|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
12.7.2011 7:06:37   
leda
merhaba. mi smo po mescu in pol potepanja po turčiji doma. pojedli smo goro kebaba, par kilometrov palačink, spili hektolitre ayrana, čaja, jabolčnega čaja, raziskal podzemna in nadzemna mesta, plaval v egejskem in črnem morju, se zabavali na neštetih igriščih, pobožal 101 potepuškega psa in dve mački in se imeli čudovito.

sem vas prebrala in čestitke lani za še enga fanta, bbi in lari pa za male manekene. meta, glede cufanja pa smo mel mi z zojo in njeno par tednov mlajšo vrstnico podobne težave. s starši se že dolgo veliko družmo; skupaj smo hodili na izlete in tut kak dopust. kot dojenčici (pa tut dokler sta bli v trebuhu) sta bli krasni user posted image , tam okrog dveh let in pol pa se je začel tak kažin, da smo bili prisiljeni zamenjat način druženja, ker res nismo moral prenašat non stop cviljenja in cufanja. no včeraj tkole sedimo na terasi in zaštekamo, da je pa faza zagotovo mimo: (že tretje skupno) popoldne za redom je minilo mirno. smo že začel planirat, kam jo pičimo user posted image upam, da bo pri vas hitreje mimo (3 leta je kar dolga za vsakodnevne "gostje").

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
12.7.2011 7:11:19   
leda
Bubika je kar pogumna v vodi.... itak da ne tako kot Lija, ampak vseeno veliko bolj kot bubi.


ela lani ni hotela niti do gležnjev v vodo, letos pa smo vedel, da je pa res že podhlajena, ko je začela tult: ne grrrem ven, ne grrrem ven.
o pogumu raje ne bi. eden od naših kempov v kapadokiji je mel aquapark in ko sem vidla, kako ela in najljubši šibata po vseh tistih gromozanskih toboganih, sem valda mogla tut jst pogoltet cmok in sprobat. ma sva že vedno midve z zojo tko mal pobrezali, tablond člana naše familje pa sta šla na polno...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
12.7.2011 8:28:15   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: leda

merhaba. mi smo po mescu in pol potepanja po turčiji doma. pojedli smo goro kebaba, par kilometrov palačink, spili hektolitre ayrana, čaja, jabolčnega čaja, raziskal podzemna in nadzemna mesta, plaval v egejskem in črnem morju, se zabavali na neštetih igriščih, pobožal 101 potepuškega psa in dve mački in se imeli čudovito.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz se pa počasi pripravljam na odhod. Predvsem psihično, ker sta otroka zadnje čase nemogoča user posted image
Pa upam, da bo vsaj na morju dovolj stvari pritegnilo njuno pozornost, da se ne bosta med sabo bockala.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
12.7.2011 8:35:12   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*
dovolj stvari pritegnilo njuno pozornost, da se ne bosta med sabo bockala.



naše dve pa se tak lepo skupaj igrata...res da se včasih malo zgrabita, ampak to zaradi M ker vedno komandira. drugače pa se znata po par ur skupaj igratuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
12.7.2011 8:36:08   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: leda

merhaba. mi smo po mescu in pol potepanja po turčiji doma. pojedli smo goro kebaba, par kilometrov palačink, spili hektolitre ayrana, čaja, jabolčnega čaja, raziskal podzemna in nadzemna mesta, plaval v egejskem in črnem morju, se zabavali na neštetih igriščih, pobožal 101 potepuškega psa in dve mački in se imeli čudovito.





superuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
15.7.2011 21:50:18   
arabela*
...da nas osvežimuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
17.7.2011 13:16:48   
Lara Croft
Še malo pa bojo naši horščki imeli 3leta! Pa to je neverjeo, kok gre hitro cajt mimo... Zdej pa že znajo govorit, pa it sami na stranišče......zlati  mali človečki..  user posted image Meni so bla to najlepša leta mojega življenja....in iz dneva v dan je lepše.

Danes greva prvič ven zvečer od kar se je rodila...prvič,da je ne bom dala spat jaz ali ati.. In ona se čist strinja, da pride danes Anita.. user posted image

Gremo na koncert od Bon Jovija.. user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
17.7.2011 13:22:08   
Lara Croft
ela lani ni hotela niti do gležnjev v vodo,


Hehe.... Lara  se je tut letos prvič namočila.. Zdej, ko ona bi, pa mene vi volja nikamor hodit... Ja, bi šla v kamp, ma nimam s kom.. Mobilne kučice pa  pridejo samo za naju predrage..




_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
18.7.2011 16:17:02   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Še malo pa bojo naši horščki imeli 3leta! Pa to je neverjeo, kok gre hitro cajt mimo... Zdej pa že znajo govorit, pa it sami na stranišče......zlati  mali človečki.. 






ja carteki so res......ampak ko tak hitro mine .................................user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
18.7.2011 16:18:18   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

ela lani ni hotela niti do gležnjev v vodo,


Hehe.... Lara  se je tut letos prvič namočila.. Zdej, ko ona bi, pa mene vi volja nikamor hodit... Ja, bi šla v kamp, ma nimam s kom.. Mobilne kučice pa  pridejo samo za naju predrage..






joj naš otrok pa norrrrrrrr na vodo, že lani v morju je norela kot obsedena, letos na bazenu pa še bolj...brez rokavčkov se spuščala po toboganu na glavo, ko bi vsaj malu strahu imela....čist ničuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
18.7.2011 16:18:47   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


