|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 12:47:42   
čebeli
oooo, kake luštne slikice! Pa korenjački gorej! Uau, js bi jih kr rezervirala za našo, sam kaj, ko je starejša...user posted image no ja...par mesecev.

Glede porodnišnice pa....joj, meni pa babce niso bile ok!!! SEm bila cel dan sama not na tisti mizi in obupavala vmes med tistimi zvijanji...ni čudno, da sem imela potem CR. Kolk sem jezna!!! Potem nisem imela problemov, ker sem hotela čimprej vse sama...niso mi pokazali kako se previje dete, niti kako bi jo preoblekla...še dobr, da sem imela pred časom kar nekej prakseuser posted image Mi je bilo pa tole mal hecno...sem bila strašansko prehlajena in prilezem okol 2 ponoč tja k sestram, one pa na TV visijo...so ravno predvajali ekserte iz porodnišnic po SLO za novo leto...so se hotle videt, pa so bile malo nestrpne - ne bi rekla sitne. No, potem mi je ena naštimala fiziološko za v nos in hitr nazaj pred TV tekla.user posted image Men je bla tolk hecna...user posted image

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 13:31:25   
*chance*
Hvala, da ste opisale vaše izkušnjeuser posted image ... jaz zares upam na najboljš, kar pa bo pa pač bo... samo da bo dete zdravouser posted image


(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 13:34:06   
Anonimen
chance..samo pozitivno mislit...bo vse ok...itak vse navijamouser posted image

(odgovor članu *chance*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 13:35:42   
Mala_princeska
Takole je pa naša user posted image izgledala in se bom še zdajle basala z njo (zame ni nikol prestara, če le ni kisla user posted image user posted image )

user posted image

user posted image

Tole so pa vse 4 naše punce (sestrične)user posted image

user posted image




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *chance*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 13:36:04   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

chance..samo pozitivno mislit...bo vse ok...itak vse navijamouser posted image


Točno tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 13:40:16   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

chance..samo pozitivno mislit...bo vse ok...itak vse navijamouser posted image


user posted image user posted image user posted image chance

Ja v porodni sta bili obe babci do mene precej prijazni, na oddelku pa s sestrami tudi nisem imela težav, me je pa prizadelo, ko me je ena sestra jutro po porodu(zvečer sem rodila) oštela češ kaj sem tako krvava in umazana user posted image (sem po porodu precej krvavela).
Sem pa bila s Kaminek v sobi in toliko bolj vesela user posted image user posted image user posted image še enkrat hvala Kaminek za družbo user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 13:40:58   
Anonimen
princesi, sam tele vaše bejbe bi pa lahko kak bend meleuser posted image ...ful so si podobne. Fantje bi omedleval.

(odgovor članu Alex01)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 13:41:38   
lenčy
lepe tortice punce, pa še lepši dojenčkiuser posted image user posted image

hmm...na seznamu me ni....29. marec 2010 če lahkouser posted image

*chance* vso srečo pri porodu in naj čimprej mine!

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 13:42:44   
Mala_princeska
Alex user posted image user posted image user posted image

ja kaj pa preveč kadiš user posted image user posted image user posted image (saj vem, da ne user posted image ).

Danes pa sama šibam na banko, pa v vrtec na en sestanek okoli pevskega zborčka za Nino, pa precej treba še za angleščino naredit, pa počasi spokat - ma še ne dojemam da gremo v Moravske od jutri večer - sobote.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 15:02:07   
rea27
hojla

eko, mi smo nazaj, smo imeli danes P :) In je bilo supersko. Eva tehta 7900 g in je velika 66 cm (?). DANES JE STARA POL LETA :) :) :) user posted image user posted image user posted image
Drugače pa vam moram mal pojamrat, tako slabo spimo, da je groza..Ne vem, ali se pripravljajo zobki ali kaj?!?! Uglavnem skos se neki premetava po postelji, zdej je mrzla zdej vroča...hmm..Ne vem, pa jo odkrijem, pa jo spet pokrijem nazaj, vročine nima...kaj vem...

Bomo že prebili tudi to...

Lepo bodite danes..papa

_____________________________

rea27


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 15:32:26   
cukr07

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


Tole so pa vse 4 naše punce (sestrične)





A to sta od brata od tvojga user posted image hčerkici, al od tvoje sestre?

