|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:46:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31



Meni je pa neumno, da se zdaj nihče od staršev noče izpostaviti. Zakaj ne? Kdo se bo pa zavzel za otroke če ne njihovi lastni starši? Pisanje po forumih in spraševanje kaj naj narediš ne bo zaleglo. Jutri jo npr. pri zajtrku ko bo samo sedela vprašaj zakaj ona nič ne pomaga.

Se strinjam....kolikokrat sem slišala, ko so starši, bolj mame rekle, kao da nič niso holte reč, da ne bi otroka dobili na piko.....ja, pa kaj še.....pisnit niso upale, niso se upale zoperstavit....strahopetnice


.l.in so raje razpredalo po forumih user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:47:33   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31



Meni je pa neumno, da se zdaj nihče od staršev noče izpostaviti. Zakaj ne? Kdo se bo pa zavzel za otroke če ne njihovi lastni starši? Pisanje po forumih in spraševanje kaj naj narediš ne bo zaleglo. Jutri jo npr. pri zajtrku ko bo samo sedela vprašaj zakaj ona nič ne pomaga.

Sem jo vprašala zakaj ne pomaga, pa je rekla, da zato ker smo starši tukaj, ampak par otrok je bilo brez staršev, pa jim vseeno ni nič pomagala.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:49:41   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: xerox


IZVIRNO SPOROČILO: Naja31



Meni je pa neumno, da se zdaj nihče od staršev noče izpostaviti. Zakaj ne? Kdo se bo pa zavzel za otroke če ne njihovi lastni starši? Pisanje po forumih in spraševanje kaj naj narediš ne bo zaleglo. Jutri jo npr. pri zajtrku ko bo samo sedela vprašaj zakaj ona nič ne pomaga.

Sem jo vprašala zakaj ne pomaga, pa je rekla, da zato ker smo starši tukaj, ampak par otrok je bilo brez staršev, pa jim vseeno ni nič pomagala.


Potem smo pa pravilno predvidevale in nimaš kaj skrbeti. Kadar so prestrašeni starši zraven je zmešnjava.  

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:50:02   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: xerox


IZVIRNO SPOROČILO: Naja31



Meni je pa neumno, da se zdaj nihče od staršev noče izpostaviti. Zakaj ne? Kdo se bo pa zavzel za otroke če ne njihovi lastni starši? Pisanje po forumih in spraševanje kaj naj narediš ne bo zaleglo. Jutri jo npr. pri zajtrku ko bo samo sedela vprašaj zakaj ona nič ne pomaga.

Sem jo vprašala zakaj ne pomaga, pa je rekla, da zato ker smo starši tukaj, ampak par otrok je bilo brez staršev, pa jim vseeno ni nič pomagala.


Ja no, potem je v redu. Potem ko vas več ne bo tam, bo pomagala. In bodo sončeki nafutrani. zdaj sta pa očitno presodili, da je dovolj, če pomaga vzg. A ko je vzg. čoporativno previjala, je tudi sedela, praviš? No, ali kako že, da ves dan sedi, v glavnem. Kaj  je pa takrat rekla, zakaj da sedi?

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:51:36   
Šarki
naša mlajša je imela tudi pomočnico, ki je bolj ,,močna,, pa jo je imela zelo rada, ker jo je vedno pocrkljala, pa ona jih je ponavadi previjala...  tko da verjetno še ne veš vsega pa že sodiš. 

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:54:18   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31



Meni je pa neumno, da se zdaj nihče od staršev noče izpostaviti. Zakaj ne? Kdo se bo pa zavzel za otroke če ne njihovi lastni starši? Pisanje po forumih in spraševanje kaj naj narediš ne bo zaleglo. Jutri jo npr. pri zajtrku ko bo samo sedela vprašaj zakaj ona nič ne pomaga.

Se strinjam....kolikokrat sem slišala, ko so starši, bolj mame rekle, kao da nič niso holte reč, da ne bi otroka dobili na piko.....ja, pa kaj še.....pisnit niso upale, niso se upale zoperstavit....strahopetnice



user posted image


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:55:13   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31



Meni je pa neumno, da se zdaj nihče od staršev noče izpostaviti. Zakaj ne? Kdo se bo pa zavzel za otroke če ne njihovi lastni starši? Pisanje po forumih in spraševanje kaj naj narediš ne bo zaleglo. Jutri jo npr. pri zajtrku ko bo samo sedela vprašaj zakaj ona nič ne pomaga.

