|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 18:00:28   
dana
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: dana

Mama_m kako zdraviš Leo, ki tudi kašlja,kot sem brala? Včeraj sem hotla it k zravniku pa ni delal, tako da greva danes. Se bojim, da ne bo kak bronhitis. Ker mu na momente piska.



dana; če ima recimo samo zamašen nosek, ga redno s fiziološko čistim in zvečer ji dam kapljico ali dve operila v nosek; drugače ko pa tko grdo kašlja in da ne more izkašljat un katar pa ji dam bronhopulmin svečke, da ga pol pokaka; 1x na dan pa ji dam Broncamil sirup za otročke; če ima vročino ji to zbujam s paracetamol svečkami ali calpolom. ampak ker imamo mi v družini asmatika, jo vedno nesem pokazat. Je pa poleti piskala - bronhitis in ji je njena P dala inhalacije, pumpico - sem user posted image zraven bolj kot ona se mi zdi....


Hvala za odgovor.
No tole dvoje kar si napisala, dobiš samo na recept, a ne?
Jaz sem ga dons peljala k dohtarju in ni nič na pljučkih, tako da nisva nič dobila. Samo napotke: tople obkladke na prsa, kakšno inhalacijo s kamilcami, dvignjeno vzglavje, veliko piti in redno nos pucat.

Ma tkole zmer mislim, da naš tkole zboleva, ker je bil pač samo dobre 3 mesece dojen, pa vidim, da ni vse v tem. SE vidi, da je starejši brat v vrtcu in mu domov nosi. S tem da Tilen preboli v parih dneh, Nejcu se pa ta kašelj vleče tudi 14 dni.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 18:18:41   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec


trezika: kaj maš RD?




točno tako user posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 18:24:31   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: dana

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: dana

Mama_m kako zdraviš Leo, ki tudi kašlja,kot sem brala? Včeraj sem hotla it k zravniku pa ni delal, tako da greva danes. Se bojim, da ne bo kak bronhitis. Ker mu na momente piska.



dana; če ima recimo samo zamašen nosek, ga redno s fiziološko čistim in zvečer ji dam kapljico ali dve operila v nosek; drugače ko pa tko grdo kašlja in da ne more izkašljat un katar pa ji dam bronhopulmin svečke, da ga pol pokaka; 1x na dan pa ji dam Broncamil sirup za otročke; če ima vročino ji to zbujam s paracetamol svečkami ali calpolom. ampak ker imamo mi v družini asmatika, jo vedno nesem pokazat. Je pa poleti piskala - bronhitis in ji je njena P dala inhalacije, pumpico - sem user posted image zraven bolj kot ona se mi zdi....


Hvala za odgovor.
No tole dvoje kar si napisala, dobiš samo na recept, a ne?
Jaz sem ga dons peljala k dohtarju in ni nič na pljučkih, tako da nisva nič dobila. Samo napotke: tople obkladke na prsa, kakšno inhalacijo s kamilcami, dvignjeno vzglavje, veliko piti in redno nos pucat.

Ma tkole zmer mislim, da naš tkole zboleva, ker je bil pač samo dobre 3 mesece dojen, pa vidim, da ni vse v tem. SE vidi, da je starejši brat v vrtcu in mu domov nosi. S tem da Tilen preboli v parih dneh, Nejcu se pa ta kašelj vleče tudi 14 dni.



dana, kaj na recept? Operil lahko kupiš tudi brez recepta; svečke Bronhopulmin pa so sploh brez recepta pa tudi sirup Broncamil je v prodaji brez recepta;

isto je pri nas; Žiga kao prinese iz vrtca; ma sam meni se zdi da niti ne prinese iz vrtca, ker v njihovi skupini manjkata 2otroka al 3 samo ne zaradi bolezni tako da kaj pa vem

http://www.obalne-lekarne.si/galenski-izdelki/farmacevtske-oblike/svecke2/bronhopulmin-svecke-za-otroke/

http://www.supermami.si/index.php?id=298&stran=druga

http://www.lekarnar.com/izdelki/broncamil-bimbi-sirup


< Sporočilo je popravil mama_milchy -- 13.10.2009 18:25:11 >

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 18:25:24   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lija prelepa si! user posted image user posted image user posted image


ma pravi cukrček; samo tvoja tašča pa je full pridna; ko bi le jaz imela tako taščo user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 18:25:27   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan. user posted image


mamaM, a ti maš svečke v hladilniku? Jaz jih nimam. A je lahko kaj narobe? Pa sirupe (calpol ipd.) je tud dobro met v hladilniku?
Pa user posted image user posted image za tvoja dva revčka. Aja, Tija me je danes blazno resno vprašala, kam je šel Žiga. A veš še od zadnjič, ko smo ji povedale, da je šel v vrtec. In danes se je spomnila na njega.




