Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
ideje za večerjo,kdaj dva obroka 25.8.2009 23:36:30
sye
čau, naš mali je dojen, vendar sem mu z 4 m začela uvajat GH. Sedaj je star 5 mesecev in ob 12h do 13h enkrat poje en obrok sadja oz.zelenjave zvečer mu pa dam riževo kašico za po 4 mesecu aptamilovo. Ostalo papamo iz zize, kjer je mleka na pretek, vendar je naš mali goltal z očmi ko smo mi jedli in jokal, pa smo začeli in seveda na polno papa. Nikoli po eno žličko ampak vedno ornk porcijo. Kdaj naj mu začnem dajati dva obroka (mislim saje dop. in zelenjavo pop.) in ali ima katera idejo kaj naj mu še dam za večerjo, da ne bo samo to kašico papal. Ima jo pa zelo rad. Hvala
RE: ideje za večerjo,kdaj dva obroka 26.8.2009 8:09:44
yelci
Tudi nas je gh sprejel z navdusenjem.Pri petih mesecih in pol je dop dobil sadje,pop kosilo, zvecer pa ali gres(brez glutena) ali riz ali riz z banano vse od milupa.Men je P rekla,da mu za vecerni obrok lahko dam polento.Lepo papajte se naprej
RE: ideje za večerjo,kdaj dva obroka 27.8.2009 16:44:58
julam
mi zvečer: polento z AM, rižolinota (iz DM) z AM, baby gris od nestle ali kašico za lahko noč z jabolkčkom (ne vem točno, čigava). največkrat prvo, če ni časa, ostale variate.