|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
20.10.2009 21:25:10   
pelin
Kaj bi mogla tvoja prijateljica naredit,.... jaz bi na njenem mestu kar na roditeljskem sestanku pričo vseh povedala da nekateri otroci prihajajo v vrtec zanemarjeni, da se pričakuje od staršev da so otroci zjutraj umiti, previti. Lahko se malo zgovori tudi na to obliko gripe,..da je še pospešena higiena zdaj,...

Tole je pa kar dobra ideja...vse kdaj prav pride, pa bo tudi gripa in ukrepi zoper njeuser posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
20.10.2009 21:41:14   
urska25
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Če bi se moja pokakala zjutraj pred vrtcem je nebi jaz previjala ampak bi rekla vzgojiteljici naj jo takoj, je niti nebi imela v kaj previt,ker v vrtec ne nosim sabo planic. Niti ne vem zakaj bi jih.

Zakaj bi plenice nosila s sebojuser posted image ...aja kaj ko bi jih ravno zato , ker se ti lahko otrok pokaka!?
O Uršika, Uršika, če bi ti meni rekla, naj tvojo takoj previjem (ker nimaš plenice)....bi  ti jaz takoj dala eno, pa bi bil problem rešen...Na komando pa v vrtcu še nikoli nismo previjali, pa tudi ne bomo!!!!
Pa še enkrat povdarjam: Če se vam otrok pokaka preden ga oddate, ga MOOORRRAAATTE previti vi...Jooj, starši (nekateri), pa kdaj vam bo to jasno !?Ja, saj vem, določenim nikoli ne bo! Zato pa tudi tale debata...




Pri nas ni tko. Pa hvala bogu da ni, če pa to vzgojiteljice pričakujete,bi pa mogle na prvem sestanku povedat. Čisto preprosto,ko oddam otroka v vrtec nič ne nosimo sabo,ker nahrbtnike imamo po dogovoru z vzgojiteljicam v vrtcu. Tako da za 2min do vrtca jaz ne nosim sabo planic,robčkov,krem,... Če pa bi mi vzgojiteljica rekal naj jo previjem,bi jo pa z veseljem. Otroka mi pa res ni težko previt. Mislim halo,kaka nestrpnost.

_____________________________

Sem ponosna mamica dveh princesk

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 11:16:33   
ksenija12
Ne vem, zakaj se vam je treba 'vtikati' v vse zadeve..smo si preprosto različni..tudi mojadva včasih v avtu jesta jabolko ali kakšen piškot in prideta v vrtec umazana okoli ust....ja in??Pa otroka niti slučajno nista zanemarjena, samo 'spregledam' včasih kakšno drobtinico okoli ust...In, ja, menim da je to veliko boljše kot pretvarjanje, da ko pridejo v vrtec so vsi lepo zrihtani, počiščeni, 'za druge' urejeni, doma pa so recimo zanemarjeni...Ni vse zlato kar se sveti...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 13:09:21   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

Ne vem, zakaj se vam je treba 'vtikati' v vse zadeve..smo si preprosto različni..tudi mojadva včasih v avtu jesta jabolko ali kakšen piškot in prideta v vrtec umazana okoli ust....ja in??Pa otroka niti slučajno nista zanemarjena, samo 'spregledam' včasih kakšno drobtinico okoli ust...In, ja, menim da je to veliko boljše kot pretvarjanje, da ko pridejo v vrtec so vsi lepo zrihtani, počiščeni, 'za druge' urejeni, doma pa so recimo zanemarjeni...Ni vse zlato kar se sveti...


zakaj pa taka reakcijauser posted image

a se ti ne zdi, da je par pikic okrog ust daleč od zanemarjenosti?

in če so taki vsaj "za druge" urejeni....HB....so vsaj enkrat na dan spucani in čisti, torej je tudi ta "urejenost za druge" za nekaj dobra.....in dvomim, da nekdo, ki ga uredi v vrtec dopusti, da je pa doma čisto zanemarjen....oz. kako se lahko v enem popoldnevu zanemariuser posted image

mislim, da si zadeve vzela le malo preveč osebno.....in mislim, da avrorica posta ni ciljala na par pikic okrog ust....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 13:15:24   
tajtaja
Moj mož jih počeše preden jih odda, imajo pa kdaj umazane majice, ker jih ne breoblačim vsak dan.



