|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:18:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

mene pa neki zanima-oba nezaposlena,nič prihrankov
Koliko potem mesečno sploh lahko daš za kredit??



Nic, ker ti ga nobena resna banka ne odobri.
Prakticno pa-del tistega kar zasluzis. Komu? Kdor ti da, za visoke obresti.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:21:39   
ledenaa
Jaz v bistvu sprašujem avtorja posta
Ker če nista zaposlena in živita recimo od sociale več kot 500 e prihodka ne moreta imet!!
Zato me tudi zanima kako bi on lahko dal recimo 100 e na mesecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:24:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
Jaz v bistvu sprašujem avtorja posta
Ker če nista zaposlena in živita recimo od sociale več kot 500 e prihodka ne moreta imet!!
Zato me tudi zanima kako bi on lahko dal recimo 100 e na mesecuser posted image

Sori, k se umešavam, ampak... če majo 500€ socialne in delajo na črno, to pomen, da lohk celo socialno dajo za kredit, žvijo pa od dela na črno.
Kako pa, mislš, da živi pou prejemnikov socialne?

Aja, sori za pisavo... vodko pijem... na svoj, ne na državn račun. user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:37:28   
Anonimen
Ledenaa, tako kot pravi Kerensa.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:40:41   
ledenaa
Zame nezaposlen pomeni da ne delaš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:42:51   
Anonimen
Ledenaa, tudi nekateri zaposleni ne delajo.
In tudi siva ekonomija je del nase realnosti.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:47:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Zame nezaposlen pomeni da ne delaš

kje pa ti zivis?

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:48:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
Zame nezaposlen pomeni da ne delaš

Zame pa NEZAPOSLEN pomeni, da delaš samo ZASE in da niti € ne daš državi. user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:51:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
Zame nezaposlen pomeni da ne delaš

Zame pa NEZAPOSLEN pomeni, da delaš samo ZASE in da niti € ne daš državi. user posted image

user posted image user posted image user posted image njaboljsa definicija do zdaj!

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:56:29   
ledenaa
kerensa zate marsikaj pomeni... pa se ne bomo vtikali v to kajneuser posted image

Miska živim na planetu zemlja,pa ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:58:49   
Kerensa*
Nezaposlen je tist, k uradno ne hod u službo. To pa pomen, da ne dela za državo. Ker kdor uradno hod u službo, pač dela za državo, tko al pa drgač.
Kaj in kako je pa neuradno, pa itak nben ne ve. Uradno nezaposlen, drgač pa... we know. user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 18:59:29   
Anonimen
tudi!
samo pri nas nezaposlen ne pomeni da ne dela! se bolj in z vecjim veseljem!

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: stanovanje na leasing
23.9.2009 19:02:53   
Anonimen
Nezaposlen je tist, k uradno ne hod u službo.


Po definiciji besede je to tisti, ki je brez posla (dela).
Ampak realnost je drugacna. Za ene na sreco, recimo zate Kerensa, za druge, ki smo toliko neumni, da namesto tebe placamo kaksen davek, pa na zalost.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: stanovanje na leasing
28.9.2009 15:14:46   
pravljicar
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

tudi!
samo pri nas nezaposlen ne pomeni da ne dela! se bolj in z vecjim veseljem!



Nehajmo prosim z offtopici in da se vrnemo na moje vprašanje -
se ob stanju brezposelnosti mene in partnerke (ter z dvema otrokoma) da dobiti ALI kredit ALI karkoli, s čimer bi se lahko osamosvojili in šli na svoje? Partnerka zdajle prejema porodniško, sam bom zopet na zavodu najkasneje marca 2010.
In NE najemnina, temveč nekaj, kar bi se obročno odplačevalo magari 20 let, samo da je to potem naše. ALI je kaj možnosti za karkoli, kam se obrnit ipd... Kakršne koli izkušnje in nasveti dibrodošli.
Verjamem, da v situaciji, v kakršni živimo zdaj, moji podobnih stisk med vami mrgoli, zato le z besedo na dan.
Aja, pa btw, so neki prihranki in trenutno imam neko pogodbo za določen čas, ki pa se kmalu izteče. Na podlagi tega so mi na banki ponujali nek kredit v višini par sto evrov hvala lepauser posted image

p.s. kdor pravi, da leasing ni dosegljiv - JE dosegljiv tudi za fizične osebe, in to prav za namen nakupa stanovanja. zanima me, ali ima kdo IZKUŠNJE s tem in v situaciji, kot jo imam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: stanovanje na leasing
29.9.2009 15:02:36   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: pravljicar

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

tudi!
samo pri nas nezaposlen ne pomeni da ne dela! se bolj in z vecjim veseljem!