Se strinjam....kolikokrat sem slišala, ko so starši, bolj mame rekle, kao da nič niso holte reč, da ne bi otroka dobili na piko.....ja, pa kaj še.....pisnit niso upale, niso se upale zoperstavit....strahopetnice


.l.in so raje razpredalo po forumih user posted image


Volga me prov zanima, če bi šla kam v restavracijo in bi čakala natakarja da te postreže, pa ne bi sfolgal priti do tebe ker ima gužvo, njegov sodelavec pa bi sedel, pa nič delal, če bi tudi rekla, da ti je čisto vseeno, kako sta si rasporedila delo? Mislim, da bi zelo hitro popenila, ko bi šlo za tvojo r.i.t.
No jaz pa v tem primeru ne bi komplicirala in se pritoževala, ko gre pa za mojega otroka pa se bom pritožila sigurno.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:58:49   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

naša mlajša je imela tudi pomočnico, ki je bolj ,,močna,, pa jo je imela zelo rada, ker jo je vedno pocrkljala, pa ona jih je ponavadi previjala...  tko da verjetno še ne veš vsega pa že sodiš. 


Imam zelo dobro prijateljico, ki ima 120 kil in je super in še enkrat super in nikoli ne sodim ljudi po izgledu.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:59:02   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

naša mlajša je imela tudi pomočnico, ki je bolj ,,močna,, pa jo je imela zelo rada, ker jo je vedno pocrkljala, pa ona jih je ponavadi previjala...  tko da verjetno še ne veš vsega pa že sodiš. 


Otroci obožujejo debelušne vzgojiteljice!!! najrajši imajo pa itak tiste, ki so dosledne in natančne-pa tut če se nam zdi da so grobe. HB-otroci še znajo gledat s srcem, mi smo pa pokvarjeni.


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:01:40   
Anonimen
hmm... js pa mislm da če ma tuki kdo kej besede - je to definitivno vzgojiteljica.
če njo ne moti da vse sama nardi - pol mislm da tud drugih ni treba.
mislm da je ona prva v vrsti ki bi se lohk zbunila zarad tega. očitno je ne moti
da pomočnica samo sedi zravn.
seveda - ČE JE DELO OPRAVLJENO pol se nimajo starši kaj vtikati v to kdo dela pa kdo sedi.
čisto druga pesem pa je če so otroci zanemarjeni in lačni. če se zgodi da otrok ni preoblečen
ali pa je lačen zaradi tega ker vzgojiteljica vsega ne zmore - ja - potem pa se je definitivno treba
vmešati v to in povedati da je vzgojiteljica preobremenjena zato ker pomočnica ne pomaga.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:02:05   
oka
Sem jo vprašala zakaj ne pomaga, pa je rekla, da zato ker smo starši tukaj, ampak par otrok je bilo brez staršev, pa jim vseeno ni nič pomagala.


Brez zamere ampak tole ti pa ne verjamem čisto. Ker po eni strani praviš, da nočeš da bi se vedelo kdo ima pripombe, po drugi strani pa si jo vprašala (kot da zdaj ne bo po pritožbi pri ravnateljici vedela kdo se je pritožil). In to napišeš po tistem, ko ti je bila predstavljena možnost, da je mogoče dober razlog za to, da pomočnica sedi.

Pa še nekaj. Malček dvomim, da bi si upala pomočnica tako blamirati pred vami. Prej obratno. Po vašim nadzorom bi se delala zagnano in kasneje izvajala svojo "lenobo". Razen, če se ji totalno fučka za službo.

< Sporočilo je popravil oka -- 3.9.2009 14:03:10 >

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:05:46   
Anonimen
hmm... res je pa tudi to da v vrtcu pustijo da otroci sami jedo. v kolikor vidijo da jim ne gre, pa jim pomagajo.
starši naj bi bili tisti ki otroka naučijo jesti.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:07:10   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Sem jo vprašala zakaj ne pomaga, pa je rekla, da zato ker smo starši tukaj, ampak par otrok je bilo brez staršev, pa jim vseeno ni nič pomagala.


