ronja1a
A pol so jo že operirali?

Sicer pa user posted image za disciplino. Jaz sem bolj tko tko, čeprav neki ful ne jem...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
21.12.2009 6:39:32   
tinaaja
user posted image

Evo, nas otrok je ze cist pri sebi... Kot da ni bila operirana. :)
Kako ste kaj prezivele vikend? Jaz sem v soboto podlegla vsemu, kar sem videla.user posted image
sem si pa vceraj pritovorila v stanovanje orbitrek, ker tak norc pa nisem, da bom pri -16 zunaj tekla. In sem oddelala eno rundo.
Pol sem sla kao po eno jakno v emporiuma - z mami, da mi mal svetuje in da malo pobondava. Probala skoraj vse jakne user posted image No zadeva se je zakljucila tako, da sem imela 4 druge kose v vreci, pred blagajno najdem ene cist hude cevlje in sem pol sibala se po eno jakno, k je sla glih k cevljem user posted image user posted image user posted image user posted image Dober nakup! Zadvoljna.. ampak bistvo je drugje - pri marsikaterem kosu obleke, ki sem ga probala, sploh nisem mogla verjet, da ga dejansko lahko gor dam in da zgeldam kul :) Sem se kar gledala v ogledalu in nisem mogla verjet. tko da sem dobila malo zagona, da dam dol se te bedne 3-5kg. Pa da vidimo user posted image Zgelda pa, da se mi postava preoblikuje, kg stagnirajo user posted image Torej, ta pomembno je ok.

Zdaj pa christmas coundown!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
23.12.2009 7:30:43   
ronja1a
Tinaaja, superca za tvojo starejšo hčerko. Ali ste še v karanteni? Se mora zdaj še pazit? Pa fajn za nakup.

Jaz sem hujšanje do novega leta ukinila. Sej se bom pazila, samo za kako izgubljanje kg ravno ni čas, bom po novem letu spet malo stisnila. Tisti dve tri kilci bi res rada spravila dol preden grem v službo. Zdaj ko sem doma, sem največ v trenerkah ali kakih štrapac hlačah, saj se itak skoz preoblačim, ker sem ali pobruhana ali poslinjena ali polulana :-) In pol kak kg več niti toliko ne moti. Se moram večkrat mal zrihtat  :-)

Punce, kje ste pa ostale? Ste ful zasedene. Jaz sem kr hin, moj skoz dela in imam malega 24 ur na dan. Je kr naporen ratal mali, ampak hvalabogu je zdrav ...

Pa lepe praznike z zmernim uživanjem dobrot brez slabe vesti!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   [Brisano sporočilo]
24.12.2009 21:42:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
25.12.2009 10:01:12   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

UmpaLumpa, jaz sem od poroda čez poletje igubila dve kili, ki sem jih pridelala med nosečnostjo, tko da me zdaj hlače ne tiščijo več. Si pa že nekaj časa želim izgubit še kaki dve tri kilci, ker vem, da sem se pri taki teži dobr počutila. Predvsem pa me moti, ker zadnja leta sploh ne morem bit brez hrane, da bi kdaj dovolila kdaj želodčku, da se malo odpočije. Utrujenost kompenziram s tem, da skoz neki papcam. Danes sem že zabluzila. Sem se  spravila zvečer, ko mali zaspi delat za faks in evo sem že na sladkem user posted image user posted image user posted image


pr meni je isto, vsi pravjo da je ok, samo jaz vem da sem se pri 5h kilah manj ful boljše počutila. kot kozica, lahko sem res skakala in mela sem ful več kondicije. se spomnim po porodu, ko sem mela 15kil preveč, pa to sploh nisem mogla na pravi sprehod v klanc, skoz neki sopihat, pa zmatrana.. pa saj verjamem, da več ko maš manj se ti da - men se tud ni user posted image
sem pa zdajle bla ful bizi in se še vsest nisem mogla, skoz leteča, apetita mi je zmanjkal in itak se nisem spomnila jest dokler mi ni blo slabo. mislim, da je šla kaka kila dol. se pa zdaj ne morem prenajest, ker mam mini želodec trenutno in mini porcija me ful napihne. ok, evo - šparam user posted image
punce, bodite priden, dajte si 2-3 ornk obroke dovolit (te večerje in to), ostalo pa bodite minimalistke. ni se treba odrečt, samo ne skoz "nam nam" user posted image

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
31.12.2009 9:14:03   
tinaaja
user posted image

pa cim vec izgubljenih kg  user posted image  in zadvoljstva samim sabo!

