|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:37:28   
ledenka
jutro! danes ponoči je bila SAMO 1 BUDNICA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jupiiiiijajajupija!

kako ste? danes kuha moj brat, mamo praznovanje RD od nečakinje user posted image pa spet bom mela problem z mojim, da se spravimo od doma... eh, ti dedci. no comment. itak je neki tečen, pa slabo voljo naokoli stresa. da o tem, da bi morala skor na kolenih puzat včer pred njim, ker je za 15 min pazu na M, niti ne govorim. sem skočila sam do trgovine in se mi res ni dalo malega zraven vlačit - najbolj sovražim to, da greva po 3 malenkosti v trgovino, pa sam za slače nje in oblačenje porabim 15 min. grrrrrr!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:37:51   
Dudica1
poki saj se mi je zdelo da tvoj ati user posted image

majana te čist zastopim

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:38:24   
FLASK_A
Poki, pri nas je isto. Voziček- ali je ali pa ni v avtu. Vidim pa itak zadnji moment, ko je že prepozno. Zato imam vedno vrečo s sabo in jo noter napokam, če nimam vozekauser posted image Pa grem lahko komot kamorkoli.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:39:27   
pokica_
hehe Dudi. Midva sma oba marčevska-ribici, Anej je pa zdaj dvojček. Končno neka sprememba karakterja v družini.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:39:46   
ledenka
jaz sem nabavila posebej marelo sam za v avto user posted image da se ne rabim ukvarjat z zlaganjem vozička.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:40:56   
pokica_
Kako vrečo to imaš FLASKA? Jst mam kengorujčka, ampak žal moja hrbtenica ne prenese tega napora na hrbtu. Itak imam ta teden privat ortopeda, bo spet šlo najmanj 50€ za pregled,...kaj še pa kaj druga, če bom rabla kake injekcije?! Maaaaa!!!

ledenka, naš PP se itak zlaga kot marela, to je najmanjši problem, sam kaj, ko gremo sem pa tja....pa je treba vse vn zlagat. user posted image

nobena noče izdat današnjega jedilnega menija??? Kaj bote kuhale? Jst bi neke zrezke,...govejo juho mam iz skrinje, ko sem zadnjč skuhala valda 5 litrov juhe. user posted image

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 8.11.2009 11:43:10 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:42:22   
FLASK_A
Tole imam http://www.minimonkey.com/ Mi hrbet ne trpi, kul je


(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:44:39   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Tole imam http://www.minimonkey.com/ Mi hrbet ne trpi, kul je




uuuuuuuuu bemti sto mišuv!!! To pa mora bit odlična stvar!!! Si me navdušila. Kje pa to lahko kupim??? Pa cena??? user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:46:20   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Tole imam http://www.minimonkey.com/ Mi hrbet ne trpi, kul je




uuuuuuuuu bemti sto mišuv!!! To pa mora bit odlična stvar!!! Si me navdušila. Kje pa to lahko kupim??? Pa cena??? user posted image


user posted image KLIK

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:48:57   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Tole imam http://www.minimonkey.com/ Mi hrbet ne trpi, kul je




uuuuuuuuu bemti sto mišuv!!! To pa mora bit odlična stvar!!! Si me navdušila. Kje pa to lahko kupim??? Pa cena??? user posted image


user posted image KLIK



Klik,...veš da bom lihkar naročila? :))) to je pa nekaj boljšega kar sem vidla za nošenje. Že naročam!

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:49:24   
FLASK_A
Kje boš naročila? A je ceneje kot če kupiš pri nas?

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:51:59   
pokica_
bom kr v pikapolonici naročila

sam še pogledam, da nimajo kje v naši trgovini ceneje kot 29€. Mal še pofirbcam, preden oddam naročilo. Še povej, kaj takega pametnega še imaš, za olajšanje "vzgoje" otrok??? user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 11:56:36   
pokica_
Dejmo babe mal čvekat zdaj ko naš Anej spi!!! Je treba danes udart 200. stran in NOV DEL!!! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:11:08   
lake
Taja je spala en urco, pa midva zraven. Zdej bo pa treba v trgvino po kruh.

Za kosilo bo pa taka mal bolj bogata solatka, z šunko, kruzo, krompirjem... pa majoneznim prelivom, pa od včeri je še neki kure ostal.



