|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vse ki rade ustvarjate
30.10.2009 19:59:15   
Anonimen
Super, blaža user posted image user posted image  za organizacijo.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 16.11.2009 23:25:16 >

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vse ki rade ustvarjate
30.10.2009 21:42:33   
faka
O maj gad!!!!!user posted image user posted image user posted image          Blaža ti si faca!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Vse ki rade ustvarjate
30.10.2009 22:06:22   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: faka

O maj gad!!!!!user posted image user posted image user posted image          Blaža ti si faca!!!!!user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Vse ki rade ustvarjate
11.11.2009 22:22:30   
bucicuc
user posted image user posted image user posted image bravo sem našla na netu tole lutko za mojo pupiko user posted image user posted image   in že kvačkam.....user posted image user posted image sam se mi zatika pri sončku in njegovih brkihuser posted image user posted image user posted image
a ma katera podobne izkušnje s kvačkanjem? ali samo pečete in ustvarjate v kuhinji?

štajerka

http://en.dawanda.com/product/292247-Childbirth-Education-Doll

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Vse ki rade ustvarjate
11.11.2009 22:24:06   
taja.sara
pa ja :)

(odgovor članu bucicuc)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Vse ki rade ustvarjate
12.11.2009 12:53:24   
Natyy
Ugotavljam, da ste v večini same primorke. Bi se vam z veseljem pridružila v kolikor je še kakšna s totega konca - savinjska, da se nebi sama vozila tako daleč.

In Blaža ti si pravi car. Sama poizkušam malo s krašenjem tort in ko sem iskala na netu ideje sem odprtih ust in velikih očk občudovala tvoje umetnine. Ustvarila pa v primerjavi s teboj pravo packarijo.

(odgovor članu taja.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Vse ki rade ustvarjate
21.11.2009 12:59:01   
blaža
Ravnokar vam pošiljam sms- je, da vas spomnem, da se dobimo v soboto 28.11.09 ob 16ih v krajevni skupnosti v Senožečah. Predvidoma bo trajalo do 19ih.

Parkirate lahko na parkirišču ob cesti. Prostor je v sredini vasi, zelo blizu tega parkirišča. Cca dve minuti peš. Prosim, če ste točni, lahko se pride tudi malo prej, ker bomo ob 16ih že začeli.

Zaželjeno je, da se napeče še nekaj osnovnih piškotov, po želji, lahko tudi medenjake, v glavnem piškote, ki se bojo lahko krasili. V mislih pa sem imela nekaj da bi prišlo po tem v poštev za Miklavža. tako si bomo na koncu piškotke pomešali in razdelili za domov.

Naučili se bomo kako se naredi vrtnica, kako sami nardimo sladkorno maso, za oblikovanje, kako je delati s Tičina maso, pokazala bom kako se obleče torta s Tičina maso, kako se nardijo lubeničke iz marcipana, marcipanove jagode in hruške, okrasili bomo tudi piškotke.

prosim, če se da, da mi javiste z smsjem, če pridete, da bom vedela kolko materijala nabavit. Nekaj sem že, nekaj bom pa še v tem tednu. Seveda bom tudi sama napekla nekaj piškotov, da bomo okraševali.

Želim si, da bo to eno prijetno druženje, da se bomo imeli lepo in kdaj ponovili.

lep pozdrav Katarina.

Katarina K http://katarinak.moj-album.c
om/


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Vse ki rade ustvarjate
21.11.2009 17:30:07   
SURF
user posted image to bo treba še kdaj ponoviti.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Vse ki rade ustvarjate
21.11.2009 17:32:23   
blaža
zaželjeno je, če z seboj prinesete svoj valjar, ker vas je veliko in nimam tolko valjarjev, drugo pa vse po želji kar se tiče modelčkov. Če kaj imate lahko prinesete, sicer imam pa jaz tudi polno tega, tako, da če nimate, ne bo problema.

