|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
14.11.2009 19:35:39   
Anonimen
moje sožaljeuser posted image

Bodi močna zase in vajino punčko.
Kmalu boš imela ob sebi nekoga, ki se bo ponoči stisnil k tebi, te objel in poljubil ter ti rekel MAMICA RADA TE IMAM, to bo vajina hčerkica!

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
18.11.2009 0:46:01   
*zmajčica*
Res še enkrat hvala vsem za vse te lept beseda, za vse user posted image ...res hvala...

Že tri mesece je odkar ga ni več med nami, pa še vedno čakam, kdaj se vrne...zdej ko ga najbolj rabim! Nežnosti, da me malo pocrklja, da mi kej lepega zašepeta, poboža po bušiju, zmasira...RABIM GA...Rabi ga pikica, hčerkica, da ji nežno šepeta, da se pogovarja z njo, da jo boža, da ji naklonja vso svojo ljubezen in toplino! Rada bi da bi piki moj doživel tisti srečni dan, trenutek ko bi postal ati...ko bi s prijatelji cel vikend praznoval in se važil s hčerkico...tega ne bo...usoda mu je vzela ta veseli trenutek, dogodek-postati očka, postati starš!! Kje naj iščem, kje naj najdem njemu istega, njemu identičnega...drugačnega nečm...Luka moj je biu zlata vreden...še vedno jočem, jočem in ni me sram priznati...jokala bom za njim celo življenje...biu je moj srček in je še vedno...in za vedno bo!

Ljubim ga in ga pogrešam!

Počivaj v miru lubiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
18.11.2009 14:10:32   
tweety83
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
3.1.2010 11:48:40   
vicki
Upram, da zmajčica ne bo huda, če vam jaz povem, da je predvčerajšnjim rodila zdravo punčko. user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   [Brisano sporočilo]
3.1.2010 11:51:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vicki)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
3.1.2010 11:54:39   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: vicki

Upram, da zmajčica ne bo huda, če vam jaz povem, da je predvčerajšnjim rodila zdravo punčko. user posted image


Čestitke zmajčica!user posted image user posted image user posted image  Crkljajta se, crkljajta se, crkljajta se. Zaslužita si!

Mamici želim čim več prespanih noči, mali štručki pa srečno pot v življenje!user posted image

(odgovor članu vicki)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
3.1.2010 11:57:01   
Zvezdici
Čestitke mamici user posted image user posted image !

user posted image Uživajta!


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
3.1.2010 13:44:33   
Liya
Čestitke


(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.1.2010 22:21:49   
amaya
čestitke


velikokrat se spomnem nate in na tvojo zgodbo...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
10.1.2010 22:32:40   
Rožica I
Čestitke za malo princesko user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
11.1.2010 0:00:57   
Anonimen
prav za ta namen sem v sobi prizgala luc....
moji spijo....VSI.... vse imam doma!!!!!
zmajcica moja zlata!
brala sem te, in jokala zraven.kako velika izguba. naj ti mala puncika prinese sonce v zivljenje in svetlobo v dan!!!!!
privoscim ti vse najboljse v zivljenju!
mocna si! clovek, ki da kaj tako hudega v zivljenju skozi, ga ne more nic dotolci!

jaz pa se pritozujem nad mozem, ko kdaj kako pivo  spije!
sram me bodi!


hvala, ker si mi odprla oci, ceprav je tvoja zrtev prevelika!!!!!!
se 1x cestitam za malo princesko!!!!!!!!!jemljita zivljenje veselo in soncno!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
11.1.2010 18:14:56   
*zmajčica*
Drage moje prijateljice (mislim da vam komot lahko tako rečem, ker ste mi res stale ob strani in mi z besedami pomagale)...Hvala vam vsem in vsaki posebaj...najboljše ste...

Ne Vicki nisem jezna...res je 31.12. sem povila našo malo Lauro...čisti ati je...in to me zelo veseli! Pridna, lepa punčka... tako da mi je leto 2009 lepo zaključeno-z malo Lauro...zdej pa upam, da mi bo leto 2010 bolj naklonjeno....

Življenje teče dalje...z mislimi sem vedno pr njemu in z njim...pogrešam ga in mi resnično fali...Lauri že danes govorim o njemu...hočem da ma lep spomin nanj in da ma občutek kot da ga je poznala...

Pogrešam ga resnično...ampak nič mi ga ne more vrniti...niti moje solze, niti Laurin jok...Nič...Najhuje pa je, da z Lauro ne moreva it niti svečke prižgat, k nas je zametalo...in res že dougo nisem bla na grobu... :-(

LAURO MAM RADA ZA OBA!! <3<3

:'-(


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
12.1.2010 12:05:30   
Čmrlika
Vse vse lepo vama želim, iz srca!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
13.1.2010 9:02:09   
arabela*
zmajčica.....čestitke za hčerkicouser posted image

Drži se, probaj ostat močna.....zavoljo hčerkice....

v mislih sem s tabouser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
13.1.2010 13:33:58   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Drage moje prijateljice (mislim da vam komot lahko tako rečem, ker ste mi res stale ob strani in mi z besedami pomagale)...Hvala vam vsem in vsaki posebaj...najboljše ste...

Ne Vicki nisem jezna...res je 31.12. sem povila našo malo Lauro...čisti ati je...in to me zelo veseli! Pridna, lepa punčka... tako da mi je leto 2009 lepo zaključeno-z malo Lauro...zdej pa upam, da mi bo leto 2010 bolj naklonjeno....

Življenje teče dalje...z mislimi sem vedno pr njemu in z njim...pogrešam ga in mi resnično fali...Lauri že danes govorim o njemu...hočem da ma lep spomin nanj in da ma občutek kot da ga je poznala...

Pogrešam ga resnično...ampak nič mi ga ne more vrniti...niti moje solze, niti Laurin jok...Nič...Najhuje pa je, da z Lauro ne moreva it niti svečke prižgat, k nas je zametalo...in res že dougo nisem bla na grobu... :-(

LAURO MAM RADA ZA OBA!! <3<3

:'-(

Ob tvoji zgodbi sem se zjokala. Želim ti vse dobro s hčerkici in veliko lepih dni.

Svečko pa prižgi doma pa ti bo tudi lažje.

Lepo bodi in pogumno naprej.

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
17.1.2010 19:24:07   
witch
zmajčica... sem spremljala tvojo zgodbo, vendar pisala bolj malo...
so mi stopile solze v oči user posted image
čestitam ti za pupiko.. vse dobro vama želim user posted image in upam, da bo to leto za vaju najboljše user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...
20.1.2010 17:15:41   
junior
Ja kako veliko željo imam, da bi se spoznali, tudi jaz imam hčerko Lauro in mi je partner umrl v prometni nesreči. Sem iz Ljubljane.

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 167
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?