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 15:39:03   
*chance*
Jaoooooooo...pa ne s slikcam tortic...bi jedla, pa jedlauser posted image user posted image user posted image
Res lepe slikce.user posted image
Hvala za lepe željeuser posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 21:26:38   
petra2008
POZDRAVČEK!
Naša mala Nina pančka, jaz pa sem izkoristila in skočila na forum pogledati, če se kaj dogaja. Naša mala Nina je bila pri treh mesecih 62,5 dolga in 6,720 težka, prava babnica je že ratala. Še malo pa bomo dopolnili 4 mesece.
Lepo bi bilo, da bi se enkrat dobile na kavici, tiste, ki ste iz mesta.Jaz sem namreč iz centra, tako da mi ni problema, cauci

(odgovor članu *chance*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 21:39:12   
Alex01
Oj petra2008 - pozdravljena user posted image , sem že spraševala, kje si ka se nič ne oglasišuser posted image . Je že bilo srečanje na Loki, na prvem sva bila tudi mi2, potem pa nisva več uspela it.

rea27- čestitke Evi user posted image user posted image

Princesi in mateja4  - zelo lepi torticiuser posted image . Naša dva fanta bosta imela težko izbiro, ko bo prišel "pravi" čas user posted image

(odgovor članu petra2008)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 21:42:10   
Alex01
Mi imamo pa jutri predvideno cepljenje. Uro pa 7.10 user posted image . Mi še ni jasno, kako bova vstala. Včeraj je šel spat ob 21h pa je spal danes do 7.30, potem pa se najedel in šel nazaj spat do 9.30user posted image . Jutri bo pa kriza.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 22:39:02   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: petra2008

Lepo bi bilo, da bi se enkrat dobile na kavici, tiste, ki ste iz mesta.Jaz sem namreč iz centra, tako da mi ni problema, cauci


enkrat smo tud me pršle glih za silo, tazadnje in še to za 5 min- grozno, sam kaj ko mava kr dobre pol ure do nm, pa še kej se zavleče in potem smo tamuser posted image

(odgovor članu petra2008)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 22:43:10   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

chance..samo pozitivno mislit...bo vse ok...itak vse navijamouser posted image


user posted image user posted image user posted image chance

Ja v porodni sta bili obe babci do mene precej prijazni, na oddelku pa s sestrami tudi nisem imela težav, me je pa prizadelo, ko me je ena sestra jutro po porodu(zvečer sem rodila) oštela češ kaj sem tako krvava in umazana user posted image (sem po porodu precej krvavela).
Sem pa bila s Kaminek v sobi in toliko bolj vesela user posted image user posted image user posted image še enkrat hvala Kaminek za družbo user posted image user posted image user posted image user posted image





malenkost princesi, sej veš, da smo si ble ena drugi v oporo.user posted image
jah, pa sm dons slišala od ene, k je rodila še v ta stari P, že kar nekaj let nazaj, da so ble tud pasje sestre. kr ni mogla verjet, da so še kr vztrajne s takšnimi user posted image .

mi imamo pa krst to nedeljo, takoj za drugo mašo, ker mi je bedno viset celo mašo z našo user posted image , k hoče bit sam pokonc, drgač je fertik.

pa morm pohvalt slikce, kolk so luštne, pa tortice so zelo lepe. jst sm pa naročila kr metuljčka tortico. upam, da bo ok.

nočko

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 22:44:14   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Mi imamo pa jutri predvideno cepljenje. Uro pa 7.10 user posted image . Mi še ni jasno, kako bova vstala. Včeraj je šel spat ob 21h pa je spal danes do 7.30, potem pa se najedel in šel nazaj spat do 9.30user posted image . Jutri bo pa kriza.


mal nerodna ura je to, ja.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 22:45:12   
čebelica01
sam tok da vas pozdravim

slikce so prav lepe

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 23:15:48   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

princesi, sam tele vaše bejbe bi pa lahko kak bend meleuser posted image ...ful so si podobne. Fantje bi omedleval.


