|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:30:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ma sej ne mislim da je treba zdej otroka šopat z maščobouser posted image sam pač, eni rews mislijo, da je to sovražnik št.1 in pol vse kuhajo in pečejo brez olja, otrokom dajejo dietne in kao light čokolade in bomboneuser posted image itd.



To je ena najvecjih nategancij na svetu, te lajt variante. Ma ne pojem jogurta lajt, tudi ce med pred liftom caka user posted image , kaj sele, da bi ga kupila.

Matr, saj jem zato, da nisem lacna in da ima telo energijo, da lahko haram po svetu in ne zato, da recem, da sem pojedla en kako lajt jogurt v katerem ni skoraj nic. Potem je bv sploh se s hrano ukvarjat, ker itak bi bilo bilo najbolje, da ima vse, kar pojemo, vsaj nic kalorij in vsaj nic mascob (se bolje pa da bi slo v minus). Ma cist narobe svet je ratala ta hrana. Jemo, da bi hujsali, namesto da bi jedli zato, da smo polni energije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:33:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

ma sej ne mislim da je treba zdej otroka šopat z maščobouser posted image sam pač, eni rews mislijo, da je to sovražnik št.1 in pol vse kuhajo in pečejo brez olja, otrokom dajejo dietne in kao light čokolade in bomboneuser posted image itd.


nene , saj tudi moj sin dobiva vse polnomastno, pa sadne jogurte mu kupim , poje tudi kak puding, pa pico, pa pečen krompirček... tudi če kam gremo, sploh ne kompliciram, samo preprosto on ima po parih žličkah dost, na oko poje na obrok 50 gramov (če). samo hočem povedat, da večinoma kuham zdravo, pa vseno taka teža.

men osebno se ne zdi blazno debel, dokler ga ne vidim ob drugih otrocih, potem res vidim da ga je skupaj dvakrat toliko. ampak preprosto se pa še ni zgodilo, da bi kdo šel mimo, ne da bi komentiral da je debel.





Ok, ce je debel, je debel user posted image .
Vztrajaj pri zdravi prehrani, samo ne pojdi tako dalec, da se bos z njo obremenjevala...Jaz bi se bolj skoncentrirala na to, da je otrok aktiven, da je na svezem zraku, da se veliko giblje, kot na samo prehrano. Ker ce se zacnes prevec vrtet okrog nje, je lahko to obup in zate in za otroka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 22:34:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:36:30   
Anonimen
Naš je cca 81, pa ma 10,5 kg, sam je zdej res pravi suhec - nima nbenga špehka nikjer - preden je shodil, ga je blo vsaj nekaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:36:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

nya 82 cm, 12600 g


A to je debel user posted image

Bejba je imela ca 10.5 kg pri 75 cm pri enem letu; to je zadnja priblizna referenca, ki se je spomnim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:37:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

nya 82 cm, 12600 g


eh, no ja sej je tud velik...ula je 86cm in 11500g, sam je pa res da je 2 leti starauser posted image user posted image
neo pa 65cm in 9000g....pa si nben ne upa rečt da je debel....user posted image

ma pomoje sploh ni razloga za skrb...je pač bolj konkreten otrokuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 22:41:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:43:47   
Anonimen
Če veš, da ga ne futraš s sladkarijami in fruhtzvergi in podobno, bi tudi jaz predlagala, da mal posvetuješ s pediatrom. Pa da nardijo preiskave , pa boš ti mirna,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:43:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

ma upoštevajmo, da nič kaj ne je.

saj pravim, da ga jaz dojemam pač kot konkretnega fantka, brez da bi me sploh kaj obremenjevalo, samo ne zastopim, kako čisto vsak! komentira, da je debel, samo da zavijajo v celofan.





jst sem enkrt eni ženščini, k je lezla v voz in ulo za lička, kak luštkan buhtelček je prbila, da ona je tud tak luštn buhtlček...še po ličkih sem jo potrepljalauser posted image user posted image user posted image

ne sekiraj se....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 22:46:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:49:19   
Anonimen
saj pravim, da ga jaz dojemam pač kot konkretnega fantka, brez da bi me sploh kaj obremenjevalo, samo ne zastopim, kako čisto vsak! komentira, da je debel, samo da zavijajo v celofan.


