|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo začne s 1.10.?
2.11.2009 21:57:33   
n€na
SEZNAMČEK BORK S KILOGRAMI


ime:             - kg    začetni kg:      trenutni kg:         želeni kg



tojeto1        - 2,5 kg         76kg            73,5kg               61kg

jenii              -2,1kg          72kg            69,9kg               62kg

bibyzan        -2,9 kg       100kg           97,1kg

zarja28       - 0.8kg         70kg             70,0kg               58-60kg

GB                -1,8 kg                                                       -30kg

nena             -1,9kg        72,8kg           70,9kg                57-60kg

kolumbo                          83kg                                        65kg

iskanje                            96kg                                        65kg

vasbo
 
naslednje tehtanje 9.11.2009



(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
3.11.2009 9:07:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu n€na)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kdo začne s 1.10.?
3.11.2009 10:53:47   
tojeto1
Vauuu! Smo vse ful pridne. user posted image user posted image Bravo punce.
Ko bomo pa prišle do željenih kil, pa se dobimo na enem drinku. A drži??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kdo začne s 1.10.?
3.11.2009 11:02:20   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Vauuu! Smo vse ful pridne. user posted image user posted image Bravo punce.
Ko bomo pa prišle do željenih kil, pa se dobimo na enem drinku. A drži??


itakuser posted image user posted image ......

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kdo začne s 1.10.?
3.11.2009 13:33:50   
bibyzan
Pohvalno, kak ste pridne. No, jst sem ga mal zasrala. No, na vagi je vseeno 97 gg, torej -0,1 kg. Nekaj pa je, glede na praznike in potico.
Zdejle sem pa itak je zna na sebe. Sem zmazala 2 orng kosa potratne potice.............ja je bla dobra. Samo vest me pa tudi ubija zdejle. Bo pa za kosilo sama solatka, itak bo čez pol ure. Ma, ga zaserjem tud..................
Ja pijem pa absolutno premalo. Dva kozarca na dan. Včasih sem pa spila po tri litre vode........no, nekaj let nazaj. Ko sem bla še bolj suha.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.11.2009 7:13:10   
n€na
jutro,user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se pa včeraj pregrešilauser posted image .user posted image ..sem pekla palačinke za moja dvauser posted image user posted image  in se mi jih je tok zluštal da sem si namazala dve z marmelado in zvečer še dve z nutelo...so ble full okusne in tako pregrešno dobreuser posted image user posted image

bibyzan-vak izgubljen gram je veselje, ko tehtnica manj kaže...user posted image user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.11.2009 7:16:19   
n€na
SEZNAMČEK BORK S KILOGRAMI


ime:             - kg    začetni kg:      trenutni kg:         želeni kg



tojeto1        - 2,5 kg         76kg            73,5kg               61kg

jenii              -2,1kg          72kg            69,9kg               62kg

bibyzan        -3kg            100kg           97kg

zarja28       - 0.8kg         70kg             70,0kg               58-60kg

GB                -1,8 kg                                                       -30kg

nena             -1,9kg        72,8kg           70,9kg                57-60kg

kolumbo       -1,3kg        83kg               81,7kg               65kg

iskanje                            96kg                                        65kg

vasbo
 
naslednje tehtanje 9.11.2009


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.11.2009 8:28:32   
bibyzan
Napište še meni želene kilograme 75. Da ne bom edina brez (težko dosegljivega) cilja.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.11.2009 8:50:37   
n€na
SEZNAMČEK BORK S KILOGRAMI


ime:             - kg    začetni kg:      trenutni kg:         želeni kg



tojeto1        - 2,5 kg         76kg            73,5kg               61kg

jenii              -2,1kg          72kg            69,9kg               62kg

bibyzan        -3kg            100kg           97kg                  75kg

zarja28       - 0.8kg         70kg             70,0kg               58-60kg

GB                -1,8 kg                                                       -30kg

nena             -1,9kg        72,8kg           70,9kg                57-60kg

kolumbo       -1,3kg        83kg               81,7kg               65kg

iskanje                            96kg                                        65kg

vasbo
 
naslednje tehtanje 9.11.2009




< Sporočilo je popravil n€na -- 4.11.2009 8:51:09 >

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.11.2009 9:42:23   
tojeto1
Kako naj se popoldne in zvečer zadržim, da ne jem in jem, no bl bi rkla žrem...??
Zjutraj laufamuser posted image , mini zajtrkuser posted image , normalno kosilouser posted image , pol pa.....user posted image user posted image user posted image skoz neki čmažimuser posted image , pa skoz sem neki lačnauser posted image , zvečer ko otroci zaspijo pa futr here I comeuser posted image !. Pol pa preden grem spat - slaba voljauser posted image , ker sem cel popoldan neki žrla. Jaooo meni!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.11.2009 10:58:17   
jenii
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Kako naj se popoldne in zvečer zadržim, da ne jem in jem, no bl bi rkla žrem...??
Zjutraj laufamuser posted image , mini zajtrkuser posted image , normalno kosilouser posted image , pol pa.....user posted image user posted image user posted image skoz neki čmažimuser posted image , pa skoz sem neki lačnauser posted image , zvečer ko otroci zaspijo pa futr here I comeuser posted image !. Pol pa preden grem spat - slaba voljauser posted image , ker sem cel popoldan neki žrla. Jaooo meni!


