|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj nisem srečna???
14.10.2009 21:52:09   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

Ko pa sem povedala njemu, mi je rekel aja kaj naj zdej rečm. Sej je kul sam skaku pa glih nam. Vsi njegovi kolegi so bili veliko bolj srečni ko so zvedeli. In potem še vprašanja ki so sledila ~a si vesel ko boš fotr?~ in odgovor je bil ~ nč posebnga ne čutm k še nč ni~
In ja ob takih stavkih sem se pa tudi jaz ohladila in mi je postalo vseeno.


Sama si si odgovorila zakaj tako čutiš.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zakaj nisem srečna???
14.10.2009 22:10:45   
rija
tejča, jaz sem razmišljala popolnoma enako kot marsovka....žal...tudi meni se dozdeva, da vsega niso krivi hormoni, ampak da si enostavno ugotovila, da to ni to....ampak, si pač vmes zanosila.

tudi jaz iz tvojega pisanja razberem samo to, da ON tebe ljubi, da ti nagodi, da te nosi po rokah.
tebi pa je to pač pasalo.

ampak iz enega fajn primera moje najboljše prijateljice ti povem, da ko se naveličaš te pozornosti, ki je očitno pri bivšem ni bilo, ti začne tip žal presedat....user posted image

upam, da le ni tako črno vse skupaj in se boš čez nekaj časa počutila bolje....vendar mislim, da bi pa morala biti poštena do svojega partnera, se z njim vsest, mu zaupat svoje misli in strahove.
 
vsaj to mu dolguješ, se ti ne zdi?
 
 
ah....reakcija tvojega partnerja....ni edini....kar nekaj moških reagira podobno....ker ni nič videt, nič pošlatat....vse je še abstraktno....
saj, moj je bil presrečen po tolikem času, ko sem zanosila....samo do stropa pa tudi ni glih skakal...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zakaj nisem srečna???
14.10.2009 22:18:07   
Naja31
Ne vem kaj bi bil vzrok tvojim občutkom,mogoče hormoni, mogoče pa v sebi veš, da on ni ta pravi ,....

Rada bi samo dodala, da je za moške dokler dojenček ne pride na svet, ta otrok zelo abstraktna stvar, Ti ga nosiš in čutiš v sebi, on pa ne. On ni s tem bodočim otrokom nikakor povezan v fizičnem smislu. Tudi moj mož ni skakal do stropa od veselja (prej od šoka), ampak je od trenutka ko je dobil prvega sina najboljši očka na svetu. Ko je dobil drugega pa še bolj. Tako da mu te njegove reakcije niti ne moreš zameriti.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zakaj nisem srečna???
14.10.2009 22:20:01   
rija
no, to sem pozabila dodati: takega očka kot je moj, si lahko vsak otrok samo želi....če ga že nimauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zakaj nisem srečna???
15.10.2009 8:40:04   
čmrgelj
Ko pa sem povedala njemu, mi je rekel aja kaj naj zdej rečm. Sej je kul sam skaku pa glih nam. Vsi njegovi kolegi so bili veliko bolj srečni ko so zvedeli. In potem še vprašanja ki so sledila ~a si vesel ko boš fotr?~ in odgovor je bil ~ nč posebnga ne čutm k še nč ni~


Na svetu so tudi moški ki neznajo prav izkazovat svojih čustev, vrjetno te ima zelo zelo rad in te LJUBI, kakšnih posebnih čustev ti pa ne zna pokazati, razvajanje pomoč itd to ne šteje v to.
Vrjetno je tudi tiste sorte ki mu moraš vsko stvar dokazat, ti si mu povedala da si noseča in to je to, on nič ne vidi in nič ne čuti, povabi ga s sabo na ultrazvok in videla boš presenetljivo reakcijo, tam ne bo sam videl tudi slišal bo. iz meseca v mesec ko ti bo trebušček rasel bo raslo tudni njegovo navdušenje, skor 90% sem da bo eden najboljših očetov.

