|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 9:14:15   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Ja drage moje......sem v postopku in danes je 10 dan od ET in smo nalulali en lep velik in močak +, ki se je takoj pokazal!user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa samo 1.12. da vidimo kaj bo z beto in seveda pregleda ki bo mene najbolj strah....UZ, da bo ja vse klapalo tokrat....


Hahahahaha.....mislim da mi že pripada po vseh agonijah, ki sem jih imela.....

Seveda pa ne narobe razumet.....vsem privoščim, čisto vsem!


Srce moje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Si mi polepšala dan.

Evo, res je cajt za stare borke.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 9:16:35   
rojena77
Sicer vaju Kajsica in Barbi ne poznam, ampak vseeno iskrene čestitke in take novice vsako jutro, bodo nam ta novim dale volje, da pricapljamo za vami do pluskov!

Čestitam!

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 9:44:48   
Klavirka
BarbiG in Kajsijica,

čestitaaaaaaaaam!!!!! Bravooooo, superca!!!!! 

Uživajtaaaaa! user posted image

Res zdaj gre kot po tekočem traku, a ne ženske? user posted image

Samo naj tako ostane do konca!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rojena77)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 9:45:24   
Fargesia
hej hoj! najprej čestitke kajsici in barbi!!!user posted image user posted image user posted image

sem imela danes UZ in dr. V pravi da je vse ok... videli smo user posted image !!! ampak je malo majhen plodek...je velik 8mm kar ustreza 6t5d...jaz naj bi bila pa danes 7t4d...tak da ne vem...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu rojena77)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 9:48:26   
Anonimen
fargi, čestitke za srčeka!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Za velikost pa ne skrbi - boš videla, da bo malček še vse nadoknadil! 

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 9:51:08   
gigi1
Fargi jupiiiiii user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Čestitam za user posted image . In če dr. V. pravi, da je vse OK, potem je res user posted image  user posted image  user posted image . Meritve so pa v tem času zelo nenatančne, saj so odstopanja na UZ tudi do 5mm. Odvisno od kota in kajvemčesavse user posted image . Kar mirno draga in ne si belit glave s tem. Zdaj se pa hitro naroči na 1. pregled pri svojem G. Al je to tud dr. V.?

Klavirka kako si danes?

Zarči a boš ti tud kaj prej lulala? Joj kako močno stiskam pestke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pupe a katera ve kako je z našo Cukico? Skoz mislim nanjo.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 9:51:12   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

hej hoj! najprej čestitke kajsici in barbi!!!user posted image user posted image user posted image

sem imela danes UZ in dr. V pravi da je vse ok... videli smo user posted image !!! ampak je malo majhen plodek...je velik 8mm kar ustreza 6t5d...jaz naj bi bila pa danes 7t4d...tak da ne vem...


Fargi, nič komplicirati, ampak samo uživati v nosečnosti. Tole s tedni naj te nikar ne zmede, glede na to, da ne moreš točno vedeti, kdaj je prišlo do vgnezditve, lahko da si tudi ti imela kasnejšo, saj je razlike samo 6 dni.

Važno pa je, da je vse v redu s tabo in user posted image  in da imamo user posted image ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 9:55:58   
blanč
Kajsi čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Isto velja tudi za BarbiG.
Komaj čakam, da čestitam še mišmišu in žižetkiuser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 9:57:20   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

hej hoj! najprej čestitke kajsici in barbi!!!user posted image user posted image user posted image

sem imela danes UZ in dr. V pravi da je vse ok... videli smo user posted image !!! ampak je malo majhen plodek...je velik 8mm kar ustreza 6t5d...jaz naj bi bila pa danes 7t4d...tak da ne vem...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srčka.

Fargi, brez panike, moj je bil na nuhalni prevelik (po datumih) na koncu je blo vse ok, pa čist normalen..

Itak je vse odvisno od vgnezditve.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:00:46   
Aljonka
uuuauuuu kake super novičke Barbi in kajsi super za plususer posted image user posted image user posted image  tako kot je napisala rojena77 vaše dobre novice tud nam dvignejo voljo in upanje Zdej pa maximalno srečno do koncauser posted image user posted image user posted image

N74 - Jaz bom mučo držala pesti da tud tebi uspe

Klaviraka - kako si ti? Že kaj hrane ostane pri tebi?

Fargi - čestitke za user posted image  vse bo ok!

Mismis - Kaj čem ti govort sej sama najbolje veš pozitivno naprej!

Tanja - kako si ti?

September - uuu super za betouser posted image user posted image user posted image

Biba77 - Kako si nam pa ti kej?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:00:47   
nokes
jupiii, za srčka!!! user posted image user posted image user posted image

ja, kaj je zdaj, babe? kdaj lulamo? bo to en skupinski WC sešn? user posted image

krčki, tečnoba, lakota, žeja, izcedki,.... vse je to dober znak! DAJMOOOOO!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:01:18   
Zvezdica
Zvezdica, kako je mali razbojnik danes? Je kaj bolje?


