|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nokia E52
15.9.2009 19:23:30   
Mici7
Jo še kdo tako nestrpno pričakuje kot jaz?
Edini ponudnik (od operaterjev) je trenutno Debitel, jaz pa čakam na Mobitel ali prosto prodajo.
Ima kdo informacijo, kdaj jo mislijo dati v prodajo pri Mobitelu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nokia E52
15.9.2009 19:32:48   
Kerensa*
Kdaj bo pri Mobitelu, ne vem, je pa pri Teleray-u že znana cena - 329€ (prosta prodaja).

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nokia E52
15.9.2009 21:23:38   
Mici7
Ja, za Teleray že vem...so rekli, da pride v začetku tega meseca....no, pa pred parimi dnevi, da upajo, da bo konec meseca....bomo videli....bo treba očitno še malo počakat user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nokia E52
25.9.2009 13:15:48   
luka jan
Tudi jaz ga komaj čakam, samo ne vem če ga bom dočakala.:-)))
Tudi sama čakam na Mobitelovo ponudbo, pa zaenkrat še nič ne vejo kako in kaj.
Prosta prodaja mi je malo predraga, k Debitelu ne grem, pa glede na to da imam kar soliden telefon se še splača malo počakati. Če bo katera imela kaj več informacij pa naj kar tu javi, da mi ni treba okrog iskat.user posted image

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nokia E52
21.10.2009 19:07:58   
luka jan
Pravkar sem izvedela, da Nokia E52 prihaja na Mobitel v novembru, cene pa še ne vem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nokia E52
29.10.2009 10:46:28   
Mici7
Čakam na Mobitelovo ponudbo...


< Sporočilo je popravil Mici7 -- 29.10.2009 10:47:04 >

(odgovor članu Twister)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nokia E52
30.10.2009 1:49:25   
Twister
Admin, prosim odstrani moje objave. Hvala.

(odgovor članu Twister)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nokia E52
12.11.2009 10:13:29   
Mici7
Od jutri naprej v prodaji pri Mobitelu....cena 179€ v akciji....paketi povezani pa sem pozabila....če katero zanima, pogledam pa naknadno javim....

(odgovor članu Twister)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nokia E52
12.11.2009 17:01:01   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Mici7

Od jutri naprej v prodaji pri Mobitelu....cena 179€ v akciji....paketi povezani pa sem pozabila....če katero zanima, pogledam pa naknadno javim....

Super, bom šla drug teden pogledat, če je še kakšen ostal.user posted image
Sem pa našla da je cena v paketih , Povezani 44/77 - 79 €, Povezani 33/55 - 129 €, Splošna akcija - 179 €.
Men se zdi kar ugodno, za moj paket 79 eurov.

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nokia E52
12.11.2009 17:46:29   
Mici7
Za moj paket pa 179€ user posted image .
Ampak vseen bolš kot 329€user posted image .
Zihr ne bojo takoj prodal....al kaj? Jest mam tut v planu it naslednji teden....sam bo najbrž dilema barva....zlatega ali srebrnega?!?!?!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nokia E52
12.11.2009 17:53:34   
Mici7
Kje si našla te cene...nekej brskam na Mobitelovi spletni strani, pa nč ne najdemuser posted image
Al si že dobila mogoče domov nov katalog? Mi ga še nismouser posted image .

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nokia E52
12.11.2009 18:29:00   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: Mici7

Kje si našla te cene...nekej brskam na Mobitelovi spletni strani, pa nč ne najdemuser posted image
Al si že dobila mogoče domov nov katalog? Mi ga še nismouser posted image .


TUKAJ sem našla cene, pa tudi katalog je prišel domov pred nekaj časa.
Kar se pa barve tiče, sem jaz za srebrno.user posted image


Mi ne zagrabi linka, na njihovi fb strani so objavljene.

< Sporočilo je popravil luka jan -- 12.11.2009 18:30:15 >

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nokia E52
19.11.2009 11:42:46   
luka jan
Sem si včeraj vzela čas in šla na Mobitelov center z namenom da kupim telefon, pa bi bilo boljše da sploh ne bi šla.user posted image
Telefon sicer super, vsaj na prvi pogled zelo všečen, tehnične karakteristike tudi dobre, samo kaj ko sem se v času ko sem čakala na vrsto zaljubila v Nokio 5800 Navigation edition.Baje je to nekaj čisto na novo v njihovih centrih, premierna zadeva. Seveda potem nisem kupila nič, ker sem se odločila da zadevo prespim.

