|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
6.9.2009 14:22:05   
gajka
A katera priporoča kakšno res dobro knjigo o vzgoji malčkov?

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
6.9.2009 14:47:20   
buhtlčk
gajka glede knjig sem videla, da je cela tema na forumu, jaz osebno ne vem, moram še kaj izbrat. Tole s časom in vožnjo je pa res zoprno.

prehladi - stran od naših otročkov!!

super za vse cunjice, Erin ali Zoja Miša ko se odpravimo v Villach eno od vaju kontaktiram za pot. Zaenkrat (hvala e-bayu user posted image in sorodnikom) imamo dovolj. Ker iskanje spodnjih delov trenekr je res za pop***. Mi je rekla ena prodajalka c CAju na Rudniku, da so ''ostali starši pred 1. septembrom za nabavo poskrbeli''. Kaaaaj? Nisem vedela, da je sezona za trenerke le zadnji teden v avgustu. Ah ja.

Pa še to - naš mali je čeraj prehodil od dnevne sobe od kavča do sredine veže, torej je shodil. Jeeeeeee : Danes je pa dobil prve čeveljce. 23 številka. Ajoj. Prvih korakov v tej številki seveda ni. So pa zakon user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
6.9.2009 20:48:00   
matejchi
Zoja Miša.. tele zadeve materina dušica in Eucasol al kak se reče.... so od Justa...moram tudi jaz naročit kakšno kremico za mrzle dni..

V MB blo fajn.. mi ne bo treba nič v šoping.. dobila cunj za RD, da bo lahko največja user posted image v vrtcu...
Zjutraj me je pa glava bolela za pop..........user posted image , ko me je pa nehala.. itak po tableti.. se mi je pa zdelo, kot da sem doživela takiiiiiiiiiiiii orgazem.. jupi. Pol sem pa še na poti iz MB spala kot dojenček.. ene tri kitice user posted image , tamala dva pa nista spala nič, pridna sta bla pa zElo.




(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
6.9.2009 20:58:28   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Pa še to - naš mali je čeraj prehodil od dnevne sobe od kavča do sredine veže, torej je shodil. Jeeeeeee : Danes je pa dobil prve čeveljce. 23 številka. Ajoj. Prvih korakov v tej številki seveda ni. So pa zakon user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO!!!


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
6.9.2009 20:59:56   
K_a_t_j_a
Pa tut jaz še bom pisala na RR, kljub temu, da sem na FB-u. Koliko mi bo le cajta ostalo poleg pisanja diplomske. user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 6.9.2009 21:00:07 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
6.9.2009 21:19:39   
betty
Gajka - kaksen lepotec je tvoj sin v ruzaku!!! kakšen cukr je ko spi :)

Lev An (lana 777) - vse najboljše ob 1. svečki!

se eno mnenje: raje imam ringaraja kot facebook, ko sem glih zasledila nekaj na to temo.

_____________________________

ROK je moj sonček!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
6.9.2009 21:25:38   
betty
buhtlcek - bravo za prve korake!

Mi zdej ze ful laufamo. Joj kako je hitr. Noro! Se obrneš in že ga več ni. Sploh zunaj. Me je pa strah zunanjih stopnic in pa norega starega psa, ki ga ima moj tast (pes je v pesjaku, ampak Rok kr teče tja).

Še petkrat grem na šiht, potem pa en dan dopusta. Sem si vzela naslednji vikend malo podaljšan. Če bo lepo vremo, gremo v soboto v živalski vrt Lj. Se katera pridruži?

_____________________________

ROK je moj sonček!

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
7.9.2009 7:46:55   
sandra123
Jutrouser posted image .
user posted image ...
No, jaz je danes rabim celo vedro, sem že od 4-ih pokonciuser posted image user posted image user posted image ...
Upam, da vam bo ta teden kaj lažje pri uvajanju v vrtec, zato vsem pošiljam
user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
7.9.2009 11:20:45   
bella02
user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
7.9.2009 13:34:46   
bella02
No, nobene nikjeruser posted image

Teja je očitno OK, mobi je tihouser posted image . Do zdaj sem se učila, kmalu pa grem po punci. Ne moreš verjet, kak mir in tišina sta v hiši.

