|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igra usode
14.8.2009 15:21:46   
Anonimen
Bilo je kot v pravljici. Imeli so svoj dom. Otroci so hodili v vrtec. Starša sta imela službo. Bilo je veliko smeha, igre in skupnih prijetnih trenutkov. A kruta usoda jim je takorekoč čez noč vzela dom. V stiski so se zatekli k prijateljem. Dejansko družina nima kam iti. Starša iščeta zaposlitev. Vendar je težko, ker so ostali brez vsega. Po pomoč so se zatekli na RK in CSD. Vendar zaenkrat tam še ne izpolnjujejo pogojev za prejem denarne pomoči. Prepuščeni so sami sebi. Prodali so celo star in dotrajan avto, da so imeli za lažje preživetje. A čas teče, stiska je vsak dan večja. Dnevi so dolgi in žalostni. Družina živi skromno in pošteno. Usoda je poteptala še tisti kanček upanja, ki so ga imeli. Da je svet pošten in pravičen. Morda bo jutri zanje zopet posijalo sonce...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Igra usode
14.8.2009 21:24:33   
krtek 1
A opisuješ sebe oz.svojo družino?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Igra usode
14.8.2009 23:24:45   
Anonimen
Včasih mora človek dati iz sebe delček bolečine in potem je lažje, mar ne?

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Igra usode
19.8.2009 15:11:34   
Anonimen
Včasih bi z veseljem sprejeli vsaj kako spodbudno besedo. Pa očitno še te človek ne dobi, ko jo potrebuje. Morda pa kdaj drugič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Igra usode
20.8.2009 10:04:03   
Tjašy
Zakaj starša ne izpolnjujeta pogojev za socialno pomoč???user posted image Sem mislila,da jo dobi vsak,ki je v stiski-brez sredstev za preživetje(kot ta družina).user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Igra usode
20.8.2009 10:07:34   
Šaki
to je paq res čudno ja.
jz sem tud tako mislila.
sj če ostaneš brez vsega ti ja nekdo pomaga.od države.no..
očitno ne.ali kako

če opisuješ svojo zgodbo ti želim da se čimoprej vse poštima.user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Igra usode
20.8.2009 10:11:18   
mojca*
varenkorak, napiši kaj več...
kaj se je zgodilo, kaj potrebujejo, kako lahko pomagamo?

koliko so stari otroci, lahko zanje kaj storimo?

žal mi je zanje, kdorkoli so, vsakemu se lahko čez noč življenje postavi na glavo.


(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Igra usode
20.8.2009 10:12:28   
Anonimen
Pogoje izpolnjuješ. Vendar ne takoj. Štejejo se dohodki zadnjih treh mesecev. Potem pa čakaš, da dosežeš tiso mejo pri kateri si upravičen. Tako je to. Tisti trenutek, ko ostaneš brez dohodka pa avtomatično ne izpolnjuješ pogojev. Brez zamere.

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Igra usode
20.8.2009 10:15:51   
Šaki
če prav razumem to ni tvoja zgodba.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Igra usode
20.8.2009 10:20:07   
Tjašy
Poznam družino,ki je čez noč ostala brez doma:v dveh tednih so dobili izredno denarno pomoč,dva paketa od RK,dva paketa od Karitasa,.......user posted image Žal,a mi tukaj nekaj ne štima.Verjamem,da socialna hitro poskrbi,če je stiska.user posted image Koliko je otrok,kaj potrebujejo,.....??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Igra usode
20.8.2009 10:28:12   
Anonimen
Težko je. Vsak dan težje. Človek težko najde še zadnjo biljko upanja takrat, ko se vse obrne proti tebi. Ko si po vseh letih odrekanja zopet na začetku. Otrokom pa želiš dati le najboljše. Tako smo, ko je bilo najhuje odšli proč. Ne morem gledati nemočnih otrok, ki se ne morejo zaščititi. Otroci si zaslužijo mirno in lepo otroštvo. Hudo mi je ko gledam moja sončka, ki ju imam najraje na tem svetu. Želim jima dati topel in varen dom, da bosta imeli ko odrasteta veliko lepih spominov na njuno otroštvo. Septembra gresta v vrtec. Potrebovali bi jesenska oblačila za 5 in 6 let in pa obutev 27/28 in pa 29/30. Za deklici. HVALA VAM IZ SRCA!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Igra usode
20.8.2009 10:32:13   
Anonimen
Tjašy moram pojasniti, da je brezposelna oseba upravičena nadomestila, vendar meni šef ni dostavil potrebnih dokumentov, ker privatniki radi kaj šmuglajo. Tako smo bili prepričani, da bomo imeli dohodek in lažje preživeli in nismo šli takoj na CSD. In tudi na Izredno pomoč čakaš. Daš vlogo in jo prejmeš šele naslednji mesec, seveda, ko prej izpolnjuješ pogoje. Tako je to. Ni tako enostavno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Igra usode
20.8.2009 10:54:48   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: varenkorak