Ne govorim ti to kar neki v tri dni, k za mojga bi ti rekla lohk k da je kopija tvojga, je pa najboljši partner in oče to sploh.




_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zakaj nisem srečna???
15.10.2009 9:43:07   
Tejča05
Punce jaz nisem rekla da ga nimam rada ali da ga sovražim ali da sem se ga naveličala. Rekla sem samo da mi gre na živce. In tudi očitanja , ki jih dobim iz njegove strani mi pač niso všeč.
Zakaj bi pa jaz mogla skakat do stropa če on ne? Pač mal ti dol pade vse skp, men je. Bila sem pa zelo vesela ko sem zvedela da sem noseča.
Če ti pa en v pričo tebe ene 20x reče da mu je čist tko k da nč ni, ja sori kako naj pol v men pa karkol žari.

Druga stvar, ki je pa še nisem omenila, je pa to da njegova mamica je pa sveta karkol ona reče tako je in atko mora bit.

Med drugim tudi to da rojstvo otroka je intimna stvar in to bi morala ženska narediti sama. To mu skos govori in je že tok proti temu da verjetno me res čaka da bom sama v porodni. In ja to so strahovi ki me nadajajo že od samga začetka. In pol pač začneš razmišlat o vsem skupaj kaj in kako se ti je preje dogajal in prizna od takrat naprej mi pa bivši po glavi hodi, priznam. Čeprav po pravici povedano tako kot sem živela z bivšim si ne želim več z nikomer.

Saj sem omenila da ne bom cele zgodbe razpletala tuki gor, da je preveč.
Upam da res hitro mine in da se bo razvilo tako kot so mi prve punce povedale, ker tega da bom sama z dvema se pa res bojim priznam.

Pa lep dan vsem.

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zakaj nisem srečna???
15.10.2009 9:51:37   
čmrgelj
S tem kar sm napisala nisem misla da ga ti ne maraš, vrjetno ga ke drugač ne bi bila v tem stanju kakor si.Hotela sem ti samo razložit zakaj je on sedaj tak zakaj se mogoče on tako vede.

_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zakaj nisem srečna???
15.10.2009 12:28:50   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05
Med drugim tudi to da rojstvo otroka je intimna stvar in to bi morala ženska narediti sama. To mu skos govori in je že tok proti temu da verjetno me res čaka da bom sama v porodni. In ja to so strahovi ki me nadajajo že od samga začetka.

No, ne prehitevaj dogodkov. Tvoj partner ni petnajst letnik, ki ga bo mamica vodila. če ga ne bo v porodni, ko boš rojevala, ni kriva njegova mama ampak on. sicer pa je zelo prekmalu govoriti o tem. si šele 12t... do rojstva otroka je še dolga. tako da pomiri se. boš videla da te bo minilo. ni vse črno in belo user posted image

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zakaj nisem srečna???
15.10.2009 15:24:44   
ronja
Ravno zato, ker je intimno, je fajn, da je partner zraven - ker on naj bi v to intimo sodil -saj je oče...

Sicer pa: enim tako bolj paše, da ga ni zraven - odvisno od karakterjev obeh. Ne sekiraj se preveč zato, važno je, kako bo po rojstu. Čeprav je fajn, če ga imaš zraven, sigurno - jaz bi lažje rodila brez babice in z njim kot z babico in brez njega...


< Sporočilo je popravil ronja -- 15.10.2009 15:26:25 >

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zakaj nisem srečna???
18.10.2009 21:58:57   
kaya2007
sicer ne vem, če si že kaj rešila, bi pa rekla da za tvoje občutke niso krivi le hormoni. mene so se podobni občutki lotili malo kasneje, že po porodu, pa še zdaj, po dobrih dveh letih, niso minili. in tudi mislim, da ne bojo, kvečjemu še slabše bo..ampak to dojemam šele zdaj, prej sem 2 leti iskala razloge..pa še s tamalo sem bila zaposlena, tako da je bilo vse skupaj na stranskem tiru.
rešitve zate pa ne poznam, se boš morala sama odločit..mogoče tudi strokovna pomoč ne bo odveč?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?