|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Že ko danes jamramo....
19.8.2009 7:23:29   
Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Mogoče pa gre ta kolesar kolesariti takrat ko ima čas in ne takrat ko bi tebi ustrezalo.


Tukaj se ne gre za to kdaj ima človek čas...malo je treba imeti v glavi zdrave kmečke pameti, ki pove da se se je treba sredi dnea spraviti v senco. To so vedeli že pred **** leti ko so šli travo kosit zjutraj ob treh štirih in krmo potem do najhušje vročine že razmetali. Ko je bilo najbolj vroče so pa bili v senci...to so vedeli kmetje pred **** leti, sedaj pa...˝pametnjakoviči˝kolesarijo, laufajo...najdeš še kakšnega brihtneža ki vozička pri 32°C.


Nisem še slišala, da bi katerega kap na biciklu, sme pa že za veliko primerov slišala, ko jih je ruknilo na njivi.



Samo za info, jst pa poznam enega, ki mu je po celodnevnem kolesarjenju v vročini in vsesplošnem pretiravanju pri tem, zvečer, ko se je vrnil domov, počila žila v glavi.user posted image Zdrav človek, veliko športal, 50let star.
Tak da se ni tok hecat s tem. Možakar je že 2 meseca v bolnici, imel dve operaciji, kakšne posledice bo imel, se še ne ve... Da sploh ne pomislimo, kaj bi bilo, če bi mu žila počila še med kolesarjenjem v tistih rovtah kjer bi bil... Doma, ko je padel skupaj, so ga takoj pošibali v bolnico in so mu še pravi čas ugotovili, za kaj se gre, če bi se mu zgodilo na poti, ga pa danes ne bi bilo več med nami.user posted image
Tko da pretiravat tudi tu ni zdravo.



In to ravno in izključno samo zaradi kolesarjenja. A dej bod no pametna, no?

No, no, umiri se malo. Nikjer ne trdim,da je izključno kolesarjenje krivo. Moj komentar je replika na citiran komentar. Bos rekla da le ta pa izključno trdi, da te od dela na njivi pobere?
Pretiravat nikjer ni dobro, tud na kolesu ne, a ne?

_____________________________

Jst.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Že ko danes jamramo....
19.8.2009 10:48:52   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82



Samo za info, jst pa poznam enega, ki mu je po celodnevnem kolesarjenju v vročini in vsesplošnem pretiravanju pri tem, zvečer, ko se je vrnil domov, počila žila v glavi.user posted image Zdrav človek, veliko športal, 50let star.
Tak da se ni tok hecat s tem. Možakar je že 2 meseca v bolnici, imel dve operaciji, kakšne posledice bo imel, se še ne ve... Da sploh ne pomislimo, kaj bi bilo, če bi mu žila počila še med kolesarjenjem v tistih rovtah kjer bi bil... Doma, ko je padel skupaj, so ga takoj pošibali v bolnico in so mu še pravi čas ugotovili, za kaj se gre, če bi se mu zgodilo na poti, ga pa danes ne bi bilo več med nami.user posted image
Tko da pretiravat tudi tu ni zdravo.



Jaz pa poznam enega, ki mu je po osem urnem spanju zjutraj ob osmih v službi za pisalno mizo počila žila v glavi.....in nikoli ni kolesaril in se s športom sploh ni ukvarjal.....še dobro, da ni bil sam v pisarni, ker če bi bil, ga danes ne bi bilo več med nami

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Že ko danes jamramo....
19.8.2009 11:30:40   
Anonimen
Jaz imam tudi enega takega norca doma. Kot ZmajTolovaj. Itak.

Drugače pa, Voljga, ti dam deloma prav glede tega, kako se vozijo po cestah, kar vštric in to. Pa mi je moj krofek razložil, da če vozijo drug za drugim, potem jih vsak šofer hoče prehiteti, tudi če se komaj izide z nasproti vozečim avtomobilom. Če pa vozijo vštric, tisti za njimi nima druge izbire, kot da počaka, da nasproti nikogar ni in lahko v varnem loku prehiti oba kolesarja.

Zadnjič sem v sosednji vasi videla, kako je ob cesti stal avto, ob njem pa trije kolesarji, ki so besno tolkli po njem in vpili na voznika. Delovalo mi je, da jih je moral nekako sumljivo prehiteti, vsekakor so bili razpičekani do konca in sem mislila, da mu bodo cel avto razbili. Huligani.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?