To je hec, a ne?????


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu atea)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 13:16:10   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Moj mož jih počeše preden jih odda, imajo pa kdaj umazane majice, ker jih ne breoblačim vsak dan.



To je hec, a ne?????



user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 14:45:50   
pelin
Urška, da tudi pri vas je tako, samo očitno si ena od tistih, ki jim je treba samoumevne zadeve, ki jih večina samodejno naredi, še posebej povdariti!!V tistem nahrbtničku, ki ga imaš v vrtcu, naj bi za take primere (ko se ti otrok pokaka pred igralnico) imela tudi kakšno plenico, pa čeprav si le dve minuti stran doma! ne morem verjet, da ljudje razmišljajo tako kot tiuser posted image ! A da želimo dobiti zjutraj v roke čiste in previte otroke, bi morale povedati na roditeljskem!? Ma daj no! Potem je pa še najbolje, da vam povemo, kdaj in kaj jim morate dati zvečer jesti in kdaj je morajo jiti spat...pa tudi za likat nam lahko prinesete kar v vrtec....  saj je brez veze. Temu se ne reče nestrpnost, temu se reče razlaganje samoumevnih stvari staršem, ki naj bi bili starši v pravem pomenu besede. VSE KAR SE DOGAJA PRED IGRALNICO PREDEN  ODDATE OTROKA , JE VAŠA STVAR IN VAŠA STARŠEVSKA DOLŽNOST DA TO POŠTIMATE. To je tako kot bi vas mi iz vrtca poklicali v službo da   pridite v vrtec previt svojega otroka.  (malo butasto, ampak ne veliko drugače).Če tebe (in pa tudi druge podobno misleče starše) moje besede jezijo, ti zbujajo občutek
krivde, sramu ali kaj podobnega...je bil moj namen dosežen , saj sem vas hotela malo opozoriti na to, da to kar počnete ni nekaj naravnega, ampak je to čisto izkoriščanje zaposlenih in zanemarjanje otrok. Mogoče se boste malo zamislili...pa v pravi smeri , upam.
Kseniji pa ....brez veze mi je ves čas ponavljati isto....to ni nobeno vtikanje, če kdo kaj vtika, vtikajo takšni starši svoje dolžnosti v vzgojiteljičine roke...pa ne govorim o parih pikicah okrog ust....Sicer je pa že Rija dobro povedala... 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 16:03:25   
ronja
Kar se kakanja tiče, pri nas itak delamo drugače, tak da to verjetno ne bo problem, razen če se bo Lejla kdaj pokakala ravno na poti v vrtec - v tem primeru jo bom gotovo sama previla - pa ne zato, ker bi me bilo sram dat tako ali ker bi me bilo sram, kaj si bojo mislili ali kaj podobnega, ampak zato, ker se mi zdi, da je otroku vseeno bolj fajn, da ga mami previje kot če ga vzg., čeprav ima tudi to zelo rad. Bi pa verjetno res prosila vzgojiteljico za plenico, ker verjetno res ne bom nosila plenic v vrtec, ker jih pač v 99% nikjer ne rabim...

Mali bošček verjetno res zadržuje, kar je (mogoče se ti bo zdelo neverjetno) v vrtcu dokaj pogost pojav

No, pa saj tudi mi gremo rajši kakat doma kot pa v službi, ni res? pač si bolj sproščen. jaz v tem ne vidim nekega problema.

lolek in bolek, pri nas v vrtcu to kar dostikrat vprašajo, se mi zdi - vsaj Ronjo zdaj, ko se uvaja, vem,d a sta. upam, da bo tako še naprej, čeprav na splošno Ronja gre kar sama na kahlico - ampak v vrtcu pa se očitno še ne sprosti dovolj in še ni šla.

Lahko pa otroku pase, da to naredi v avtu, ali pa na vratih vrtca.