(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:19:02   
majuška10
jutro!!!user posted image
iz ekstrema v ekstrem... prej nismo spali nič, zadnja dva dni spimo kot bi imeli zimsko spanje... ne verjamem, da je vsega skupaj buden več kot 6 ur.user posted image user posted image user posted image
sicer mi zdej prav paše, dokler se ne pozdravim...

dejte rajši jutri odpret novi del, dons je nedeljauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:19:30   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jaz sem nabavila posebej marelo sam za v avto user posted image da se ne rabim ukvarjat z zlaganjem vozička.


tud jaz mam tko pa ne rabim skrbet je v avtu al ni...se samo usedemo in gremo  user posted image


Smo pa že po kosilu user posted image ...T že spi glihkar pa gre še Maj user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:20:47   
lunica77
Poozdravljene!
jaz vas redno berem že od nosečnosti, sicer 2 x sem se celo javila , več kot to pa ne.
tudi mi imamo malega zmajčka, no u bistvu rok smo imeli 25.5. rodili smo se pa 3.6., Nik je imel pri 5-ih mes 7050 g in 65 cm.smo živahni in zdravi in počasi smo začeli z GH.
Pokica_ne bi te rada strašila samo msilim da je bolje da se pripraviš...ker je moj nik kakšen teden zelo jokal smo ga peljali na urgenco kjer so mu  vzeli vodo in kri in najprej so poskušali iz žil na rokah in smo ga vsi držali , seveda se je zelo pritoževal in ker mu niso uspeli najt žile so naju poslali ven in rekli da bodo probali vzeti iz glave.no po nekaj časa so naju poklicali da so poskušali 2 x iz glave in da ni šlo in na koncu so mu vzeli iz pete.tako da ne vem,  iz prstka niso niti poskušali.tako da, pripravi se na  vse  in bolje je da tega ne gledaš, saj njim ni v bistvu nič je pa grozno za gledat.
u glavnem hvala vam vsem za uporabne nasvete ki jih pišete in zelo zelo fino vas je brat:)! ostanite še naprej take:)prov popestrite mi dan z vašim pisanjem!

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:22:56   
Dudica1
LUNICA77 saj se lahko kaj več javiš...drugače pa pozdravljena!

aja pri nas v našem ZD vzamejo kri iz prstka

(odgovor članu lunica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:38:01   
Anonimen
lunica, oglasi se še!

Urbanček se je danes končno odločil izprazniti črevesje... da ne rečem, koliko je bilo tega blata po 2 dnevih zatišja!!! za celo kovačevo pest!user posted image  in ga brišem in pripravljam za novo pleničko pa se mulček odloči, da bo kakal naprej... sem kar menjala robčke pod njegovo rito... še za drugo kovačevo pest!
pa me čudi, ker ni imel nič napetega trebuščka... le kje je hranil toliko???

no, sicer ne vem, če je to za nedeljsko temo,...user posted image
mi uživamo spet doma... se nam prav nikamor ne da; pa kaj je z nami?!


(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:40:28   
Dudica1
Mi pa dobimo obiske in se bodo otroci spet malo zamotili user posted image ...in mi imeli malo miru za pogovarjanje 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:41:02   
Dudica1
AJA NOV DEL JE PRIPRAVLJEN TAKO DA NAČVEKEJMO ŠE TE 3 STRANI user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:42:01   
Anonimen
tudi Oskarju so do sedaj vedno odvzeli kri iz prstka (izjemoma v porodnišnici, ko vzamejo iz pete)... ne vem pa, kako je, če potrebujejo "večjo" količino... pokica_ bolje, da o tem ne premišljuješ preveč... običajno pa otroci (tako mali) ne jokajo, če se jim jemlje iz prstka (mislim, da nimajo še tolikšne povezave živcev ali kaj,...)
če boš mirna ti, bo po vsej verjetnosti tudi otrok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:53:27   
Dudica1
se strinjam z K.TJO user posted image

Če si ti živčen bo otrok tudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:54:41   
pokica_
hvala za info in nasvete. Ma moram bit zraven, mi srce ne dopušča da ga samga pustim, pa še oba boma šla not, ...že vidim kako grozno bo vse skup.



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Z-majčki 2009 - 5. del
8.11.2009 12:57:51   
Anonimen
mi gremo kar ven, da se preluftamo...

user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?