|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: UGG
16.10.2009 17:17:09   
LoCa
iz avstrije itak ne plačaš carine.
če ne jih imajo ene par tudi tukaj: www.office.co.uk

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: UGG
16.10.2009 17:26:45   
citrončica

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

hahaha, tiste, ki bi jih jaz pogojno imela, stanejo 389€. ja, seveda.


O, sveta pomagavka ... so dražji, kot  smo mi lani dobili za naš stari avtekuser posted image


ta je dobra,
pa je avto sigurno imel vse 4 gume in gretje, škornji pa...
hi hiuser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: UGG
19.10.2009 9:44:25   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Kaj pa tele? Ima katera?

http://www.uggmvp.com/UGG-Classic-Tall-Boots/UGG-Classic-Tall-Boots-5815-Grey.html

A se vam zdi cool cena na tej strani? Sicer še ne vem, kolk bi me prišla poštnina.



če si kje blizu avstrije, naroči poštno ležeče user posted image

jaz naročam vse prek, pa še niti enkrat nisem imela nobenih problemov s carino, s tem, da so naši prave ošpiceuser posted image


Iiii, kaj sem se spomnila...potem pa lahko naročim to na naslov od mojega očija, ki ima stanovanje v Avstriji, ker že 15 let gor dela. user posted image


_____________________________



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: UGG
22.10.2009 19:25:15   
LoCa
včeraj sem bla v emporiumu in se nisem mogla vzdržat da bi pošlatala ugg-e.....mi je blo žal. tista ovca not je dejansko hrapavauser posted image . moji ugiči (iz nove zelandije) so tko mehki, da se človek not kr utopi. v glavnem, hočem samo opozorit, da če je nekaj ugg australia še ne pomeni, da je kvalitetno. sploh pa so ugg a. made in china.....to pove dosti.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: UGG
22.10.2009 20:39:36   
helloKitty
Jst sm si včeraj nove kupila in te so čist mehki in made in Australia. Kupila sem jih v novi Ugg trgovini na Slovenski.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: UGG
22.10.2009 22:38:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

iz avstrije itak ne plačaš carine.
če ne jih imajo ene par tudi tukaj: www.office.co.uk



vem da neuser posted image

jo pa velikokrat v slovenijo....če naročiš izven EU....pravim, da so avtrijci bolj tolerantni do ne-EU pošiljk...user posted image
pri nas me vedno z carine nekaj gnjavijo za računeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: UGG
22.10.2009 23:14:08   
mateyka
nisem vsega brala in ne vem, če ste omenile kako slovensko trgovino z Uggicami - moja frendica ima tole spletno, sicer nimajo vseh modelov, jih pa je nekaj za pokušino..
http://www.bestshop.si/index.php?mod=product_list&search_for=ugg&catid=0&x=0&y=0

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: UGG
23.10.2009 7:33:32   
Abundancija
uuu kok so grde k hudič

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: UGG
23.10.2009 8:46:34   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: Abundancija

uuu kok so grde k hudič


stvar okusa user posted image ..meni so pa noro lepe user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: UGG
23.10.2009 8:59:10   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Abundancija

uuu kok so grde k hudič


UGG - short for uglyuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: UGG
8.11.2009 10:50:59   
zmajaz
Kak se vam pa zdijo tele uggice?

user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: UGG
8.11.2009 11:33:21   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Kak se vam pa zdijo tele uggice?

user posted image


Meni grde in to zardi polne pete, ki mi je nagravžna. Vem da je moderna, ampak meni je žal grda.
Sto ljudi sto čudi!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: UGG
12.11.2009 18:34:12   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

včeraj sem bla v emporiumu in se nisem mogla vzdržat da bi pošlatala ugg-e.....mi je blo žal. tista ovca not je dejansko hrapavauser posted image . moji ugiči (iz nove zelandije) so tko mehki, da se človek not kr utopi. v glavnem, hočem samo opozorit, da če je nekaj ugg australia še ne pomeni, da je kvalitetno. sploh pa so ugg a. made in china.....to pove dosti.


..je bila na ebayu enkart debata kako prepoznaš originalne uggice..in baje originalne delajo nekje na Tajskem (al tam nekje) , da prodajajo pa tudi uggice iz Nove Zelandije in te naj ne bi bile originalne..

..če bom našla link, ga bom pripopala..

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: UGG
12.11.2009 18:59:17   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Kak se vam pa zdijo tele uggice?

user posted image


Majke mi, če bi bil raven podplat bi jih takooooj kupla, v črni barvi. Petaje tud men grozna, ne maram polnih pet.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: UGG
12.11.2009 19:03:45   
zmajaz
user posted image  meni so pa ravno zaradi pete všeč. Samo itak ne mislim dati toliko zanje, ker se mi zdi malo noro dajati tako cifro za škornje. user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: UGG
12.11.2009 22:38:54   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

moji favoriti:
link

k sreči nimajo moje št. 8 je 38, ne???


ker denar spljoh ni problem pri nas :-)))user posted image
 

8 po moje ni 38, sama imam št 5, kar naj bi bila 38 :)

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 28.11.2009 18:37:33 >


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: UGG
15.11.2009 15:46:22   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: jullie