Pa kakno stvar za si kej zapisat, ne bi blo slabo, čeprav bom tudi jaz nekaj že napisanega pripravla in razdelila.

Se vidimo v soboto!


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Vse ki rade ustvarjate
22.11.2009 16:32:55   
faka
Jaz pridem, le če me kaka gripa la viroza ne prepreči..........a je še katera iz Kopra, ki ima namen it???

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Vse ki rade ustvarjate
23.11.2009 9:19:31   
tea
O, Blaža sem šele zdaj opazila tole temo - a je prepozno, da se vam pridružim? Sem sicer čist iz drugega konca, zasavskega, ampak bi se pripeljala tudi do Senožeč.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Vse ki rade ustvarjate
24.11.2009 10:54:08   
kasso
blaža, hvala za sms ...prosim če me šteješ zraven.
Ali lahko prosim sporočiš, koliko je hišna št. tega prostora, kjer bo delavnica....ali kako izgleda ta hiša, da se ne bi sprehajala preveč po Senožečah.


(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Vse ki rade ustvarjate
24.11.2009 18:35:53   
blaža
Krajevna skupnost v senožečah je, če se gre iz smeri Lj v centru Senožeč ( ko se gre po stari cesti), se zavije na levo ( na desni imate parkirni plac) .

Če se gre iz smeri Sežane ( pos tari cesti) ali iz smeri kopra se pa zavije na desno.

V glavnem je za zavit nasproti od Adrije( bivša pivovarna ob cesti- restavracija, ki že dolgo ne dela več).

Najboljše, da se parkira na tem parkirišču, ki je edino tako v Senožečah. Okoli njega so eni taki betonski bloki.

nato se odpravite čez cesto in to je pri prvi fontani ( tam kjer so včasih napajali kravce).

Če ne najdete, me lahko pokličete po telefonu.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Vse ki rade ustvarjate
25.11.2009 7:05:26   
blaža
Koliko nas bo v soboto:

-tea RR
-malcica 2x
- morska medvedka
- krasjana
-vesna g.
-kassa
- cmokec
- Pikapolona
- Stasafrank
-irenapena
-delfina 2x
- Sonja
- Faka
-Lidija 2x
- Pina

Se opravičujem, če nisem kako ime napisala pravilno, ali, če sem koga spustila. Če se kdo ne najde, mi lahko tudi sporoči, sicer, pa ne bo problem, če vseeno pride, ker je materijala dovolj.

Ene 2 sta odpovedala, v kolikor vam ne rata pridet, prosim, da mi sporočite.

Najlepša hvala in zelo se že veselim našega srečanja. Sem v pripravah



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Vse ki rade ustvarjate
26.11.2009 13:39:32   
blaža
Evo cmokec, smo hireee! user posted image user posted image user posted image , tle si malo prečitaj kako in kaj.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Vse ki rade ustvarjate
26.11.2009 13:40:17   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Koliko nas bo v soboto:

-tea RR
-malcica 2x
- krasjana
-vesna g.
-kassa
- cmokec
- Pikapolona
- Stasafrank
-irenapena
-delfina 2x
- Sonja
- Faka
-Lidija 2x
- Pina
- Alenka
- Živa
- mojca dd

Se opravičujem, če nisem kako ime napisala pravilno, ali, če sem koga spustila. Če se kdo ne najde, mi lahko tudi sporoči, sicer, pa ne bo problem, če vseeno pride, ker je materijala dovolj.

Ene 2 sta odpovedala, v kolikor vam ne rata pridet, prosim, da mi sporočite.

Najlepša hvala in zelo se že veselim našega srečanja. Sem v pripravah





_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Vse ki rade ustvarjate
26.11.2009 13:43:22   
cmokec
Sem najdla. Piškoti so pečeni, še pomiti moram. user posted image

Jaz štartam iz Kranja. Če gre katera s tega konca, se lahko pelje z menoj.