Brez zamere ampak tole ti pa ne verjamem čisto. Ker po eni strani praviš, da nočeš da bi se vedelo kdo ima pripombe, po drugi strani pa si jo vprašala (kot da zdaj ne bo po pritožbi pri ravnateljici vedela kdo se je pritožil). In to napišeš po tistem, ko ti je bila predstavljena možnost, da je mogoče dober razlog za to, da pomočnica sedi.

Pa še nekaj. Malček dvomim, da bi si upala pomočnica tako blamirati pred vami. Prej obratno. Po vašim nadzorom bi se delala zagnano in kasneje izvajala svojo "lenobo". Razen, če se ji totalno fučka za službo.

Ja zgleda da se ji fučka.
To pa kar sem jo vprašala, so jo vsi starši,ker nas je vse motilo. Pa še marsikaj sem jo vprašala. Jaz sem rekla, da se vzgojiteljici nisem nič pritožila. To pa kar ti verjameš in kaj ne je pa res tvoja stvar.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:07:30   
Raho
Glede na to, da nobeden od vas staršev ne ve, kako je razdeljeno delo med vzgojiteljico in pomočnico vzgojiteljice v skupini, vam svetujem, da se najprej pozanimate o tem.

Se mi pa zdi grdo, da se pomočnico označi za leno zato, ker otroku ni pomagala pri hranjenju.

Če pa pomislim - po drugi strani (glede na to, kako vsak stariš najboljše ve, kaj je dobro za njgovega sončka in nekateri že v štartu, ko vzgojiteljica pograbi žlico in jo nese proti ustom tega sončka na veliko zavijajo z očmi, ker žlica ni k ustom nešena pod pravim kotom in ker je sončku na novo majčko kapnila kapljica juhice) ima prav, da sedi, ker bi bila v nasprotnem primeru najverjetneje deležna kritik o tem, kako kaj počne.

< Sporočilo je popravil Raho -- 3.9.2009 14:08:27 >

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:08:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: xerox


IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31



Meni je pa neumno, da se zdaj nihče od staršev noče izpostaviti. Zakaj ne? Kdo se bo pa zavzel za otroke če ne njihovi lastni starši? Pisanje po forumih in spraševanje kaj naj narediš ne bo zaleglo. Jutri jo npr. pri zajtrku ko bo samo sedela vprašaj zakaj ona nič ne pomaga.

Se strinjam....kolikokrat sem slišala, ko so starši, bolj mame rekle, kao da nič niso holte reč, da ne bi otroka dobili na piko.....ja, pa kaj še.....pisnit niso upale, niso se upale zoperstavit....strahopetnice


.l.in so raje razpredalo po forumih user posted image


Volga me prov zanima, če bi šla kam v restavracijo in bi čakala natakarja da te postreže, pa ne bi sfolgal priti do tebe ker ima gužvo, njegov sodelavec pa bi sedel, pa nič delal, če bi tudi rekla, da ti je čisto vseeno, kako sta si rasporedila delo? Mislim, da bi zelo hitro popenila, ko bi šlo za tvojo r.i.t.
No jaz pa v tem primeru ne bi komplicirala in se pritoževala, ko gre pa za mojega otroka pa se bom pritožila sigurno.



ja no saj, daj se, pa boš videla kako in kaj. Ker me ti ne mormo povedat, zakaj pomočnica ves dan samo sedi.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:13:26   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: xerox


IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31



Meni je pa neumno, da se zdaj nihče od staršev noče izpostaviti. Zakaj ne? Kdo se bo pa zavzel za otroke če ne njihovi lastni starši? Pisanje po forumih in spraševanje kaj naj narediš ne bo zaleglo. Jutri jo npr. pri zajtrku ko bo samo sedela vprašaj zakaj ona nič ne pomaga.

