|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009 3.del
10.10.2009 19:10:13   
stuhica
uh a smo že tle al kaj...

čveke čvekaste... user posted image user posted image user posted image  sej prav je treba sekj pol bomo bl mal časa imele dokler se ne ulafamo... user posted image

Michelel sej t enisem imela namen prehitet... user posted image sam sem glih cajt si vzela še za to tako da... mi je celo uspelo..

No zdejle greva s tamalim na rosjtn dan k nečainji jih ima polnih 18 greva za pol urce urco pol pa v horizontalo... itak upam  da čimprej..ker itak mi tamal zdej ko je dvakrat spal v vrctu  in itka d aje cel sistem nama dol padu tolk kolkr je tam spal tolk kasneje je zaspal doma... meni glih ni prav.... ker že od 1,5 leta sploh ne spi čez dan, naš pa pravi da itak preveč kompliciram itd itd..user posted image user posted image sej ok no, sma mene bi pa tud lahk kdo zastopu d mi glih tud ni humano tamalga dajt  ob 10h zvečer sapt, zjutraj pa muke in muke potem z vstajanjem.... ampak naš prav da če vsi spijo da zakaj ne bi še naš spal... user posted image user posted image user posted image  in sva se seveda skregala zarad tega... pa še zdej bo še ne mulček jest pa sama njega pa itak bl mal doma.. skor nič kot pa kej... user posted image

No sem se mogla mal zjaodlat urki gor upam da ne zamerte....

Ninica kaj je zdaj bomo kaj kmlau kake novičke dobl....

Skačica in tane obema čestitke za oktobrčke... user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktobrke 2009 3.del
10.10.2009 19:23:59   
Anonimen
za razvedrilo:

http://bibaleze.si/clanek/starsi/zvezdnica-se-skriva-v-vsaki-materi.html

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktobrke 2009 3.del
10.10.2009 19:27:57   
lenika83
Dober večer!

Samo danes se pa sploh ne pozna, da je vikend, ste načvekale da je joj user posted image

Sem pa vseeno uspela vse prebrati user posted image

Obiske sem za danes končala, sem pa utrujena za znoret. Se mi zdi, da me čisto celo telo boli. Pa od vsega neprestanega tekanja sem in tja sploh nič kaj ne čutim user posted image  Verjetno nisem pozorna, pol pa jih zgrešim. Zdaj grem malo vodoravno, da si odpočijem, ker potem me pa baje user posted image  pelje na ocvrte lignje. Upam samo, da ne bodo imeli tudi name takega vpliva kot na skačico user posted image   Jutri imam še cel dan obiske napovedane in res ni časa za it rodit user posted image  Zvečer bom pa preveč utrujena. No, sicer pa menda pri skačici tudi niso takoj delovali, tako da je lahko akcija potem v ponedeljek user posted image

Lep večer še naprej!!!

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktobrke 2009 3.del
10.10.2009 19:42:26   
Meliitak
bravo oktobrke za 3. del user posted image user posted image user posted image ...pa tko hit ste naklanfale dve strani, bravo čvekiceuser posted image user posted image user posted image

skačica...wow presenečenje, lepo seveda...pa ČESTITKE  ob pupi, zdej boste ženske še bolj prevladovale v družini user posted image

                                       user posted image

hmm no zdej sm pa še jest nekj začela krvavet, pa čist tak navadn izcedek nč sluzast...bom počakala če se bo kaj začel dogajat...ju3 pa sam za informacijo pokličem v P, sj itak več kot zavrnt me ne morjo ane...

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktobrke 2009 3.del
10.10.2009 19:53:20   
Meliitak
punce...na FB sem opazila pr ninisiki, da ji že nekj čestitajo za bejbija, tko da...

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktobrke 2009 3.del
10.10.2009 20:24:39   
smejčica

Večer, čveke...user posted image

Doooooooooolgo se vam že nisem javila,čeprav vas pogosto berem. user posted image

Vsem, ki že crkljate svoje lepe sončke user posted image izrekam čestitke in obilo lepih trenutkov. Vsem, ki jih še vedno nestrpno pročakujete pa želim čim lažji porod in zdrave otročke. user posted image

Mimogrede - vse najboljše tistim, ki te dni praznujete. user posted image user posted image Želim vam obilo sončka...user posted image

Tudi moj porodni termin se počasi prebližuje in komaj čakam, da stistem malo dete k sebi. user posted image Imam sicer vnaprej planiran CR čez 9 dni in upam, da se vse v redu izteče. Zdaj pričakujemo fantka, doma nas pa vsak dan razveseljuje 22 mesečna navihanka. user posted image

