|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 8:56:02   
Alex01
JUTRO

Mi smo že nazaj. Nejc je bil cepljen, pri 3 mesecih in 4 dneh ima 8550g in 64,5 cm.
Naslednji pregled imava 25.11.

Princesi imejte se lepo v toplicah, glavno, da zamenjate malo okolje. Uživajte!

(odgovor članu petra2008)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 8:57:33   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Princesi in mateja4  - zelo lepi torticiuser posted image . Naša dva fanta bosta imela težko izbiro, ko bo prišel "pravi" čas user posted image



Težko težko user posted image user posted image user posted image

Saj sem ti že rekla - Alex je za Nino, Nejc pa za Manco user posted image





Zmenjenouser posted image user posted image user posted image Pripeljem moja fanta naokoliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 9:14:15   
Anonimen
jutro

hehe Petra, kakšna zgodbica.user posted image Z ovčko ne vem, drugače pa za večino vozičkov obstajajo zimske vreče, tako da vprašaj, kjer si kupila voziček. So pa mislim da tudi univerzalne.

Midve se že 2 dni spravljava proti centru, pa ne znese...upam da danes. Morava še malo pošnjofkat za oblekami za atija in mamico.user posted image Jutri imamo pa v bolnici UZ kolkov.

(odgovor članu petra2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 9:32:30   
majčica20
Mi smo imeli UZ v ponedeljek in je bilo vse zelo hitro, nič čakanja. pa tudi zdravnica je bila prijazna.

Glede NM porodnišnice pa takole. Babica mi je bila super, sem bila pa res sama na oddelku v porodnem bloku (ponoči ob 2.)
NA oddelku je pa tako, ene par sester bi bilo treba nekam drugam poslat. so pa tudi prijazne. tako kot povsod. o negi in rokovanju dojenčka ne izveš nič. soseda jih je velikokrat klicala ker ta male ni znala pravilno pristavit, pa so bile na koncu kar malo nejevoljne. Če veliko sprašuješ, ti kakšno stvar tudi pokažejo. samo je pa tako da se ti vprašanja porodijo šele ko prideš domov. ti bo pa patronažna vse razložila.
bilo bi pa zelo koristno če bi sestre že na oddelku pokazale osnovno rokovanje in prva navodila, kako in kaj z detetom, tako kot to naredijo v LJ.
Pa še to Ne se sekirat če ti bodo non stop težile če izpolnjuješ listek (delaš kljukice) kdaj dojiš. ker tisto je meni čisto mimo. zgleda da je za njih pomemben sam tist listek. sem en teden preživela not in sem imela tega poln kufer.
LP M

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 9:35:36   
Anonimen
listek obvezno izpolnit, pa tudi če lažešuser posted image

(odgovor članu majčica20)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 9:46:16   
Mateja4
jutro čvekice

punce kaj če b jaz naš seznamček mal popravla in bi poleg nosečk dopisale še nas, kdaj je katera rodila in kako se naši user posted image razvijajo... torej koliko so pridobili v 1, koliko v drugem, v tretjem mesecu in takko dalje.....? če ste za mi prosim še enkrat vse te podatke ( Ime, datum rojstva, in pa mere po mesecih) še enkrat napišite pa bom seznamček dopolnila....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 11:04:51   
Anonimen
naši podatki

Majch 29.05. 25.05. Živa (54 cm, 3940g)
user posted image
1. mesec: 5020g, 57cm,
2. mesec:
5830g, 59cm
3. mesec: 7010g, 64cm

4. mesec: 7410g

(odgovor članu Mateja4)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 11:07:24   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

JUTRO

Mi smo že nazaj. Nejc je bil cepljen, pri 3 mesecih in 4 dneh ima 8550g in 64,5 cm.



user posted image user posted image  in to v pozitivnem smislu. ja, je pravi korenjak. nimaš kaj. dobro papcauser posted image user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 11:11:27   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

JUTRO

Mi smo že nazaj. Nejc je bil cepljen, pri 3 mesecih in 4 dneh ima 8550g in 64,5 cm.




user posted image user posted image  in to v pozitivnem smislu. ja, je pravi korenjak. nimaš kaj. dobro papcauser posted image user posted image

HVALA HVALA HVALA , sem ravno listala po knjigi Moj otrok od Alexa, pa je bil pri treh mesecih še težji korenjak, je imel pa 9100g, pa 66,5 cm. Danes so po moje Nejca narobe zmerili, ker ima enako velikost kot pred enim mesecem. Se je pa danes dru ko sraka malauser posted image , bova potem zmerila ga še doma.