Se strinjam....kolikokrat sem slišala, ko so starši, bolj mame rekle, kao da nič niso holte reč, da ne bi otroka dobili na piko.....ja, pa kaj še.....pisnit niso upale, niso se upale zoperstavit....strahopetnice


.l.in so raje razpredalo po forumih user posted image


Volga me prov zanima, če bi šla kam v restavracijo in bi čakala natakarja da te postreže, pa ne bi sfolgal priti do tebe ker ima gužvo, njegov sodelavec pa bi sedel, pa nič delal, če bi tudi rekla, da ti je čisto vseeno, kako sta si rasporedila delo? Mislim, da bi zelo hitro popenila, ko bi šlo za tvojo r.i.t.
No jaz pa v tem primeru ne bi komplicirala in se pritoževala, ko gre pa za mojega otroka pa se bom pritožila sigurno.



ja no saj, daj se, pa boš videla kako in kaj. Ker me ti ne mormo povedat, zakaj pomočnica ves dan samo sedi.

Moje vprašanje sploh ni bilo, zakaj pomočnica ves dan samo sedi, saj ti si natančna, bi lahko bolje prebrala.

Vprašala sem, če poznate kak primer, ko je kdo hotel otroka premestiti v drugo skupino?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:14:47   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: xerox
Problem je v tem, da ena poskuša vse delati, kar je pa itak nemogoče s 15 otroci, druga pa sedi in NE DELA NIČ. Iz stola da včasih kakšen komentar, marko ne, nina ne, anja pusti to in to je to. Če bi jih vsaj previjala, pa brisala . Ona ves čas samo sedi. Tudi nasmeje se ne. Če te res TAKO ZELO zanima, greš lahko jutri z mano na obisk v našo skupino, če imaš mogoče preveč časa. Rade volje bi te odpeljala.

Xerox, ampak jst vseeno blazno težko verjamem da 8 ur sedi na stolu. In vzgojiteljica jo mirno gleda?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:16:35   
Raho
Ja, ja, prvi dan je potrebno začeti komplicirati. Če želiš dati otroka v drugo skupino, pojdi k ravnateljici, ji povej, da želiš, ad se otroka premesti v drugo skupino, če bo vprašala zakaj, ji povej, da ti pomočnica vzgojiteljice ni všeč in basta. Če bo ravnateljica presodila, da je to dovolj dober razlog, bo, pod pogojem, da je v drugi skupini prosto mesto, tvoji želji ugodila.
Mislim, big deal.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:17:06   
xerox
Sem bla tam 4 ure, mogoče pa potem zamenjata vloge, pa ona dela , vzgojiteljica pa sediuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:17:24   
oka
To pa kar sem jo vprašala, so jo vsi starši,ker nas je vse motilo. Pa še marsikaj sem jo vprašala.


Samo še tole, potem pa neham, ker razglabljanje o delu vaših vzgojiteljic takole, ko se bere samo ena stran ni smiselno. Jaz pri uvajanju prvi dan niti pod razno nisem gledala kaj točno delajo vzgojiteljice, ker sem se ukvarjala predvsem z opazovanjem mojega otroka kako bo reagiral na novo okolje itd. Da pi pa že prvi dan, po prvi izkušnji šla tako daleč in okarakterizirala vzgojiteljico za kakršnokoli že, mi pa na kraj pameti ni padlo. Pravzaprav, če prav pomislim, smo bili prve dni uvajanja starši zelo aktivni in smo sodelovali. Potem pa postopoma vedno manj.



(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 14:23:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 14:27:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:27:38   
Anonimen
UmpaLumpa,bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 14:59:59   
pety78
UmpaLumpa se strinjam s tabo, ampak se mi ni dalo...user posted image
Raje kompliciram, kot pa da recimo....saj še še spomnite izpred dveh leto, ko je en otrok pobegnil iz vrtca...in je šlo za tragičen konec. Takrat so pa vse v luft skakale, kakšne so vzgojiteljice, pa kako delajo, pa bla bla bla.

Pa še nekaj...glede na to, da vrtec ni zastonj in da je prekl**** drag, mam pač tudi jaz svoje zahteve...Vse za mojega SONČEKA!!!!


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 15:02:20   
pety78
ker žlica ni k ustom nešena pod pravim kotom in ker je sončku na novo majčko kapnila kapljica juhice


Aja, pretiravat pa res ni treba.



_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?