To pa zelo dvomim - probaj se pokakat med sedenjem v avtu - meni se zdi to čisto fiziološko precej težje... Lahko pa recimo hoja spodbudi prebavo in se zato pokakajo tik pred vrtcem. V tem primeru bi se dalo doma malo potelovadit zjutraj, da bi bilo vse skup že doma urejeno. Da bi pa to naredil zato, ker mu  tako bolj paše, pa dvomim.  Na letališču je bila pa vznemirjena in adrenalin lahko tudi to povzroči - tako da to je čisto logično. ampak vrtec čez nekaj časa naj ne bi bil več tak adrenalinski šok...

Sama poznam par, kjer jima pač higiena ni največja briga - ona sama pravi, da je packa, on sploh nič ne pravi, ker se mu zdi, da je tako itak najbolj pravuser posted image , otrok je pa... hja, umazan, kaj naj rečem... Se srečamo, ko ravno prideta od doma in gresta na sprehod, tamala pa roke usrane od tiste umazanije, kjer vidiš, da je vsaj od 1 tedna... Ta njuna punčka je bila že precejkrat v bolnici in so ju tudi tam že masirali, ampak se nista kaj dosti dala. (punči je imela ponavljajoča se vnetja mehurja in na koncu so jima predlagali, da jo dajeta na wc, ker pač plenice nista nikoli zamenjala takoj - sta rekla, da tamale ne moti in je komot par ur v pokakaniuser posted image ). Sicer pa ta mala izgleda čisto srečna - tako da jaz tu nisem več pametnauser posted image . Res pa je, da ko je bolana zaradi malomarnosti (to so jima povedali tudi zdravniki, se mi je mama sama pritoževala nad tem, kaki so, da takole obsojajo), takrat verjetno  ni ravno srečna...

Tak da - to, da naši otroci nimajo pokakanih plenic na riti ure in ure, še ne pomeni, da takih otrok ni.

pelin, razumem, da si jezna, vendar pa mislim, da bi pri starših, ki tebi ali kolegicam oddajo usranega otroka, več dosegla, če bi jim lepo rekla, da ja, želite dobiti čistega, ker imate dovolj dela že s sprotnim urejanjem, tako da bi rade začele iz nule. Tako da ideja, da bi to, čeprav samoumevno, povedale na roditeljskem, po moje ni mimo. Saj tam povejo marsikaj samoumevnega, recimo, da naj ne vodimo bolanih otrok v vrtec - pa je to tudi vsem jasno - v teoriji, a ne?user posted image Pa je vseeno dobro povdarit!

Je pa res, da je šla moja mala 2 dni zapored v istih oblekah v vrtec in se bo to gotovo še zgodilo. imamo navado, da se doma vsi preoblečemo v trenirke, za ven mamo pa kaj manj zmahanegauser posted image , zato so bile obleke iz vrtca čiste in ker si je želela imet spet majčko z veveričko, jo je pač drugi dan spet oblekla za v vrtec. ampak nič ni bilo polulano ali posmrkano.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 17:31:43   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: pelin
Pri takšnih starših sem večkrat opazila, da otrok tudi po cesti hodi v takšnem stanju in očitno jim je to čist kul...


Jst pa včasih tut pustim mal svojo hčerko, da je mal zasvinjana okrog ust recimo (je ne obrišem prvo minuto) al pa včasih, če vidim, da je kakšen manjši madež na bodiju, jo vseeno oblečem v tist bodi in jo peljem v vrtec, ker itak vem, da se bo v prvih petih minutah umazala in mi je škoda skor čist čist bodi dat v pranje (se vidi, da sem bila vzgajana na kmetih, kjer je bila higiena nekaj, kar se izvaja v mejah normale)...Na živce mi grejo mamice, ki otroka non stop nekej brišejo pa jim težijo, porabijo na tone robčkov za vsako pikico okrog ust pa skos jih nekej opozarjajo...Otroka desetkrat na dan preoblečejo, ker tak z madežem pa res ne more hodit okrog, kaj bojo pa drugi rekli...Sploh opažam to v mestih...Vsi morajo bit tipi topi zrihtani, v trgovino v trenerki-bog ne daj...še make up je treba dat gor...
Pol se pa čudijo ljudje, zakaj imajo en pralni stroj na dan za oprat pa enega otroka...

