|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Angine, odstranitev mandljev in ostalo!! 19.9.2009 10:41:26
|
|
|
|
tikatonka
|
Kar odločite se za odstranitev, če so tako pogoste angine. Prej ko to naredite bolje bo za malega, prej okreva. Jaz sem bila na operaciji pri 32 letih in v življenju nisem bila še tako podrta kot takrat . Tri tedne sem se skup sestavljala. Od kolegice sin (4 leta ) je bil pa letos na operaciji in je bil v enem tednu že cist super. V bolnici ostaneš 3 dni. Prvi dan te sprejmejo, drugi dan je opracija, tretji dan greš domov. V Lj. vem da so starši lahko zraven. Za čakalno dobo pa ne bi vedela. Jaz sem dobila kar hitro, ker so se mi angine z abscesi ponavljale. Držim pestai da bo čimprej vse ok.
_____________________________
"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa." Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.
|
|
|
|
|
RE: Angine, odstranitev mandljev in ostalo!! 19.9.2009 21:56:31
|
|
|
|
naja78
|
http://www.ringaraja.net/forum/mamice_operiranih_mal%C4%8Dkov_na_%C5%BErelnici/m_4168300/tm.htm ojla! upam da link dela! drugače si preberi pod iskalnik : mamaice operiranih malčkov na žrelnici(če bo vaš-a,šla na op mandeljnov,bo tudi brez žrelnice)! jaz lahko samo pohvalim KC v ljubljani,vse zdravnike in ala jim vera. pri nas se je stanje s ponavljajočmi ušesi popolnoma ustavilo,je čisto drugi veliki fant(novembra bo 3 leta).je zdrav,veliko je in ni ne duha in sluha o zelenih gnojnih smrkljih.hodi v vrtec že drugo leto in z razliko je ŽE cel mesec v vrtcu.lani smo bili od sept.do julija 3 mesece. res pa je da angin ni imel.se pa spomnim da sem zelo navijala še za odstranitev mandeljnov.no,pa mi je otorinolar.rekel da ko bo 5-6x zapored v 1 letu prebolel angino,...se vidimo. v hčerinih mandeljnih je verjetno gojišče bakterij,ki so že odporne na antibiotik.pomagala bo edino operacija,ki pa ni noben bav-bav,so še mnoge hujše stvari na svetu zarad katerih nas starše zelo skrbi. jaz vem,da če bi se še 1 zgodbo ponovila,...ma takoj na op ,ki trajacelih 10 min. okrevanje odvisno od posameznega otroka.starejši je,huje-JE. MI SMO PO 2 DNEH že letali uzuni po dvorišču.
|
|
|
|
|
RE: Angine, odstranitev mandljev in ostalo!! 19.9.2009 23:45:03
|
|
|
|
Splišni
|
A Bronchomunal ste pa že probali pa ne deluje?
|
|
|
|
|
RE: Angine, odstranitev mandljev in ostalo!! 20.9.2009 8:24:23
|
|
|
|
NinaNiki
|
Ne Splišni tega nismo probali?A je fajn?
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKo otroci ustvarijo svojo restavracijoKaj se zgodi, ko otrokom zaupamo odgovornost, jim damo glas in priložnost za sodelovanje? Na OŠ Zalog so ustvarili proje...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
umetna oploditevbitZanima me, kje so vam opravili uspešno umetno oploditev?
prosim za komentar: v katerem poskusuLJ GK (
58%)

MB (
14%)

PO (
10%)

Tujina (
18%)
Število vseh glasov: 188Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!