Lp

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Vse ki rade ustvarjate
26.11.2009 17:11:39   
tea
Moji piškotki so tudi gotoviuser posted image Se že veselim sobote - upam da bodo moji fantje zdržali brez meneuser posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Vse ki rade ustvarjate
26.11.2009 18:21:07   
blaža
uau, punce, pa vi ste še bolj pridne kot jaz. Jaz bom jutri dopoldne, ki sem fraj, spekla piškotke. Še zdej se nisem odločla katere. Sem pa nardila malo prej kar nekaj dekoracije, nekaj rožic, pa za vzorček, ravno tako lubeničke.user posted image

Jaz tudi že komaj čakam, da se vidimo. Internetne prjatlce.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Vse ki rade ustvarjate
26.11.2009 20:08:59   
faka
Uffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!Kaj ni nobene iz Kopra??Ma kaj lahko prinesemo samo eno vrsto sladkarije??user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Vse ki rade ustvarjate
26.11.2009 20:26:56   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: faka

Uffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!Kaj ni nobene iz Kopra??Ma kaj lahko prinesemo samo eno vrsto sladkarije??user posted image user posted image


ma jaz sem Koprčanka user posted image , ma živim v Senožečah.user posted image Ma dej 20 min in si tle.user posted image

Ni treba nosit sladkarij, mišljeno je blo le, da se speče kake navadne piškotke po možnosti v novoletni obliki, zvezdice,... da jih bomo skupaj krasili. lahko so navadni otroški piškotki, lahko pa kaki drugi, da bo malo mešano. pol si bomo pa vse skupaj pomešali in razdelili. user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Vse ki rade ustvarjate
27.11.2009 11:57:18   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Koliko nas bo v soboto:

-tea RR
-malcica 2x
- krasjana
-vesna g.
-kassa
- cmokec
- Pikapolona
- Stasafrank
-irenapena
- Sonja
- Faka
-Lidija 2x
- Pina
- Alenka
- Živa
- mojca dd

Se opravičujem, če nisem kako ime napisala pravilno, ali, če sem koga spustila. Če se kdo ne najde, mi lahko tudi sporoči, sicer, pa ne bo problem, če vseeno pride, ker je materijala dovolj.

Ene 2 sta odpovedala, v kolikor vam ne rata pridet, prosim, da mi sporočite.

Najlepša hvala in zelo se že veselim našega srečanja. Sem v pripravah







_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Vse ki rade ustvarjate
27.11.2009 11:58:23   
blaža
Sicer je materijal že itak nabavljen, vseeno pa prosim, da mi javite, če vas ne bo, ker se to dogaja tudi zadnji dan, da bom vedla koliko in kaj pripravit.

Hvala in lep pozdrav!

Katarina

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Vse ki rade ustvarjate
27.11.2009 12:23:11   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Koliko nas bo v soboto:

-tea RR
-malcica 2x
- krasjana
-vesna g. 2x
-kassa
- cmokec
- Pikapolona
- Stasafrank 2x
-irenapena
- Sonja
- Faka
-Lidija 2x
- Pina
- Alenka
- Živa
- mojca dd

Se opravičujem, če nisem kako ime napisala pravilno, ali, če sem koga spustila. Če se kdo ne najde, mi lahko tudi sporoči, sicer, pa ne bo problem, če vseeno pride, ker je materijala dovolj.

Ene 2 sta odpovedala, v kolikor vam ne rata pridet, prosim, da mi sporočite.

Najlepša hvala in zelo se že veselim našega srečanja. Sem v pripravah









_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Vse ki rade ustvarjate
27.11.2009 14:22:53   
cmokec
Blaža, daj obvesti o našem obisku vse sosednje hiše. Ne vem, kako nas bodo gledali, če bo vsaj 15 punc, vsaka s svojim valarjem iskala Kulturni dom. Bomo kot invazija razočaranih gospodinj. user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil cmokec -- 27.11.2009 14:23:38 >


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?