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 17:33:09   
picola1
Aja, pa čist resno menim, da moj otrok kljub temu ni zanemarjen.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 17:43:57   
Raho
Moje osebno mnenje: otrok mora v vrtec čist in urejen.
Saj se tudi odrasli vsak dan uredimo za službo. Ali?

Mi je pa najbolj grozljivo, ko mama pripelje vsa spedenana, v nulo naličena, otroka, ki je celi razcapan, poflekan in neumit. Tega nikoli ne bom razumela. Enako kot ne bom razumela - novi audi, v njem pa predpotopni, totalno razmajani sedež za otroka.

Ko je moj sin hodil v vrtec, sem vsako jutro poskrbela, da je bil umit, počesan, urejen. Ker ima to pravico. Najedel pa se je doma in ne v avtu.


(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 17:55:00   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Moj mož jih počeše preden jih odda, imajo pa kdaj umazane majice, ker jih ne breoblačim vsak dan.



To je hec, a ne?????

js tut upam, da je hec user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 18:20:22   
takotako
A mi to zdaj govorimo o otrocih ki so malo umazani ali o otrocih ki se jih po cele dneve ne previja?

Ne vem no naš mali se bzunaj igra, in če je v mivki mu ne težim pazi da se ne boš umazu. Enkrat smo šli na sprhod po cesti kjer je bila velika luža od dežja, bilo je poleti tako da je bilo toplo, in so se mulci zapodil po njej in se šprical... Me smo jim pustile. Potem pa smo šle jih stuširat.
Pa tudi čez dan ne hodim z njim notri da ga umijem ampak ga pa zvečer.

ZJutraj gre v čistih cunjah, umit v vrtec. Enkrat se mi je pokakal pa sem prosila če ga lahko one previjajo pa so ga.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 18:23:41   
takotako
Aja iz vrtca pride ponavadi umazan zelo. poflekan od hrane tudi zasušeni smrkeci pa me ne mot. Se zavedam da težko sledijo. Kar pa se umazanije druge tiče mi je pa važno da uživajo-vse se da oprat.

Pa ponavadi je še ležal k  sem ga prišla iskat pa sem jaz rekla da ga bom že previla da mi ni problema. In da naj se ne matrajo.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
21.10.2009 18:35:15   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: takotako


Ne vem no naš mali se bzunaj igra, in če je v mivki mu ne težim pazi da se ne boš umazu. Enkrat smo šli na sprhod po cesti kjer je bila velika luža od dežja, bilo je poleti tako da je bilo toplo, in so se mulci zapodil po njej in se šprical... Me smo jim pustile. Potem pa smo šle jih stuširat.
Pa tudi čez dan ne hodim z njim notri da ga umijem ampak ga pa zvečer.

ZJutraj gre v čistih cunjah, umit v vrtec. Enkrat se mi je pokakal pa sem prosila če ga lahko one previjajo pa so ga.



No. nekaj takšnega imam v mislih...Da ga za vsako malenkost ne brišeš pa četudi je pol ure mal zasvinjan...
Moja hčerka gre tudi ponavadi v čistih cunjah in umita v vrtec, se pa kdaj zgodi, da se kak zaspanček pozabi pa kakšen flekec okrog ust ali pa kakšen flekec manjši na bodiju. Meni osebno se zdi to še vedno v mejah normale (se pravi, da ni vsa zasvinjana, nikakor plenica od prejšnjega dneva pa četudi bi bila skoraj popolnoma suha), verjamem pa(sploh zdej, ko berem tukej na tej temi, kako grejo vsi otroci vedno v vrtec vsak dan v frišnih cunjah), da je veliko ljudem to grozno za videt, sploh rahlo umazan bodi...(povdarjam rahlo)

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
22.10.2009 10:36:25   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


