|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 16:44:16   
tasa_m
Ojoj, sožalje svojcem in prijateljem umrlih user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: pety78
..., da je ta voznik delal samomor  , ker se je en dan prej ločil...Mislim, keri norc! Pa gre delat samomor, brez da bi pomislil, da lahko ogroža druge ljudi...Fak, ej!  
pol se naj zaleti v drevo ne pa da gre na AC. Mislim ej,..

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 17:46:00   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: hariba

Groza user posted image user posted image user posted image . Sožalje staršem!

se podpišem

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 17:52:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ne razumem kako je lahko npr. v ZDA najhujša možna sramota če te dobijo pijanega za volanom in če kaj takega storiš samo 1x si zaznamovan za celo življenje, pri nas je pa to nacionalni šport.


Tega tudi jaz ne razumem.

Kako lahko vso ustvarjalnost  toliko ljudi izraza samo pod konkretnim vplivom alkohola in je pri tem se nacionalni ali pa vsaj vaski heroj stevilka 1 user posted image . Da se ga ljudje napijejo, ok, nekako se razumem, ampak da ob tem delezni se ovacij?

Halooooooooo, Vanzemaljci, upomoc.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 19:19:54   
Bojana82
Grozljivo, res user posted image ........ in delati samomor na takle način, BOLANO!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 19:22:07   
Anonimen
Saj ga je naredil, na nek nacin.
Ce ne bi bilo tako tragicno za mlade punce in fanta, bi rekla, se sreca, da je prezivel. To je hujsa kazen od smrti.

(odgovor članu Bojana82)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 19:26:48   
Hope2
Zdaj sem gledala poročila na POP-u in je bilo povedano, da je zraven imel še sopotnico. Kak samomor poluser posted image al pa je že ta sopotnica rekla, kazalauser posted image

Sožalje vsem svojcemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 19:30:20   
Anonimen
Tole je kar skeri danes.
Najprej ta nesresca, nato na drugem pasu nalet (firbec) vozil, potem pa se ena zenska, ki je vozila v nasprotno smer, vse na tem odseku.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 19:34:39   
Urša
Mene take stvari tako ganejo, da že cel dan o tem premišljujem. Grozno, res... Iskreno sožalje vsem bližnjim. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 19:38:26   
Pikec
Mič, ko se je zagužvalo je kar nekaj folka obrnilo avte in v nasprotno smer vozilo po odstavnem pasu - tako da intervencija ni mogla do nesreče in so morali čakat kar nekaj časa da so se uni umaknili.

jJe pa kazalo posnetke Darsovih kamer, tko da to ni blo rekla kazala. Meni je blo najhuj videt rešilce kako stojijo pred unimi k so se guzili kao ven.

Res neskončna je neumnost ljudi.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 19:41:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Mič, ko se je zagužvalo je kar nekaj folka obrnilo avte in v nasprotno smer vozilo po odstavnem pasu - tako da intervencija ni mogla do nesreče in so morali čakat kar nekaj časa da so se uni umaknili.



Ajme bože, pa kaj si ti nor.

Sem pa za pot od Vranskega do Celja porabila 2 uri po vzporedni cesti in se skoraj polulala v koruzo.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 19:49:01   
ključek
iskreno sožalje družinam umrlih!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 20:00:32   
doris04
sožalje svojcem in prijateljemuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 21:34:47   
maja&m
Ja dec se je včeraj uradno ločil in ga je nato veselo popival vse do jutranjih ur. Kljub temu, da poznam to družino...srčno upam, da mu bodo dosodili pravično kazen (najvišjo)...Sočustvujem pa z družinami nesrečnih otrok...baje bi na Lopati dol šli...user posted image user posted image


Ne razumem ljudi (pa ni važno ali so tujci ali domačini)...kako se lahko pelješ po AC v nasprotno smer, ali obračaš na AC?user posted image user posted image Pa še ustavijo se neuser posted image user posted image

(odgovor članu doris04)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 21:48:38   
Pia73

Žalostno, res.  Boge družine umrlih,... user posted image Sploh nimam besed in raje ne pomislim kaj bi naredila človeku, ki bi to storil mojemu otroku. Lahka smrt za takega po mojem mnenju ni dovolj,... user posted image


_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 22:04:13   
Anonimen
a se kej ve kteri trije so mrtvi user posted image



(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 23:01:17   
HuAnita
Ulla, vem imena in priimke
Nekaj sto metrov stran je živel fant, ki je umrl, star 24 let
Kar na bruhanje mi gre!!!!!!!

