|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
9.9.2009 13:17:50   
NATAŠI
sožalje in veliko poguma za v naprej user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
9.9.2009 21:03:18   
Mia007
Iskreno sožalje.  Čuvaj nase in vajino punčko, ki jo nosiš pod user posted image .Tvoj lubi vaju čuva z neba in bo vedno ob vaju. Naj čimprej mine čas,  ko boš objela vajinouser posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
9.9.2009 21:28:39   
Srčekgirll
user posted image user posted image Sožalje...boli, verjamem da boli, vendar bodi močna posebej za user posted image , ki raste v tvojem bušijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Mia007)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
9.9.2009 21:30:59   
sonček33
Sožalje.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.9.2009 14:22:54   
junior
Moje sožalje, sva na istem tudi jaz sem 2 leti nazaj izgubila partnerja v prometni nesreči, tako , da če rabiš pogovor kar na zs kontaktiraj.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.9.2009 14:52:24   
viv_
Moje sožalje.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.9.2009 14:56:14   
Blueeyes
Moje sožalje user posted image  user posted image   Jočem z vami... Bodite močni user posted image user posted image

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.9.2009 16:20:09   
tweety83
Iskreno sožaljeuser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.9.2009 16:33:02   
katipi
Moje globoko sožalje!user posted image Tvoj dragi v tebi živi naprej...

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.9.2009 16:35:41   
Andromeda
Sožalje! user posted image user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.9.2009 20:05:05   
nadya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iskreno sožaljeuser posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.9.2009 20:28:15   
dysan
zmajčica - spomnem se dneva ko sem slišala za to strašno nesrečo, kr obstala sm na mestu-še zdaj ne morem verjet, da se to dogaja, resnično mi je hudo in žal , da to prestajaš, ne najdem besed- poskusi najti tolažbo v tem prekrasnem bitjecu,ki ga nosiš pod srčekom... mislim na tebe....

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.9.2009 20:33:59   
Rakica_80
Uhhh, grozno, moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moj dragi dela na strehi in to na robu strehe, ni važno kakšna je višina, vsak dan se bojim, da mi ne pade doluser posted image
Drži se!


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
12.9.2009 10:09:17   
yellowcrystalstar
moje sožalje. vse dobro tvoji pikici in tebi.


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
12.9.2009 18:59:09   
klavdiy4
Iskreno sožalje...user posted image user posted image

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
12.9.2009 20:19:36   
*m*o*j*c*a*
iskreno sožalje!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
12.9.2009 20:53:44   
BAMBINA_
Iskreno sožalje.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
13.9.2009 15:11:39   
Piškotka~
Iskreno sožalje-drži se

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
15.9.2009 11:22:45   
Mateja4
iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
15.9.2009 11:33:44   
*zmajčica*
Ja vbistvu je zelo težko in tega ne želim nobenmu...user posted image user posted image noči so prazne in samotne, nimam se k komu stisnit, nimam koga poljubit, nima gdo mazit naše pikice...dnevi so še daljši-nimam koga poklicat, poslat sms-a pozornosti-miss you in rada te mam, nimam več veselja do ničesar, ni več tistega očijevega veselja, ko iz UZ prnesem slikce, ni več smeha v hiši...ničesar več ni, z user posted image odhodom je odšlo vse!!! in če ne bi bio te pikice v meni...bi se potrudila, da bi za njim odšla tudi jaz...Biu je (in je vbistvu še vedno) ljubezen mojega življenja...vsak dan zaman isčakujem da se vrne iz službe, me poljubi in se privije v objem...Z ŽIVCI SM ČISTO NA KONCU!! user posted image user posted image TO NE MORE BITI RES...TEGA SI NISEM ZASLUŽLA...Najprej sva dala skosi spontani splav in ko sva se z novičko o ponovni user posted image komaj malo pobrala pa to....naj gre vse k user posted image . tulko se trudiš in ustvarjaš in uživaš...pol pa ugotovi da zaman, da zrd te po***ane usode ostaneš brez vsega in sam- ZA VEDNO!! Kje je sploh smisel življenja??user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
15.9.2009 11:38:08   
PERSIDA
En velik topeluser posted image  zate in ,da s časom najdeš smisel pri tvoji pikici.Res ,pa je ,da pravice na svetu ni.Žal za vse nas.

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
15.9.2009 18:03:48   
Mia007
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Ja vbistvu je zelo težko in tega ne želim nobenmu...user posted image user posted image noči so prazne in samotne, nimam se k komu stisnit, nimam koga poljubit, nima gdo mazit naše pikice...dnevi so še daljši-nimam koga poklicat, poslat sms-a pozornosti-miss you in rada te mam, nimam več veselja do ničesar, ni več tistega očijevega veselja, ko iz UZ prnesem slikce, ni več smeha v hiši...ničesar več ni, z user posted image odhodom je odšlo vse!!! in če ne bi bio te pikice v meni...bi se potrudila, da bi za njim odšla tudi jaz...Biu je (in je vbistvu še vedno) ljubezen mojega življenja...vsak dan zaman isčakujem da se vrne iz službe, me poljubi in se privije v objem...Z ŽIVCI SM ČISTO NA KONCU!! user posted image user posted image TO NE MORE BITI RES...TEGA SI NISEM ZASLUŽLA...Najprej sva dala skosi spontani splav in ko sva se z novičko o ponovni user posted image komaj malo pobrala pa to....naj gre vse k user posted image . tulko se trudiš in ustvarjaš in uživaš...pol pa ugotovi da zaman, da zrd te po***ane usode ostaneš brez vsega in sam- ZA VEDNO!! Kje je sploh smisel življenja??user posted image user posted image
[/qute]



Zmajčica najprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Žal življenje ni pravično in se dogajajo take grozne tragedije. Poglej. Meni je mož umrl ko je hčerkica imela 2 leti, sin 10 let. Isto sem se počutila  kot ti..isti občutki.. iste misli... Vendar vedi draga zmajčica, da s časoma, sploh pa ko boš k sebi privila vajin zakladek, ti bo veliko veliko lažje, zato ZDRŽI DO TAKRAT... kmalu bo user posted image  v tvojem naročju kateri ti bo zapolnil dneve in sčasoma, počasi  iz dneva v dan, meseca v mesec in bo leto naokoli.. boš videla da se boš drugače počutila. Pri smrti najdražjega rabiš čas. Mlada si še in še veliko veliko  življenja je pred teboj, zato bodi zdaj močna, poskušaj pozitivno misliti.  Zmajčica moja, nisi sama, pod srčkom raste vajin sad ljubezni, kateri kot sem ti zgoraj napisala, boš, ko ga boš v naročje dobila olajšalo vsako minuto v življenju.   Božaj  trebušček in tvojo user posted image  (napisala, si da so ti rekli da bo punčka)user posted image  in se pogovarjaj z njo. Če želiš kontaktirati z menoj kar napiši mi na ZS. SREČNO ZMAJČICA.... DRŽI SE, NE PUSTI SE, ŽIVLJENJE MORA TEČI DALJE. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
16.9.2009 10:03:35   
NATAŠA35
zmajčica moje iskreno sožalje, jokam s teboj...usoda se je kruto poigrala, samo zaradi sebe in še posebej zaradi vajinega zaklada zdrži in bodi močnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Mia007)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
16.9.2009 20:07:42   
Kliki
Iskrene sozaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
17.9.2009 14:09:29   
S*
Iskreno sožalje in en veliko objme zate in za tvojo pikico.
user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?