oj.
jest sem že 5 mesecev na dieti pa mam popadke, razn kadar zvečer telovadim alpa če gerem na flybox mi je pa škoda vse narejeno izničit. sam to je bl malkrat. ful moreš sam pr seb poštimat, če bi kdo v mojo glavo zdejle med dieto mel vpogled bi ziher mislil da sem nore, ker tok pregovarjanja kakor ga je pa zdej v moji glavi je pa noro. sama s sabo se kregam da ne jemuser posted image   noro. sam drugač se pa ne morem prpravt, so pa določeni dnevi k pač ne gre.user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.11.2009 15:12:31   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Kako naj se popoldne in zvečer zadržim, da ne jem in jem, no bl bi rkla žrem...??
Zjutraj laufamuser posted image , mini zajtrkuser posted image , normalno kosilouser posted image , pol pa.....user posted image user posted image user posted image skoz neki čmažimuser posted image , pa skoz sem neki lačnauser posted image , zvečer ko otroci zaspijo pa futr here I comeuser posted image !. Pol pa preden grem spat - slaba voljauser posted image , ker sem cel popoldan neki žrla. Jaooo meni!


Jst priporočam en fejst zajtrk, normalno kosilo in mini večerjo. Skoz pa neki grickaš verjetn zato, ker od dopoldneva not prinašaš. Vsaj jst vem da morm met konkreten zajtrk, da pol zvečer ne požrem vsega kar vidm. Sej mi paše, ampak ne tok da se ne bi mogla zadržat. Pa zvečer si eno dejavnost najdi, jst grem na orbitrek, no zdele par dni se moram pa učit pa itak ni časa za hrano.
Aja, pa še to... Zavedi se da kar zjutraj poješ velik manj redi kot kar zvečer (ne glede na to kar ločevalna pravi). Tko da če maš kako željo po piškotih, čipsu,... pojej to dopoldne ali zgodi popoldne, ne pa zvečer. To pa iz konkretnih izkušenj lahko povemuser posted image  Si privoščim kdaj tud kej, ampak skor vedno dopoldne.

< Sporočilo je popravil birdy -- 4.11.2009 15:16:15 >


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.11.2009 22:27:56   
jenii
evo mene fulll pridna pojedla ful kruha z margarino in medom za povrhu pa še čokoladne piškote, to čist v dieto pašeuser posted image user posted image user posted image user posted image .
ne meorem zdej že podnevi hodim spat ker sem totalno sesuta, je mali končno začel k sebi hodit samo na inhalacije še zmer hodiva enkrat na dan. upa da bom kmal normalno spala k me ubija tole. 

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kdo začne s 1.10.?
5.11.2009 7:57:49   
n€na
jutro...user posted image

Lep sonček se kaže zunajuser posted image user posted image  upam da bo tako tudi ko pridem domovuser posted image

ja tudi zjutraj pojem oz. popijem zajtrk in vmes kar naprej nekaj grickam...sveže sadje, suho sadje, lešnike, oreščke in tako...potem doma kosilo ali pa že prej v službi odvisno kdaj sem lačnauser posted image user posted image ...po kosilu spet kar naprej nekaj grickam in za večerjo spet popijem...Zraven pa spije sigurno dva litra in več tekočine na dan....spijem pa preveč kaveuser posted image user posted image user posted image  do sedaj sem spila že dve...

če se mi pa zlušta koščka čokolade ali kaj drugega pa tudi to pojem sem pa omejila...včasih sem pojedla celo tablico čokolade sedaj pojem pa res samo košček toliko, da si potešim lušteuser posted image

< Sporočilo je popravil n€na -- 5.11.2009 8:01:39 >

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kdo začne s 1.10.?
5.11.2009 9:18:22   
tojeto1
Hvala, sj vse to vem, ampak je fajn, če mi to kdo še enkrat pove. Sm pol bl močna, da se probam zadržat.
Včeraj popoldne sm bila še kar pridna. Bomo vidl kva bo dons. Trda volja, ja pa zvečer moram biti nekaj zaposlena... dobro, pol pa mal trebušnakov nardilauser posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.11.2009 9:05:46   
jenii
jutro.
danes bom razen dveh kavic cel dan na vodi( če mi bo zneslo) ker je blo ta teden preveč vsega.
malemu so zamenjal antibiotik, pumpice jemljeva 3 ali 4krat na dan, do včer sva hodila na inhalacije, je slabše kot je blo in se komej pripravim da sem pridna telovadim pa kr dost pridno, samo hranaaaa me muči!user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.11.2009 10:19:26   
tojeto1
jenii, čimprej se pozdraviteuser posted image ! pa prste stran od hraneuser posted image

