|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
22.10.2009 19:44:52   
Anonimen
mi smo 4članska družina, pa ko plačama položnice in kredite, nam mogoč, če je dober mesec ostane 500€....za hrano, obleko, šuhe, bencin itd. pa mi nikol ni glih tko zares padlo na pamet, da bi bli socialno ogroženi......user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
22.10.2009 19:50:46   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mi smo 4članska družina, pa ko plačama položnice in kredite, nam mogoč, če je dober mesec ostane 500€....za hrano, obleko, šuhe, bencin itd. pa mi nikol ni glih tko zares padlo na pamet, da bi bli socialno ogroženi......user posted image
Mogoče pa si ogrožena vrsta, pa sploh ne veš?user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
22.10.2009 19:52:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mi smo 4članska družina, pa ko plačama položnice in kredite, nam mogoč, če je dober mesec ostane 500€....za hrano, obleko, šuhe, bencin itd. pa mi nikol ni glih tko zares padlo na pamet, da bi bli socialno ogroženi......user posted image
Mogoče pa si ogrožena vrsta, pa sploh ne veš?user posted image


user posted image možno, sam zihr ne zarad 500€user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
22.10.2009 20:47:55   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mi smo 4članska družina, pa ko plačama položnice in kredite, nam mogoč, če je dober mesec ostane 500€....za hrano, obleko, šuhe, bencin itd. pa mi nikol ni glih tko zares padlo na pamet, da bi bli socialno ogroženi......user posted image
Mogoče pa si ogrožena vrsta, pa sploh ne veš?user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A nismo vsi?????user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mlea -- 22.10.2009 20:48:19 >


_____________________________

So what....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
22.10.2009 20:53:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mi smo 4članska družina, pa ko plačama položnice in kredite, nam mogoč, če je dober mesec ostane 500€....za hrano, obleko, šuhe, bencin itd. pa mi nikol ni glih tko zares padlo na pamet, da bi bli socialno ogroženi......user posted image
Mogoče pa si ogrožena vrsta, pa sploh ne veš?user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A nismo vsi?????user posted image user posted image


Omejena serija zvana ogrozena vrsta.

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
22.10.2009 20:58:03   
Petka09
No, men je že sam naslov teme zelo smešen, ker to lahko trdimo vsi, da mamo kao "slab socialni položaj" pa čeprav mamo visoke dohodke. Kaj mi s temi dohodki počnemo državo čist nič ne briga, to je pač tvoja stvar. In zdej nej grem jaz jamrat tja v vrtec al kam že, da bi hotla met oprostitev, ker pač na svojga jurja mam še kredit, pa visoko elektriko, pa visok telefon, pa obvezno srečevanje prjatlc vsak teden kjer runda kafeta in tortic pride dost drago, pa vzdrževanje avta, stanovanja, itd. itd..... Mislim, to še zdaleč niso razlogi, da bi mela oprostitev česarkoli! Če pa že, pol pa povejte, kje to dobim, grem takoj izpolnit pole user posted image .

Torej punca draga, sploh ti ne gre slabo oz. tist tvoj izraz, da si v "težkem socialnem položaju" me kar zmrazi, ko ga samo izgovorim oz. pomislim nanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
23.10.2009 10:39:20   
power girl
Mi smo 4 članska družina,pa preživimo s 300 evri na mesec po plačanih položnicah,pa se niti malo ne počutimo da smo socialno ogroženi.Pa nismo lačni,niti bosi,niti nagi,imamo vse,le da ni za kakšno brezvezno zapravljanje.Tako da malo razmisli,če si socialno ogrožena,jaz na to ne bi niti pomislila,kaj šele da bi pisala.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
23.10.2009 19:17:20   
arsha
Mislim, da se tako počutim ne toliko zaradi denarja, ampak bolj zato, ker nimam svojega stanovanja, pa se na milost in nemilost prepuščena najemodajalcu. user posted image  Vem, da bodo enkrat v naslednjih letih prišle sem živeti ena od hčera, jaz pa za tako ceno drugega ne bom našla, v dražjem pa mi ni jasno, kako bom shajala. Že zdaj težko plačam kak nenapovedan servis avtomobila ali peči ipd. Kako pa vam to znese?

