|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
18.9.2009 13:09:55   
polma
Oh....bodi močna, želim Ti veliko veselja s tvojo pikico, z Vama bo Vajin ati živel v neskončnosti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
18.9.2009 19:28:14   
LUNA83
Moje iskreno sožalje,..user posted image sedaj s teboj! Drži se! Si predstavljam kako hudo ti je! Bodi močna za vajino pikico.

_____________________________

Čakamo +

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
18.9.2009 21:15:23   
Kepica83
Žal mi je. Nemorem si predstavljat kaj preživljašuser posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu LUNA83)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
18.9.2009 22:15:16   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sožalje!!!

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
19.9.2009 8:54:19   
rina22
Sem brez besed. Sem se kar zjokala, ko sem prebrala tvojo žalostno zgodbouser posted image user posted image Sploh si ne morem predstavljati, kaj preživljašuser posted image

ISKRENO SOŽALJE in želim ti, da najdeš veliko moči v vajini pikici. Upam, da ti bo vsaj malo lažje, ko boš videla in objela vajin sad ljubezni. Z njo bo vedno živel tudi on.

V mislih sem s tabo in ti pošiljam topel in sočuten user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
19.9.2009 8:57:59   
bačko
Smrt je res kruta!Najbolj boli ko izgubiš nekoga ki ti je veliko pomenil.
Iskreno sožalje in drži se!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
19.9.2009 9:02:13   
frulica
TO PA JE ZELOOOOOO HUDO.IN NE MOREM SI PREDSTAVLJAT,KAJ PRESTAJAŠ.ISKRENO IN OD SRCA TI POŠILJAM SOŽALJE,OD MALE DRUŽINICE IN NAJMANJŠEGA ČLANA KI JE PRIKUKAL NA SVET APRILAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
19.9.2009 9:05:50   
Dudica1
Iskreno sožalje...user posted image user posted image user posted image
Bodi močna in zbiraj pogum za malo pikico ki raste v tebi in bo del tvojega dragega user posted image

(odgovor članu frulica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
19.9.2009 9:10:15   
bilka
Ajej, sožaljeuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
19.9.2009 9:35:23   
coca cola
sožaljeuser posted image



(odgovor članu bilka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
19.9.2009 20:52:35   
oton
saj verjamem da so vse besede zamam...in si ne predstavljam kaj preživljaš...moraš ostati močna že zaradi vajinega sončka katerega nosiš pod srčkom...
iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
23.9.2009 9:57:35   
Zamima
moje iskreno sožalje. user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
23.9.2009 11:19:17   
Disney

Iskreno sožalje. user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
24.9.2009 14:59:15   
srki
Iskreno sožaljeuser posted image .

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
24.9.2009 15:12:42   
amor real
user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
24.9.2009 15:15:40   
botrca
Ob branju takih postov vedno...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

Moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
25.9.2009 16:51:02   
Luskan
Ne znam si predstavljat, kaj preživljaš ... Iskreno sožalje ...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
25.9.2009 16:59:53   
alenkica
Kar jočem ob tvoji nesreči. Verjamem da ti je hudo.

Bodi močna in moje iskreno sožalje.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
30.9.2009 15:46:27   
pikica_pokica
*zmajčica* iskreno sožalje ob izgubi predragega moža, fanta! Ne morem si zamisliti kako se počutiš, jočem s teboj draga user posted image user posted image user posted image user posted image

čuvaj malo pikico ki je sad vajine velike ljubezni, bodi močna zanjo, saj boš v njej vedno videla del svoje največje ljubezniuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
2.10.2009 22:41:17   
bella02
Sožaljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
22.10.2009 13:57:23   
*zmajčica*
13.10. sta minila dva meseca od odhoda mojega lubija, bodočega atija...Praznina in bolečina sta še vedo prisotni. Spomini nanj živijo...slikice povsod po hiši in vse prižgane svečke na njegovem preranem grobku (mnogo jih je) pa spominjajo na to da smo ga VSI imeli radi in da ga vsi močno, močno pogršamo. Težko je, ko ti iz življenja tako na hitro-iz danes na jutri...odide oseba za katero si pripravljen narediti in dati prav vse...Težko je ko si življenje izplaniraš, ko si ustvariš družino in delaš na tem da bo vse lepo in srečno. Hodiš v službo, da si zaslužiš plačo, da si lahko nekaj ustvariš, narediš, opremiš...potem pa kar naenkrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v službi nesreča in odideš in s tabo odide vse!! Pikica te pogreša...čutim to in vem, da ji bo manjkal najboljši in najlepši ati na svetu!! Vem da bi bil dober ati...vem, da bi za to svojo malo pikico dal vse....in obljubim ti, da se bom trudla in potrudla, da bo pikica mela vse!!

Znaj da te imam reda in da še vedno in vedno bom te obiskovala VSAK DAN na tistem lepem preranem belem grobku!! težko ga je gledat...težko je obujet spomine nate, tvoje slikice, videoposnetki, tvoj glas se še vedno sliši v moji glavi...tvoje besede...

Ljubim te, počivaj v miru...


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
22.10.2009 17:11:29   
Anonimen
zmajčica, še naprej ti želim veliko moči. user posted image

(odgovor članu *zmajčica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 17:19:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
22.10.2009 17:34:21   
TAMIKA3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
22.10.2009 17:36:44   
Čebel@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?