|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 15:13:12   
ledenka
M. spančka, ga vrtec kar utrudi user posted image  da o vročini ne govorimo...

gapii, dopust, kaj je že to user posted image

lučka, pr vas pa sam žurate user posted image  cartamo se itak skos, sam zdaj ima še bolj slab apetit in bi mi sam zizal. tudi to bo minilo...

Se*. fauš za samo eno prebujanje... upam, da bomo nekoč tudi mi spali celo noč user posted image

biba, vrtec je kar problem, če otrok ni rojen septembra user posted image  z našim sem kar zadovoljna, Mju je všeč. zaenkrat user posted image  sicer mal pojokca, ko ga pridem iskat, ampak ni panike.

Goldy, ti delaš poln delovni čas ali imaš skrajšano?

Reby, čestitke T, še malo, pa bo cela svečka user posted image

lana, super za obletnico user posted image  a sem prav razumela, ti greš počasi že delat in bo tvoj na porodniški?

mojsonček in sapi, pogrešani sta, pa sončka33 tud že dolg nisem videla user posted image

grem spit pir, to edino odžeja...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 15:22:33   
gapii27
lana flaške MAM

ledenka za dopust je vedno cajt :)   julij, avgust bosta pestra.. gremo 3X na dopustuser posted image user posted image user posted image
2X morje, 1X topliceuser posted image

ja naš bibonček zgleda na sliki šarf, da jojjjuser posted image   v živo je čist drugačna, taka nežna dušica in veliko mlajša user posted image user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 15:41:23   
ledenka
gapii, fauš user posted image  uživajte!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 17:42:14   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: gapii27

lana flaške MAM




aaaa user posted image

...naka ajsika, moj je bil sedaj na negi en mesec, ker sem jaz koristila lanski dopust, sedaj pa gre on delat....jaz grem delat (vštet tekoči dopust) ŠELE (točno vem, da se bo to takoooo hitro obrnilo in bo "ŽE") 4.4.2011. user posted image user posted image user posted image .....pogrešam liziko že če grem v štacuno, kaj šele, da bi šla že delat user posted image .

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 19:52:42   
lučka 25
Ja, hitro gre čas. Meni se je včeraj iztekla porodniška, danes sem že na dopustu. Jutri točno zvem do kdaj. Baje pa mam 25.8. cel dan en seminar, pa še sestanek, delat pa naj bi šla 30.8. Ja bo kar dolga, po 21 mescih it delat,......upam, da še znam user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 19:56:52   
Reby
lanči - predala zadevo. Hvala za slatkiše in kafe user posted image
lučka - ojoj, že dopust. Pa teb je itak še fajn, če bi delala kje drugje, bi zdej že dopust pokoristla in mogla it delat. Sem ti kr fovš. Jaz mam pa v petek ponovno sestanek z mojim direktorjem user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 20:47:07   
sonček33
v petek ponovno sestanek z mojim direktorjem


Reby, se bosta sigurno kaj dobrega dogovorila.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 21:14:55   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

lanči - predala zadevo. Hvala za slatkiše in kafe user posted image



...hvala tebi.....še dobro da te imam user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 21:36:47   
Goldy
Čer!

lanči - živijo!user posted image  Vidim te!user posted image  Čestitke za obletnico.user posted image

ajsi - ne, nimam skrajšanega delovnika. So v službi razumevajoči in lahko grem kakšno uro prej domov. Včasih pride babi pazit Aljo, ponavadi jo ima pa kar očka, ki si organizira termine popoldan, ali pa jaz pridem kakšno uro prej, ali pa jo za kakšno uro odpelje k mojemu očetu.

biba - ne, v soboto ne pidemo na obisk, ker bomo imeli še zraven babico, pa 2 dedija pa teto....user posted image  Pridemo, ko bomo gor na dopustu (če ne boste vi takrat slučajno na dopustu), ali pa uletimo enkrat kar tako, na izlet. Pomojčkaj LB-ja!user posted image

lučka - se mi zdi, da moj uživa 100 na uro.user posted image  
gapii - user posted image  za dopuste! Mi gremo pa 1x v hribe, pa 1x na morje!user posted image