Danes greva prvič ven zvečer od kar se je rodila...prvič,da je ne bom dala spat jaz ali ati.. In ona se čist strinja, da pride danes Anita.. user posted image




user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
19.7.2011 7:43:29   
leda
da se ne bosta med sabo bockala.


oh ja. so trenutki ko sta prava mala kompa in so trenutki, ko bi rabli modre čelade (eno celo četo). "MaaamIIII, E. me je..." " MAmiiiii, Z. me je..."
pa ela je iznašla en tak predirljiv zvok za uveljavljanje svoje volje, da je pol turčije skočilo in naredilo, kaj mala glasna bjonda želi...tut zoja ponavad raje popusti, tko da zaenkrat samo midva z najljubšim ignorirava take izpade user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
19.7.2011 7:50:27   
leda
Še malo pa bojo naši horščki imeli 3leta! Pa to je neverjeo, kok gre hitro cajt mimo... Zdej pa že znajo govorit, pa it sami na stranišče....


ampak res...še eno lepo obdobje se zaključuje...smrk.

jah sicer pa eto, sem tut jst končno (kje si olivija, da ne bova z elo sami capljali na koncu karavane) dala eli dol plenico. in je suha. ene trikrat ji je ušlo tik pred straniščem, ker se je prepozno odpravila, drugače pa gre kar sama. tko da moram bit mal pozorna, da prestrežem brisanje. ker ona bi itak tut to SAMA.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
19.7.2011 8:12:24   
*bubi*
Kuku user posted image

en lep pozdravček iz Dalmacije user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
19.7.2011 8:16:36   
leda
Kuku


o, a bo en chat ljubljana. dalmacija? user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
19.7.2011 19:27:25   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Kuku user posted image

en lep pozdravček iz Dalmacije user posted image




ooo.uživajteeeeeeeeeeeeee

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
20.7.2011 15:00:45   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: leda

Kuku


o, a bo en chat ljubljana. dalmacija? user posted image


uh, sem včeraj prej pobegnila.

Danes bi bilo več možnosti, ko je malo slabše vreme. Al pa tudi ne.... ko se bubika zbudi, šibamo ven user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
22.7.2011 20:11:30   
arabela*
bubi...imate kaj sončka na morju?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
22.7.2011 23:04:00   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

bubi...imate kaj sončka na morju?


imamo kaj češ user posted image
Ponoči nevihte, podnevi sonček, oblakci,... prav super je, ker ni prevroče. Morje pa je v tem delu itak toplo, ker je plitvina.
Mešanica v glavnem in se imamo čisto fajn, tudi če samo po vodi gazimo user posted image  dokler bodo školjke in raki tukaj, se ni bat za dolgčas user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
28.7.2011 22:32:51   
arabela*
ku..kuuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
29.7.2011 22:12:27   
*bubi*
ku-ku user posted image

Mi smo tudi že nazaj. Smo se imeli fajn... moram slikice malo porihtat. Da o vsem drugem pospravljanju ne govorim user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
30.7.2011 7:41:35   
leda
Smo se imeli fajn...


user posted image

lepo, da se niste pustil vremenu...

jst sem tut (spet) nazaj. tokrat sem bla službeno na 40 stopinj in me zeeeeebe.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
30.7.2011 23:30:27   
Lara Croft
Pustmo stat, da to verjetno ni normalno.... ampak... meni je tko super lto vreme... pa tut če moram bit oblečena, da me ne zebe... user posted image

Ku prvo se ne sekiram, ki ne morem na plažo... user posted image

Naprej... ni treba se nam celo popoldne skrivat pred soncem (ravno, ko je bilo primerno za it ven pa je blo treba it spat) in lahko greva z Laro takoj,ko pridem iz službe lepo ven...

Ponoči se lepo spi..

Predvesem pa se dnevno napolnijo luže...Lara se tko zabava,ko se z biciklom vozi čeznje... user posted image Pa tut, če naju vmes zalije, ni panike...user posted image





_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
31.7.2011 9:29:35   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Pustmo stat, da to verjetno ni normalno.... ampak... meni je tko super lto vreme... pa tut če moram bit oblečena, da me ne zebe... user posted image




se pridružujem. Vsaj vroče nam ni user posted image  pa klime ni treba laufat.... jo prižigam doma ko je res nujno (recimo ko je v stanovanju 28°, cote pa se nočejo zlikat same user posted image ), nikoli ko sta otroka v dnevni sobi.

Tudi na morju je bilo to vreme super.... barva se dobi tudi pri oblačnem - toliko kot je zdravo, pa ni mi bilo treba imet otrok zaprtih v app 11-16. Dež je bil tudi super, je privabil ven polže in smo imeli pravo polžjo dirko. Babe, jaz takih polžev še v življenju nisem videla... govorim o kopenskih polžih s hišico.... so imeli tako zavito hišico kot da bi bili križani s tistimi morskimi user posted image  

in doživeli smo taaaaaaako lepo mavrico, cel lok je bil.... res lepo, otroka sta tekla po ulici in vriskala od navdušenja... je bilo takoj celo naselje na cesti user posted image user posted image user posted image

napredujem pri slikicah, bodo kmalu na ogled - saj veste kje user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
31.7.2011 13:13:10   
leda
se pridružujem.


sej jst mam tut rada jesen. sam nekje od srede septembra dalje...

mah sej tole temo smo že nkrat obdelale. mam pač rada vse letne čase in jih pogrešam...

zdaj grem pa likat, da se mal segrejem user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?