No, sem se morala malo oglasit.....lepo čvekajte dalje....se še kaj oglasim. user posted image

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
10.10.2009 20:39:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Februarka08)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktobrke 2009 3.del
10.10.2009 20:42:16   
valerija77
Če katera želi brezplačen paket za dojenčka....

http://varnaprihodnost.org/contact/index.html

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktobrke 2009 3.del
10.10.2009 20:51:53   
boob
na FBju res piše da je Nina dobila Alekseja. . . . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke. . upam da se oba dobro počutita

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
10.10.2009 21:01:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
10.10.2009 21:04:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valerija77)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
10.10.2009 21:06:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktobrke 2009 3.del
10.10.2009 21:48:33   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: michelle1

IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Evo, žurka za nami... jaz sem čist prečuser posted image ob 20h pa še eni pridejouser posted image sem mislila, da bova imela kaj od večera, pa ne bo ničuser posted image ah... no, naj uživa vsaj on, jaz sem že cel dan čist slabe volje, saj sploh ne vem zakaj, vsi me samo sprašujejo kako sem in če se user posted image kaj premika (kar se itak zelo malouser posted image ) in se samo psihiram... eh, pa naveličala sem se že, da me božajo po trebuhu in vse... saj razumete, ne? No, upam da me vsaj kakšnauser posted image user posted image
Mal počijem, potem pa tamalo zrihtat za spanje, pa spet obiski, dobro da bojo dol, jih grem samo pozdravit, pa stuširat in na kavč, ker nisem jaz za take štose več. Ne morm in pika.
Se javim še kaj zvečer!



No, pa ne bodi žalostna na možev rojstni dan... Se ne spodobi, no user posted image  Smo si pa res nosečke zelo različne med seboj. Mene nič ne moti, če me božajo po trebuščku, še več, prav z veseljem jim ga nastavim user posted image  Drugače pa tudi mene že skoraj dva meseca sprašujejo, kdaj grem rodit. Ja, v tej nosečnosti se mi je trebušček kmalu poznal... user posted image  Zdaj so pa itak vsi radovedni, koliko še. Jim prav s ponosom povem, da še 20 dni!!!
Zato brez nejevolje in jeze. Saj bo šlo. TI SI NASLEDNJA!!! Se mi močno zdi...


Ne, saj on ni nič videl, da bi bla jaz slabe voljeuser posted image sem mu skrivala, ker itak nisem bla zarad njega...mah vse preveč se je nabralo na kup, jaz pa nisem več sfolgala, oz. moje telo niuser posted image Glede trebuščka pa, saj je fino ko me npr. dragi poboža, da me pa vsi skoz neki štokajo, mi pa sigurno ni večuser posted image prej ko je bil pa manjši, pa jauser posted image
Ampak zdaj sem KONČNO stuširana, glava umita in posušena in ležim na kavču. Moj je še dol, jaz nisem mogla več sedet, je blo pa kar fino, je še en prišel s harmoniko, sem mojemu rekla, če greva eno zaplesat, da bo to mogoče kaj pospešilo, pa se je samo smejaluser posted image user posted image
Vse kaže, da bom mogla it jutri še na eno fancy kosilo na Šmarjetno Goro, mogoče me pa višinska razlika kaj požene, kaj pa vešuser posted image važno, da so žurke za nami (tadomače) in da smo bli skupajuser posted image

Nina, tudi jaz počakam na uradno obvestilouser posted image
Paket - jaz sem ga pri Larisi naročila in sem ga dobila, samo eno anketo morš izpolnit po telefonu... bi ga tud zdaj naročila, upam da bo še časuser posted image user posted image

No, če se ne beremo več, lahko noč!user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktobrke 2009 3.del
10.10.2009 22:36:12   
stuhica
user posted image user posted image user posted image ja res je punce že pred tremi urami je na FB obvestilo da je ninasiki rodila fantka Alekseja.... tko da Nina iskrene čestitke in veslo se imejte in fajn se cartajte.... user posted image user posted image user posted image


Michelle jaz islimd a ne bo nič narobe če paketek vseeno naročiš, jest sem ravno kar naročila.  oz sem si sprintala obrazec . pa še Februarka pravi, da ga je ona dobila že pri Larisi?