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
1.1.2010 9:08:45   
ronja1a
punce, srečno novo leto vsem !!!

gremo naprej user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
1.1.2010 9:11:16   
ronja1a
mateyka, sem pogledala tvoj album. luštno deklico imaš. in ime sta ful lepo zbrala. a je švedsko?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: HUJŠANJE V DECEMBRU
1.1.2010 10:37:40   
mateyka
ja tinaaja, da bi vse mele kile, ki jih želimo met - pardon, hlače, ki jih želimo oblečt, tudi res na riti user posted image

ronja1a, naša manekenka se ne mara slikat in delam akrobacije, da dobim tistih 20% za album kolikor toliko spodobnih user posted image
ime Inara - v bistvu je arabska beseda in pomeni svetlobni žarek, osvetlitev (The meaning of the name Inara is Illuminating, Shining. The origin of the name Inara is Arabic. http://www.babynames.com/name/INARA ), kar ona tudi je za nas user posted image
pri naši je tudi povezano z besedo Inari - ki pa je laponskega izvora. živeli smo par ur od jezera Inari na Finskem in tega območja (Inari Lapland http://www.inarilapland.org/en/index.html ), je pa tudi jezik Inari Sami (laponski dialekt - http://en.wikipedia.org/wiki/Inari_Sami ), ki ga govori samo še 400 ljudi. lahko bi rekli, simbolično je ona tak naš, dragocen redek skandinavski primerek kot Inari Sami user posted image

ok, imamo še:
Fushimi Inari Srine in Kyoto
user posted image
http://www.sacred-destinations.com/japan/kyoto-fushimi-inari.htm

user posted image
in Inari suši user posted image
evo! to je pa neki za nas - za hujšat. zelo dietno user posted image

v glavnem sem vse aspekte imena skušala pokrit v njenem koledarju za 2009 - saj je v njenem albumu. vse slikce in razlaga (ok, suši nisem glih dodala user posted image )

torej, želim vam veliko Inari sušija za leto 2010 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: HUJŠANJE V 2010
2.1.2010 11:52:00   
tinaaja
Mateyka, ja meni je ime tudi zelo vsec. user posted image  

Evo babe,malo sem spremenila naslov nase teme. Upam,da se ne zgubimo se une tri,stiri, ki sodelujemo user posted image

Amy, Kolumbo, UL,... lkje steee?

Jaz sem zaglavila cez praznike user posted image  Nazrta sem do vrha in se dalje. zmeraj bolj spoznavam, da primeni ni problem, kaj jem, ampak ZAKAJ jem. user posted image   Al tukaj pa je vzrokov veliko - poleg lakote.

Vreme je bedno. sem se zjutraj zbudila in rekla, zdaj grem pa tect, odprem okno in zunaj vliva tok, da ni bilo za tect. No ja, sajbo kmalu boljse vreme, a hkrati bo tudi kmalu moja sluzba user posted image  

Nic babuske, javite se kaj!



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: HUJŠANJE V 2010
2.1.2010 13:18:58   
ronja1a
Tinaaja, superca za spremenjen naslov. Ja, punce, kje ste pa ostale? Jaz sem včeraj s strahom stopila na vago, ker sem čez praznike kar malo grešila, čeprav nisem pretiravala. A grami so šli dol user posted image user posted image user posted image V decembru sem shujšala za o,5 kg, tko da sem zdaj skupaj na -3. Počasi, a gre...

Tale dež je pa res sranje, taaaaako se mi kolca po poletju. Upam, da se bo kmalu kaj popravilo. Ko vsaj ne bi lilo. En dan čez praznike smo pa vseeno ujeli nekaj sončka in pojedli kremšnito ob blejskem jezeru - zunaj!!!

čauči....

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: HUJŠANJE V 2010
2.1.2010 20:19:55   
mateyka
pismu punce, meni te teme na Hujšanju ne pokaže v listi vseh tem - moram prav v mojem profiluit "jaz na forumih" ali pa kaj podobnega da najdem temo user posted image kako pa vam kaže to temo na Forum > [Družinsko življenje] > Hujšanje >?

po moje so ostale naše punce tok pojedle, da rabijo zaj kak teden da vse to prebavijo, da (za)vest (o kilah) spet zraste in da se oglasijo tukaj z željo o nadaljevanju hujšanja user posted image

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: HUJŠANJE V 2010
3.1.2010 9:10:29   
amy26

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Amy, Kolumbo, UL,... lkje steee?

Jaz sem zaglavila cez praznike


pozdravljene

ni bilo volje se oglašati, zakaj? jedla kar mi je pasalo in brez nobene mere
počutje nikakvo, teža naraščauser posted image

če bom zbrala voljo začnem jutri na novo, nevem še ali bo to po montignacu ali ločevalna ali manj žri, nekaj bo definitivno treba ukreniti, ker se ne počutim dobro v svoji koži

v letu 2010 nam res želim da bi vse lepo shujšale do želene teže in jo ohranile

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: HUJŠANJE V 2010
3.1.2010 11:48:23   
Nitka
Joj punce, ločevalne se nikakor ne poslužujte, ker škodi vašemu telesu, vašim notranjim organom itd.
Telo namreč potrebuje beljakovine, ogljikove hidrate in maščobo vsak dan, treba je vnesti le pravilno razmerje
teh treh (več beljakovin, malo OH in M). Sem osebna trenerka in k meni je prišlo dosti strank, ki so poskušali
hujšati po ločevalni metodi... rezultati: izguba menstruacije, poškodbe notranjih organov, ... in vedno bumerang
efekt (= zrediš se nazaj).

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   [Brisano sporočilo]
3.1.2010 18:44:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?