Nehajmo prosim z offtopici in da se vrnemo na moje vprašanje -
se ob stanju brezposelnosti mene in partnerke (ter z dvema otrokoma) da dobiti ALI kredit ALI karkoli, s čimer bi se lahko osamosvojili in šli na svoje? Partnerka zdajle prejema porodniško, sam bom zopet na zavodu najkasneje marca 2010.
In NE najemnina, temveč nekaj, kar bi se obročno odplačevalo magari 20 let, samo da je to potem naše. ALI je kaj možnosti za karkoli, kam se obrnit ipd... Kakršne koli izkušnje in nasveti dibrodošli.
Verjamem, da v situaciji, v kakršni živimo zdaj, moji podobnih stisk med vami mrgoli, zato le z besedo na dan.
Aja, pa btw, so neki prihranki in trenutno imam neko pogodbo za določen čas, ki pa se kmalu izteče. Na podlagi tega so mi na banki ponujali nek kredit v višini par sto evrov hvala lepauser posted image

p.s. kdor pravi, da leasing ni dosegljiv - JE dosegljiv tudi za fizične osebe, in to prav za namen nakupa stanovanja. zanima me, ali ima kdo IZKUŠNJE s tem in v situaciji, kot jo imam

Midva sva stanovanje kupila na leasing 6 let nazaj - Hypo banka. Nobeden od naju ni imel redne zaposlitve in sva potrebovala poroka. Je pa res, da so manj komplicirali ker sva imela 50% polog. V glavnem od odobritve do podpisa pogodbe je minilo 1 teden. Obresti so bile malenkost višje kot pri kreditu, edino stroški za vpis v ZK so dvojni (ker so do poplačila leasinga lastniki oni) in plačaš najprej njihov vpis, potem pa še svojega. Računi za stroške prihajajo na tvoj naslov, ampak na njihovo ime, določeni celo prihajajo k njim in te potem oni bremenijo. Težava je edino če pride do kake reklamacije, ker moreš račun plačat in potem njim težit......... V glavnem, pri nama se je izšlo.

lp

(odgovor članu pravljicar)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: stanovanje na leasing
5.10.2009 21:54:12   
frutka_
V mojem primeru je bil lizing finančno ugodnejši od krede. Tudi lastne udeležbe sva imela full malo, mislim da 13% od cene nepremičnine. Za nepremičnino pa sva takrat dala cca .50000eur. Tako nizke cene so bile in tako "revna" sva bila, da niti za orng polog nisva imela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: stanovanje na leasing
5.10.2009 22:02:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: pravljicar
Pravica do strehe nad glavo je pa vendar ena temeljnih človekovih pravic. user posted image


user posted image user posted image user posted image  

dolžnost pa delati....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pravljicar)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: stanovanje na leasing
13.11.2009 20:24:30   
diseca hiska
Pravljicar, ti bom jaz konkretno odgovorila.
Tudi kot nezaposlena oseba lahko dobiš kredit, če izkažeš ustrezen mesečni priliv - in sicer lahko dobiš kredit v Avstriji.
Pred leti so bile sicer afere v zvezi s tem, ker so banke lahko ob spremembi razmer na tržišču (npr. ob krizi) lahko prosto
povečale pribitek k EURIBOR-u (iz tega razloga nekateri niso bili več zmožni odplačevat kredita in so jim rubili domove..).
Torej, pri najemu kredita v tujini (če boš imel to možnost) moraš biti skrajno previden in magari posojilno pogodbo pred podpisom daj
preveriti strokovnjaku v Sloveniji - ziher je ziher.

Lp in srečno

(odgovor članu pravljicar)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?