|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
14.9.2009 9:55:43   
Anonimen
Se ze tresemuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
14.9.2009 17:08:28   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Moj tudi ni vedno pripet priznam, do četrtega leta je pa bil! In oprostite ne verjamem tistim, ki pravite, da imate otroke vedno pripasane! ( verjamem pa da so tudi redke izjeme, ki pa imate svoje otroke resnično vedno pripete )

In ne me sedaj napadati prosim, samo svoje mnenje povem.......... ker na cesti, pred šolami, vrtci je slika čisto drugačna......



Ja, samo tisto niso RR mamice, veš, RR mamice so ful osveščene.

Ja, s tabo na čelu, ker brez tebe bi bil svet popolnoma drugačen........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
14.9.2009 17:14:10   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Ne,ob pre-dolgih voznjah,je v mojem narocju.


upam, da ne boš kdaj jokala, pa se po glavi tepla zaradi tega.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
14.9.2009 17:16:09   
Onasiss
Sicer pa je popolnoma brez veze, da bi na dolgo in široko govorili in debatirali o tem. Mislim, da vsak zase ve kaj počne in da s tem ne škoduje svojemu otroku. user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 11:31:22   
birdy
Mi smo tud vedno pripasani. Edino enkrat se je pa res zgodilo... Smo bli na sprehodu, k smo šli je blo res lepo vreme, proti koncu sprehoda pa kar naenkrat začel lit. To je blo malo po tistem k je šla una ful velka toča... In je tast nas pršu iskat (sam od sebe) z svojim avtom, kjer seveda ni zicov. In smo se slab kilometer res peljali tako, da je bla ta večja sam pripasana, jst pa tud pa tamalo v naročju.
Edina izjema k se upam da nikol več ne ponoviuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 11:44:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Se ze tresemuser posted image user posted image


pri trku pri 30km/ otrok poleti naprej s silo 14 ton.
mogoče se pa res boš kdaj. tresla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 11:50:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28
Se ze tresemuser posted image user posted image

Ja, tole je res blazno smešno:
KLIK


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 11:52:17   
Anonimen
Kaksna brezvezna tema-je vas otrok vedno pripet?
Seveda si nobena ne upa-noce napisati ne...zakaj le,da se potem bere take,kot si ti Ulla in barika.Jaz sem odgovorila,vidve skrbita za svoje otroke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 11:53:04   
Anonimen
Ulla in barika.Jaz sem odgovorila,vidve skrbita za svoje otroke.


jst skrbim za svoje. za razliko od enih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 11:54:15   
higuys
a se spet začenja tekmovanje za naj mamo rr-ja? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 11:54:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Se ti zavedaš, da ti za tako stvar lahko članstvo vzamejo???


V vednost,to kar je meni tako "blazno"smesno...se je nanasalo na ta stavek in nima nikakrsne veze z mojim nepripetim otrokom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:00:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Se ti zavedaš, da ti za tako stvar lahko članstvo vzamejo???


V vednost,to kar je meni tako "blazno"smesno...se je nanasalo na ta stavek in nima nikakrsne veze z mojim nepripetim otrokom.


Eh, ja... Itak vsak odgovarja za svojega otroka.

Dala sem čez čelni trk pri slabih 50 km/h, otroke sem imela pravilno pripasane v avtosedežih. Prvo vprašanje, ko so prispeli reševalci in policisti je bilo: "Ali so bili otroci pripeti?"


Btw: a imaš v Nemčiji možnost (recimo na ADAC-u) preizkusiti t.i. "zaletavčka"? Dobiš kar lepo sliko in občutek, kakšne sile delujejo user posted image S tem, da se tam simulira trk pri le 11 km/h...

No, vsekakor vsakomur želim, da ne bi nikoli obžaloval take "banalnosti", kot je neuporaba varnostnega pasu, posebej pri svojih lastnih otrocih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:05:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

ne.


najbolj iskren odgovor v zgodovini tekmovanja za naj RR mamo user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:06:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pri trku pri 30km/ otrok poleti naprej s silo 14 ton.
mogoče se pa res boš kdaj. tresla.



Potemtakem itak nima smisla otroka posadit v varnostni sedež, tako maso nobeden varnostni pas ne zadrži, niti navadna industrijska gurtna. 

Ne res, a ta podatek sodi med uradno statistiko, silo merijo v tonah???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:07:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Se ze tresemuser posted image user posted image


pri trku pri 30km/ otrok poleti naprej s silo 14 ton.
mogoče se pa res boš kdaj. tresla.



tolk glih ne. na Bazarju so imeli simulacije in je tamal stopil gor. ima 20 kg in bi pri 90km/h tehtal 1700 kg

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:09:14   
Anonimen
jst pa ne razumem tega, zakaj se take resne stvari pol vedno potlači z zafrkavanjem o tekmovanju za naj mamo in podobne oslarijeuser posted image da se preusmeri pozornost, da se naredi zadevo bolj banalno, ha ha, kolk komplicirajo, kaj pa je touser posted image res ne štekam, dej higica razlož mi, k si fejst deklina, jst pa tuduser posted image user posted image
men je to nedopustno. in se mi lasje pokonc postavljajo, k dnevno pred vrtcem gledam kok folk vozi otrokeuser posted image
a veste kaka je sila je to? pa menda resno noben ne misli da bo otroka obdržal? plus seveda da kdo se pa vozi 30, pri večji hitrosti se tud te sile ustrezno povečajo.
pa tud dež ne more bit opravičilo, mendfa ja ne mislite da bo dež oztroku bolj škodoval kot to, da se nepripet voziuser posted image

sicer pa, res je - vsak odgovarja za svoje otroke. nažalostuser posted image

< Sporočilo je popravil ulla80 -- 15.9.2009 12:13:58 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:10:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Se ze tresemuser posted image user posted image


pri trku pri 30km/ otrok poleti naprej s silo 14 ton.
mogoče se pa res boš kdaj. tresla.



