|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ???
11.8.2009 14:50:05   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

samo če on ne podpiše za očetovstvo pol mu ni treba plačevati preživnine.ali pač???


Hja, v tem primeru mora ona dokazovati, da je on res oče. testi?

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ???
11.8.2009 14:50:24   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Ima jo, reče se ji kondom!

se strinjam popolnoma.
ampak ce pa zenska nima zascite, in zanosi, in noce otroka- gre na splav. hocem rect , da ima zenska ne glede na vse 100% moznost odlocanja.
pa sploh nisem neka sovinistka, da ne bo kdo mislil.


Se strinjam s kondomom, a tudi za žensko obstaja zaščita. In ni se treba zgovarjati, da ji nobena ne sede. Če je na vse možne zaščite "alergična", pa siher ni na tiščanje aspirina med koleni. user posted image
In ni vse črno in belo, zato ne predalčkajmo noseče ženske kot revice, moške pa kot navadne porivače.
Se vnaprej opravičujem za manj lepe besedice.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ???
11.8.2009 14:50:28   
frog
miska_mccute: ja imam tud tretji razlog, katerega pa nebi navajal. Preživnina niti ni tolk pomembna. Da se razumemo, nisem pošast, zavedam se odgovornosti, in s tem bom moral živet do konca življenja. Sem pošlihtal pri sebi. Rad bi samo da če se je že odločila (kljub mojim nestrinjanjem) da obdrži otroka, naj tudi deluje v skladu s tem. OK, preživljal bom otroka, če ga že moram, ampak to je to. In kako naj dosežem da me pusti pri miru in ne pošilja slikic itd?? Tišči me v kot!

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ???
11.8.2009 14:51:14   
Anonimen
badgirl, ce ne podpise ocetovstva, ga lahko ona tozi in bo moral oddat bris in na podlagi brisa bo dolocen za oceta. kolkor vem.

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 14:51:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ???
11.8.2009 14:51:45   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

mi pa gre na živce, da ga zdaj vse tako tolažite, tip pa pribije: sexal sem brez zaščite, z žensko nočem met nič, bogi revež jaz, ona pa baraba se bo odločila za otroka, jaz pa brez besede pri tem.



Nisem zasledila, da bi o njej kaj takega napisal, niti v tem smislu. Jaz nisme zasledila tolažbe z nikogaršnje strani, pač realno človek pove in to je to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 14:52:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ???
11.8.2009 14:52:50   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: frog

miska_mccute: ja imam tud tretji razlog, katerega pa nebi navajal. Preživnina niti ni tolk pomembna. Da se razumemo, nisem pošast, zavedam se odgovornosti, in s tem bom moral živet do konca življenja. Sem pošlihtal pri sebi. Rad bi samo da če se je že odločila (kljub mojim nestrinjanjem) da obdrži otroka, naj tudi deluje v skladu s tem. OK, preživljal bom otroka, če ga že moram, ampak to je to. In kako naj dosežem da me pusti pri miru in ne pošilja slikic itd?? Tišči me v kot!

Potem ji pač to dopovej, če si se tako odločil. Prisilit te ne more, razen preživnine, ki ga itak določa zakon. Samo jaz bi vseeno mislila na otroka, ki bo imel očeta, kateri noče imeti nič z njim, plačuje za njega pa ja.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 14:53:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ???
11.8.2009 14:54:06   
Anonimen
In kako naj dosežem da me pusti pri miru in ne pošilja slikic itd?? Tišči me v kot!

s tem te pa res ne tisci v kot.
pojdita na socialno, postimajta. ti slikic ne odpiraj, lahko pa tudi zamenjas tel. st.
vse kar moras od nje imet, je njen TRR.ona pa od tebe vsak mesec €.
to je to.brez komplikacij.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ???
11.8.2009 14:54:50   
blaža
dej, samo ne reci, da si poročen in že imaš kakšnega otroka.user posted image

Pa kako, da se ti ta ženska kar na enkrat tako upira. verjetno sta imela lepe dneve in zakaj zdej, ko je zanosila tako?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ???
11.8.2009 14:54:56   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

jst ga nic ne tolazim. sam skusam cist nepristransko razmisljat o tej stvari, ker se mi zdi zelo zanimiva debata.


meni pa ni čisto nič nezanimiva, ker hoče en tip, ki je brezskrbno sexal, zdaj prit okol in se izmuznit skrbi za otroka, ki ga je po butastem naredil. mislim da vsi odrasli na tem svetu vemo, kako nastanejo otroci.

pa če jaz, ki sem doma v ljubečem domu, sexam s kondomom, ker nočem še enega otroka, bi lahko bilo to jasno tudi njemu.

zdej ga boste vse nafilale, kako je to res zanimivo in nepošteno, pa ni ne zanimivo in ne nepošteno, ampak normalno.

a štekaš? čist mi je jasno o čem je govora, ampak ne mu pritrjevat prosim, da je to res nepošteno, raje mu naj kdo pove, da je zdaj oče, pa hoče noče in da se zreli odrasli drugače obnašajo. štekam, nima denarja, se bo pač zaposlil in poskrbel za otroka.





glej
a ni bolje da se mu zdj "odpove" (če se mu)
kot pa da pol zapusti njo pa dojenčka /otroka.ko se otrok že malo navadi na očeta.....
rescmo pri enem letu.

ma nima pol nič od tega.potem je še slabše.