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Rea za 6.mesecev

IZVIRNO SPOROČILO: cukr07


IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


Tole so pa vse 4 naše punce (sestrične)





A to sta od brata od tvojga hčerkici, al od tvoje sestre?


Hčerkici od moje sestre, ki sta stari 4. in 5.let user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 23:23:26   
Mala_princeska
Alex srečno jutri in user posted image že za naprej user posted image user posted image user posted image .

Petra2008 a Nina je tudi junijčica 2009? Kdaj si pa rodila? 

Kaminek a veš da se kar nasmejem, ko na Belokranjko pomislim (na uno, ki je skoz jamrala in pivo menda pred porodom pila) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma mi pa gremo menda jutri popoldne v Moravske za 3 nočitve user posted image , žal ne v hotel user posted image (v Trimovo bajtico gremo) jaz pa za user posted image niti kopalnih pleničk še nimam, niti Fredovega obroča - ma ne vem kaj mi je da nisem še v nabavo zavila, bom pa potem še po MS skakala user posted image
(ma to je to ko moj teži zaradi avta - sem zadnjič felge olupila user posted image , pol me je pa strah kam jit - dajte me za ušesa user posted image )

Drugače pa za 4 osebice je težje pakirat, ker jst moram za vse 3 mislit user posted image

No šibam seminarsko aktivnost za anglo napisat 200-300 besed user posted image na temo dela s strankami user posted image user posted image user posted image .



< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 20.10.2009 23:24:55 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 23:24:25   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

sam tok da vas pozdravim

slikce so prav lepe


oooo pa si rekla da ne boš več pri nas, ker nisi user posted image in ker nimaš user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No lepo da se oglasiš.



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dolenjke, 2. del
20.10.2009 23:26:10   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Princesi in mateja4  - zelo lepi torticiuser posted image . Naša dva fanta bosta imela težko izbiro, ko bo prišel "pravi" čas user posted image



Težko težko user posted image user posted image user posted image

Saj sem ti že rekla - Alex je za Nino, Nejc pa za Manco user posted image




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 8:18:01   
petra2008
POZDRAVLJENA!
Rodila sem 29.06 in sem bila s Kaminek v sobi, tako kot si bila pred mano ti. Mi zdaj veselo pančkamo, punce moram vam povedati, kaj se mi je včeraj zgodila v Sanolaborju na Cikavi. Kličem na Cikavo in povprašam, če imajo tople dekice z ovčjo volno za voziček.Prodajalka mi je prijazno odgovorila, da imajo zelo toplo dekico iz avstralske ovčke in da jo mamice zelo pohvalijo, prav tako pa jo jemljejo tudi invalidi,saj je primerna tudi za invalidske vozičke. Popoldne jaz pošljem moža po dekico, punce moje ne morete verjeti, da se je mož vrnil z majhnim tepihom od ovčke. Jaz vsa naspedirana kličem na Cikavo,kaj je zdaj to, če naj otroka pokrijem s tepihom,trgovka mi reče naj mož prinese nazaj. Pošljem moža zopet na Cikavo, seveda denarja ni dobil nazaj dala mu je bone v vrednosti 73 Eur.
Punce, ve že imate toplo dekico za v voziček pozimi, prosim pomagajte mi, jo imajo morda v Pikapolonici ali v Baby centru?
Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem.
Naša Nina je že velika punca 62,5 dolga in 6.720 težka, tudi jaz opažam da bodo morda kmalu zobki saj se ful slini in cele rokice tlači v usta.
5. novembra imamo drugo cepljenje, dala sem jo cepiti tudi za Rotavirus, sprva ni bilo nobenih reakcij.
Pozdravček Alex, tebi princeska in seveda Kaminek.
Še nekaj naša ne mara pasti kravic oz. sploh ne mara biti na trebušču, še manj se pa mara oblačiti,pozdravček vsem, Kaminek se slišiva

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 8:32:29   
petra2008
NA SEZNAM! (MALA NINA), rojena 29.06

1. MESEC 56 DOLGA 4.340 TEŽKA
2. MESEC 59 DOLGA 5.390 TEŽKA
3. MESEC 62,5 DOLGA 6.720 TEŽKA (1.CEPLJENJE + ROTAVIRUS)

pozdravček vsem

(odgovor članu petra2008)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?