|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:11:28   
Anonimen
ma, po moje je to en tak začaran krog - manj kt seksaš, manj ti je do seksa in manj kot ti je do seksa, manj seksaš...user posted image
tko da res sam zravn se spravit, pa magari med fajn filmom in 2dcl lubrikantauser posted image pol pa k padeš nazaj not, pa lohk tud med reklamamiuser posted image

tko da avtorica teme u bistvu ma pointuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:11:41   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

hahaha oka.
naslov debate:  ce vam ni do sexa

konec debate: od miske dec se goni!

user posted image user posted image user posted image



nič se ne goni...ti pa obljubi, da boš javila , ko bo sex spet pri vaju aktualen. Pa se mi zdi, da bomo že iz postov ugotovila  da nisi več nataknjena, ker si spet nataknjena user posted image



user posted image user posted image ja pa povej še nov lubrikant, položaj, lokacijo, minute., vzdihljaje....vse v beležko pa na ringarajo user posted image user posted image
Pa emšo si prej zmanjšaj, da boš spet najstnica..user posted image user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:11:48   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
... In za to, da nekaj vem o moških...

Pravim ti da sereš.

Važi. Onda serem. E pa šta? Serem na tebe? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:12:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
manj kt seksaš, manj ti je do seksa

Pri meni je obratno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:12:41   
Anonimen
omg, da bi zdaj vidu kaka debata je stekla zarad njega........
punce, letim v solo po mularijo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:13:46   
Sreča in ljubezen
Miska jst ne bi nardila vik in krik...jst bi ga spakirala pa naj gre k tej zenski! PA OPROSTILA BI MU ???!!!!!!
O tem bi razmislila,tud ce bi imela otrokeznjim,ne verjamem da bi spet spao z mano...ce je iskao ljubezen na drugem mestu pa naj gre tja!user posted image


_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:14:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

hahaha oka.
naslov debate:  ce vam ni do sexa

konec debate: od miske dec se goni!

user posted image user posted image user posted image



nič se ne goni...ti pa obljubi, da boš javila , ko bo sex spet pri vaju aktualen. Pa se mi zdi, da bomo že iz postov ugotovila  da nisi več nataknjena, ker si spet nataknjena user posted image



user posted image user posted image ja pa povej še nov lubrikant, položaj, lokacijo, minute., vzdihljaje....vse v beležko pa na ringarajo user posted image user posted image
Pa emšo si prej zmanjšaj, da boš spet najstnica..user posted image user posted image


ja ja!!!!
bo nova tema: miska s5 sexa!
nic bat!user posted image user posted image user posted image user posted image
sam 3 tedne se nic.

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:15:25   
Sreča in ljubezen
user posted image user posted image user posted image user posted image punce ne se kregatuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:15:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Miska jst ne bi nardila vik in krik...jst bi ga spakirala pa naj gre k tej zenski! PA OPROSTILA BI MU ???!!!!!!
O tem bi razmislila,tud ce bi imela otrokeznjim,ne verjamem da bi spet spao z mano...ce je iskao ljubezen na drugem mestu pa naj gre tja!user posted image


jap, oprostila.odvisno zdaj s kakim namenoom je sel.pa kake vzroke je imel.
zdaj pa nehajte za 5 minut, da lahko grem...

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:17:44   
Sreča in ljubezen
Kaksnim namenom..pa stem namenom da se lahk izprazniuser posted image ...a ti nisi dovoljna za njega pa gre naprejuser posted image
Miska dej ga za usesa pa se pomen znjimuser posted image


_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:17:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
moj pa ve, da bi mu 1 kiks oprostila. ker se vsakemu lahko zgodi.

To ni stvar, ki se "zgodi". To je stvar, ki jo NAREDIŠ. In če ve, da ti temu rečeš "1x-ni kiks", ki bi ga oprostila, nima nobenih ovir (razen moralnih) za ta "kiks". Sploh pa, če "kiksne" takrat, ko ti ne moreš seksat (pasje do amena, mater - pa še pse žalim s tem).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:18:40   
Sreča in ljubezen
Kerensa ubogi tvoj pa moj mozekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:19:23   
Kerensa*
Kaj pa je njemu hudega, mater mu milo? Pri nas besede "varanje" ne poznamo.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:20:16   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Kerensa ubogi tvoj pa moj mozekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zakaj ubogi?

