|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 11:38:41   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Luna*

O Rija hvala k si odprla temo - jaz nisem vedla ali lahko damo tuki povezave na druge forume user posted image

Uglavnem jaz sem hotla po ogledu tega videa odpret temo v stilu " Punce povejte mi če je porod res tako grozen. Ker če je, jaz ne grem rodit."

Končno zberem malo poguma, da mogoče bi pa tudi jaz šla rodit, pa pogledam prejle ta video, pa me je spet vse minilo user posted image user posted image




Ah dej, sej ni pri vseh kot na tem videu. jaz sem bla proti njej tako tiho, da se me sploh slišalo ni. Nič nobenega rjovenja, smrtna tišina, pa pritiskanje. Edino, ko so mi posteljico ven vlekli, sem malo zajavkala, ker ni blo popadka ta zadnjega in so me peštali, da je šla ven, ma to po porodu.

Drugače pa sploh ni tako grozno.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 11:40:13   
blaža
Aja pa še to sem hotla pokomentirat. ko gledam na zoone reality kako tako oddajo, ko v živo rodijo, mi je tako čudno, ko majo s seboj vse sorodnike, mamo,.... Ma niti v sanjah si tega ne bi želela. To je rezervirano samo zame, pa za partnerja. user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 12:15:36   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Luna*

Punce sej vem da porod ni mačji kašelj zato se ga tudi bojim, saj nisem razn z iglami za odvzm krvi imela še drugega posega v telo. Imam visok prag bolečine in imam brez KT vsak mesec grozne M...ampak tisti rezanje, šivanje, iglanje,...

Sem hotla sem reč, da so tuki zihr prkazali eno hujših varjant. Predvsem to njeno kričanje... In kot je že ena gor napisala, da upa, da ne bo prestrašila bodočih mamic. Čeprav vsi pravijo, da za otročička si abnormalno veliko pripravljen potrpet.

A kera ve za kake linke, kjer si lahko človek pogleda bolj normalne videe?

Ma po eni strani hočeš biti o vsem o porodu informiran, po drugi strani pa ne vem če je to ok, če te je pol zaradi tega strah.


To ni hujša varjanta poroda, ampak čist običajna. Hujša je kadar je kak vakum, klešče, CR,...
Jst sem tulila bolj k tale ženskauser posted image  Sploh ne vem kje tle slište tuljenje. Pa ne da bi bolel ampak, ma sej ne vem, pač tulila sem. In sploh pri tadrugi je blo ful porodov takrat in so večinoma ženske kar kričale. Sem bla dost dolg v porodni in sem mela čast poslušat arijeuser posted image
Se mi pa ne zdi nč tazga tale posnetek, jst sem jokat začela in prjel me je da bi mela še enga otrokauser posted image  Skratka, lepo!

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 12:53:03   
miapia



IZVIRNO SPOROČILO: Luna*


Uglavnem jaz sem hotla po ogledu tega videa odpret temo v stilu " Punce povejte mi če je porod res tako grozen. Ker če je, jaz ne grem rodit."

Končno zberem malo poguma, da mogoče bi pa tudi jaz šla rodit, pa pogledam prejle ta video, pa me je spet vse minilo user posted image user posted image




Moj nasvet - nobene ne poslušaj, ki iz muhe delajo slona, ker še zdaleč ni tako. Vse so rodile in tudi ti boš in zato bo to nekaj posebnega, pa četudi bo težko (želim ti, da ne bo). Eno stvar pa ti še svetujem: Manj ko boš obremenjena in manj ko te bo strah poroda, lažje in z manj bolečinami boš rodila. Jaz sem vedno rekla, če je šlo noter, bo šlo tudi ven, čeprav težje. user posted image

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 13:24:21   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: miapia




IZVIRNO SPOROČILO: Luna*


Uglavnem jaz sem hotla po ogledu tega videa odpret temo v stilu " Punce povejte mi če je porod res tako grozen. Ker če je, jaz ne grem rodit."

Končno zberem malo poguma, da mogoče bi pa tudi jaz šla rodit, pa pogledam prejle ta video, pa me je spet vse minilo user posted image user posted image




Moj nasvet - nobene ne poslušaj, ki iz muhe delajo slona, ker še zdaleč ni tako. Vse so rodile in tudi ti boš in zato bo to nekaj posebnega, pa četudi bo težko (želim ti, da ne bo). Eno stvar pa ti še svetujem: Manj ko boš obremenjena in manj ko te bo strah poroda, lažje in z manj bolečinami boš rodila. Jaz sem vedno rekla, če je šlo noter, bo šlo tudi ven, čeprav težje. user posted image


Jst pane zastopm zakaj se ji zdi ta porod težek?
Kaj pa dela ta ženska? Diha, to bo mende tud ona, pa pač tuli. Ampak glih to sem prej hotla povedat da to če nekdo tuli še ni nujno težek porod. Pač človeku paše tultuser posted image
Drgač pa je porod res neki najlepšga. Jst sem po prvem porodu rekla da ne bom nikol več mela otrok, ampak sem mela res težek porod. No, čim sem domov prišla sem že spremenila mnenje in rekla da pa bom mela in to celo kmalu. In res, devet mesecev po rojstvu prve hčerke sem drugič zanosila. Bolečina pri porodu se tok hitro pozabi da se nč bat. Lepo ti bo ko boš nazaj gledala na porod. Jst se vedno nasmehnem in čist raznežimuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 13:34:00   
Anonimen
pri prvem sem si želela šov, pri drugem intimo... ista ženska, dva različna porodauser posted image (prvi težji, drugi lažji), obakrat pa sem dobila  čuuuudooovitega fantičkauser posted image ... točno takšna, kot sem si ju želela. bi šla prec rodit še tretjič, če ne bi bila potencialna NS.

ko gledam druge porode (posnete; človeške ali živalske) so v meni mešani občutki, prevladuje pa sreča, vhičenost... dejstvo je, da ne moreš biti hladen, ko gledaš porod.