se bo zdaj kdo zganil v tej državi?i????? Pijanemu vozniku vzeti izpit do konca življneja, pa naj gre negovat, da se lepo izrazim, v kak dom za ostarele ali invalide, ki so invalidni zaradi takih prianih voznikov.... Družbeno koristno delo do konca lajfa!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 23:03:24   
Anonimen
a lohk na zsuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 23:05:13   
malenaa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

a se kej ve kteri trije so mrtvi user posted image





vozniku je bilo ime Peter - več ne vem.

drugače so pa trije PREVEČ mrtvi....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 23:07:41   
malenaa
Peter - ta ki je umrl...
drugače pa je voznik B.M. 46 let... samo to sem na nekem forumu prebrala, zato uporabljam samo kratice....

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
2.10.2009 23:44:27   
Mala_princeska
user posted image user posted image user posted image

Groza.

R.I.P.

Sožalje družini, prijateljem....


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
3.10.2009 8:00:11   
gita10
Nesreča se je zgodila na poti katero prevozimo vsaj dvakrat na dan- cela moja družina z mojim sinom v avtu. In sploh si ne znam predstavljat kakšno žalost občutijo starši teh mladih ljudi.
Prepričana sem, da vsak, ki je iz Polzele in je star skoraj 50 let v Arji vasi šel vsaj 100 x na avtocesto in to ni mogel slučajno zgrešiti - le pod vplivom alkohola.
Upam, da bo kazen dovolj visoka, da se v Sloveniji začnejo vozniki drugače obnašati in, da so to bila zadnja življenja, ki so bila res na brezvezen in okruten način izgubljena.

Družinam pa iskrene sožalje, čeprav vas ne poznam sem cel dan preživela v mislih z vami. 

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
3.10.2009 8:57:32   
oka
[quote]Ja dec se je včeraj uradno ločil in ga je nato veselo popival vse do jutranjih ur. Kljub temu, da poznam to družino...srčno upam, da mu bodo dosodili pravično kazen (najvišjo)...Sočustvujem pa z družinami nesrečnih otrok...baje bi na Lopati dol šli[/quote]

In zato so včeraj ugasnila tri mlada življenja? Zato zdaj tri družine preživljajo pekel in imajo za vse večne čase uničeno srečo? Ne vem kakšna kazen je primerna za takega voznika. Upam, da bo ujet v pekel do konca svojega življenja.

Je pa žal tako, da se ne bo premaknilo nič, čisto nič. En teden bo govora o tem, potem bo potihnilo, vse do naslednje tragedije. Ljudje hitro pozabijo in se spozabijo. In ko se pelješ po AC in vidiš prehitevanje po voznem in odstavnem pasu, nazdravljanje s piksno pira med vžnjo vštric, divjanje itd, se vprašaš kje je kultura, kje je odgovornost do sebe in do drugih. Predvsem pa občutiš strah, ko se zaveš, da lahko še tako paziš, nikoli pa ne veš kje boš srečal arogantnega, vase zagledanega idiota, ki misli, da so pravila in zakoni napisani zato, da se kršijo.

< Sporočilo je popravil oka -- 3.10.2009 8:58:39 >

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
3.10.2009 9:09:53   
gita10
Zato pa edini referendum katerega bi se sama udeležila je ta, da vsim, ki jih dobijo pijane za volanom takoj odvzamejo vozniško dovoljenje do konca življenja.
Sam kaj, ko bi naši Slovenci v večini glasovali proti, da bo lahko še več ljudi pomrlo po cestah.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
3.10.2009 11:28:51   
Špela30
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Predvsem pa občutiš strah, ko se zaveš, da lahko še tako paziš, nikoli pa ne veš kje boš srečal arogantnega, vase zagledanega idiota, ki misli, da so pravila in zakoni napisani zato, da se kršijo.



S tem se zelo strinjam! Zadnje čase, ko se vozimo me je kar stran nasproti vozečih voziluser posted image .

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 3 absolventi mrtvi!!!
3.10.2009 13:29:47   
koala
Sožalje vsem ki so poznali in imeli radi umrle.

Glede odvzema vozniške pa samo to, a kdo resno vrjame da bi nekoga tako brezvestnega da sede pijan za volan in zapelje v nasprotno smer AC res odvzem oviral da nebi vozil? Močno dvomim.

Pravične kazni pa ni, upam pa da bo kaznovan najvišje kar je možno in da alkoholiziranost ne bo gledana kot olajševalna okoliščina kot je to pogosto navada v tej naši ljubi državici.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Špela30)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?