|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spanje dekleta
5.9.2009 9:47:37   
Sonrisa
Mislim, da sem pri Juulu prebrala, da če ti otrok - no najstnik - pove, da bi rad prespal pri drugemu, ti da vedeti, da ima po vsej verjetnosti že spolne odnose in bi rad to samo "preveril" tvojo reakcijo. Doma po vsej verjetnosti ne bosta seksala, ker lahko nemoteno in brez strahu to počneta kje drugje. user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: spanje dekleta
5.9.2009 12:01:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Kaj pa ve menite o tem


Ah, nic posebnega user posted image , zdrav otrok, ker ga to zanima in odkrit, ce jo pripelje domov. Ne izkoristi njegovega zaupanja in ne cmeri kr neki user posted image .

Lahko mu pa kupis kondome, ce je slucajno njemu nerodno.

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: spanje dekleta
5.9.2009 17:24:06   
sanja nk.
No je minila prva noč user posted image , sej ni bilo nič posebnega, bila sta pozna, jaz sem jo samo v spalnico napotila, pa razkazala hišo , kopalnico, pa odšla......kaj sta počela potem ne vem, samo slišati ni bilo ničuser posted image , razen smeha...
zjutraj pa sta že pila čaj v kuhinji...sej ne rečem punca je lušna, prijazna, taka baba kot se šika....user posted image , mi je zelo všeč, samo saj pravim navaditi se morem, to je bilo zelo na hiter...zdej sem omenila kja menijo starši, pa je rekla da nas bodo povabil, okey bom počakala če bo res kaj iz tega....danes je tudi odšla domov, tako da zdaj vse po starem, samo sumim pa tudi jaz kot je ena napisala, da sta samo poizkusila če jima rata, pa odziv.....samo prizna pa ne user posted image ....
Nič marsikaj še bo, mladina odrašča.....velim sreče pri vašihuser posted image
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: spanje dekleta
5.9.2009 21:38:26   
tailor
nooo vidiš da ni bilo hudega,sem vesela zate ker to je bil velik korak za mamico pa verjetno si zdaj pomirjena in s sinom bosta zdaj še v boljših odnosih,kaj bi jaz dala da bi imela tako mamo ki je na žalost nikoli nisem imela.čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: spanje dekleta
6.9.2009 7:17:36   
Jožica Č.
sva se z hecala z možem da bova pa še enega naredila , sej pri 37 nisem tako pozna user posted image user posted image
lepo sta se pogovarjla ,glede fanta ,ki si želi domav pripeljati punco (imam svoje tri otroke)glede izkušenj, če neboš dovolila da prideta domav bosta pa izbrala drugo pot ,vsekakor pa jo bosta ,če sta se odločila za tak korak, samo svetuj vse kar ti pride na pamet in povabi tudi starše za pogovor ,naj ti da punca telefonsko staršev ,pa kar sama povabi mamo na kavico za prvič bo dovol .saj bo potem tako mama punce doma razpravljala očetu in tako se bo uredilo dokler bosta mlada par .tako to je .moja je bila stara sicer 16 ampak sta še sedaj skupaj in imata dve krasni hčerkici .ja sanja vidva z možem pa kar še po enega ,ker bosta prehitro sama .

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: spanje dekleta
6.9.2009 22:57:20   
Anonimen
men je pa malo mimo to, da se morjo starši dveh najstnikov, k hodita, spoznavatuser posted image zakaj žeuser posted image

(odgovor članu Jožica Č.)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: spanje dekleta
6.9.2009 23:39:33   
Anonimen
No, tokrat se pa strinjam z Ullo. Tud men ni jasno, zakaj bi se mogli starši spoznavat in pogovarjat ...o čem že?
Meni bi bilo skrajno nerodno, da bi moja mami klicala mamo fanta, ki sem ga imela kot najstnica in se želela z njo dobiti na kavici. Res ne vidim poante v tem. Enako čudno pa bi mi po moje bilo, če bi me čez 15 let klicala mama kakšne punce s katero bi moj sin hodil. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: spanje dekleta
7.9.2009 22:11:32   
sanja nk.
Priznam ste mi dale mislit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: spanje dekleta
9.9.2009 8:09:34   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Živjo

Mene pa zanima kaj ve menite o tem, da vam sin pove, da bi rad da za vikend spi njegova pri njemu user posted image user posted image ...namreč je bil ravno 15 ona pa je tudi 15..., itak nisem vedela kaj reči..user posted image , kako , kaj , zakaj, do zdej sem bila navajena, da so redno spal prijatelji, zdaj pa že kar punca....pa sem rekla, dej pejt se raj z kockami igratuser posted image ...



Mene zanima kaj je s tistim prijetnim nedolžnim flirtanjem, ki smo ga bili deležni mi pri 15 letih??

In še nekaj imam 15 letno hči NI ŠANS, da bi ji dovolila, da bi spala pri "fantu". Se mi pa tudi zlagat ne more, ker v kolikor prespi pri najboljši prijateljici sva za njeno mamo na vezi in obratno.

