|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 19:32:31   
petarda
Včeraj jegra, pa ni dosti pomagal user posted image , danes sem si pa po nasvetu petarditove prababice kar čebulo narezala, pa dala na vrat in ovila s šalom user posted image .... pa pride petardito prej mimo mene:"Mami...od kdaj pa ti tako smrdiš???" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 19:39:33   
petarda
Smo pa imeli danes 1.govorilne z novo vzgojiteljico. Petardito je priden, pridno posluša, spremlja... edina šibka točka je ta, da se noče izpostavljat user posted image  Če kaj sprašuje celo skupino, on ne bo nikoli odgovarjal...mora prav njega vprašat in potem dobi odgovor. Pravi, da iz tega vidi, da spremlja in razume, samo noče odgovarjat, ker ni dovolj samozavesten...jaoooo pa ne moreš verjet, da glih moj otrok user posted image . Drugače pa smo to že doma ugotovili, ampak pomagat pa ne znamo user posted image . Razen tako, da ga vzpodbujamo, če gre v gostilno vedno on plača, v trgovini tudi velikokrat, če gremo na kako predstavo...ga probam čimbolj vplest zraven ali pa na morju recimo, smo hodili vedno plesat z otročki...samo sem že tam opazila, da se raje nazaj drži user posted image . Vzgojiteljica pravi, da smo na pravi poti in da bo prerasel....upam, da res, drgač bo pa pač isti ata user posted image user posted image user posted image . Pa ne mu povedat, da sem to rekla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 19:45:28   
*bubi*
Saj bo, petarda user posted image

Vidiš, bubi pa kar gre. JE bilo rajanje na trgu pod Pohorjem, je kar šel zraven plesat, brez da bi mu kdo rekel, naj gre. Bubika pa itak samo šiba naokoli, že kar preveč user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 19:49:16   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda
"Mami...od kdaj pa ti tako smrdiš???" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Smešni so teli naši novembrčki! Danes sem našla na tleh en kakec od našega prašička-ponavadi drži do kletke, je res priden, ampak včasih pa uide in rečem naj hitro pospravita z WC papirjem, ker bo ati hud, če bo videl, pa pravi Jaka: ''Znoru bo!'' user posted image user posted image user posted image  Ne vem od kje mu to besedoslovje!?

Ada, zate in za Adama: user posted image user posted image user posted image  Vem kako je ko se pripravljap na bolnico. Psihično te najeda, ampak pri vas so verjetno bolj resni kot v Lj, ko smo po doooolgi čakalni dobi le prišli do datuma in so nas sprejeli v bolnico, potem pa rekli, da imajo preveliko gužvo, da bodo vzeli samo nujne primere in da se opravičujejo. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 19:53:07   
petarda
Ja, saj pri bubiju se vidi, da je pogumen. Meni je to fuuuul lepo. Res. Al pa taki mali otročki, ki znajo kje nastopat, peti, mamicam deklamirat...fuuuul lepo. Jaz sem si ful želela, da bi bili moji otročki taki user posted image . No, saj eno možnost imam še user posted image user posted image user posted image user posted image . Drgač je pa petardito itaaaaaak ful priden, cuker, neštetokrat mi pove, da me ima rad, se stisne k meni, pravi da sem lepa in mladauser posted image user posted image user posted image .... user posted image user posted image user posted image user posted image  

Ja....bo že...če ne, pa ne, nič zato. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 19:56:05   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Smešni so teli naši novembrčki! Danes sem našla na tleh en kakec od našega prašička-ponavadi drži do kletke, je res priden, ampak včasih pa uide in rečem naj hitro pospravita z WC papirjem, ker bo ati hud, če bo videl, pa pravi Jaka: ''Znoru bo!'' user posted image user posted image user posted image  Ne vem od kje mu to besedoslovje!?
 


user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj se zdaj izmikaš? Doma je slišal. user posted image user posted image user posted image user posted image

Drgač pa petardito tudi uporablja to besedno zvezo...ampak on jo je lahko doma slišal, ker jaz dostikrat tako rečem user posted image ....pa moj lubi tudi user posted image ....

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 20:09:34   
Urša
No, sej mogoče jo je res že slišal doma, ampak sem bila presenečena, ker jo je prvič uporabil. user posted image
Nika pa me je danes šokirala, ko sva gledali slike na internetni strani vrtca in je rekla za enga fantka-To je pa moj lubi! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 20:18:24   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

No, sej mogoče jo je res že slišal doma, ampak sem bila presenečena, ker jo je prvič uporabil. user posted image
Nika pa me je danes šokirala, ko sva gledali slike na internetni strani vrtca in je rekla za enga fantka-To je pa moj lubi! user posted image


Če bosta vedno imeli tako odkrit odnos, bom lahko samo srečna! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 20:56:26   
ada2
no, upam, da imam vse pripravljeno za jutri... mislite kaj name, zvečer pa se javimuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 21:20:31   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

No, sej mogoče jo je res že slišal doma, ampak sem bila presenečena, ker jo je prvič uporabil. user posted image
Nika pa me je danes šokirala, ko sva gledali slike na internetni strani vrtca in je rekla za enga fantka-To je pa moj lubi! user posted image


Če bosta vedno imeli tako odkrit odnos, bom lahko samo srečna! user posted image user posted image user posted image user posted image


Boš  sem hotela napisat...no, saj....jaz pa s tabo user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 21:24:36   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

no, upam, da imam vse pripravljeno za jutri... mislite kaj name, zvečer pa se javimuser posted image


user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 8:11:59   
petarda
Dobro jutro user posted image

Naj bo lep dan, za Ado&family čim manj stresa, za vse ostale pa uživanje na sončku user posted image ...jaz se že veselim, ker bomo šli danes po doooolgem času (5 dni) spet vsi skupaj na sprehod in igrala...zdaj sva z user posted image  hodila izmensko ven s petarditom, da je bil eden pri juniorju...tak da danes je luuuuksuuuuz user posted image user posted image user posted image user posted image .