(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 11:20:08   
Alex01
naši podatki
    alex01        Nejc  17.7.209                          

rojstvo:  
          57 cm 4380 g
1.mesec:          62 cm 6500 g
2.mesec:       64,5 cm 7780 g
3.mesec:      
64,5 cm 8550 g

Slikico pa še prilimam, če bodo slikice tudi poleguser posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 11:21:23   
kaminek
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI  
kaminek               (25.06.)   21.06.      Patricija (4780 g, 53 cm) 
1. mesec:
5405g, 59 cm
2. mesec: 5995g, 62 cm
3. mesec: 6850g, 66cm

user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 11:36:21   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

sam tok da vas pozdravim

slikce so prav lepe


oooo pa si rekla da ne boš več pri nas, ker nisi user posted image in ker nimaš user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No lepo da se oglasiš.




pa nisem rekla , da ne bom več pri vas !!

malo sem rekla v šali in malo zares , da res trenutno ne padem v vaše debate , ker pri nas je to že vse narejeno.

in jaz vas berem vsak dan . sam komentiram ne , ker nimam kaj . o krstu nimam pojma , mojedva nimata več pregledov tko pogosto , hvala bogu ;) . tko , da sem se malo umaknila , da te vaši črički malo zrastejo pa bo tema stegla še v čem drugem .

drugače pa se me ne bote znebile user posted image user posted image , ste že mislile da se me da zlahka znebit , porednice user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:08:49   
Anonimen
Ok, pa še naš:


Aljaž - 8.7.2009 - 3720g in 54cm

1.mesec - 5850g in 59cm

2.mesec - ni pregleda, je sam tehtanje pri 7 tednih 6240g

3.mesec - 7820g in 65,5cm



Jutri pa imamo ponovni pregled, ker zadnjič ni bil cepljen zaradi viroze. user posted image

Slikico pa prilimam, ko pogruntam kako se jo pomanjšauser posted image

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 21.10.2009 12:15:52 >

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:17:06   
Anonimen
Čebelica, pa men povej kej o svojih že mal večjih črvih, je naš tut že kar velik, pa se mi da tut o njem debatiratuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:19:08   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Čebelica, pa men povej kej o svojih že mal večjih črvih, je naš tut že kar velik, pa se mi da tut o njem debatiratuser posted image


Mam jaz tut enega mal večjega doma, pa bi rabla kak pameten nasvet, ker mam občutek, da nisem več dost "pametna"user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:20:52   
Anonimen
No, bom kr jst začela. Naš Nik je na moč zaljubljen. Vsak dan poslušam, da je sedel al pa da ni sedel zraven Eve, pa da ga je zezala, pa da mu je rekla, da je mal preveč vsiljiv...bla, bla, bla. No, zdej ga mora pa najstarejši možakar pri bajti učit taktikeuser posted image . Pa da vidmo kaj bo ratal iz tegauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:22:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01


Mam jaz tut enega mal večjega doma, pa bi rabla kak pameten nasvet, ker mam občutek, da nisem več dost "pametna"user posted image



Ja itak da nisi, kaj ne veš, da so naši mulčki pojedli vso pamet tega sveta. Jst sm za leseno žlico.

Aja, pa user posted image za cepljenje in maxi rezultate na vagiuser posted image .

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 21.10.2009 12:24:25 >

(odgovor članu Alex01)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:26:22   
TRIŠ
Nisem Dolenjka sem pa Belokranjka,me sprejmete medseuser posted image .Ja sem mamica treh biserov v petek pa dobimo četrtega user posted image

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:28:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Nisem Dolenjka sem pa Belokranjka,me sprejmete medseuser posted image .Ja sem mamica treh biserov v petek pa dobimo četrtega user posted image

Hja itak, sem nas je tukej kr neki iz belokranjskega konca. Pa user posted image za četrtega. Pri nas so trije.

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 21.10.2009 12:30:02 >

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:31:39   
TRIŠ
chance sedaj pa sva dve oktoberkeuser posted image .Babice so fenomenalne,sestre pa postanejo super ko se jim ne daš in jim poveš svoje.Da vidiš kako skačejo potem okrog tebe,še kavico dobiš zjutrajuser posted image

(odgovor članu *chance*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:32:45   
TRIŠ
jaknik od kod pa si tiuser posted image ,če ni skrivnost

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:41:39   
Anonimen
Suhor pri Vinici, 3 km neprej od Dragatuša.

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:46:42   
čebelica01
oohhh zaljubljenost naša Manca je tudi zaljubljena v sošolca Trima , k je drgač albanec in kaj je prijavla , da se mora angleščino učit zdaj pa še albanščino . ker ko bo se starši menila mora pokazat kolk rada ga ma , da se je tudi albanščine naučila user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:49:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

oohhh zaljubljenost naša Manca je tudi zaljubljena v sošolca Trima , k je drgač albanec in kaj je prijavla , da se mora angleščino učit zdaj pa še albanščino . ker ko bo se starši menila mora pokazat kolk rada ga ma , da se je tudi albanščine naučila user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image , Kaj zavijaš z očmi, bo pa slaščičarno melauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Dolenjke, 2. del
21.10.2009 12:50:33   
čebelica01
zavijam zato ker ima že zdaj predsotke , kakšna more bit in kaj mora znat , da bo staršem všeč user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?