Sedaj pa res ne vem kaj naj naredim. E52 mi je super, cena tudi ugodna, N5800 Navigation edition pa tudi odlična, predvsem design mi je boljši, cena kar višja, pa še nekaj ne vem.
V čem je pravzaprav razlika med 5800 express music in 5800 Navigation edition? Po moje je vse ostalo enako, samo ena bolj bazira na glasbi, druga na navigaciji.user posted image user posted image

Bom še malo premislila, če pa ima katera predlog kaj naj, pa bom vesela vsake ideje.

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nokia E52
19.11.2009 19:51:56   
Mici7
Evo, tukaj si poglej primerjavo....mogoče se boš lažje odločila....

http://www.nokia.si/poisci-izdelke/primerjava-telefonov

Jaz grem jutri po E52, imam rezervirano in že komaj čakam....jaz osebno ne bi vzela te 5800, ker  mi ne sede zaslon na dotik....je pa mogoče ta 5800 malenkost boljši....jaz sem tako dolgo čakala na tole E52, da že zarad tega ne bom kuipla druge user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nokia E52
20.11.2009 23:27:45   
Mici7
Moja E52 se že polni user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nokia E52
21.11.2009 13:56:56   
luka jan
O bravo, sem vesela da si se odločila in kupila. Kakšnega si pa vzela?

Jaz se še kar nisem odločila, vendar pa čedalje bolj razmišljam da grem tudi jaz drugi teden po E52.
Je pa prišel v petek Mobitelov katalog pa sem videla spet en kup dobrih telefonov, samo tisti ki so meno fajni so čisto predragi.user posted image

Še ta vikend prespim, potem se pa res odločim.
Ti pa malo poročaj kako si zadovoljna s svojim.user posted image

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nokia E52
21.11.2009 19:56:04   
Mici7
Vzela sem srebrno barvo, črne niso imeli. Itak sem želela srebrno. Sem jo pa morala rezervirati, saj jih dobivajo zelo malo in takoj grejo.
Prvi vtis odličen, no, saj drugega od Nokie niti ne bi pričakovala. Za kaj več pa še ni bilo časa. Upam, da mi danes uspe. Je pa meni zelo bogat. Meni se dopade. Mi ni žal, čeprav sem dala 179€, kar ni ravno malouser posted image

Upam, da bo tako, kot je treba. Garancije ima itak 24 mesecev.

Ne vem pa kako je z GPS-om? Ima kdo kakšne izkušnje kako je s tem? Nekaj vem, da sem nekje zasledila, da je tri mesece brezplačno. Kaj pa potem?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nokia E52
23.11.2009 19:26:14   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Mici7


Ne vem pa kako je z GPS-om? Ima kdo kakšne izkušnje kako je s tem? Nekaj vem, da sem nekje zasledila, da je tri mesece brezplačno. Kaj pa potem?


GPS-om?


To je pa po moje najboljše da se obrneš kar na Mobitel, ti bodo znali najbolj prav povedat.
Tudi jaz sem slišala da je GPS za par mesecev, potem pač licenca poteče. Ampak ni pa ziher, poklič pa boš točno vedela. Potem pa sporoči kaj si zvedela, da še ostali vemo.user posted image

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nokia E52
23.11.2009 19:40:56   
Dudica1
Pozdravljene!
Mene pa zanima tale NOKIA 6303 illuvial,če jo ima kakšna... in kako se kaj obnese...če jo sploh že imajo??

lp

< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 23.11.2009 19:41:35 >

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nokia E52
23.11.2009 22:39:41   
Mici7
Jo že imajo, pa še v akciji je...

http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/aparati.aspx?aid=1391&pu=0




< Sporočilo je popravil Mici7 -- 23.11.2009 22:40:04 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nokia E52
24.11.2009 8:51:15   
Dudica1
O hvala,upam da jo bodo še imeli ko bo porodniškauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nokia E52
24.11.2009 10:52:35   
Mici7
Itak, da jo bodo imeli....se je akcija začela šele prejšnji teden....

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nokia E52
24.11.2009 13:55:15   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

O hvala,upam da jo bodo še imeli ko bo porodniškauser posted image user posted image user posted image .


Drugače pa pokliči in se poskusi zmenit da ti jo dajo na stran.
Sicer pa če se je akcija šele začela jo bi pa skoraj mogli imet, ne?user posted image
Se ti pa splača do konca leta nabavit, saj sem vidla da dobiš zraven še bluetooth slušalke, ki sigurno ne stanejo manj kot 15 eurov. Pa še cena je čist ugodna.user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nokia E52
24.11.2009 15:26:21   
Dudica1
sem vidla ja,upam da bouser posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nokia E52
27.11.2009 14:24:53   
luka jan
Danes sem tudi jaz postala ponosna lastnica E52. Zaenkrat zadovoljna, se mi pa že veselo polni.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?