|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vse ki rade ustvarjate
27.11.2009 19:09:05   
tea

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Blaža, daj obvesti o našem obisku vse sosednje hiše. Ne vem, kako nas bodo gledali, če bo vsaj 15 punc, vsaka s svojim valarjem iskala Kulturni dom. Bomo kot invazija razočaranih gospodinj. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image Potem so valarji naš razpoznavni znakuser posted image No, če bom videla še katero, ki bluzi okrog, bova potem lahko skupaj nadaljevali iskanje.

Blaža, a gremo iz avtoceste na Razdrtem? A je potem kakšna tabla za Senožeče?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Vse ki rade ustvarjate
27.11.2009 21:02:25   
blaža
O končno mi je ratalo se prijavit.user posted image

No vidim, da ni vsem jasno kje so Senožeče.user posted image Sej vam ne zamerim, tudi jaz prej nisem vedla kje so, preden se nismo sem preselili.user posted image

V glavnem iz smeri Lj, če greste po avtocesti imate prav izvoz Senožeče, pol pa 2x levo in greste mimo trgovine in nato maste na levo parkirni in greste pol čez cesto do fontane in to je to.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Vse ki rade ustvarjate
28.11.2009 14:17:09   
faka
Zbolela!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image To mi je mož sigurno prinesel, ker ni hotel, da ostane sam!!user posted image Lepo se imejte!!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Vse ki rade ustvarjate
28.11.2009 20:02:01   
blaža
SAMO TO BOM NAPISALA IN TO Z VELIKIMI ČRKAMI.

SPOZNALA SEM VELIKO ZELO PRIJETNIH OSEB, USTVARJALK, MOJSTRIC IN PREDVSEM ZLATIH ŽENSK! ZELO SO BILE PRIDNE, VELIKO USTVARILE IN BILE ZELO PRIJETNA DRUŽBA!

HVALA VSEM, KI STE PRIŠLE, IN UPAM, DA BOMO ŠE KDAJ PONOVILI, TER DA NAS BO VELIKO KOT NAS JE BILO DANES!

SLIKICE BOJO NAJBRŽ JUTRI, RAVNO TAKO OBLJUBLJENI LINKI!

ŠE ENKRAT HVALA, DA SE VAS JE ZBRALO TAKO LEPO ŠTEVILO IN UPAM, DA STE BILI ZADOVOLJNI!

JAVNO HVALA PINI, KI JE BLA MOJA ASISTENTKA IN PIKICI TER MILENI ZA KAVICO IN SOKOVE!


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Vse ki rade ustvarjate
28.11.2009 21:36:57   
cmokec
Tudi jaz bi se rada zahvalila Blaži in vsem, ki ste tudi prišle. Je bilo poučno in ustvarjalno. Lubenice so že izginile v želodčke, samo vrtnica je ostala, ker jo skrbno čuvam.

P.S. Blaža, sem si te predstavljala z bolj obilno postavo. Tako pravo kuharico. Se ti oproščam, samo je težko razumeti, da si taka slaščičarka s tako krasno postavo. Hvala ti še enkrat, da si se tako potrudila.

Lp cmokec

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Vse ki rade ustvarjate
28.11.2009 22:03:54   
živa
Uuuu, sem vam fovš! Moj mali je tako bogi, že ves dan kuha na 39 in čez, da ga nisem mogla pustiti še popoldne samega. Sploh mi je žal, ker sem bila ravno v Portorožu in mi je bilo spotoma ... Me veseli, da ste se fino imele, in se priporočam za drugič ...

Lp,

živa

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Vse ki rade ustvarjate
28.11.2009 22:10:15   
blaža
user posted image user posted image user posted image , ja to je taka internetna zadeva, ko ne vš kako kdo zgleda.

Jaz mam prijatlco iz kul slo, ko sem takrat mislila, da je stara tam,... okoli 50, pa je stara kot jaz oz mlada. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Vse ki rade ustvarjate
28.11.2009 22:12:39   
blaža
živa, najbrž bo ponovno že čez en teden, ker bo tudi za snužejce, ki jih sedaj nisem povabla zraven, ker nas je blo že preveč.

Če boste zdravi in če bo, lahko prideš zraven, če ne pa kdaj drugič. Bolj je zdej pomembno, da se pozdravite. user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Vse ki rade ustvarjate
28.11.2009 22:18:34   
faka
Jaz bi tudi prišlauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Vse ki rade ustvarjate
28.11.2009 23:10:14   
kasso
blaža, hvala ti še enkrat za vse dobre nasvete, ki si jih nam zaupala. Res je bilo lepo in prijetno skupno ustvarjanje. user posted image
Jutri začnem dekorirat mojo prvo tičino torto, ki je zdaj že nafilana v hladilniku. Me prav zanima, kaj bom to noč sanjala user posted image

(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Vse ki rade ustvarjate
29.11.2009 12:47:24   
blaža

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

tole vrtnico je pa nardila najmlajša udeleženka, stara 10 let!

user posted image



< Sporočilo je popravil blaža -- 29.11.2009 12:52:23 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Vse ki rade ustvarjate
29.11.2009 13:03:27   
cmokec
Super slike. user posted image user posted image user posted image

Hvala še enkrat. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Vse ki rade ustvarjate
29.11.2009 13:10:56   
blaža
Jih je blo še več, ma škoda, ki je kolegica slikala z flešom, ki ni njen fotoaparat, pa se ni pol vidlo. No ma ni važno.user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 29.11.2009 13:11:20 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Vse ki rade ustvarjate
29.11.2009 14:31:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
...zaželjeno je, če z seboj prinesete svoj valjar...

... zaradi lažje uporabe na soslaščičarkah user posted image

user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Vse ki rade ustvarjate
29.11.2009 14:36:09   
faka
Blaža, kje pa se dobijo barve??Jaz dobim samo tiste v merkatorju, ma nikoli mi ne uspe lepa zelena, rdeča in modra kot je na sliki, pride pa svetlo modra, turkizno zelena in roza......user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Vse ki rade ustvarjate
29.11.2009 15:48:48   
blaža
Res lepe barve dobiš na kul slo pri Pitončici. Ima tudi temo odprto za jedilne barve in maš tam tudi cene. Ti pa barve kar dolgo pol zdržijo. Ima tudi bleščice, zlate, srebrne prahe, ...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Vse ki rade ustvarjate
1.12.2009 19:42:12   
Ploha
joooooj ste se mele dobr, prav žal mi je, da nisem mogla user posted image bog ve, kdaj boš spet imela tečaj user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Vse ki rade ustvarjate
29.6.2010 11:51:09   
aleži
a bo še kdaj organizirala kakšen tečaj...???

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Vse ki rade ustvarjate
17.11.2010 16:07:19   
tasa3
blaza .... bo še kdaj v Senožečah kaj podobnega? user posted image

pridemo, pridemo, pridemouser posted image user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 94
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?