Naša zdej pomežikne - z obema učkama. In se zraven tako smeji, pa lupčke meče (prej je sam cmokala). Danes smo se takooo cartali, enkrat se je vlegla na enega, in se cartala, pa na drugega, pa pobožla, pa prelubčkala - je rekel moj, da zato se pa splača živeti.user posted image user posted image  Aja pa 3 zobek imamo - prvega zgoraj.user posted image


_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 21:37:34   
Goldy
semper* - pa še moja čveka je tuuu!user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 22:06:32   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

semper* - pa še moja čveka je tuuu!user posted image user posted image


Tukaj sem user posted image  Sam ne vem, če ne bom šla gledat Matrice user posted image

Si kar predstavljam srčkano navihanko, ko zapre učke in se zasmeji user posted image  user posted image  Jaz sem se že odločila, da bom našega frajerja naučila "ojoj", k je bilo tko luštno A videt, kako to naredi user posted image  Upam, da se strinjaš user posted image

Naš se zdej ful dere daaaaan (že takoj zjutraj - to je njegova prva beseda), pa tudi eno uro se lahko zamoti z dajanjem igračk v kamion/lonček/posodico in iz njih user posted image  Pol pa naloži pikapoko v kamion in ga fura okrog. Ful je corti, res. Najbolj zanimivo je pa takrat, ko bi naložil nekaj, kar je preveliko ... user posted image  Zdaj tudi pri večerji vedno zahteva "ka" (škatlo od kosmičev), dam mu še en listek in ga meče v škatlo, pol pa ven vleče.

Ej punce in Kruce seveda tudi, jaz vas itak ves čas berem, samo sem res malo out zadnje čase, tako da ne zamert, če ne komentiram vsega. Vsekakor vas je luštno brat, sploh zdej, ko je še nekaj čvek bolj aktivnih user posted image user posted image  

Biba, a ti si si pa kupila sleepy wrap user posted image  Je fajn, ne user posted image

Aja, jest mam tudi danes zadnji dan porodniške user posted image  Pol pa za 2 meseca na zavod + denarno nadomestilo, pogodbo za službo (s septembrom) sem pa tudi že podpisala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem FUL vesela, da imam 2 meseca bonusa s K user posted image  Si sploh ne predstavljam, da bi morala jutri že delat user posted image user posted image user posted image  Sej bi, ane, sam bi mi bilo hudo ....

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 22:29:11   
Goldy
semper* - ni problema, se strinjam, da lahko naučiš K "ojoj".user posted image  Verjamem, da je corti. user posted image  A je za Rd dobila tlefon, na drugi strani pa kao klavir. In zdej to poslušamo non stop., pa knjigice so zakon, pa glasba...Čestitke za pogodbo.user posted image  Verjamem, da ti je fajn za dodaten čas s K. Bi ga jaz tudi še imela.
Ti kar pojdi gledat Matrico, jaz grem pa v meževo, jutri bo speeet dolg dan.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 22:56:18   
Sempervivum
Na hitro, so reklame user posted image

Goldy, lepo pančkej. Pa naj bo jutrii lep dan user posted image

Jaz bi tudi bila za ZOO kakšen dan. Sej pomoje bi lahko tudi še pred 1 mesecem user posted image  Saj tam so drevesa, pa senčka, pa vodica ... verjetno ni tako zelo hudoooo vroče user posted image user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Otročki po IVF/ICSI
1.7.2010 15:21:18   
gapii27
dobro jutro, dober dan...

sem nas mogla mal pobirat s podnauser posted image   a smo vsi preleni al kaj....samo na FB se slinimouser posted image

naša malčka danes praznujeta 5 mescevuser posted image user posted image user posted image   jupijejjejjejj


lep dan še naprej in držite se v senciuser posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Otročki po IVF/ICSI
1.7.2010 15:29:49   
lučka 25
Ohoj user posted image