Razbojnik je danes kot je bil vedno, pravi razbojnik. je že eno rožo scefral, stresel zdrob po tleh (dizaster), se pokakal in odpel plenico, pa prelizal vse šipe. Vse to v eni uri. Dam eno fotko s čelado (on jo res nujno rabi, ker te akrobatske trike, ki jih izvaja včasih zaključi s padcem na bučo)

Rebi, poglej čelado, danes sem jo dobilauser posted image

user posted image




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:03:06   
Aljonka
jaoooo kakšna sem smotana

velliko DOBRO JUTRO VSEM SKUPAJ

Sem tako srečna dans ker je tolk lepih novičk da sem vam ga čist pozabla zaželet.user posted image

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:05:48   
mismis
ha ha ha Zvezdica, pa je res ta prav razbojnik, se mu vidi že po očeh, mu kar iskrice ven sekajo user posted image user posted image user posted image

saj je prav, taki morajo biti fantki, s tole čelado je pa ta prav knap user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mismis -- 24.11.2009 10:06:06 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:07:47   
Klavirka
Gigi1,

danes se že super počutim. Bi šla kar že plesat, če ne bi bila tolk napihnjena user posted image user posted image user posted image

Moja osebna zdravnica je carica, ginekologi itak ne vejo tolk o prehrani. Riž in tekočina proti dehidraciji sta mi tolk pomagali, da se res zelo dobro počutim. Ja, pa ve ste tudi prave carice, ker ste mi rekle za bobipalčke......mmmmmmmmmmmm, tako so okusne. Prava poslastica!!! user posted image user posted image user posted image Danas ostanem še na rižu in bobipalčkah, jutri bom pa probala še kaj tako slastnega user posted image Mogoče bom šla že v službo jutri.

Hvala ženske!!! Objemček vsem user posted image

< Sporočilo je popravil Klavirka -- 24.11.2009 10:10:10 >

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:09:48   
mismis
Super Klavirka, da si bolje, še dobro da imaš tako dobro zdravnico, da ti je znala pravilno svetovati  user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:10:31   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Dobro jutro drage moje.

Danes sem imela krajšo noč. Sem že od treh pokonci. In firbec je naredu svoje, tako da sem delala test. Rezultat pa takle:


user posted image

Sploh ne dojamem, tko da že komi čakam 1.12., da vidim beto. Moram pa rečt, da se mi je čist takoj pokazal plusek. Sem pa ful vesela. In ja, ste prave čarovnce, k ste mi tole zacumprale. Hvala vsem.
ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:12:26   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

ha ha ha Zvezdica, pa je res ta prav razbojnik, se mu vidi že po očeh, mu kar iskrice ven sekajo user posted image user posted image user posted image

saj je prav, taki morajo biti fantki, s tole čelado je pa ta prav knap user posted image user posted image


men je tolk dober s tem na glaviuser posted image
Sam mi je žal da nisem te stvarce že prej naročila, zdaj je noče met skoz gor. Pa koliko enih skrbi bi si prihranila zarad vseh teh padcev.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:12:29   
Klavirka
Hvala Mismis, hvala Aljonka, hvala Gigi1  user posted image user posted image user posted image

Rada vas imam ženske. Ste prave srčice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:13:33   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Ja drage moje......sem v postopku in danes je 10 dan od ET in smo nalulali en lep velik in močak +, ki se je takoj pokazal!user posted image user posted image user posted image user posted image
toooooooooooooooo, Kajši je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:17:24   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia
sem imela danes UZ in dr. V pravi da je vse ok... videli smo user posted image !!! ampak je malo majhen plodek...je velik 8mm kar ustreza 6t5d...jaz naj bi bila pa danes 7t4d...tak da ne vem...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:19:34   
BarbiG
Fargi, čestitke za user posted image , pa nič ne glej mer. Odstopanja so vedno. Uživaj v svoji sreči. user posted image user posted image user posted image

Zarja, lubica, kako si kaj? Se belina nadaljuje? user posted image  Daj ti že ta plusek nalulaj.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:20:31   
loremi
Oooooo nosečke, čestitke! Mismis, mam zate dober filing user posted image .
Kajsica, čestitke user posted image !

Reby , sinko je pa taaaak cuker user posted image  user posted image .

Fargesija, ma čestiiiiiiitke in ne skrbi, plodek bo lepo zrastel user posted image !

N74, mislim nate user posted image !!

Klavirka, en lep dobertek, bobipalčke so pa ja zaaaakon user posted image ! Nej ti bo hmalu boljše!


Jaz sem si pa zaželela še letos prit do mojega še edinega pingvinčka in zaenkrat uspeva, v pon. 30.11. imam prevzem zdravil! Mal zamujam, bo seznam čakajočih takrat dost krajši, ampak sej so zmer ene izjeme, a ne user posted image .

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:20:55   
zarja1
no, pa da še uradno zaželim lepo dobro jutro. Moj user posted image dans zaliva še eno let več in sva se malo zamudila v postelji.....user posted image user posted image user posted image Cajtng, kafe.....

Ma ne morem verjet kake fantastične novičke.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 10:22:55   
kajsica
Zarja....tebe že kaj prstki srbijo? Čakamo in navijamo tudi zate!

Babike vsem en lep hvala........pri men se bo agonija šele začela.....čakanje na prvi UZ in da mki tokrat potrdijo da je vse OK!!!!

_____________________________

Živiš lahko na 2 načina. Lahko se pretvarjaš, da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. (Albert Einstein)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?