|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bila napadena od voditeljice,....mila
16.9.2009 21:54:14   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Sem že mislila, da je kakšna nova doktrina, pa je to sama stara stvar.user posted image user posted image

Dejte se res mal vprašat no, če je to zdravo se spuščat v take zadeve, ki se te ne tičejo.Sej ni čudno, da je odnos kakršen je vzgojitelji-starši.



Higiena mojega otroka se me tiče. In tukaj je tudi redno umivanje rok z milom. Osnova.

In, ja, didlina, kvasiš bedarije.



Ah ja.user posted image Sama si umijem najmanj 40x roke na šihtu, razkužim najmanj 100x...v pičlih 7 urah. In milo ni osnova umivanja. Osnova je pravilno umivanje rok, pa čeprav brez mila. Mila tudi poškodujejo kožo, jo izsušijo.. mi je higiena otroka (lastnega) tudi pomembna. Brez skrbi.user posted image



Kaj pa delaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bila napadena od voditeljice,....mila
16.9.2009 22:15:07   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Liya

Sem bila svoj čas tudi pomočnica vzgojiteljice v 2 vrtcih in kaj lahko rečem o njih,ne bi na forumu.

No ne bom rekla da imam slab pristop do vseh vzojiteljic,pomočnic ampak tokrat,ja.
Zapo pa svoje hčere za enkrat ne dam v vrtec,mora čez čas,morda.



Ja kaj si pa takega vidla/naredila pri svojem delu v vrtcu? Ker jaz sem tud svoj čas delala kot pomočnica v vrtcu in sem zelo ZA vrtec. Imela sem čudovite sodelavke, ki so bile prave ženske za delo z otroci in vsako minuto sem z užitkom delala z njimi. V bistvu so me veliko naučile prav one in ne šola. Starše je pa pač treba sprejet kot ljudi. Na srečo nisem imela veliko opravka z negativno nastrojenimi, zato ko tule berem kake bedarije vse si eni mislijo, delajo in govorijo, ne morem verjet, da se lahko tako komplicira...

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ...
16.9.2009 22:56:40   
Jerneja_
Prosim, da se vrnete nazaj na prvotno temo, če je še zanimiva. Na O portalu sem sporočila kako je s spreminjanjem naslova. Temo bomo ustrezno počistili.

Hvala za razumevanje.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ...
17.9.2009 9:06:24   
naja78
OMG!
kam je to prišlouser posted image user posted image user posted image user posted image

ne morm verjet.zdaj so pa drugi zakomplicerali.
tiste,ki me pač razumete,me upam in veste kaj hočem povedati.
si pa tudi jaz 100x na dan umijem roke v službi in še najmanj tokrat tudi razkužim.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bila napadena od voditeljice,....mila
21.9.2009 12:06:51   
Lolek in Bolek
Prihaja do takih in drugačnih stvari v vrtcu. Seveda je higijena izredno pomembna, ampak tudi jaz bi najprej vprašala in nekajkrat opozorila pristojne v vrtcu. Šele nato bi ukrepala. Bolj se mi poraja vprašanje, če si bodo otroci umivali roke z milom, če jih morda ne učijo brez? Je pač čas recesijeuser posted image Malo heca. Vseeno. Občasno dobim občutek, kot da so te osnove dolžni naučiti kar v vrtcih?? Vseeno sem za svojega otroka odgovorna da mu doma vnesem v glavo koncept umivanja rok, ki ga bo preslikal tudi v vrtcu, enako je z barvicami in držanjem pribora! Je pa res, da so eni starši radi komot in vpijejo kaj vse ne naredijo tam v vrtcu....Mi imamo fantastičen vrtec, če bi se še enkrat odločala bi ga dala v istega.user posted image , Pa je znal držati žlico in si že sam obriše nos in zna držati barvico, ker sva se to tri leta učila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?