|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
23.8.2009 13:29:10   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR


da je bila guzva, pa da je tam vecja Ikea,


ravo zaradi tega mislim, da je ena ura premalo. če ne druga, lahko samo na blagajni stojiš 20 min ali več. če maš srečo.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
23.8.2009 14:09:41   
kaya2007
kjava, meni v ikei ni všeč nič. v katalogu mogoče še kaj, v živo pa čisto nič. sploh ne razumem te evforije, ki jo je deležna ta štacuna. ok, poceni je, to je pa tudi vse.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
23.8.2009 18:06:27   
urška
no, jaz pa ne razumem evforije nad lesnino, recimo. všečnost je popolnoma subjektivna zadeva, o tem je brezveze razpravljat.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
23.8.2009 18:15:21   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: urška

no, jaz pa ne razumem evforije nad lesnino, recimo. všečnost je popolnoma subjektivna zadeva, o tem je brezveze razpravljat.


Enako. Pa da se bom frkala s temi našimi trgovci, pa s časom dostave in te finte - no go; Ikea je čist ok, je pa res, da je za marsikoga premalo fancy, nekaterim pa njihov stil enostavno ne potegne.


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
23.8.2009 22:28:02   
Olivija
jaz pa zdaj že razmišljam, da bi tudi kuhinjo tam vzela.
Sem jo zadnjič gledala pri moji teti, ki jo ima že 4 leta in se mi je res dopadla.

Spalnico bova itak tam kupila in obvezno tudi garderobne omare.

Edino pri otroških sobah imajo pa premal izbire. Imava sicer njihovo previjalno mizo, ki je zdaj že 1 leto  spremenjena v predalnik in obe otroški postelji, za naprej bomo pa pohištvo nekje drugje kupil.
S kakovostjo sva tudi zadovoljna, previjalna miza je zdržala 5 letno previjanje in komot bi jo lahko uporabil še za kakšnega otroka.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
23.8.2009 22:30:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

kjava, meni v ikei ni všeč nič. v katalogu mogoče še kaj, v živo pa čisto nič. sploh ne razumem te evforije, ki jo je deležna ta štacuna. ok, poceni je, to je pa tudi vse.


Pa še en poglavitni faktor je.....TAKOJ dobiš in ne čakaš tri mesece, da ti sedežno pripeljejo, po možnosti še narobno.....

Je pa design pohištva malo drugačen od našega, Lesnininega....vendar, ker so meni bolj všeč ravne linije, brez kakšnih pretiranih čičkarij in naborkov, mi je Ikea zelo všeč.....je pa res, da pa moraš pri Ikei malo sam merit in preračunavat.....tudi sestavljat.....vsak človek pa ni tip za to......

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
24.8.2009 0:04:43   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR


da je bila guzva, pa da je tam vecja Ikea,


ravo zaradi tega mislim, da je ena ura premalo. če ne druga, lahko samo na blagajni stojiš 20 min ali več. če maš srečo.



Mislim, da smo v zadnjem letu najvec cakali 10min na blagajni, v Celovcu. user posted image  V Grazu je slo hitro, pa se pes je bil z nami v trgovini. Tako da smo bili hitreje kot v eni uri in pes je sel prej ven user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
24.8.2009 10:39:52   
lunca77
Jaz pa bolj ko gledam Ikeino pohištvo in ga primerjam z našo robo - bolj mi je všeč. Ampak vsak ima svoj okus. Je pa res, da moraš imeti pri Ikei malo domišljije ker celotne dnevne sobe ali pa spalnice z desetimi omarami in tremi vitrinami pač nimajo. Meni je ravno to super ker lahko sestavljaš in se igraš. Kar se pa kvalitete tiče pa mislim, da ni Ikea popolnoma nič slabša od ostalih - cenovno primerljivih firm (celo obratno). Za majhne otroke in ne pretirano paranojo zaradi poškodb je idealna. Pa še zgledajo stvari - pač švedski design. Meni umetne rože in kvačkanje ne potegnejo medtem ko so nekateri iz tega naredili umetnost.user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
26.8.2009 8:47:24   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

kjava, meni v ikei ni všeč nič. v katalogu mogoče še kaj, v živo pa čisto nič. sploh ne razumem te evforije, ki jo je deležna ta štacuna. ok, poceni je, to je pa tudi vse.