Sayuri, mi je danes že parkrat prišel na misel en tvoj stavek, da ljubiš ponedeljke, ko se vse umiri. In tega se vedno bolj zavedam.

Vikend je bil naporen. Kak kos peciva, tiramisuja, kak čevap ali ražnjič bi se še našel, načeloma smo pa kar lepo pospraviliuser posted image . Teja še malo kiha, pa sva ponoči 2x inhalirali, po prsih sem jo namazala z materino dušico in upam na najbolš. Je pa baje vsa vrtčevska skupina nekaj prehlajenauser posted image . Pa po dolgem času je moj tedenski planer prazen, ni še nič nujnega na spisku. Pašeeeeuser posted image

Erin, morda Tilen gre čez brez prehlada.

Anita, čajčki ...

Vsem, ki delate: naj vam delovne urice hitro minejo, da boste čimprej doma s svojimi cukrčkiuser posted image
Vsem, ki smo še na privajanu vrtca: čimmanj joka in smrkastih noskovuser posted image (tejkaz, želim vam lepši teden od prejšnjega)
Vsem bolnim: čimprej se pozdravteuser posted image (sayuri, upam, da z Zaro ne bo kaj hujšega)

Vsem tem in vsem ostalim
pa en lep tedenuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil bella02 -- 7.9.2009 13:35:44 >

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
7.9.2009 15:27:58   
tejkaz
Dan

Danes ste pa res redkobesedne.

Hvala vsem za lepe želje. Zaenkrat še ne pomagajo. Na žalost. Čez vikend je Jaša začel smrkat in kašljat, sem že mislila da bo zbolel, ampak HB ni. Še vedno malo pokašljuje sicer je pa ok. Vikend je bil prav naporen, malo boln, malo strahu, sploh ga nisem smela dati iz rok. Danes zjutraj je jokal ko sem ga oddala. Ponj sem prišla po spanju, vmes sem šla za nekaj ur v službo, stalno sem gledala na telefon, me niso nič klicali. Ko sem prišla ponj, se je ravno zbujal, ko me je zagledal je takoj planil v jok in kazal na vrata. Vzgojiteljica je rekla, da je cel dopoldan po malem jokal. Zajtrka in malice ni jedel, kosilo naj bi pojedel celo, vendar dvomim, ker domov je prišel sestradan. Imel je pa prav zatečene in rdeče oči od joka. Še vedno upam da se navadi, je prav kriza. Zdajle mi je malo v naročju zaspal, sem ga preložila v posteljo, upam da bo spal vsaj kakšno uro, da se malo spočije.

Sandra, hvala za lep ZS.

Čestitke vsem za prve korake in hojo. Mi še kar čakamo, da se spomni, da bi bilo lažje če bi šel po nogah.

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

A katera priporoča kakšno res dobro knjigo o vzgoji malčkov?


Ne na žalost, če boš pa kakšno našla, se pa priporočam.

Slikice od vseh so zelo lepe. Katja, vav, kakšna melona.

Lana777
, z zamudo, vse najboljše tvojemu malčku za rojstni dan. In bravo za hojo.

Sayuri, upam da ste danes kaj boljši. In seveda Erin, pozdravite se. user posted image zate in za Tilna.

Suzili, seveda se te spomnimo. Bravo za tvoja dva. Kakšno slikico še prilimaj in večkrat se javi.

Gajka, upam da shajate brez Roka. Bo pa kar dolga, cel teden, kaj?

Grem kosilo skuhat.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
7.9.2009 19:10:34   
minca_n
Tako pa smi imeli posvetovalnico pri enem letu.
Zoja: 8000g in 69 cm, en zobek, se že sama vstaja, tak da bo počasi user posted image
Nia: 8100g, 69 cm, en zobek, pleže kot zmešana user posted image

Drugače smo vredu, malo sitne edino zaradi novih nastajajočih zobkov user posted image
Drugače ni nič novega....