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

včeraj sem bla v emporiumu in se nisem mogla vzdržat da bi pošlatala ugg-e.....mi je blo žal. tista ovca not je dejansko hrapavauser posted image . moji ugiči (iz nove zelandije) so tko mehki, da se človek not kr utopi. v glavnem, hočem samo opozorit, da če je nekaj ugg australia še ne pomeni, da je kvalitetno. sploh pa so ugg a. made in china.....to pove dosti.


sem zasledila že to, ampak tu gre za razlikovanje originalnih od neoriginalnih  UGG AUSTRALIA kot znamke, ne pa kot proizvoda, ku bi rekla. ne delajo samo ugg australia originalnih ugg-ov, oni so kvečjemu kopirali avstralske in novozelandske originale in pač ustvarli prepoznavno znamko, ki je ameriška, delajo jih pa na kitajskem. tako da ni res, da vse kar ni ugg australia, da je ponaredek, vse prej.  kar ni ugg australia in je ovčja koža, je ugg, znamk je pa na stomilijon, ker to to boots-iz avstralije in nz, kjer je na tone ovc.
sem pa se zagledala v bailey button user posted image .

..je bila na ebayu enkart debata kako prepoznaš originalne uggice..in baje originalne delajo nekje na Tajskem (al tam nekje) , da prodajajo pa tudi uggice iz Nove Zelandije in te naj ne bi bile originalne..

..če bom našla link, ga bom pripopala..

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: UGG
15.11.2009 16:19:16   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Kak se vam pa zdijo tele uggice?

user posted image


Majke mi, če bi bil raven podplat bi jih takooooj kupla, v črni barvi. Petaje tud men grozna, ne maram polnih pet.



meni so pa všeč user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: UGG
28.11.2009 17:22:07   
urshy72
IZVIRNO SPOROČILO: Mami76

Ninocka...piši na cte.fashion@gmail.com pa točno povej model, številko in barvo...pa sm zihr da bo dost cenej kot 200€

pa še napiš da te Mateja pošilja-me zdej že kr pozna...probat ni greh

lsm


Evo...nisi se zmotila! Ful sem zadovoljna! Priporočam vsem... HVALA mami :)

(odgovor članu Mami76)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: UGG
28.11.2009 21:41:01   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

moji favoriti:
klik
k sreči nimajo moje št. 8 je 38, ne???


ker denar spljoh ni problem pri nas :-)))user posted image



huanita jst sem TELE naročla in so u nulo! user posted image sem šla gledat v trgovino original, k me je zanimala razlika, pa ne vem...me niso prepričali, celo gumbnice so na mojih fejkicah lepše zašiteuser posted image za 180€ si jaz ohoho let vsako sezono tele nove kupimuser posted image





_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: UGG
29.11.2009 9:43:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Kak se vam pa zdijo tele uggice?

user posted image


Majke mi, če bi bil raven podplat bi jih takooooj kupla, v črni barvi. Petaje tud men grozna, ne maram polnih pet.



meni so pa všeč user posted image



Tele sem mislila naročit, pa sem jih šla pogledat v Emporium - podn od podna. Na sliki izgleda, kot da so do kolen, v resnici pa segajo do polovice meč. Kar nekej.

(odgovor članu Urshy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: UGG
1.12.2009 15:51:42   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

moji favoriti:
klik
k sreči nimajo moje št. 8 je 38, ne???


ker denar spljoh ni problem pri nas :-)))user posted image



huanita jst sem TELE naročla in so u nulo! user posted image sem šla gledat v trgovino original, k me je zanimala razlika, pa ne vem...me niso prepričali, celo gumbnice so na mojih fejkicah lepše zašiteuser posted image za 180€ si jaz ohoho let vsako sezono tele nove kupimuser posted image







Huanita, 9 je 40, jaz imam 9.

Ulla, jaz imam takšne, samo rjave in sem jih ubodla za 90euser posted image user posted image Nove, novcate... Ampak meni se splača, ker jez šuhe nosim in nosim in nosim user posted image user posted image (ene Art čevlje imam že 11 let, sem tudi dala za njih 150e ,a mapak so še vedno kot novi..nosim jih pa vsako zimo full)


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: UGG
1.12.2009 16:06:01   
Ulla80
Ulla, jaz imam takšne, samo rjave in sem jih ubodla za 90euser posted image user posted image Nove, novcate... Ampak meni se splača, ker jez šuhe nosim in nosim in nosim user posted image user posted image (ene Art čevlje imam že 11 let, sem tudi dala za njih 150e ,a mapak so še vedno kot novi..nosim jih pa vsako zimo full)


no, jaz tud lohk 10 let si vsako sezono tele nove kupim, pa NOVE bojouser posted image pa dve sezone me bojo ziher zdržali, tko da za ta denar si lohk 20 let vsak let nove kupimuser posted image user posted image user posted image

mene dejstvo da 11 let nosiš ene čevlje ne prepričauser posted image vsaj tu in tam si rada nove kupimuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: UGG
1.12.2009 16:10:54   
skuštrana
vsaj tu in tam si rada nove kupim


Jst tud, itak..samo tako redko naletim na takšne ki so mi všeč, da je jojuser posted image in ko jih najdem jih moram do konca izkoristituser posted image user posted image

No, sem jaz tudi imela 5 let nazaj fake uggsice in so bile čist ok, sem jih tudi znosla do amenauser posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 1.12.2009 16:12:45 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?