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
23.10.2009 19:21:16   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Nas je 6, 1200 evrov porabim za cel mesec, 1000 evrov prišparam, 500 imamo pa kredita. Pojma nimaš, kaj je res malo denarja - npr. 500 evrov za 3člansko družino. 


oprosti da moram to rečt,ampak....ne morem verjet da lahko rečeš,da slabo s tem denarjem živiš.....Imaš idealno plačo,za marsikoga zelo visokauser posted image ..in se strinjam z brskleuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
23.10.2009 19:23:16   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: arsha

 Zakon namreč to omogoča, kot piše v uradnem listu.



zakon omogoča oprostitev plačila glede na priloženo odločbo o prejemanju socialne pomoči. Brez tega ne moreš oprostitve plačila niti uveljavljat.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
23.10.2009 19:28:34   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: arsha

Že zdaj težko plačam kak nenapovedan servis avtomobila ali peči ipd. Kako pa vam to znese?


tukaj je najprej treba kakega privat avtomehanika poiskat,ko dela dost ceneje......se da veliko privarčevat...Skratka treba je bit ekonomičen v vseh pogledih..tud v trgovini gledat na vsak ojro....pa se dauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
23.10.2009 20:05:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: arsha

Že zdaj težko plačam kak nenapovedan servis avtomobila ali peči ipd. Kako pa vam to znese?


Tako da ne trosim denarja za stvari, ki mi niso pomembne. Pa se vedno mi ni jasno, iz katerega naslova imas 280 poloynic, predvidevam da brey ogrevanja, ker pravis, da jih imas pozimi se vec.

(odgovor članu arsha)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
23.10.2009 20:14:54   
Petka09
Evo, midva mava oba lep dohodek, pa vseeno kupujeva hrano v Šparu recimo, al pa tam, kjer je ceneje, gledava reklame, ki prihajajo po pošti, kje je kaj ugodno... Izbereva tisti paket za mobitel, ki je res ugoden, ko sva rihtala stanovanje, sva vse bauhause, merkurje, obije preletala tut zarad tega kje so cenejši štekarji (vtičnice po slovensko user posted image )... V glavnem, res je treba gledan na vsak evro, čeprav se zdi glupo recimo: ah, sej kaj pa je to razlika par centov?
Ja, pa je...evro na evro in če tko delaš vsak dan, lepo prišparaš.
Pa cunj zase tut ne kupujem pogosto, moj mož tut zase ne.... Šparava pri ogrevanju... Ko sva bla še v bloku, pa smo mel etažno ogrevanje sva vzdrževala nizko temperaturo čez dan in pol zvečer mal zahajcala. Enako delava v hiši. Pa privat mehanik itd.....
Pa kot poudarjam, imava lepe dohodke, nič nama ne manjka, pa še vseeno zelo veliko prišparava, ne zapravljava... A po drugi strani si privoščiva potovanja itd....

Moja prijatlca pa jamra sto na uro, kr ma par stotakov plače, a vedno ko jo vidim je v novih cunjah, pa francosko manikuro, pa barva se vsak mesec pr frizerju in še frizerski šampon uporablja (ki vemo, kako je drag), pa zmer nove čevlje itd, pa večerjice zunaj, pa nosntop neki šopingi po ljubljani.... Pol se pa sprašuje kako nima dnarja... Si misli, sej 20 eur za eno srajčko pa ja ni toliko. Ja pa je, če je teh srajčk 10, recimo...

Itd. itd. itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oprostitev plačila zaradi socialnega polo...
23.10.2009 20:23:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Itd. itd. itd.


Bas tako user posted image user posted image .
Jaz sem tudi bolj taka, ne trosim na stvareh, ki mi niso pomembne. Recimo kurjava pozimi na 25 in vsi v kratkih rokavih, ko je komot med 20 in 21 in na te kratke rokave oblecem se zgornji del trenirke. Enako pri klimi poleti, ne mrazim u nulo, da potem jopice oblacim kot recimo v kaksnih javnih prostorih. Tole mi je itak full absurd, poleti taksna hlajenja, pozimi pa gretja.

Celo pri mobitelu sparam, ceprav je sluzben user posted image .

itd.itd.

Ampak toliko bolj z veseljem trosim za tisto, kar mi je pomembno.

(odgovor članu Petka09)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?