|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. november
8.10.2009 14:53:41   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

pozabila si povedat da je treba obvezno prej k frizerju pa po nove cunjice,da se lahko gremo modno revijo na dan mrtvih ob postajanju pri grobu



Se popolnoma strinjam.

Drugače pa med letom toliko ne hodim, se jih pa spomnim v mislih, starši in stari starši pa hodijo na grob vsak teden. Sveče prižgejo tudi  prijateljem, sosedom in bližnjim sorodnikom. Jaz samo bližnjim sorodnikom. Gremo pa zvečer, ko ni več nobene gužve, pa še zelo lep pogled na grobove, obsijane s svečkami.

Malo pa mi gre na živce tudi pretiravanje z rožami, ikebanami....




(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 1. november
8.10.2009 15:11:57   
cmokec
Mi gremo vedno tudi 1. novembra, ko je mimohod župnikov. Ob grobu se takrat zbere doberšen del sorodstva in tradicija je, da gremo potem skupaj na čaj in pecivo. Če je le suho vreme, gremo še enkrat zvečer z otroci gledat lučke.

Sem pa opazila, da se s sorodniki vsako leto dalj časa čakamo, da se zberemo, ker imamo vsako leto več dragih oseb, ki so pokojne in jim namenimo sveče. user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 1. november
8.10.2009 21:37:45   
leo**tia
ja gremo..je zelo lepo...gremo pa zvečer ko je lepo da vse sveti..pa tud roj dan imam 1,novembra...tako da se še stavimo na kakih pijačahuser posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 1. november
8.10.2009 22:03:46   
benika
Mi gremo z otroci na pokopališče 1. novembra zvečer. Svečke prižgemo moji babici, dedkoma ter moji prababici. S kolegico pa greva ponavadi tudi na prerana grobova mojih ljubih prijateljev iz najstniških let.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 1. november
8.10.2009 22:14:37   
Anonimen
Omarija, tebe je pa spet ena statistica vnema zagrabla user posted image user posted image .
Letos praznik ignoriram, ker je na vikend. Klinc pa taki prazniki.


(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 1. november
8.10.2009 23:08:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ali obvezno obiskujete grobove na 1. november - ali greste tudi dan prej ali kasneje (da greste tudi med letom, je jasno)?

NIKOLI ne gremo na britof na 1. november. Prehuda živčna vojna - beri: ni prostih parkingov, gneča na cesti že nekaj km pred pokopališčem taka, da otroke in naju vse potrpljenje mine... A-a, raje gremo nekaj dni pred 1.11. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 1. november
8.10.2009 23:09:53   
Abundancija
Kerensa, ne razumem kako se ti da vsak dan odpreti eno temo, res ne razumem, da imaš toliko časa oz. ko si na računalniku odpreš samo RR in to je vse? Te ne zanima nič drugega?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 1. november
9.10.2009 6:32:37   
Kerensa*
Čas imam, ker si ga vzamem (oz. ker si ga LAHKO vzamem in ker si ga HOČEM vzeti). user posted image

Po čem pa sklepaš, da ko sem pred računalnikom, da odprem samo RR in that's it, pa ne vem. Pridi na kavo k meni, pa ti bo dano spoznati še vse ostalo. user posted image

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 1. november
9.10.2009 6:33:00   
spps
jaz ne hodim za 1.11. na pokopališče. ker ne maram gužve. grem med letom,tud okol 1. novembra,svečko pa prižgem svojemu mlajšemu bratu...
sicer med letom ne hodim veliko,ker mi to nič ne pomeni, je pa res,da se ga skoraj vsak dan spomnim...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 1. november
9.10.2009 6:59:28   
Abundancija
ja saj mogoče pa pridem, ena kavica bi se pa prav prilegla user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 1. november
9.10.2009 7:00:15   
Kerensa*
Zdajle?! user posted image

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 1. november
9.10.2009 7:05:19   
Abundancija
joj to pa ne, moram mulce v vrtec napokat...enkrat ko boš imela čas pa pridem in hvala za povabilouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 1. november
9.10.2009 7:06:21   
Kerensa*
Sem se že ustrašila, da se mi misliš zdajle na zvonec obesit, ko oba mladiča še spita, jaz pa uživam v miru in tišini. user posted image

Na splošno pa povabilo velja, brez problema.