No. nekaj takšnega imam v mislih...Da ga za vsako malenkost ne brišeš pa četudi je pol ure mal zasvinjan...
Moja hčerka gre tudi ponavadi v čistih cunjah in umita v vrtec, se pa kdaj zgodi, da se kak zaspanček pozabi pa kakšen flekec okrog ust ali pa kakšen flekec manjši na bodiju. Meni osebno se zdi to še vedno v mejah normale (se pravi, da ni vsa zasvinjana, nikakor plenica od prejšnjega dneva pa četudi bi bila skoraj popolnoma suha), verjamem pa(sploh zdej, ko berem tukej na tej temi, kako grejo vsi otroci vedno v vrtec vsak dan v frišnih cunjah), da je veliko ljudem to grozno za videt, sploh rahlo umazan bodi...(povdarjam rahlo)



A ti hodiš tako v službo? Z zaspančki v očeh, manjšimi flekci na oblačilih in s flekci okoli ust?

In ne mešati pojma: otrok, ki se zunaj igra in je umazan in peljati v vrtec otroka, ki ni urejen.
Najverjetneje nobena od nas ne leta za otrokom, ko se igra in ga briše. Ali pač?

Je pa res, da jaz strogo ločim oblačila, ki so doma za igro v peskovniku in letanje okoli hiše, oblačila za v vrtec in oblačila za boljše.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
22.10.2009 10:41:38   
FLASK_A
Našega peljemo v vrtec previtega in oblečenega v sveže cunje (razen isti pulover ponavadi nosi 2 dni). Itak pride iz vrtca popacan, tako da dam oblekice zvečer vedno za pranje.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
22.10.2009 11:06:02   
koala
Jaz se trudim da je moj sine vednu umit previt čist, se pa zgodi da je na kakšn majčki (beri njegovi najljubši) madež ki enostavno ne gre dol, ko pa to majčko vidi jo želi obleči. Tako da je na majčki madež, sicer že slabo viden pa vseeno, je pa vsak dan sveže preoblečen, kopletno.
Kar se pa previtosti tiče, meni se je dvakrat zgodilo da sem ga oddala pokakanega, prvič zato ker sem zjutraj zaspala (se pač zgodi) in ker še eno deklico vozim v šola bila v totalni časovni stiski, mali pa se je pokakal v avtu. Takrat sem pač prosila vzgojiteljico da ga previje in ga je. Drugič pa se je napel v mometnu ko ga je vzgojiteljica vzela v roke. A naj ji ga pol strgam iz rok in ga previjem? Jaz ga nisem, ker je pol težje njemu in meni. Slovo namreč.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
22.10.2009 11:23:48   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A ti hodiš tako v službo? Z zaspančki v očeh, manjšimi flekci na oblačilih in s flekci okoli ust?
/quote]

Občasno se tudi zgodi kaj takšnega, ja...(sploh kadar zelo slabo spim ponoči-mogoče zato, ker še tri ure potem ne vidim čisto dobro...)
vedno, vedno, vedno nisem spedenana u nulooooooooooooooooooooo...user posted image user posted image Aja...pa tut za čevlje kdaj pa kdaj ugotovim, da se ne svetijo do neba...
Mater, sem zanemarjena, kaj!
Te že vidim, kako računaš, kaj pomeni občasno. A je to enkrat na teden, al mogoče na mesec? A se ona sploh umiva vsak dan?

Jp.Ugotavljam, da je moj otrok zanemarjen. Pa mami tut z njim.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
22.10.2009 12:18:38   
lilka
Jaz pa tega ne razumem, zakaj morate vsako izjavo takole potencirati, pa saj vsi vemo za kaj se gre, kaj je neurejen otrok kaj je pa zanemarjen otrok.

Jaz se strinjam s tem, da otroka uredim zjutraj kot uredim sebe, čisto oblečem in umijem okoli ust, počešem in tako naprej, saj vsi vemo kaj so osnove, to pa da gledam da ima nogavice take da zraven pašejo in podobno je pa moja stvar, ki jo delam zato ker imam s tem veselje in si zato tudi vzamem čas.