Se tipkamo pa beremo kaj user posted image

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
7.9.2009 20:53:18   
gajka
buhtlčk user posted image za samostojno hojo! Jaz sem spomladi po vsem neuspešnem iskanju (po vseh možnih trgovinah z otroškimi oblačili) spodnjega dela trenirk za Roka na koncu nabavila 3 sp. dele kar v Intersparu in se nam prav super obnesejo. Pa user posted image za prve čeveljce! Nas ta nakup še čaka in ga bomo mogoče izvedli naslednji teden, ko bomo dopustovali v Izoli, pa bomo kak dan še v šoping zavili.

sandra123 - a še vedno zobki delajo zgago?

tejkaz - user posted image da se Jaša čim prej navadi vrtca in začne uživati med vrstniki.

user posted image za vse smrkave!

Jaz pa sama doma. user posted image Kuham čufte, malo srfam in zraven gledam TV (multiopravilna pač! user posted image ). No, tile čufti se najbrž malo čudno slišijo, ampak sem nekako morala porabiti meso. Sem se pri zadnjem nakupu malo zakalkulirala in sem pač pozabila, da Roka ne bo doma in da bo tudi user posted image kdaj kar na Gorenjskem prespal (itak ima bližje do tja iz službe kot pa do doma). Bom imela pač jutri kosilo, ostalo bom pa v skrinjo dala za kdaj drugič. Je takole precej dolgočasno in predvsem tiho, ko ni Roka! user posted image Nobnega norenja okrog, pa nobenega metanja kock, nobenega metanja žog, nobenega kreganja za večerjo, nobenega kreganja, ko je treba iz banjice, nobenega uspavanja... user posted image Kje je šele petek? No, jutri se mi vsaj user posted image pridruži za čez noč. Sicer pa imam očitno te dni več kot lepo priložnost, da se kakšne generalke lotim. Pa, če po tleh pomijem, utegne celo nekaj časa čisto ostat. user posted image

K_a_t_j_a, nell - a imata kakšne informacije o Neži7? A je vse OK? user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 7.9.2009 20:57:14 >

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
7.9.2009 22:05:34   
K_a_t_j_a
tejkaz za Jaša in zateuser posted image user posted image user posted image . Tole more bit pa res hudo. Držim pesti, da se Jaša čimprej navadi na vrtec. Tega je mene najbolj strah, ko boma drugo leto dala Jana v vrtec.

gajka kolegica od Neže ni bila še nič na FB. Bom jo še danes problala kontaktirat. Upam, da je vse  ok.

suzili seveda se te spomnim, še iz čvekanja v pričakovanju. Kar oglasi se nam večkrat. user posted image

Mi imamo tudi pestro. Janu že napol kuka leva 4. ven in je zelo razdražljiv, pa še AD mi je spet izbruhnil, ponoč kar naprej joka v spanju. user posted image Tile zobki so res ena nadloga za naše sončke.

< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 7.9.2009 22:09:00 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 7:48:43   
gajka
Dobro jutro! user posted image čaka. Upam, da ste lepo spale in da so tudi malčki pridni.

Jaz se že skoraj 1 uro pridno v službi. Očitno bom danes samevala v pisarni.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 8:29:51   
m_m
ojlaaaaa, da se pofočkam in prečekiram kaj je novega...

anitagoitan ČESTITKE user posted image  za mleko pa pravijo da okus spremeni user posted image

krysia user posted image  samo da pena ne pride do oči ha? mi tudi radi čofotamo da je ven ne dobim... lušni ste.

gajka da ne boš samevala v pisarni...
jaz sem sicer pred 4 leti kupovala eno, tako da ne vem kaj je novega na trgu, je pa tisti čas bila oh in sploh knjiga od Penelope Leach: otrok od rojstva do šole. Ni bla poceni so pa imeli v BC že parkrat akcijo za 30% . Mi je všeč, notri piše par primerov ala odgovor na vprašanja staršev, in obdelano je vse od bolezni do hranjenja spanja...
Je pa še ena napisana na humoren način, če jo katera pozna Kako najhitreje uničiti svojega otroka. Js sem se narežala do solz. prvzaprav je napisano vse kontra, kaj ne bi smel delat. Avtorice ne vem več, sem jo pa težko dobila, jih majo samo po knjižnicah.
 