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:21:46   
Sreča in ljubezen
Nc hudega...ce mu je do tega sej ma zeno pa naj dela znjo..ma ne da isce drugo zensko!! Halo a  ste vi v redu moski ce dolgo ne seksa ali ima ljubico ali gleda na internetuser posted image pa oddela svojo nalogouser posted image

_____________________________


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:22:37   
Anonimen
To ni stvar, ki se "zgodi"


kaj ne, se spotakneš in padeš. in čist slučajno glih prov padešuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:23:35   
Sreča in ljubezen
higuys jst samo tko recem...sej niso ubogi,morajo vedet da majo zeno in da ne mislijo na druge,ce startas na zacetku dobro...tko bo tud ostalo!

_____________________________


(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:25:16   
Kerensa*
Čisto realno pogledano... primer...

Moj mož ima mene in družino z mano. A to pomeni, da mu pa nikoli nobena druga ženska ne bo več fizično toliko privlačna, da bi šel v posteljo z njo? Ali drugače - mu NE SME biti? Zakaj pa ne? Oči ima zato, da gleda, k***c zato, da ga uporablja, možgane pa zato, da ve, kaj si lahko "dovoli", če noče izgubiti tega, kar ima (torej družine).
In, gledano dalje - če enkrat (ali večkrat) seksa z drugo žensko izključno zaradi seksa (če vmes ni govora o zaljubljenosti ali o želji po zvezi s to žensko) - pri čem sem jaz oškodovana (če v našem, družinskem in partnerskem, življenju še naprej vse poteka tako, kakor predtem)?

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:26:23   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

higuys jst samo tko recem...sej niso ubogi,morajo vedet da majo zeno in da ne mislijo na druge,ce startas na zacetku dobro...tko bo tud ostalo!


user posted image user posted image user posted image  a tudi mislit ne sme na druge .

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:27:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
... In za to, da nekaj vem o moških...

Pravim ti da sereš.

Važi. Onda serem. E pa šta? Serem na tebe? user posted image


Zapravo ne sereš ti toliko koliko si u stanju govana da pojedeš.

Da ti razložim eno stvar. Glede na tvoje stereotipno (ma ne bom reko šovinistično, ker naj ne bi bli občutljivi na take zadeve) sklepanje glede moških jajc, samo vnašaš zmedo pri miski mkkjut. To, da ma moški jajca zato da "prileze do postelje" in jih tam sprazni odkriva koliko veš o tem na kak način moški praznijo jajca. Obvezno mora bit v postelji, če ne pri eni pa ziher pri drugi. In valjda, velja za vse, brez izjem. Tipično!

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:27:52   
Sreča in ljubezen
user posted image Kerenska jst pa ne bi pustila da svoj k...c  vtika v drugo pa potem v mene...haloouser posted image

_____________________________


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:29:41   
Sreča in ljubezen
Bakfark nimas prov!!!! UBOGA TVOJA ZENA CE JO SPLOH IMAS!!!!!!!!!

_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:31:10   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image za crknt

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:31:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Zapravo ne sereš ti toliko koliko si u stanju govana da pojedeš.
Da ti razložim eno stvar. Glede na tvoje stereotipno (ma ne bom reko šovinistično, ker naj ne bi bli občutljivi na take zadeve) sklepanje glede moških jajc, samo vnašaš zmedo pri miski mkkjut. To, da ma moški jajca zato da "prileze do postelje" in jih tam sprazni odkriva koliko veš o tem na kak način moški praznijo jajca. Obvezno mora bit v postelji, če ne pri eni pa ziher pri drugi. In valjda, velja za vse, brez izjem. Tipično!

Dober tek tudi tebi. user posted image

Drugače pa si zadevo popolnoma posplošil. Ali pa nisi prebral vsega, kar sem napisala (čeprav sem kar nekajkrat napisala, da nikakor ne govorim za vse). Sicer pa - glej: moje mnenje je MOJE mnenje, tvoje mnenje je pa TVOJE. Je treba, da se strinjava (sploh pa, ker se ti, kot moški, počutiš večvednega, ker sklepaš po sebi)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:32:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen
user posted image Kerenska jst pa ne bi pustila da svoj k...c  vtika v drugo pa potem v mene...haloouser posted image

Hmmm... ja... pride v poštev, če poročiš devičnika... pa še to samo za toliko časa, da on ugotovi, da na svetu obstajajo še druge ženske, ne samo tista, s katero se je poročil... in dokler ga ne začne zanimati, kako je pa z drugimi... user posted image

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?