Točno vemo vse me kaj se je zgodilo po poti(tudi meni se tudi moja ni tipi topi vsak dan je pa ja otrok), kaj je pa to ko je otrok res zanemarjen. Ja ko sem delala v vrtcu kot študentka so mi tudi šle na živce mamice ki so prišle v nulo spedenane otrok pa tak da res ni blo za nikamor in to vsak dan se ni samo slučajno zgodilo, pač ljudje smo različni, hvala bogu.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
22.10.2009 12:46:09   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Mojba bejba se je vedno pokakala na letaliscu, pa ni bila vazna ura user posted image user posted image . In komot bi kdo rekel, kako smo tako neorganizirani user posted image . Ampak ocitno ji je tisti zrak pasal.


Našega mulca pa vedno, ampak res vedno zagrabi kadar smo v kakšni oštariji/ kafičuuser posted image Pa ni važno, ali smo tam na kosilu ali pa le na soku in kofetu. Meni gre to balzno na jetra, ker ne maram, da hodi na javne wc-je, ampak kaj naj. Aja, lahko nehamo po oštarijat hoditiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
22.10.2009 12:51:58   
mika
mEN JE PA RESsnično čudno, da se o tem sploh debatira. Mi je popolnoma samoumevno, da gre vsak dan komplet sveže oblečena (oprana oblačila), nič poflekana, počesana in umita.

Ko smo doma zunaj se seveda umaže in mi je cuker, ko je tako zašmolcanauser posted image . Rokice in obrazek si umije, ko gre noter.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
22.10.2009 12:58:34   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Moje osebno mnenje: otrok mora v vrtec čist in urejen.
Saj se tudi odrasli vsak dan uredimo za službo. Ali?

Mi je pa najbolj grozljivo, ko mama pripelje vsa spedenana, v nulo naličena, otroka, ki je celi razcapan, poflekan in neumit. Tega nikoli ne bom razumela. Enako kot ne bom razumela - novi audi, v njem pa predpotopni, totalno razmajani sedež za otroka.

Ko je moj sin hodil v vrtec, sem vsako jutro poskrbela, da je bil umit, počesan, urejen. Ker ima to pravico. Najedel pa se je doma in ne v avtu.




Se samo podpišem...če lahko...user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
22.10.2009 13:01:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Mojba bejba se je vedno pokakala na letaliscu, pa ni bila vazna ura user posted image user posted image . In komot bi kdo rekel, kako smo tako neorganizirani user posted image . Ampak ocitno ji je tisti zrak pasal.


Našega mulca pa vedno, ampak res vedno zagrabi kadar smo v kakšni oštariji/ kafičuuser posted image Pa ni važno, ali smo tam na kosilu ali pa le na soku in kofetu. Meni gre to balzno na jetra, ker ne maram, da hodi na javne wc-je, ampak kaj naj. Aja, lahko nehamo po oštarijat hoditiuser posted image



meni je pa smesno,ker mojo tamalo zadnje case zagrabi zvecer,ko moz je.Se potem poleg njega napenja in kremziuser posted image user posted image user posted image

Drugace pa,se strinjam z Miko.Samoumevno,previt,umit,preoblecen otrok v vrtec.
Da ima pa otrok lahko plenicko se od prejsnjega dne....grozno,bogi revcek.Sama jo previjem se ponoci,ker veliko pije,zjutraj prva stvar,menjava plenicke....Ce je pokakana,pa sploh ni trte mrte,koj.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Starši, v kakšnem stanju so otroci, ko ji...
22.10.2009 13:06:05   
Dudica1
Tudi pri nas gre v vrtec vedno z svežimi cunjami,nima večkrat istih stvari oblečenih...umit,počesan...itd.

IZVIRNO SPOROČILO: mika
Ko smo doma zunaj se seveda umaže in mi je cuker, ko je tako zašmolcana . Rokice in obrazek si umije, ko gre noter.


se podpišem!

IZVIRNO SPOROČILO: lilka

Jaz se strinjam s tem, da otroka uredim zjutraj kot uredim sebe, čisto oblečem in umijem okoli ust, počešem in tako naprej, saj vsi vemo kaj so osnove, to pa da gledam da ima nogavice take da zraven pašejo in podobno je pa moja stvar, ki jo delam zato ker imam s tem veselje in si zato tudi vzamem čas.


Enako user posted image ...stvari tudi jaz kombiniram da paše skupaj,pa kaj to je moja stvar!user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?