Februarka kaj pa dobiš v paketku, plačaš  pa samo poštnino pa anketo izpolneš al kako?? Sm firbčna tramprav gorenc... user posted image user posted image

mi dons trebuh ful otrdeva.. ne vem sem prav razmišljala o teh 10 gibih sploh ne vem če sem jih danes mela 10 user posted image user posted image user posted image  A ve jih striktno vse štejete al kako ? Vem le da se mi trebuh vsake tolk premika k pr norcih... no vsaj zdej je spet začel migat... ampak ponavad je trd ko hudič pol se pa sprosti----


pa na žurk smo bili je tamal  Alvin kr plesal in pel ga je čist trgal no sej pol je tud zaspal v 5 minutah tkao da.... HB da sem lahk mal na netu.... pa fuzbal sem gledala ...

Tako da bravo naši..... za zmago....



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 0:22:52   
Anonimen
ninasiki ... čestitam user posted image user posted image user posted image

No moj je pa dons šov s sodelavci in sodelavkam bowlat in zdj mi bo za "kazn" k jst nism mogla jet prnesu hrano iz McDonaldsa ... user posted image user posted image user posted image končno ... wiwiwi

UPAM SAMO DA MI NE BO ZGAGA NAGAJALA!!!!!!!!!!...!!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil majcy_m -- 11.10.2009 0:25:24 >

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 1:23:52   
rozilu
Se še jaz malo oglasim, da ne bom spet med pogrešanimi user posted image

Sem dobro prišla z rojstnega dneva enega simpatičnega dvoletnega oktobrčka in njegovih staršev, pa sem prišla  malo preverit kaj dogaja. user posted image

Upam da Nina res že cartka Alekseja user posted image

Kaj dosti ne bo več od mene, tako da se beremo jutri, sladke sanje vsem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 1:52:08   
Crystall
Ninasiki ... ČESTITKE za sinčka user posted image user posted image user posted image user posted image  Veliko lepih trenutkov ti želim!

Punce, mi smo okoli 11h prišli domov iz fešte. Potem smo odšli spat, ampak mene tako trebuh srbi, da ne morem spat. Kaj lahko naredim? Zdajle ga non stop hladim oz. umivam, mažem s kremo, oljem, pa nič ne pomaga. Prav hudooo je user posted image  Srbi nenormalno. Komaj čakam pregled v torek, da mu povem.

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 6:06:54   
TRIŠ
Lindi upam da si kaj zrihtala glede previjalne.Tale mizar je pa biser.Ampak saj se bo vse odvilo tako kot se mora,boš videla

Vsem mamicam čestitke za svoje bisereuser posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa gremo mi jutri po novo posteljico,včeraj pa nam je mizar naredil previjalno,tako da smo vse naredili,kot je trebauser posted image

Crystall če ne bo čez dan boljše pojdi v porodnišnico na pregled,pa srečno


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 11.10.2009 6:19:03 >

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 6:09:16   
Crystall
TRIŠ ... super za novo posteljico. Kje jo boš pa vzela?

Jz danes še nisem zatisnila oči. Mogoče bom lahko čez dan kaj spala user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 6:22:44   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Crystall

TRIŠ ... super za novo posteljico. Kje jo boš pa vzela?

Jz danes še nisem zatisnila oči. Mogoče bom lahko čez dan kaj spala user posted image


Greva v ponedeljek v Ljubljano,kjer sem se zmenila za posteljico ki ni bila veliko rabljena za 140 eur.Tako da drži pesti da je res lepauser posted image .Je pa točno ta ki sem si jo želela lip poljčane v pastelno rumeni barviuser posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 6:23:39   
TRIŠ
Crystall sem že zgoraj napisala če ne bo boljše pojdi ali pa vsaj pokliči v porodnišnico,da te ne bo skrbelouser posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 6:26:05   
Crystall
Držim pesti user posted image user posted image user posted image  za posteljico.

Bom probala zdržati še danes, pa ga jutri pokličem, v torek imam pa itak pregled.

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 6:31:43   
boob
dobro jutro. . jst sm pa danes vsaj mal spala, zdej sm pa že pr zajtrku user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 6:37:10   
Crystall
Boob ... dober tek user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 7:56:28   
Meliitak
dobro jutro tud z moje strani...

Crystall...mene je tud nekj začel trebuh srbet, ampak sam mal in ni tko hudo kot ti pišeš...boljš da pokličeš v P in vprašaš, če bi te sprejel...

...moje krvavnje je zaenkrat ustavljeno, je blo sam enkrat ko sem šla na wc, tko da pojma nimam kaj bi lahko bilo, če ni čep (kar verjetno ni)...poklicat v P kajpak je najboljš bučka bučkasta...

ja za paketek res piše Maribor al pa Ptuj...če pa pravte da vsaka lahk dobi pol pa ni greh probat...sem že na poti he, he

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?