|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI
4.9.2009 16:33:21   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Helouuuuuuuu mi tudi
user posted image


Blanč, tale fotka je pa svetovna! user posted image user posted image user posted image

Pozdravček vsem IVF mamicam, očkom in seveda njihovim otročkom. Vsi so luštni, da je kaj! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Otročki po IVF/ICSI
4.9.2009 16:46:55   
Sempervivum
Moram še jaz pristaviti lonček user posted image

user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Otročki po IVF/ICSI
4.9.2009 21:55:56   
mandreja
Pozdravček

Vidim, da ste me dale na seznam user posted image no pa še slikico na vpogled, da vidite, kaj so nam v laboratoriju namešal user posted image

user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Otročki po IVF/ICSI
4.9.2009 21:57:08   
mandreja
Tukaj smo stari 2 meseca.


(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Otročki po IVF/ICSI
4.9.2009 21:58:55   
ledenka
kaki miškoti user posted image user posted image user posted image

IVFovčki so res posebno lepi otroci user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Otročki po IVF/ICSI
4.9.2009 23:06:08   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: mandreja

Pozdravček

Vidim, da ste me dale na seznam user posted image no pa še slikico na vpogled, da vidite, kaj so nam v laboratoriju namešal user posted image

user posted image



...u spet en lepi otrokec  user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Otročki po IVF/ICSI
4.9.2009 23:06:52   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

Moram še jaz pristaviti lonček user posted image

user posted image



...iiiiii user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 7:53:39   
Reby
Dobro jutro! user posted image

user posted image

Ja, kakšne cukre pa limate gor user posted image  user posted image  user posted image  Tele IVF-jčke pa res znajo fajn zamešat.
Barchy in mandreja - super, da sta se spet malo javili user posted image

Mi smo danes spali v kosu 5 ur in pol, upam, da se ne veselim prehitro, a ne Bumo? user posted image  Po mojem tut vreme mal vpliva.

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 7:58:20   
Goldy
Jutro!

Naša flajlica se podoji okrog 6, pol pa misli, da ni treba več spat. user posted image  In ga palčkamo okrog, mal cartanja, pa igralni lok, muzika...

Pa res so IVF otročki tak lepi!!!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 9:06:24   
ledenka
ooooo, Reby in njena kavica! user posted image user posted image user posted image točno to sem si želela, danes sem zmačkana user posted image sem slabo spala, zdaj pa dete že 2 uri nori, namesto da bi spal, ga neki napenja

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 9:29:22   
Shadow
Pozdravček, tudi mi spadamo v ta predalček! user posted image

user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 9:41:37   
gloria
...jutro mamice...lepi bebiji spet za dobro jutro user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 12:05:48   
Reby
Mi imamo pridno varuško user posted image

user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 12:11:41   
krtekxx
Ooj, mi smo tudi po IVF (+PGD). Na svet je prišla januarja in Brita smo ji dali ime.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 13:10:09   
Goldy
Reby - naš je tudi tak priden. user posted image Če ji kupčka podiramo misli, da jo tepem in laja vame!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 13:49:20   
Sempervivum
Ja, Goldy, jo moraš malo bolj nežno trepljat user posted image user posted image user posted image Nekaj me še zanima ... enkrat si pisala o neki zadevi, ki jo imate na zibki in riše like po stropu ... sem hecno napisala, a veš, kaj mislim user posted image Mi napišeš kaj več o tem?

Pri nas vreme vpliva tako, da smo včeraj cel dan po malem sitnarili user posted image Jaz sem šla na ZZZS, da uredim zdravstveno kartico za ta malega, prej sem ga seveda podojila, in po vseh pravilih bi moral spati najmanj 2 uri. No spal je vsega skupaj mogoče pol ure s prekinitvami, mož ga je ves čas nosil po rokah Tako da sem potem vsa nesrečna šibala nazaj domov, uredila pa itak nisem nič user posted image user posted image

No, danes je pa čist druga zgodba Ponoči je spal ene 6 ur v kosu, sem ga podojila, potem pa še 3 urice in spet dojenje in tako naprej ... Sedaj spi, mene pa že malo skrbi za zvečer, če bo ful naspan, kaj bomo počeli user posted image

A kej vozičkate zdej v tem čudnem vremenu user posted image Jaz si včeraj nisem upala ven, da naju ne bi kakšna ploha kje ujela user posted image

Nas je pa čedalje več! user posted image Pa tako luštni so tile naši otročički user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 14:17:52   
Goldy
Semper* - bolj nežno praviš?user posted image  Naša je kar lena za kupče podirat, imamo različne položaje in upamo, da nam v enem uspe. Mi smo včeraj bili zunaj, danes pa še ne vem, čakam moža, da pojemo, pol pa da vidimo. Glede "zvezdice" me sprašuješ. Ne vem, kako se prav reče, je pa zvezdica, roza ali rumena in igra glasbo ter na strop proicira medvedke, lunce, zvezdice... Luštno. Bom šla pogledat, če imamo škatlo. Ma škatli piše TOMY, lučka zvezdica zaspanka. Cena 19,90 eur. Mi smo jo kupili v BC, imajo pa jo tudi v Pikapolonici....
Mi tudi od kar se dojimo, nikoli ne vem, ali bo treba jest čez 3 ure ali pa čez eno.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 14:22:48   
orka
Živijo mlade mamice
Jaz vas redno spremljam že v nosečnosti in vidim ste pridne in tudi tu odprle temo.Tudi mi imamo icsi-otročka,ki je pred kratkim dopolnila eno leto in ji pravimo Ema.Se pa strinjam z vsemi,ki pravite,da so ivf-icsi otročki lepi otročki.
Čestitke vsem ,ki ste nastopile novo službo.

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 14:42:14   
Sempervivum
Goldy, hvala. Super se sliši tale zvezdica user posted image Glede kupčka mamo mi kar srečo, podiramo ga na rami. Mater je težkko z eno roko tipkat user posted image user posted image Sem ravno previla tamaučka, ker se je polulal čezinčez user posted image Zdej greva pa na joško user posted image

Orka, pozdravček user posted image Vidim, da imate sicer kar veliko družinico user posted image

No, se še beremo user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 14:48:45   
Sempervivum
Zdele sem 5 minut po celi bajti z otrokom v naročju iskala dudo, dokler nisem opazila, da jo ima v ustih user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 16:01:37   
Goldy
Semper* - ha, ha! user posted image To je pa tak, ko je moj iskal mobitel, pa ga je imel v roki in se je pogovarjal prek njega s prijateljem.
Ja, zvezdica kar aktualna pri nas. Sploh kadar gre spat, ko še bedi.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 17:16:03   
marta82
Še jaz bi se vam pridružila, če smem.user posted image
31.1.2009 se je rodil Tinej, po 4. ICSI postopku (6. transfer).

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 17:31:10   
sonček33
Marta, ja kje si pa ti hodila do sedaj? Dobrodošla.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 19:40:35   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Marta, ja kje si pa ti hodila do sedaj? Dobrodošla.

Nimam pojma. Se tudi sama to sprašujem.user posted image user posted image
Hvala za dobrodošlico.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 19:47:31   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

No, našla sem en super članek, se res splača prebrat, na koncu sva oba z možem imela res solzne učke:
http://med.over.net/forum5/read.php?94,1979195,1984422



Sem že pred časom našla tale članek, pa se mi ga ni dalo prebrat. No, zdaj, ko si napisala tak komentar, sem se pa le lotila. Zdaj veš odgovor na tisto o razvajenosti ... Super članek in hvala, da si me opozorila nanj!


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?