Kaj pa ce ne mislijo tako hudo?

Sam ves, eni dojencki so res eni taki lusni buhteljcki, da bi jih kar po rokah meckal in crkljal, pac celi mehki in lusni. Saj ti ne znam opisat, ampak ce bi ti jaz rekla, da je lusten buhteljcek, bi mislila na nekaj cisto drugega. Ce si debela, pac recem, da si debela...tale buhteljcek je pa cist v drugem kontekstu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:53:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

v posvetovalnici so mi pa rekli, da je predebel in naj mu ne dajem smokijev in tega user posted image ko sem rekla, saj zelo malo je, se je pa kr butasto nardila pa šla stran.



No ja, unim itak nikoli ni prav, ali poje premalo ali prevec, samo da lahko oni upravicijo svojo potrebnost. Za tiste pol kile, ki jih ima prevec (sem sla prav tabelce v knjigo gledat user posted image ) se pa ne sekiraj. Poglej malo kaj so ti punce napisale, ni pa to nekaj, za kar bi se kapitalno obremenjevala, ce je drugace fantek zdrav in zadovoljen.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:53:13   
eva1
Pa sej to pa ni tok veliko kg na všini...sploh pa ko bo shodil in okoli 2 leta, mogoče malo čez se potegnejo in kar naenkrat postanejo suhci..moj pobič je zdaj suhec pri 1 letu pa je mel kr dobre klobacse okoli nogic...punca pa pri 2letih in 8 mesecih še vedno  kar močna, pa ji zaradi tega ne mislim od ust trgat..je pa res da sedaj poje lih polovico manj kot je pred pol leta...pa se spomnim da pri taprvem je blo isto...mah kaj pa vem, slej ko prej se potegnejo, začnejo več migat, pa manj jest, pa ni nikjer več sledi o odvečnih kg!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 22:56:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
8.9.2009 22:57:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

ste me potolažle, hvala vam!

lahko mi edino še kak kontra komentar napišete za tiste, ki se bodo spet upiknile vanj user posted image user posted image



ti kr mojga ponuci, sej verjetno se ne vpikuje vedno ista osebauser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 22:59:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 23:01:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 23:03:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
9.9.2009 7:47:19   
bskrle
Počakaj na zimo umpa LUMPA, 2,3 viroze in fantka bo pobralo.
Drži se le da mu ne daješ medobrokov.
Naša Marija je bila skozi taka kot telebajsek, evo letos je zrasla in jo je pobralo. Pri otrocih  grejo kg drugače kot pri odraslih.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
9.9.2009 8:13:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

ma sej ne mislim da je treba zdej otroka šopat z maščobouser posted image sam pač, eni rews mislijo, da je to sovražnik št.1 in pol vse kuhajo in pečejo brez olja, otrokom dajejo dietne in kao light čokolade in bomboneuser posted image itd.


nene , saj tudi moj sin dobiva vse polnomastno, pa sadne jogurte mu kupim , poje tudi kak puding, pa pico, pa pečen krompirček... tudi če kam gremo, sploh ne kompliciram, samo preprosto on ima po parih žličkah dost, na oko poje na obrok 50 gramov (če). samo hočem povedat, da večinoma kuham zdravo, pa vseno taka teža.

men osebno se ne zdi blazno debel, dokler ga ne vidim ob drugih otrocih, potem res vidim da ga je skupaj dvakrat toliko. ampak preprosto se pa še ni zgodilo, da bi kdo šel mimo, ne da bi komentiral da je debel.





No, no, še kakšen post, pa bomo prišli do vsega, kar tvoj otrok je ptri 14 m. A v mcDonalds ga že pelješ?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
9.9.2009 8:17:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
9.9.2009 8:18:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

No, no, še kakšen post, pa bomo prišli do vsega, kar tvoj otrok je ptri 14 m. A v mcDonalds ga že pelješ?

vsak dan.

poje big maca in velik pomfri.

misliš da je zato premočen? user posted image



ne, zaradi zelenjavne juhice brez oljčka user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
9.9.2009 8:19:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
9.9.2009 8:21:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

ne, zaradi zelenjavne juhice brez oljčka


no dobro, da si ti prišla, da smo rešli dilemo.

iz srca hvala!user posted image


malenkost, še drugič.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
9.9.2009 8:51:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?