in še novičke z domačih logov
naše dete, ki to več ni user posted image  , hodi in to že 3 dni. s sestrico se v redu razumeta. naš vrtec s prostorom nima problemov (še) tako je začela hoditi tudi v vrtec, skupina niti ni polna. prvi teden uvajanja je bil skoraj brez joka, ta teden je pa zjutraj ko smo prve in ni ostalih otrok kriza z jokom. za vse tiste, ki ne gledate tickerjev pa lahk sporočim, da bomo mi tudi zibali ponovno in to še letos. ojoj, bo pestro.
kar se tiče razvoja pa imamo oz. smo imeli ob zadnjem čekiranju 11 zobkov in še kar pridno rinejo ven. 10 kilc in slabih 80 centi, bi mogla pogledat za točno številko.

< Sporočilo je popravil m_m -- 8.9.2009 8:32:19 >


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 8:32:32   
anita goitan
jutro
jaz bi pa zdej user posted image pa še vam jo podarjamuser posted image
Včeraj sem bila doma, sva se Zojo mal certali, sicer je bla že ok, samo vikend smo pa vsi trije presmrkaliuser posted image . Pa zobki so se pr Zoji spet začeli dogajat, no sje je cajt, od 6m je stanje skoz enako, 8 zobkov, sedaj pa vse nabreklo spodaj L in D in zgorajuser posted image

Počasi moram pa v kašno štacuno zavit, sebi kaj kupit, zaenkrat še vse običajne cote nosim, hlače sicer niso problem (nizek pas) zgornji del bi pa bil dobrodošel (hm, kašen stavek  je pa touser posted image , sej razumete se mi ga ne ljubi obračatuser posted image )

Joj ne odhajaj poletjeuser posted image ..ta hladna jutra.





_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 8:55:45   
gajka
m_m - čestitke za user posted image ! Pa večkrat se nam javi. user posted image

anita - pol pa le pojdi malo v šoping, da ne boš toples okrog hodila. user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 9:18:52   
sandra123
Jutrouser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: gajka
sandra123 - a še vedno zobki delajo zgago?



O jaaaaaaaauser posted image , sicer še ne vem, a Taji spodaj ven rine 3 ali 4, ker še nima sp.2, ampak se mi zdi, da je 3....Bogica mala kar naenkrat začne kričat, user posted image 100/uro, sem ji tudi že 1x pol svečke dala, ker jo je takooooo močno bolelouser posted image ...mah, bo že....Spanje je na nuli, vedno mi ga ena sračka, pa potem pri meni v postelji pristaneta na koncu obe, da vsaj malo zatisnem oči....

Anita, malo se razvajajuser posted image , pa user posted image , da se čimprej ozdraviteuser posted image .
Erin, si kaj boljšeuser posted image , še tebi user posted image , pa upam, da Tilena malo obvaruješ pred tem prehladomuser posted image
Sayuri, te pogrešam, kako kaj Zarauser posted image ...Upam, da ne boste zboleli v kompletuuser posted image
Tejka, user posted image
m_m, čestitke za ponovno user posted image , pa čimmanj težavuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 9:59:52   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: gajka
sandra123 - a še vedno zobki delajo zgago?

O jaaaaaaaauser posted image , sicer še ne vem, a Taji spodaj ven rine 3 ali 4, ker še nima sp.2, ampak se mi zdi, da je 3....Bogica mala kar naenkrat začne kričat, user posted image 100/uro, sem ji tudi že 1x pol svečke dala, ker jo je takooooo močno bolelouser posted image ...mah, bo že....Spanje je na nuli, vedno mi ga ena sračka, pa potem pri meni v postelji pristaneta na koncu obe, da vsaj malo zatisnem oči....