Se pa resnično boljim kaj bo z vso to prehitro odraščajočo mladino.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: spanje dekleta
9.9.2009 8:15:46   
Katjusa
Če bosta želela imet odnose jih bosta imela tak al tak pa neglede na to kje spita....
vseeno pa bi meni blo ljubše, da jo pripelje domov k pa da se vlačita kje naokoliuser posted image

sicer še imam mala fantka in ne vem kako bom reagirala, ko bo do kaj takega prišlo.... upam, da bom tok pametna in dovolilauser posted image user posted image user posted image user posted image

sicer more pa verjetno tud punca doma vprašat, al ne?

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: spanje dekleta
10.9.2009 19:39:46   
bjondo
Jaz bi počakala še najmanj 3 leta.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: spanje dekleta
26.9.2009 0:01:48   
Mia007
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Živjo

Mene pa zanima kaj ve menite o tem, da vam sin pove, da bi rad da za vikend spi njegova pri njemu user posted image user posted image ...namreč je bil ravno 15 ona pa je tudi 15..., itak nisem vedela kaj reči..user posted image , kako , kaj , zakaj, do zdej sem bila navajena, da so redno spal prijatelji, zdaj pa že kar punca....pa sem rekla, dej pejt se raj z kockami igratuser posted image ...pol bil pa užaljen, samo res se ne morem navadit že par mesecev, da ima deklco, vse mi je prezgodaj, vedela sem da bo to prišlo sam ne do 20 leta user posted image , zdej ga hočem še zaseuser posted image ...mož mi tukaj ni v pomoč, ker je ponosen na sina, samo vsaj to k nam je še ne pusti prespat, pa tudi njenih staršev še ne poznamo pa nič.
Že to ko se za****** ko sem zadnjič videla, mi je šlo na bru..., mogoče je vse krivo to ker sva imela tako odprto vzgojo, spolnost ni bila nikoli tabu., zmer smo se vse pomenil..zdej pa mam, sam čakam kdaj bo še 13 letnik pripeljal domov eno pa smo kompletni...user posted image
Kaj pa ve menite o tem, nekatere ste verjeten imele ali pa imate take izkušnje
lp



Čisto kratka bom. Jaz pri 15 letih niti pod razno ne bi tega dovolila. Zanimive so te njihove najstniške ljubezni, da bi se šli .. ona pri njem spat.. on pri njej.. to pa ne.  Pri nas doma se tudi pogovarjamo o spolnosti , nasilju, drogi, itd itd.,  Mami pridi, in začneva debatirat in debatiratuser posted image . Če pridobiš zaupanje svojega  najstnika, je življeje v tem obdobju dosti lažje.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: spanje dekleta
8.10.2009 15:06:30   
ronja
tudi jaz se podpišem pod tailor in ankico - doma je več možnosti, da bo spolnost varna (sploh če je veliko kozarec s kondomi na voljo:) - na to, da se odločita zanjo, tako ne boš imela vpliva...

pa sem rekla, dej pejt se raj z kockami igrat

uh, tega pa jaz najstniku rajši ne bi rekla - se mi zdi, da to hitro vzamejo kot žalitev... Saj veš: oni hočejo bit veliki, odrasli,... Ni mu treba dovolit, da dekle prespi pri njem, vendar pa mu moraš svojo odločitev spoštljivo povedat, po moje. In nekak se moraš sprijaznit, da ga zdaj že nekaj časa nimaš več samo zase in da nikoli več ne bo samo tvoj... Otroci pač odraščajo, nimaš kaj. Jaz bi se mu na tvojem mestu opravičila za to izjavo s kockami...

Če sem iskrena, moji starši tudi niso poznali njegovih staršev, praktično dokler nisva že živela skup... Dosti se jih spozna na poroki... Tak da to ni ravno nek tehten argument... hehe, vidim, da je Ulla to že na svoj simpatično neposredni način opozorilauser posted image . Ja, meni je to tudi hecno;)

Ampak če ti ni prijetno ob tej misli, da bi punca pri njem prespala, mu to komot poveš - samo pošteno: "Sine, nisem še čisto pripravljena na to. Vem, da imaš punco in se imata rada in vem, da si odgovoren fant in sem ponosna nate. Ampak vseeno rabim še nekaj časa, da te neham gledat kot otroka in te začnem gledat v tej luči."
Sicer je jesper Jull v svoji knjigi dal točno ta primer (samo da je punca spraševala, če lahko prespi pri fantu). pravi, da najstniki tega ne vprašajo zato, ker ne bi imeli kje drugje skup spat, ampak hočejo dat svojim staršem jasno vedet, da pač spijo skup in želijo njihov odziv na to. Pravi, da ni nič narobe, če se  s tem starši ne strinjamo, samo da jih ne odpravimo kar tako.

sem mu mislila kar rečt, da ve, kje so kondomiuser posted image , ker jih imava v kopalnici....

Meni se zdi to ok - pa lahko namigneta tudi, da nimata preštetih... Naj bo tako kot je predlagala ankica - da se ne vidi, kdaj kdo vzame...