Za začetek pa kavica...jaz je že nekaj časa ne pijem več, razen v dobri družbi user posted image .

user posted image  user posted image user posted image  

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 10:40:04   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

no, upam, da imam vse pripravljeno za jutri... mislite kaj name, zvečer pa se javimuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Petarda, hvala za jutranjo kavico, sedaj si bom še eno skuhala imam tukaj v službi kuhalnik
dam malo vode in vključim, voda je v trenutku vrela, si pa naredim instant od barcaffe

zunaj je res lep dan, popoldne ga bomo izkoristili v naravi, z vrtcem imamo kostanjev piknik
malo ga bomo šli nabirat tako bolj na easy za otroke, očki ga bodo med tem časom pa že pekli, saj smo ga dosti tudi nesli v  vrtec ker tole z otroci nabiranje bo bolj simbolično
sam da bodo uživali, Aleks se ful veseliuser posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 18:22:17   
NinaŠ
Adam še nekaj user posted image user posted image user posted image user posted image da naslednje dni ne bo preveč bolelo user posted image .


Mi smo šli danes plavat - prvič v obnovljeni hotel Špik oz. njihov wellness - in če se boste kdaj potikali tu okrog in imeli kako uro viška - priporočam user posted image user posted image user posted image user posted image . Voda in zrak full topla (tako da še mene ni zeblo user posted image ), poleg otroškega in "relaksacijskega" bazena imajo pa tudi "plavalni" bazen, kjer je voda hladnejša in primerna za aktivno plavanje. Tudi cene niso navite v nebo user posted image . Smo danes imeli cel bazenski kompleks samo zase user posted image , pa še baywatch je pazil le na nas user posted image ... ...no mojmu user posted image ni bilo preveč všeč, da ni bilo nič za "pogledat" user posted image , drugače smo pa itak uživali.


Zvečer grem pa na "rekreacijo", bomo babe košarko igrale user posted image . Sicer ne vem kako bom zdržala 2 uri košarke, ampak če že sin, hči in user posted image redno hodijo po telovadbah bi bilo pa res že malo smešno, da bi jaz vse dni doma čepela user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 19:21:13   
ada2
jaz sem doma, adam je zaenkrat super, saj v bistvu danes mu res ni bilo hudega, je vesel, se ful igra...

skrbi me za noč lahko samo to, ker so zaradi prostorske stiske morali dati andreja in adama skupaj s še eno mamico in moj andrej ponoči grozno smrči, da ta mamica ne bo mogla nič spati zaradi njegauser posted image  operiran bo jutri zjutraj.

zdaj pa šibam po nušo, ki prihaja iz ekskurzije, potem pa upam, da boste čvekale z mano, vsaj nekaj časauser posted image

bubi in petarda čaka vaju ZSuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 20:18:33   
Urša
Fajn Ada. Jah, Andrej bo pač smrčal! user posted image user posted image user posted image

Nina, kako si ti pridna!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 20:19:35   
petarda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 20:21:13   
petarda
Nina kateri je Špik? Tisti nasproti Larixa?

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 20:32:06   
ada2
ok, evo me, ready for čvekuser posted image

počakam še malo, da nuša opravi v kopalnici, pa si grem tudi jaz po ... hmm... kokiceuser posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 20:32:58   
ada2
aja, bubi user posted image , tisočkrat hvala za tvoje besede....

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 20:35:31   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

skrbi me za noč lahko samo to, ker so zaradi prostorske stiske morali dati andreja in adama skupaj s še eno mamico in moj andrej ponoči grozno smrči, da ta mamica ne bo mogla nič spati zaradi njegauser posted image  operiran bo jutri zjutraj.



Verjetno ima na voljo samo kak trd neudoben ležalnik, tako da kaj veliko ne bo smrčal tam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 20:37:30   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

ok, evo me, ready for čvekuser posted image

počakam še malo, da nuša opravi v kopalnici, pa si grem tudi jaz po ... hmm... kokiceuser posted image user posted image


Samo ne s hrano noret, ker če grem jaz hladilnik praznit.... user posted image user posted image user posted image

idite nekam, sem že lačna. Kaj naj zdaj naredim? user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 20:37:58   
ada2
ne bubi ima tako posteljo, kot bi bil pacient, pa vse obroke in moram reči zelo okusne obroke (on je prišel namreč šele okoli pol 5, ker je prej imel na invalidski v MB obravnavo zaradi roke, pa sem kosilo zanj pojedla jazuser posted image )

sem takoj doma povedala, da je hrana boljša kot v ptujski bolniciuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 20:39:31   
ada2
ups, sori bubi, sva očitno pisali istočasnouser posted image

no, pol pa ne bom povedala, kaj je bilo za kosilo, samo moram pa povedat, da so me doma čakali kuhani kostanji, čisto frišni, topli.... sem se jih najedla do sitegauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
7.10.2009 20:40:25   
ada2
petarda kje si zdaj?

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?