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 14:57:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ???
11.8.2009 14:58:43   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

samo če on ne podpiše za očetovstvo pol mu ni treba plačevati preživnine.ali pač???


Hja, v tem primeru mora ona dokazovati, da je on res oče. testi?


kaj pa če en rabi doakzovat.
sej je napisal da ga bo ona sama imela.
ne vidm fore pol več po čem sprašuje avtor.user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ???
11.8.2009 14:58:47   
špelin@
1. Se podpišem pod vsako besedo, ki jo je napisala UmpaLumpa.

2.

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Ima jo, reče se ji kondom!

se strinjam popolnoma.
ampak ce pa zenska nima zascite, in zanosi, in noce otroka- gre na splav. hocem rect , da ima zenska ne glede na vse 100% moznost odlocanja.
pa sploh nisem neka sovinistka, da ne bo kdo mislil.


Treba je razumeti eno: da je vse dogajanje okrog nosečnosti v ženskem telesu. Zato se mi zdi prav, da lahko ženska 100% odloča, kaj se bo oz. se ne bo dogajalo v njej.

Je pa po drugi strani še kako hudirjevo res, da je tehnično gledano prav moški tisti, ki za nosečnost "zakrivi" - iz njega pridejo spermiji v žensko telo in tam sprožijo dogajanje. Nauk, ki ga mora iz preprostega pouka biologije ali spolne vzgoje (ali navadnih solzavih filmov!) potegniti vsak prišteven moški, je: ne namakaj tiča brez zaščite, ker lahko "prijateljčki" uidejo, kamor nočeš, da bi!
I'm sorry, ampak v prvi vrsti je moški tisti, ki mora uporabiti kondom, če noče otrok. Ker - roko na srce - obstajajo tudi ženske, ki se komot zlažejo, da jemljejo tabletke, ampak jih ne, in zato zanosijo... A bo potem moški jokcal, da ga je taka nategnila, recimo?? Eh dajte no, nategnil oz. zafrknil je samega sebe, ker se ni zaščitil pred ev. posledicami spolnega odnosa. ok, oddaljujem se od podane situacije.

Na kratko: moški ima kot prvi v roki škarje in platno - karikirano rečeno, seveda...


frog, tale šola te bo pač krepko udarila, zapomni si za drugič. Odločil si se, da z njima nočeš imeti nič? Too late, že imaš. Na CSD pa le uredi zadeve - tudi če z žensko nočeš imeti nič, nosi breme odgovornosti glede otroka.


Off topic: miska_mccute, pejt rodit user posted image Zdaj si že skoraj na cilju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ???
11.8.2009 14:59:06   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

jst ga nic ne tolazim. sam skusam cist nepristransko razmisljat o tej stvari, ker se mi zdi zelo zanimiva debata.


meni pa ni čisto nič nezanimiva, ker hoče en tip, ki je brezskrbno sexal, zdaj prit okol in se izmuznit skrbi za otroka, ki ga je po butastem naredil. mislim da vsi odrasli na tem svetu vemo, kako nastanejo otroci.

pa če jaz, ki sem doma v ljubečem domu, sexam s kondomom, ker nočem še enega otroka, bi lahko bilo to jasno tudi njemu.

zdej ga boste vse nafilale, kako je to res zanimivo in nepošteno, pa ni ne zanimivo in ne nepošteno, ampak normalno.

a štekaš? čist mi je jasno o čem je govora, ampak ne mu pritrjevat prosim, da je to res nepošteno, raje mu naj kdo pove, da je zdaj oče, pa hoče noče in da se zreli odrasli drugače obnašajo. štekam, nima denarja, se bo pač zaposlil in poskrbel za otroka.





glej
a ni bolje da se mu zdj "odpove" (če se mu)
kot pa da pol zapusti njo pa dojenčka /otroka.ko se otrok že malo navadi na očeta.....
rescmo pri enem letu.

ma nima pol nič od tega.potem je še slabše.