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 1. november
9.10.2009 7:22:10   
Abundancija
ojoj, ne nisem tak zgodnji tip, komaj imam oči odprte, tule sedim in sicer že pijem kavo (no ampak enkrat pridem tudi na tvojo kavico z mlekomuser posted image ) in se priganjam, da oblečem še tamalo pa jih odpeljem....ampak nimam moči ustati in zato buljim v ekran in se priganjam, da se premaknem

pa imam vrtec pred nosom, bogve kje ti stanuješ, nekaj si se selila če se ne motim....no če si še v centru ali btc ju si še vedno blizu mene, no kljub temu ob taki zgodnji uri nobenemu ne zvonim, kuker zgledam zdele bi se me ziher še ustrašila user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 1. november
9.10.2009 7:23:19   
Kerensa*
Zdaj spadam pod Bežigrad, so rekli. user posted image

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 1. november
9.10.2009 7:34:30   
Abundancija
aha okey, tudi blizu, torej user posted image velja, superuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 1. november
9.10.2009 7:36:21   
Kerensa*
Zakaj si pa nick spremenila?

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 1. november
9.10.2009 7:39:45   
Abundancija
ker je to tu zelo moderno in moram biti IN

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 1. november
9.10.2009 7:41:03   
Kerensa*
Aha user posted image . A pa ima ta nick kakšen pomen?

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 1. november
9.10.2009 8:44:25   
Abundancija
Abundancija je (rimska, germanska) boginja uspeha, blaginje, obilja in sreče.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 1. november
9.10.2009 8:46:09   
koala
Mi gremo na grobove 1.11 ker mi jeto neka tradicija, res pa je da tudi drugače hodimo redni na pokopališče, mi pa je prav v užitek iti še zvečer, ko je toooooooooliko svečk.
Svečke pa bomo prižgali mojemu zlatemu atiju, zlatemu tastu, moževemu stricu, moževi botri, mojemu stricu, prijateljičinemu očetu, mojima babicama in dedkoma, vsem malim angelčkom (kar preveč mamic poznam ki jih imajo), pa zame zelo pomembni osebi, saj je bil živaloljubec z veliko začetnico; gospodu Irwinu.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 1. november
9.10.2009 10:45:51   
Čebel@
do sedaj sem vedno za 1. november šla na grobove,letos pa zaradi hčere ne bomo šli stat ampak en dan prej prižgat svečke......gremo pa k moji stari mami in mojmu dedku in nekaj prijateljem,ter moževim sorodnikom

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 1. november
9.10.2009 14:11:02   
KIKI****
Nikoli ne grem na pokopališče 1.11. ker itak ne bom sabo otrok vlačla, da bosta tam stala kot miške, ker ne bosta. Grem pa zato večkrat letno staremu atu prižgat svečko in malo pomislim na stare čase, ko je bil še med nami. Mi več pomeni tisti trenutek, ko sem sama pred grobom, kot pa tista strjena kepa ljudi za 1.11., ko se vse uštima samo za tisti dan da se le vidi, da pridejo tja par dni prej upedenajo grob, potem pa celo leto nič.
Vem, da vsi ne morej zaradi oddaljenosti večkrat prihajat, ampak domačini pa lahko (ne govorim za vse, ampak za določene modele, ki konstatno hodijo samo na modno revijo na dan 1.11. na pokopališča in so doma v bližini).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 1. november
9.10.2009 15:44:49   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

ja gremo..je zelo lepo...gremo pa zvečer ko je lepo da vse sveti..pa tud roj dan imam 1,novembra...tako da se še stavimo na kakih pijačahuser posted image


A ti si tudi ta srečnicauser posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 1. november
9.10.2009 18:05:16   
kaya2007
jaz pa moram priznati, da grem zelo redko na pokopališče...včasih me sicer piči, ampak nikoli 1. novembra, ker sovražim gužvo..in občutek, da moraš iti prav tisti dan-ko grejo vsi user posted image

sploh sem raje že prej v dobrih odnosih s tistimi, ki jih imam rada in jih tudi potem nosim v srcu...pač ne čutim potrebe hodit po grobovih.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?