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: spanje dekleta
8.10.2009 15:40:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Lepo je, da imate odprt odnos in da ni tabujev, ampak jaz bi bila proti... Sicer sama še nisem mama, ampak že zdej nekako tako razmišljam, če mi pri 15.-ih pripelje prvo, kolko jih še bo do 20.-ega user posted image  Jaz lih ne bi gledala, da mi vsake par mesecev pripelje novo, je pa logika v tem, da za prvo bo še vprašal, za ostale pa dvomim da user posted image  Ne vem no...


nisem se vsega prebrala,se pa pod to podpisem.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: spanje dekleta
27.10.2009 18:27:03   
ammam
Pri petnajstih letih pa zagotovo ne bi dovolila nobenega spanja. Da bi jih zjutraj gledala, kako si jajčka cvreta, pa kaj še. Ne glede na mnenje, da se lahko grejo igrice tudi kje drugje... tega nikakor ne bi dovolila. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: spanje dekleta
3.11.2009 23:25:24   
takotako
Meni je to tudi malo prehmal. Ma ene meje  morjo bit. Kaj pa če bo drug teden hotel eno drugo pripeljat?

(odgovor članu ammam)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: spanje dekleta
24.11.2009 11:38:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Živjo

Mene pa zanima kaj ve menite o tem, da vam sin pove, da bi rad da za vikend spi njegova pri njemu user posted image user posted image ...namreč je bil ravno 15 ona pa je tudi 15..., itak nisem vedela kaj reči..user posted image , kako , kaj , zakaj, do zdej sem bila navajena, da so redno spal prijatelji, zdaj pa že kar punca....pa sem rekla, dej pejt se raj z kockami igratuser posted image ...pol bil pa užaljen, samo res se ne morem navadit že par mesecev, da ima deklco, vse mi je prezgodaj, vedela sem da bo to prišlo sam ne do 20 leta user posted image , zdej ga hočem še zaseuser posted image ...mož mi tukaj ni v pomoč, ker je ponosen na sina, samo vsaj to k nam je še ne pusti prespat, pa tudi njenih staršev še ne poznamo pa nič.
Že to ko se za****** ko sem zadnjič videla, mi je šlo na bru..., mogoče je vse krivo to ker sva imela tako odprto vzgojo, spolnost ni bila nikoli tabu., zmer smo se vse pomenil..zdej pa mam, sam čakam kdaj bo še 13 letnik pripeljal domov eno pa smo kompletni...user posted image
Kaj pa ve menite o tem, nekatere ste verjeten imele ali pa imate take izkušnje
lp



nisem brala drugih odgovorov.

sanja nk. sama sem bila stara 15 let ko sva začela hodit s svojim sedanjim partnerjem. Skupaj sva bila ene 4 mesece ko je lahko prvič prespal pri meni. Zdaj sva skupaj že dobrih 6 let in imava malega sinčka.

Saj ne bom rekla, da bo zdaj to njegova zadnja, ampak NIKOLI SE NE VE! Ne bodi takšna kot so bili nekateri do naju (tak al tak ne bosta dolgo skupaj, poglej kako mlada sta itd...)
Leta hitro minevajo in normalno da je na začetku težko, pa če je tvoj otrok star 15 let ali pa 20. Otrok nimamo zase in s tem se je treba sprijaznit, prej razčistiš sama s seboj bolje bo.

In lepo te prosim ne bodi ena izmed tistih zateženih tašč, ker bo najbolj trpel tvoj sin. Na koncu pa tudi ti ko bo sin potegnil s svojo punco.
In bodi srečna da želita spat doma, bolje to kot pa da se bi vlačila po diskotekah in po šumah da bi lahko opravila svoje...

Svetujem ti, da se lepo pogovori z njim, razloži mu da sprejemaš njegovo punco, da lahko tu pa tam prespi pri vas, ampak da želiš da je ob tem šola na mestu in da pravilno poskrbita za zaščito. Lahko tudi oba povabiš na pogovor. Tako so naredili pri naju in je zaleglo. Sicer sem stara slabih 22 let in že imava otročka, ampak sva ga načrtovala in imava porihtano tako kot sva želela, ni bila to posledica neodgovornosti in popuščanja staršev.

Lp pa brez zamere.

< Sporočilo je popravil Tamika87 -- 24.11.2009 11:41:36 >

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: spanje dekleta
28.11.2009 22:56:22   
sanja nk.
khm user posted image Tamika ne rečem hvala za odgovor, samo drugič res preberi kaj še piše naprej.....ker je v resnici vse malo drugače.....no če pogledam sedaj skoraj po 3 mesecih sta še vedno skupaj..in sedaj je že dal naše družine....samo da bosta pa zmeraj skupaj pa zelo dvomim, nikoli se pa ne ve...

in nikakor nisem in nikoli ne bom kakšna zajebana mama, tašča....itd.
Sem velikokrat premalo, ko bi mogla bit

lp user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: spanje dekleta
30.11.2009 14:18:51   
Anonimen
me veseliuser posted image

pa nisem hotela biti nesramna, žal mi je če je tako zvenelo.

lp

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?