Zgleda nas ta vročina čist zdela. Midva sva šla oba kar z N spat popoldan. e takoooo pasalo. Je pa mali tako vroče, da še kosila noče jesti user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Otročki po IVF/ICSI
1.7.2010 15:37:09   
sonček33
uff vroče...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Otročki po IVF/ICSI
1.7.2010 18:38:09   
biba007
Ok, drage moje, da najprej razčistimo PAR DILEM: Bibon je SILA PRIJAZNO bitjeuser posted image . Že res, da trenutno mordA na MALCE TOLSTI strani (Lanči, pri nas modeliramo ekstra 15kg - HB prodajajo poletne oblekce a la šotorska krilauser posted image ), ampak PRIJAZNI smo pa sila resno. Aja, no, pa NEŽNI tudi (priznam, šarf medicinske sestre mi že leta vlivajo strah v kostiuser posted image ).

Semper, sleepy wrap smo dobili za darilce - se je jako ljubeznivo izprsila prababica in ga naročila online (madoniš, smo ponosni). Bi si ga pa Bibon, zdaj, ko vidi sistem, znal ročno narediti tudi sam (ja-ja, je sila pripraven in zna, takole na prvo žogo, najti štacuno in pribaviti balo blagauser posted image ). Je pa res SUPER!!! Ne vem, kdo bolj uživa, LBjček ali jaz. Mali v njem RESNO (za)SPI! Super, super,super!

Opa, pa kaj je zdaj to - a ste vse na koncu porodniške / začetku službice?? Aha, aha, če prav vidim, si je pa Semper tole imentitno zrihala (BRAVO), Goldy ima pa tudi lušten aranžma (ko boste pri nas, pa le javi- smo z Jakobom in Ažbetom ravno prišli na okus za randije)user posted image

Jap, Lučka in Sonček, VROČE, VROČE, VROČE je. Je prihrumela ena popoldanska nevihtica - pa še vedno ništa od ohladitve. In medtem ko nekateri popoldansko dremljejo, jaz športarim s slingom in ekstra vročim (po fotru) LBjčkom. Mali spi spanje pravičnega, mami je pa RAHLO NA TOPLEJŠI straniuser posted image .

Ajsi, a ne greste nič na dopust? Ma porque?

Evo, malce poletnega čtiva za tiste lenuščke, ki se vam ne ljubi pisatiuser posted image A sem PRIDNA?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Otročki po IVF/ICSI
1.7.2010 21:02:03   
lana70
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum


Jaz bi tudi bila za ZOO kakšen dan. Sej pomoje bi lahko tudi še pred 1 mesecem user posted image  Saj tam so drevesa, pa senčka, pa vodica ... verjetno ni tako zelo hudoooo vroče user posted image user posted image



a bi ,a bi user posted image user posted image user posted image  jaaaaaauser posted image


bibek  user posted image  itak da si prijazna in nežna dušica, le kakšen pa naj bi bil bibek bond user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Otročki po IVF/ICSI
1.7.2010 21:06:41   
lana70
bibek, a veš, da sta LBjček in Lizika TOČNO 2 meseca narazen, ha user posted image ....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Otročki po IVF/ICSI
1.7.2010 21:08:36   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: biba007



Opa, pa kaj je zdaj to - a ste vse na koncu porodniške / začetku službice??



hm user posted image ..pa res

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Otročki po IVF/ICSI
1.7.2010 22:02:57   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum


Jaz bi tudi bila za ZOO kakšen dan. Sej pomoje bi lahko tudi še pred 1 mesecem user posted image  Saj tam so drevesa, pa senčka, pa vodica ... verjetno ni tako zelo hudoooo vroče user posted image user posted image



a bi ,a bi user posted image user posted image user posted image  jaaaaaauser posted image



No, super! A se kar za naslednji teden zmenimo? Kakšni predlogi, kateri dan vam ustreza user posted image  Meni je načeloma vseeno. Zaenkrat nimam še nič konkretnega splanirano. Reby, boš že v LJ user posted image ? Ledenka, se nam pridružiš user posted image ? Lsica, če nas slučajno kaj prebereš, si zelo zaželjena user posted image , Lučka, čaki mal, a ti si na morju user posted image , mojsonček, če bi ti zneslo, bi bilo fajn user posted imageKruce, tebe še tudi nismo spoznali user posted image , anci banci, kje si ti (že na poročnem potovanjuuser posted image user posted imagein vse ostale Ljubljančanke - brez zamere, če sem koga izpustila - več kot nas bo, bolj bo veselo user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Otročki po IVF/ICSI
1.7.2010 22:34:51   
Kruce Fiks