Pa še en poglavitni faktor je.....TAKOJ dobiš in ne čakaš tri mesece, da ti sedežno pripeljejo, po možnosti še narobno.....

Je pa design pohištva malo drugačen od našega, Lesnininega....vendar, ker so meni bolj všeč ravne linije, brez kakšnih pretiranih čičkarij in naborkov, mi je Ikea zelo všeč.....je pa res, da pa moraš pri Ikei malo sam merit in preračunavat.....tudi sestavljat.....vsak človek pa ni tip za to......



A če kupiš kuhinjo v Lesnini, jo dobiš sestavljeno? Kamorkoli greš moraš sam merit, ampak v vsaki trgovini ti izrišejo kuhinjo-samo morate bit pozorni-v nekaterih trgovinah je izris kuhinje/kopalnice brezplačen OB NAKUPU kuhinje, se pravi, za izris drugače moraš plačat. Za ikeo vem da to ni tako, tudi si lahko zdownloadaš njihov program za risanje kuhinj (imajo že gotove elemente v programu) in ti pol sam zračuna ceno.
Sestavljat moraš itak vso pohištvo kjerkoli ga dobiš. Sam ikeino pohištvo sestavit ni problem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
26.8.2009 12:16:53   
bori2
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

No, mi smo bili v Ikei dobro uro, v Celovcu, pa smo pregledali kuhinje, spalnice in kopalnice in se ene par drobnarij. Tako da pol dneva ne rabis notri viset, ce ves kaj isces.


Joj, svaka čast. Jaz prej 14 dni mazohiziram na internetu, imam cel seznam, točno vem, po kaj grem, pa mi ne znese hitro it skoz, zapravim pa itak več, kot sem načrtovala.
user posted image

Sem se bala, da sem edina taka,...



user posted image


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
26.8.2009 13:07:42   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

jaz pa zdaj že razmišljam, da bi tudi kuhinjo tam vzela.
Sem jo zadnjič gledala pri moji teti, ki jo ima že 4 leta in se mi je res dopadla.



Priporočam user posted image .

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
26.8.2009 15:51:01   
mala zirafa
Poglej si sobe od alples-planet-a.So zelo lepe. meni ikeine niso nekam preveč, čeprav se najde kak kos, ampak bolj dekoracije.
Ta mali pa smo enkrat kupili posteljo srednje velikosti z mačko in psom pri glavi.Zelo zadovoljni, jogi pa iz slo.Počaso se odpravljamoza nakp ta prave otr.sobe in to od alplesa.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
2.9.2009 7:49:14   
kjava
Sem vam dolžna še odgovor, zdej ko mam končno poštiman računalnik...

Smo šli v Ikeo. Precej na hitro smo šli skoz, ker možu kot sem predvidevala ni preveč potegnilo. Jaz bi sicer privlekla kako omaro dol, pa tud un pograd se mi ni zdel glih tok švoh. Ampak dobro, na splošno pa nisem ravno dol padla. Priznam pa, da majo fajn speljano, da greš skozi vse prostore in vse vidiš, brez da bi se moral vračat.
Domov grede smo se še v Lesnini ustavli in se tam odločili za en pograd, ki ima močnejše noge, kot un v Ikei, cena je pa tam tam. Pa kovtr je bil v akciji, pa je bil 10€ cenejši kot najcenejši v Ikei, pa posteljnino sem dobila ful znižano. Tak da smo na konc kar nekaj pripeljali, ampak vse iz lesnine user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Bolj, ko gledam Ikeino pohištvo, manj se ...
2.9.2009 7:53:33   
kjava
Aha, Jessy, ti si omenila Mamut sobice. Mi ni ok, ker je res prav za take male otroke in jo pomoje ful hitro prerastejo.
Mala žirafa, ja alplesove sobe so luštne, ampak cene so pa tud mal pretirane. Samo pograda pod 500€ nisem videla. No, sej ko bom velika in bogata, si bomo pa lahko privoščili user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?