Saj ni nikjer govora, da bo z njo. Otrok ima pa lahko od rojstva očeta, ki pač ne živi z njima.
Še en komentar - zakaj je vedno samo moški kriv, ker ne uporabi kondoma? Kje pa je tu ženska? In ženska še vedno lahko odvrne seks, če si moški ne natakne kondoma. Če pa ji je to vseeno, potem naj se pa sooči s posledicami in naj ne igra happy familiy, če moški ni za to.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ???
11.8.2009 14:59:26   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

samo če on ne podpiše za očetovstvo pol mu ni treba plačevati preživnine.ali pač???


Ga bo pa tožila in izterjala, zadeva je namreč dokazljiva.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ???
11.8.2009 14:59:53   
Anonimen
hja in ce nima ze otrok in ce ni porocen. bo takrat, ko bo dobil zazeljenega otroka z ljubljeno zensko 100% pomislil na tega otroka. in ce je samo Č od Človeka se mu ne bo zdelo fer, da ima 2 otroka, enako njegova. samo 1 ima oba starsa, ki skrbijo za njega, 1 pa je zaradi "napake" prikrajsan .
mal sem cudno napisala.
hotla sem rect, ce ne prej, ko bo imel zazeljenega, bo takrat pomislil na tega.
eh, ko se ne znam pravilno izrazituser posted image

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ???
11.8.2009 15:00:07   
frog
UmpaLumpa: meni je vseeno kaj si mislite vsi vi o situaciji. In nisem baraba ne jaz, ne ona! Ampak s tem ko se je odločila ona, sem se odločil jaz. Najraje bi videl da bi naredila splav, ampak ga ni. Jaz sem njeno odločitev sprejel, ona moje ni ( zaenkrat). Zanima me samo kako naj ji dopovem kaj sem se odločil, ker očitno me noče slišati. Ni pa slaba ženska, še zdeleč ne baraba! Že tako nam ni lahko... In nisem tip ki '' namaka'' in podobno kot je brati iz tvojih postov!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ???
11.8.2009 15:01:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

In kako naj dosežem da me pusti pri miru in ne pošilja slikic itd?? Tišči me v kot!

s tem te pa res ne tisci v kot.
pojdita na socialno, postimajta. ti slikic ne odpiraj, lahko pa tudi zamenjas tel. st.
vse kar moras od nje imet, je njen TRR.ona pa od tebe vsak mesec €.
to je to.brez komplikacij.


Točno tako. Boš na žalost moral požreti kakšno grenko, saj veš, kako pravijo: posle je.banja nema kajanja. Koliko žensk od "poštenjakov" faše HPV in zboli (ali celo umre!) za rakom materničnega vratu, pa nimajo kaj čivkat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ???
11.8.2009 15:02:32   
Anonimen
je še tretja možnost in ta je, da nosi posledice svojih dejanj. če jaz nekomu po pomoti razbijem glavo, je blo sicer po pomoti, ampak glava je razbita in bom poskušala poskrbet, da bo človeku ok.


dober primer.

off topic:spelin@: iz tvojih ust v bozja usesa.....
jutr recem ginekologinji naj mi "po nesreci" mehur predre!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ???
11.8.2009 15:02:39   
Šaki
glej
a z njo pa nebi bil zakaj že????

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ???
11.8.2009 15:03:42   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Nisem zasledila, da bi o njej kaj takega napisal, niti v tem smislu. Jaz nisme zasledila tolažbe z nikogaršnje strani, pač realno človek pove in to je to.


kako ne, ravno kar je napisal. bolj ko mu pritrjujete, bolj mu rastejo krila. sicer je pa to forum, se pač ne strinjam z vami in tko je pa pika.




Pa kdo mu kaj pritrjuje??user posted image  Kakšna krila???user posted image  Kaj mu naj rečem, joj kak si taki pa taki, kmet, neodgovoren itd, itd..zdaj je kar je, saj on sam ve, da je nardil napako in kaj mu naj še tu bukvice očitamo, če pa situacija je kakršna je. Otrok obstaja in od tu bo pač on izhajal dalje. Povedali smo mu kaj ga čaka in to je to. Kako bo pa on funkcioniral, pa še sam ne ve. Čas bo že pokazal.

< Sporočilo je popravil ssevin -- 11.8.2009 15:04:03 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ???
11.8.2009 15:07:32   
Anonimen
grem jst mal po bajti narest. pa da ne bo 16 strani, ko nazaj pridem.

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ???
11.8.2009 15:08:22   
sanasan
storit bi moral prej....tisti, ki si otroka ne želi, se pač zaščiti! saj te verjetno ni prinesla naokrog in ti lagala, da je ona zaščitena? sedaj pač sprejmi odgovornost in plačuj vsaj preživnino....tu morda smo ženske v prednosti ali pa tudi ne...v vsakem primeru gre za poseg v žensko telo in pa tudi psiho.....vse + ali pa - nosi ponavadi ženska.

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?