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 13:35:22   
miapia
Ta porod na videu res ni nič posebnega in je dejansko en normalen porod. Če tuliš, pač tuliš. Saj tenisači tudi krulijo kot zverine, ko udarjajo žogico.user posted image
Se mi pa zdi kruto, da nekatere strašijo nosečke in okoli krožijo zgodbice, da šprica kri, da si ves razklan itd. Groza no.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 13:46:20   
**Tinkara78**
Jaz se nikoli ne bi pustila snemati. NI šans.

Sama sem preživela najprej več kot 24 ur v šok sobi s svojimi popadki. Potem so me preselili v porodno, kjer sem vztrajala naslednjih 27 ur oziroma nekaj več. Večino časa je bil prisoten partner.

Če me danes kdo vpraša kdo vse je bil v sobi ob porodu ne vem natančno. Vem da je bilo nekaj babic, zdravnik in cela ekipa intezivne nege (skupaj cca. 10 ljudi). Se pa v tistem trenutku res nisem ubadala kaka izgledam (izmučena do konca). Sem vprašala glih zadnjič če sem kričala in je rekel da ne. Čeprav se meni zdi da sem user posted image . Meni je bilo hujše poroditi posteljco. Aja, pa najbolj me je bolelo ko so mi preluknjali mehur - uh je zdravnica zgrešila.user posted image

Ampak vse se preživi. Bolečino sem pozabila že naslednji dan. Je pa res, da rajši grem rodit kot k zobarju.user posted image

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 13.10.2009 13:47:47 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 13:49:28   
**Tinkara78**
Pozabila sem tipanje tam spodaj kako napreduje odpiranje. To pa bi lahko počeli malo manj pogostouser posted image

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 13.10.2009 13:50:36 >

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 19:33:43   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**
Ampak vse se preživi. Bolečino sem pozabila že naslednji dan. Je pa res, da rajši grem rodit kot k zobarju.user posted image

Ne, nisi. A ne vidiš, da se spomniš?user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Porod - intima ali šov?
13.10.2009 22:06:28   
tasa_m
 Zame in mojega dragega je to bil  edinstven trenutek, ko se nama je rodila najina žabica in ni denarja, da bi delila svoj porod s celotno Slovenijo.


(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Porod - intima ali šov?
14.10.2009 10:51:26   
Anonimen
tasa_m si siher da za noben denar?user posted image Jaz pa bi se za kakšno dobro sedmico verjetno dala prepričatuser posted image Za npr. 1000€ pa ne...

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Porod - intima ali šov?
14.10.2009 11:47:05   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Pozabila sem tipanje tam spodaj kako napreduje odpiranje. To pa bi lahko počeli malo manj pogostouser posted image

jaaa, mene je to velik bolj bolelo kot popadkiuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Porod - intima ali šov?
23.10.2009 11:04:04   
beba76
Ja, jaz sem tudi kao pozabila, ko pa so se začeli popadki pri vsakem naslednjem porodu, sem se pa spet presneto dobro spomnila, kaj me čaka. Še posebej, ker imam za sabo en vakuum, ki mi je bil prava muka.
Drugače pa nimam nič proti objavi takih posnetkov; zakaj se ne bi ženskam pokazalo, kaj jih čaka. Ene pač bolj boleče, druge manj. Sama pa se ne bi dala snemat - moj je še pri slikanju moral paziti, da ni kaj "preveč" poslikal user posted image
Pa babice tudi niso bile zmerom pri meni - pri nobenem porodu. Ko sem sem mojega poslala, da je že otrok skoraj zunaj, so prišle...

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Porod - intima ali šov?
12.11.2009 21:22:23   
Luna*
Punce se dolgo nisem javila samo sem bila v gužvi in nisem imela časa RR gledat... in sem se v tem času malo "pomirila" glede tega posnetka user posted image

Hvala vsem za dobornamerne nasvete.

Glejte, sej meni je jasno, da je vsak porod pojem zase. Lahko je čisto izi lahko je pa zelo težko (misli pri eni inisti ženski, ki jih lahko primerja. Ker kot ste same napisale, ljudje imamo različen prag bolečine,...). Verjamem da se da vse potrpet, sam da se konča vse ok za mami in dojenčka....ampak pač zame je že jemanje krvi cel projekt. Ko pa pomislm, da bom mela 3 dni v žili tisto "kanilo"(al kako se že temu reče) mi je kr slabo...kaj šele šivanje in rezanje,...še posebi ker moj noče zraven... ampak jaz sem optimist in pravim "kjer je želja je tudi pot". Tko da dojenčka bomo zihr meli user posted image (pač upam da nam rata, a ne, ko se bova zanj odločila)....



(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 90
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?