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum


Jaz bi tudi bila za ZOO kakšen dan. Sej pomoje bi lahko tudi še pred 1 mesecem user posted image  Saj tam so drevesa, pa senčka, pa vodica ... verjetno ni tako zelo hudoooo vroče user posted image user posted image



a bi ,a bi user posted image user posted image user posted image  jaaaaaauser posted image



No, super! A se kar za naslednji teden zmenimo? Kakšni predlogi, kateri dan vam ustreza user posted image  Meni je načeloma vseeno. Zaenkrat nimam še nič konkretnega splanirano. Reby, boš že v LJ user posted image ? Ledenka, se nam pridružiš user posted image ? Lsica, če nas slučajno kaj prebereš, si zelo zaželjena user posted image , Lučka, čaki mal, a ti si na morju user posted image , mojsonček, če bi ti zneslo, bi bilo fajn user posted imageKruce, tebe še tudi nismo spoznali user posted image , anci banci, kje si ti (že na poročnem potovanjuuser posted image user posted imagein vse ostale Ljubljančanke - brez zamere, če sem koga izpustila - več kot nas bo, bolj bo veselo user posted image


Z veseljem, vendar težko kaj planiram....user posted image
Hm, naprimer drugi petek sem fraj iz nočne

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Otročki po IVF/ICSI
2.7.2010 0:12:56   
obayifo
pozdravček
mi se pa spravljamo v soboto na morje in mami prav nervozno že cel teden tuhta, kaj s sabo vzet, da za malega ne bo kaj zmanjkalo user posted image . prvič je res user posted image
tako da bomo spustil tale zoojček
jap, sam še en mesec porodniške... grooooza
me čaka še snidenje s šefom in prepričevanje, da sej jest bi pa res lahko delala mal mn kt 8 ur, no.. pa še po eno uro vožnje sem in tja.. pa še nekako moramo varstvo skombinirat do 1.septembra
vroče je pa res za pop..user posted image
mali se zbuja vsaki 2 uri, pa ne vem, al mu je sam vroče, al je žejen, al ga zebeuser posted image , ga mamo sam v tankem bombažnem pajacku, nč pokritga.. itak vsakič pristane na joški in posledično ga zjutraj iz postelje pride vzet en zombi, ki rahlo spominja na njegovo mamico (da ne omenjam, da mi bojo bradavice počas pregorele)
grem hitr še mal sladoleda užit, preden bo alarm
vsem lep pozdravček in kakšno prijetno ohladitev

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Otročki po IVF/ICSI
2.7.2010 8:00:28   
gapii27
 
jutro...

smo se napapcali,se igramo in pijemo kavo...

a lahko pridemo še od drugod na srečanje al to mate samo vi ljubljančani?user posted image  

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Otročki po IVF/ICSI
2.7.2010 8:09:40   
kimsy
Jutro!
Včeraj sm zvedla, da smo dobili vtrec, ker sta dva odpovedala! Jupi! Ena skrb manj! user posted image  user posted image  user posted image

Jst bi tud prišla na srečanje, če bomo doma. Smo full leteči, popoldan šibnemo na morje, ob desetih pa imava še fth. Kar nekaj, se mi full ne da it, pa se mi zdi res izguba časa...
obi - naša je tud sam v bodiju, full tankem z kratkimi rokavčki, pokrita s pleničko, pa jo itak celo razbrca. Je pa danes ponoč full nekaj lomila okol dveh, pol pa zaspala in še spi, vmes ni nč jedla.

A mislite, da smo končali z dojenjem? Naša se sploh noče več dojit, ona bi sam na žlico jedla. Dojiva se samo ponoči, pa še to ne vedno, včasih noče... Tud po flaši mi več kot 80 ml mleka ne spije. Spije pa ogromno zelooo razredčenega čaja. Noče nič drugega.


_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?