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.11.2009 11:03:04   
jenii
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

jenii, čimprej se pozdraviteuser posted image ! pa prste stran od hraneuser posted image

hvala.
mislim da bi si jih mogla kar porezat če bi to hotelauser posted image user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kdo začne s 1.10.?
9.11.2009 9:29:28   
tojeto1
Moje stanje 74,0 kg (+0,5kg v primerjavi s prejšnjim tednom)user posted image .
Čist preveč sem žrla. Hate myself!!

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kdo začne s 1.10.?
9.11.2009 10:07:49   
jenii
oj.
evo stanje 70 kg- začuda rker ta teden sem pa zabluzila s hrano, samo telovadla pa sem.
to se prav + 0,1 kg. Bo za preživet.user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kdo začne s 1.10.?
9.11.2009 14:14:38   
bibyzan
Ojla!!!

Ta teden sem pa bila najbolj pridna. Jedla zdravo s parimi grehi in hodila na sprehod, pa še trebušnjaki vsako jutro. Tako, da so moje kile 96. Torej -1.1 kg. Sem vesela!

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kdo začne s 1.10.?
9.11.2009 15:56:25   
n€na
ojla,

ma kaj je že ponedeljek user posted image mi je hitro minilo..jaz niti na vago ne upam stopit ker smo imeli fešto in smo jedli in pili in jaz se nisem mogla zadržatuser posted image ...zjutaj sem se pa itak pozabla vagat, ker kot vsak ponedeljek prepozno vstanem in po mi ne znese še na vago stopit...se vagam jutri zjutraj...

bibyzan...ti si pa itak rekorderka in z največ voljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kdo začne s 1.10.?
10.11.2009 10:33:05   
tojeto1
SEZNAMČEK ZMAGOVALK S KILOGRAMI

ime:             - kg       začetni kg:   trenutni kg:   želeni kg:


tojeto1         - 2,0 kg       76kg          74,0kg           61kg
jenii             - 2,0kg         72kg          70,0kg           62kg
bibyzan        - 4,0kg       100kg          96,0kg           75kg
nena             - 1,9kg       72,8kg         70,9kg        57-60kg
GB                - 1,8 kg                                               - 30kg
kolumbo       - 1,3kg        83kg           81,7kg            65kg
zarja28       -  0,8kg        70kg           70,0kg         58-60kg
iskanje                            96kg                                  65kg 
vasbo
 
naslednje tehtanje 16.11.2009
bibyzan je carica user posted image !!!!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kdo začne s 1.10.?
10.11.2009 14:46:13   
bibyzan
Ja, mam jake izkušnje ker hujšam že celo moje življenjeuser posted image user posted image user posted image . Sam bog ve, koliko sem že shujšala vsega skupaj. Sem hujšala takrat, ko sem jih imela 60, pa hujšam sedaj ko jih imam 100.
No, sedaj mi še voljo dajejo vsi ostali z pripombami: si se pa mal zredila, zgledaš tak ko ta pa ta (ki zgleda res grozno)............. Taki mi dajo zalet. Ja, pa tašča, ki je zadnjič rekla moji sestri (BTW sama jih ima 100 in je kotuser posted image user posted image ), da bom mogla zgori zalimat. Ja, bom, pa še njej nekaj.............. No, tole me je najbolj podkrepilo.
Tak da srčno upam, da bom enkrat na 75 kg in pred njo pomigala s sexi ritjo (takrat bom ziher na smrt bolana, ker bom presuha, bleda, izčrpana in še kaj).
Evo, to mi daje zalet.
Hodim pa z mamo na sprehod-kr hitra hoja, da se mal zadihaš 45 minut. Prejšnji teden 3x, pač čim večkrat v tednu.
Tudi vsem ostalim veliko volje, pa minus kilce!!

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kdo začne s 1.10.?
10.11.2009 16:37:26   
jenii
oj.
se morem pohvalit ker sem zdej tri dni res pridna sem v trgovini vse police z light produkti prečesala pa polnozrnate zadeve pa to. mam  željo do novega leta 65 kil met, sam to pa pomeni da ni prostora za nikakoršnje  prekrške.user posted image   včer sem bla spet na flybox-u so me res zmatral.user posted image
pridne bodite, pa se tipkamo.
čao

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?