Saj bo bolje! user posted image Pri nas sta spodnji dvojki časovno usklajeni z zgornjima štiricama! Dvojki sta že v celoti prebili dlesen, ena štirica že tudi skoraj, druga štirica pa še prihaja v vsem svojem sijaju. Posledično tudi pri nas Rok sredi noči zamenja svojo posteljo z najino. user posted image Potem pač spimo kot spimo... user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 8.9.2009 10:00:39 >

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 10:03:52   
Zoja Miša
Raport iz službeuser posted image

Otroka smo oddali v vrtec, malo je bilo joka, potem je bilo o.k. Kaj je sedaj raje ne študiram, ker po mojem jokajo kar vsi po vrstiuser posted image . Včeraj sem po lastni krivdi obtičala kar v vrtcu za cel dan in bila pomočnica vzgojiteljicama, je bil cel šol, vsi so jokali...v glavnem porazno. Sem bila kar žalostna cel dan.user posted image Danes verjetno tudi Kaja Lina joka ko dež.user posted image Pa saj mora...upam pa, da se hitro navadi!

V službi zanimivo...mir je, nihče me ne cuka za hlače user posted image . Ja, tudi jaz se moram navaditi.user posted image
Sem pa zelo vesela, ker me v službi sami preganjajo, naj sedaj hitreje grem domov in po njo...pa ni problema, da bom delala od 7-15h, važno, da bo delo narejeno. Juhej!!!! user posted image user posted image user posted image

Tejkaz, točno vem, kako se počutiš in ti pošiljam user posted image
 
Gajka tudi zate, ker si pogumna user posted image



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 10:27:28   
gajka
Zoja Miša - kako pa to, da si včeraj bila pomoč v vrtcu? user posted image Pa tudi službe se boš hitro navadila, Kaja Lina pa vrtca.

< Sporočilo je popravil gajka -- 8.9.2009 10:29:43 >

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 10:56:56   
sayuri
DA sevam malce javim. Sem sama doma in je tak mir, taka tišina, da mi ni nič všeč user posted image user posted image  Kot pravi ZojaMiša-nisem vajena, da me nihče za hlače ne vleče, pa se vrti okrog mene. user posted image  L&Z sta v vrtcu. Zjutraj jokata, ko ju oddam. DAnes me je prvič zabolelo in sem tudi sama potočila solzico. Joj, sta jokala, pikca mala. Prvič bosta tudi spala, pa bomo videli, kako bo.
,
Zara je boljša. HB je bil oz. je še samo prehlad. Čistimo noska, zlivamo fiziološko in mažemo z Materino dušico ter ostalimi zadevami od Justa. Zoja Miša, tele kremice in kopeli (oz esenca materine dušice), sprej Eucasol - vse to je od Justa. Jaz te zadeve kar redno uporabljam. user posted image  cebrca Just obvlada v nulo in ahko bi se nam kaj javila, a ne? user posted image


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 11:03:29   
sayuri
Aja, buhtlčk, naj te potolažim,da sem jaz v C&A sred avgusta iskala hlače "ala trenirka", pa so bile sam do št 80.user posted image Pa ta 80 je bla tko majhna, da bi jo po moje 6 mesečni otrok oblekel.user posted image C&A ima tok majhne cifre, se mi zdi.user posted image Jaz sem dvoje hlače nabavila v H&Mu, ampak imajo že tiste muckaste, pa še s patentom spodaj, kar men ni všeč. user posted image  Nekaj hlač ima Lovro še od Filipa (Hvala Bogu) user posted image . PA na temele nedeljskem sejmu sem mu vzela nekaj trenerkic. ZA punce itak dobiš kjerkoli karkoli. ZA fanta pa... NO COMENT! user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.9.2009 11:51:51   
gajka
Sem šla malo v mesto po malico in šoping. Pa sem bila čisto razočarana nad izbiro cunj za fantke! H&M ima pri št. 86 ali več same nesimpatične fantovske cunje. Ja, mogoče so fine za 5-letnika, ampak za Roka mi nikakor ne potegnejo. Dolge pižame - pajaci, št. 86 sploh ne obstaja. Komaj sem eno pižamo staknila v Aladinu. Bodiji št. 86 ali več (z dolgimi rokavi) - H&M nima, Turbo Limač nima, Aladin nima. Drugam nisem hodila, ampak tole je pa živ obup od izbire. Za deklice pa simpatičnih cunj na tone!
A mi katera ve povedat, če obstajajo od št. 86 dalje že kake dobre bundice - take kakovostne, po možnosti tiste variante, kjer sta združena flis + jakna (vetrovka)?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?