tolk glih ne. na Bazarju so imeli simulacije in je tamal stopil gor. ima 20 kg in bi pri 90km/h tehtal 1700 kg


to ni isto. bom poiskala link.

aja, se pardoniramuser posted image štima, 1.4toneuser posted image tko da ja, maš provuser posted image


< Sporočilo je popravil ulla80 -- 15.9.2009 12:15:59 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:12:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
in se mi lasje pokonc postavljajo, k dnevno pred vrtcem gledam kok folk vozi otrokeuser posted image


zakaj? meni pa ne. meni se lasje postavijo pokonci, če mojega otroka ne privežejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:14:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
in se mi lasje pokonc postavljajo, k dnevno pred vrtcem gledam kok folk vozi otrokeuser posted image


zakaj? meni pa ne. meni se lasje postavijo pokonci, če mojega otroka ne privežejo.

to si noben ne upauser posted image večuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:25:44   
kasso
Mali otrok ne ve, da mora bit pripet v avtomobilu oz. se ne zaveda, kaj lahko sledi, zato je s strani staršev zelo neodgovorno, da ga ne privežejo. Kakšna vzgoja pa je to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:28:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Mali otrok ne ve, da mora bit pripet v avtomobilu oz. se ne zaveda, kaj lahko sledi, zato je s strani staršev zelo neodgovorno, da ga ne privežejo. Kakšna vzgoja pa je to?


men je zanč kolegica rekla (k sem jo mal peglala okol tega, k hčerko, 4l, vozi kr tko zadi), da sej se zna sama prvezat in njen problem, če se neuser posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:36:48   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Mali otrok ne ve, da mora bit pripet v avtomobilu oz. se ne zaveda, kaj lahko sledi, zato je s strani staršev zelo neodgovorno, da ga ne privežejo. Kakšna vzgoja pa je to?


men je zanč kolegica rekla (k sem jo mal peglala okol tega, k hčerko, 4l, vozi kr tko zadi), da sej se zna sama prvezat in njen problem, če se neuser posted image


Lep vzlged je imela že v zgodnjem otroštvu in tega se drži še danes.

Moj 6 letni sine vpije v avtu, počakaj počakaj se nisem še privezal, če slučajno obrnem ključ preden se.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:56:15   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

ne.


najbolj iskren odgovor v zgodovini tekmovanja za naj RR mamo user posted image


citiram tebe, odgovarjam zraven še ulli (in še jem zraven)

Ja , ne. Ne privežem ga vedno. Ker vedno pomeni vedno. Sto skupnih voženj, stokrat otrok v sedežku pripet. AMPAK. Včasih dam avto iz garaže vzratno 3,5 m, tako da ga lahko operem. A naj malega dam v avtosedež, ko hoče z mano v avto? In včasih ko ga zjutraj pelejm v varstvo k mami (od naše hiše oddaljena 40 m dvorišča) in ne, ga ne dam v avtosedež, pravzaprav ga dam na prvi sedež in frajer se zaveže s ta "pravim " pasom. Da ne govorim o tem, da mali pri možu prižge avto (na gumb) ...to je verjetno preveč...A ja , ko smo ga peljali na urgenco zaradi vročinskega krča...a-a ne v sedežu v naročju.  Drugače je v vseh ostalih situacijah / vožnjah pripet.
Ulla, ne banaliziram , ker je tema itak tako banalna , da joj. A čmo odpret eno temo Ali imate rade svoje otroke?  Vsaka mama naj bi vedela kar je prav in tisto dela s popolno odgovornostjo, če se bo tiste 3.5 ali 40 metrov kaj malemu higuysu kaj zgodilo bo ja to moja odgovornost...Kot je tako življenjsko napisala nataša...glavno, da njenega otroka privežejo, v smislu, da dajmo skrbet za svoje otroke in pustimo druge , da delajo po svoje. Ker (ker si brihtna dečva) prepričanega prepričati se ne da.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 12:57:24   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Mali otrok ne ve, da mora bit pripet v avtomobilu oz. se ne zaveda, kaj lahko sledi, zato je s strani staršev zelo neodgovorno, da ga ne privežejo. Kakšna vzgoja pa je to?


men je zanč kolegica rekla (k sem jo mal peglala okol tega, k hčerko, 4l, vozi kr tko zadi), da sej se zna sama prvezat in njen problem, če se neuser posted image



user posted image user posted image user posted image  se smejem...ker res poznaš samo nek čuden folk

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:02:32   
Anonimen
citiram tebe, odgovarjam zraven še ulli (in še jem zraven)


ziher uporabljaš always ultrauser posted image k delaš tolk stvari hkratiuser posted image

to, kar si naštela, se sploh ne more upoštevat..razn mogoč uno do babice...mi mamo tud do vrtca 50m, pa je z6meri pripeta, pa pol poslušam komentarje od mamic ja a za tamle dol jo v sedež daješuser posted image
pa je tud že dež scal ko marija, pa se je tast ponuju, da on do vrtca zapelje, pa sm rekla ne hvala, nimate zica, midve mava pa gumjaste škornje in marelo iin  nama bo čist finouser posted image pa še res nama je blouser posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?