Ja, Najaa, jaz vse čuvam v hladilniku; svečke so bolj trde in grejo lažje v ritko; sirupe pa tudi; ker na sobni temperaturi baje jih ni dobro čuvat tako mi je ena kolegica, farmacevtka enkrat razlagala...
Ne boš verjela; prejle sedimo za mizo in Žiga me vpraša, da kdaj gremo v izolo pa ga vprašam a k babici in on ma ne k uni stari ampak k Tiji.....


ma daaaaaj Žiga! user posted image
No bom tudi svečke dala v hladilnik. Če ne zarad drugega bodo res bolj trde.
In kaj se res vidimo? Zdaj ste bolani in no go, ne? Sem se pa jaz zmotla in nimava jutri RA, ampak v četrtek. user posted image




Žiga ja; danes je moja babica bila sestrični na obisku (je pa bla tudi v soboto); in vsakič ko je pri njih pač pride tudi nas pozdravit, je samo cestica med hišami in Žiga ne dve ne tri: ˝ma dej stara babica, ti samo klatiš, sploh te ni doma in kdaj misliš pol meni nogavičke splest¨ mi smo ga sam gledale in ona se mu je sam nasmehnila....

ko se pozdravimo se dobimo, da ne bi tvoje dve kaj pobrale od mojih; če ne prej pa drug teden - OBVEZNO! Slišiš

zdravila pa kr daj v hladilnik

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 19:01:01   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

ko se pozdravimo se dobimo, da ne bi tvoje dve kaj pobrale od mojih; če ne prej pa drug teden - OBVEZNO! Slišiš

zdravila pa kr daj v hladilnik


yes, sir! user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 19:01:38   
mediuhec
MB: sem prišla počekirat, a smo zmenjeni? da ne bova sama z matevžem, he he. kokica, tasa, mala čebelica kako je z vami (sreda 10:00, tuš)?
 

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 19:03:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

MB: sem prišla počekirat, a smo zmenjeni? da ne bova sama z matevžem, he he. kokica, tasa, mala čebelica kako je z vami (sreda 10:00, tuš)?
 
midve pridevauser posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 19:35:29   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

ko se pozdravimo se dobimo, da ne bi tvoje dve kaj pobrale od mojih; če ne prej pa drug teden - OBVEZNO! Slišiš

zdravila pa kr daj v hladilnik


yes, sir! user posted image



uh, kako je fajn, ko te nekdo uboga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 19:46:12   
tasa_m
Naj mi prosim ena pove kaj še naj probam, da bo Lija jedla zvečer kaj? Prosiiiiimmmm.
Ne vem več kaj naj, sem čist že na tleh, ker noče ničesar user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 19:54:45   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Naj mi prosim ena pove kaj še naj probam, da bo Lija jedla zvečer kaj? Prosiiiiimmmm.
Ne vem več kaj naj, sem čist že na tleh, ker noče ničesar user posted image



keksolino, čokolino, frutolino
jogutr z piškoti
puding
kak sirni namaz
kaj pa polentica z mlekom
al pa rižek

< Sporočilo je popravil mama_milchy -- 13.10.2009 19:59:38 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:19:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy
keksolino, čokolino, frutolino    zvečer tega noče jest user posted image za zajtrk je
jogutr z piškoti  jogurta ne mara user posted image
puding  še nisem poiskusila, ker me je bilo strah, da bo to premalo.
kak sirni namaz
kaj pa polentica z mlekom  to bom pa probala jutri user posted image
al pa rižek
sem pa ji probaladat zdaj Nočno HIPP kašico z zdrobom in čokolado. Pojedla je 3 žlicče in zapečatla usteca user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:20:59   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy
keksolino, čokolino, frutolino    zvečer tega noče jest user posted image za zajtrk je
jogutr z piškoti  jogurta ne mara user posted image
puding  še nisem poiskusila, ker me je bilo strah, da bo to premalo.
kak sirni namaz
kaj pa polentica z mlekom  to bom pa probala jutri user posted image
al pa rižek
sem pa ji probaladat zdaj Nočno HIPP kašico z zdrobom in čokolado. Pojedla je 3 žlicče in zapečatla usteca user posted image user posted image



pa ji kupi LUMPI mlečni zdrob in če ne bo tela, ga pošlji Žigi user posted image ki ga obožuje

malo heca....

bom mal poštudirala kaj je Žiga večerjal, pa ti javim...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:25:49   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lija prelepa si! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Res je!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:27:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

pa ji kupi LUMPI mlečni zdrob in če ne bo tela, ga pošlji Žigi user posted image ki ga obožuje

malo heca....