Tjašy moram pojasniti, da je brezposelna oseba upravičena nadomestila, vendar meni šef ni dostavil potrebnih dokumentov, ker privatniki radi kaj šmuglajo. Tako smo bili prepričani, da bomo imeli dohodek in lažje preživeli in nismo šli takoj na CSD. In tudi na Izredno pomoč čakaš. Daš vlogo in jo prejmeš šele naslednji mesec, seveda, ko prej izpolnjuješ pogoje. Tako je to. Ni tako enostavno.


Na žalost je res tko punceuser posted image user posted image user posted image  Na izredno čakaš, na redno socialno pa še celo tri meseceuser posted image  Sem tamuser posted image user posted image
Na žalost ti ne morem pomagat. Bom mal pogledala kaj mamo večjega pa se mal z možem posvetovala...
Držite se, sej bo bolje, res, stvari se hitro obračajouser posted image user posted image user posted image user posted image
Aja, pa pejte na svoj karitas, res, jst mam krasno izkušnjo z njimi, edini k so dejansko kej naredluser posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Igra usode
20.8.2009 10:56:54   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Tjašy

Poznam družino,ki je čez noč ostala brez doma:v dveh tednih so dobili izredno denarno pomoč,dva paketa od RK,dva paketa od Karitasa,.......user posted image Žal,a mi tukaj nekaj ne štima.Verjamem,da socialna hitro poskrbi,če je stiska.user posted image Koliko je otrok,kaj potrebujejo,.....??user posted image


Ne vem kako so dobili izredno denarno v dveh tednih, pol je bla socialna delavka res prijazna in hitra. Socialna ne poskrbi tok hitro kot misliš, žal...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Igra usode
20.8.2009 11:02:14   
Anonimen
Hvala za razumevanje in podporo. Je lažje, če veš, da nisi sam v težavah... HVALA!!!user posted image

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Igra usode
20.8.2009 11:07:44   
Tjašy
Bili so na CSD Vič in dobili v dveh tednih,.......user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Igra usode
20.8.2009 11:14:28   
Tjašy
Težko ti sama pomagam,saj imam 12-letno hčerko in tri sinčke(7,3 in 11 mesecev).user posted image Če želiš ti pošljem kaj nevtralnega od najstarejšega sinčka(kar mu je premajhno in ohranjeno)?Lahko pošlješ naslov na zs.?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Igra usode
20.8.2009 11:20:21   
mojca*
varenkorak, prosim napiši katero velikost oblačil bosta potrebovali deklici.
da vem, če lahko pomagam....

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Igra usode
20.8.2009 11:26:59   
Anonimen
5 in 6 let oziroma 110, 116 ali 128. Seveda lahko tudi nevtralna oblacila. Vse nam pride prav.

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Igra usode
20.8.2009 11:45:50   
water lily
Rabite mogoče tudi kaj drugega?
Posteljnino, brisače, obleke za vas?
Za otroke žal nimam nič ker jih nimam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Igra usode
20.8.2009 12:16:18   
mojca*
varenkorak, sporoči naslov na zs kamor ti lahko pošljem, smo že našli nekaj oblačil v vaši velikosti.   user posted image
lp, mojca

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Igra usode
20.8.2009 12:48:53   
Anonimen
Hvala vsem za pomoč. Zelo ste nas razveselili. user posted image  Z svojo velikodušnostjo ste prinesli zopet sonce v naše življenje. In upanje v lepši jutri. HVALA!!!

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Igra usode
20.8.2009 14:58:20   
Šaki
user posted image o joj no takih velikih oblačil pa nimam.je moj star skoraj 3 leta.
sicer pa ne dvomim da boš kaj dobila.

je
pa šit ko kaj tako na hitro pride,no.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Igra usode
20.8.2009 15:07:11   
Anonimen
Ni problema, so se druge punce javile. Vseeno HVALA za lepo misel in dober namen. HVALA VSEM IZ SRCA!!!user posted image  ENKRATNE STE!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Igra usode
20.8.2009 15:18:01   
Anonimen
Varenkorak-se bom posvetovala z mojo 5 letnico,kaj je pripravljena dat.Je zelo dobrega srca in rada pomaga.Pošlji mi naslov na ZS.Pa srečno in pogumnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?