bom mal poštudirala kaj je Žiga večerjal, pa ti javim...
saj ga imam doma, ga je zadnjič Tomaž prinesel, ko sem ga poslala po Karamelino user posted image
Zdaj je šla spat, sem ji dala malo frutka jabolko+korenček in je zaspala.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:29:26   
leo**tia

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Naj mi prosim ena pove kaj še naj probam, da bo Lija jedla zvečer kaj? Prosiiiiimmmm.
Ne vem več kaj naj, sem čist že na tleh, ker noče ničesar user posted image


naša je ravno pojedla fejst porcijo keksolinota..čokolino noče..ampak vse delam s km 3,2maščobe,ali 3.5....s am noče jest...kaj pa če ji natrgaš kruh v mleko??naša samo linote hoče..riž ne mara,pa kaše ne..že lepo papa koščke ampak to ji ne greuser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:37:46   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Naj mi prosim ena pove kaj še naj probam, da bo Lija jedla zvečer kaj? Prosiiiiimmmm.
Ne vem več kaj naj, sem čist že na tleh, ker noče ničesar user posted image


naša je ravno pojedla fejst porcijo keksolinota..čokolino noče..ampak vse delam s km 3,2maščobe,ali 3.5....s am noče jest...kaj pa če ji natrgaš kruh v mleko??naša samo linote hoče..riž ne mara,pa kaše ne..že lepo papa koščke ampak to ji ne greuser posted image
saj glih pravim, da noče ničesar od tega zvečer. Zjutraj ni problema, popapca vse.
Ne vem več, sploh pa ne kaj naj ponoči naredim.
Nisem dovolj pametna zato. user posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:40:04   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Naj mi prosim ena pove kaj še naj probam, da bo Lija jedla zvečer kaj? Prosiiiiimmmm.
Ne vem več kaj naj, sem čist že na tleh, ker noče ničesar user posted image


naša je ravno pojedla fejst porcijo keksolinota..čokolino noče..ampak vse delam s km 3,2maščobe,ali 3.5....s am noče jest...kaj pa če ji natrgaš kruh v mleko??naša samo linote hoče..riž ne mara,pa kaše ne..že lepo papa koščke ampak to ji ne greuser posted image
saj glih pravim, da noče ničesar od tega zvečer. Zjutraj ni problema, popapca vse.
Ne vem več, sploh pa ne kaj naj ponoči naredim.
Nisem dovolj pametna zato. user posted image



Tasa probaj s pasuljem! user posted image user posted image user posted image Hecam se. Ne mi zameriti!user posted image

Kaj pa če ni lačna danes?user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:48:23   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

MB: sem prišla počekirat, a smo zmenjeni? da ne bova sama z matevžem, he he. kokica, tasa, mala čebelica kako je z vami (sreda 10:00, tuš)?
 
midve pridevauser posted image



midva tudi, kot sem že prej napisala...user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:48:34   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec


trezika: kaj maš RD?




točno tako user posted image



ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:49:38   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec


trezika: kaj maš RD?




točno tako user posted image



ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kokica v čet. ga ima user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:49:56   
leo**tia
čer,,naša noč spet katastrofa..z mano spi,v posteljici se budi...bomo porihtali..če ne drugač da bo zmano spalauser posted image danes sem ji kupila jakno,pa majčke,,vse je prerasla...pa že 3dni zapored plenice premočijo,pa tud pamperskeuser posted image mokra je po celem hrbtu,tako da sem jo ob 6previjala...a se tud vaši budijo ponoč??tak sem ko da me tramvaj povozouser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:50:20   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec


trezika: kaj maš RD?




točno tako user posted image



ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kokica v čet. ga ima user posted image



aja..no pa dobro..bolje prej kot nikoli..user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:50:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Tasa probaj s pasuljem! user posted image user posted image user posted image Hecam se. Ne mi zameriti!user posted image

Kaj pa če ni lačna danes?user posted image

ah, kaj bom zamerila user posted image
Ja, kaj te vem pr njej če je lačna al ne. Sem že jaz sita od poizkušanja teh AM user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 20:51:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

čer,,naša noč spet katastrofa..z mano spi,v posteljici se budi...bomo porihtali..če ne drugač da bo zmano spalauser posted image danes sem ji kupila jakno,pa majčke,,vse je prerasla...pa že 3dni zapored plenice premočijo,pa tud pamperskeuser posted image mokra je po celem hrbtu,tako da sem jo ob 6previjala...a se tud vaši budijo ponoč??tak sem ko da me tramvaj povozouser posted image
katere pamperske pa imaš? Ker niso vse Pamperske enake. Mi imamo Activ Fit in ne grem več vstran od njih.- Meni so zakon, nikoli še nam niso premočle, medtek ko nam druge Pamperske so.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?