|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj pa korošice?
16.1.2010 20:39:26   
Inika84
pozdravljene.
tut js sm iz koroske, rok mam pa junija

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: kaj pa korošice?
18.1.2010 9:09:31   
milabe
ojla inika84

tud js sem junijka, sem te že videla na našem junijskem forumu, lepo da si se pridružila. PDP imam 29.6.
no, če greš marca v MŠ se pa vidiva user posted image

Vidim da si iz Prevalj, jaz sem iz Mislinje, sem pa kar veliko tud v tvojih koncih ;)



(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: kaj pa korošice?
18.1.2010 10:32:02   
Inika84
oila

mas ginekologa v sgju?
verjetno boma se skup v bolnici ;) v MS grem marca ja, v ravne

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: kaj pa korošice?
18.1.2010 11:35:04   
milabe
ne, mam G v Velenju
ajaaa, sm čist pozabla da mate v ravnah tud MŠ, js bom v Sg - mi je bližje.

že kej nakupuješ?

(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: kaj pa korošice?
18.1.2010 13:25:20   
Inika84
ja vozicek mam narocen iz nemcije lux4kids (matrix z jajcko), kinderpet, previlajlno mizo, omaro (je v kompletu vse troje), mam kupljeno v rutarju v celovcu (je treba cakat 6 tednov da dobijo robo). zibelko sma dobla na izposojo, morm kupit samo posteljnino pa obrobo zanjo, ves mogoce kje je to ugodno? ;)
ostale stvari bom pa kupovala naslednji mesec, upam da se bo na morfologiji vidlo kaj bo, da lahko malo kombiniram glede barv, ceprav sma rekla, da boma kupovala cimbolj nevtralne stvari, da jih lahko uporabim se kasneje ;)
ti ze nakupujes kaj?

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: kaj pa korošice?
19.1.2010 9:12:39   
milabe
uf si že pridna...
voziček greva kupit tam nekje marca (bebe confort - high treck), najbrž v Italijo, previjalno in kinderped bom naročila v e-paketu, zibko bo tašča častila ;)...
velik ostalega bom dobila, ker je prijateljica lani rodila. drgač pa naslednji mesec začneva počas kake drobnarije tud sproti kupovat, da bo junija tutokompleto ;)
jst tud komi čakam na morfologijo, čeprav je nama čist vseen kaj bo, pa včas se tud na morfologiji zmotijo user posted image Edin pol če je punčka najbrš kupiš mal več roza ;) sem pa tud js za to da je vse bolj ko ne nevtralno.
glede posteljnine je pa težko kako fajno dobit pa da je dober material, tak da velik ki jih poznam, so kupile blago in dale šivat kakšni babici al pa mami. Tud js bom najbrš isto nardila.

če se za vikende kej špancirata po prevaljah, se pa mogoč kdaj srečamo user posted image

(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: kaj pa korošice?
19.1.2010 10:05:18   
Inika84
ej a ti mogoce ves kam hodijo v avstrijo po plenice, mleko, ... ?
glede posteljnine si mi pa dala fajn idejo ;) si ze kje zasledila v sgju, da majo kako lepo blago z otroskimi motivi?
on je kr vsak dan na sihtu, tk da je za spranciranje v dvoje malo casa!
ce mas pa kdaj cas, se pa lahko spoznama pa se dobima kje v sgju na kavici ;)

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: kaj pa korošice?
19.1.2010 12:38:35   
milabe
ne vem, kje kupijo, če pa kej zvem, ti sporočim. Drgač pa upam da mi nebo treba mleka kupvat...
v sgju je za blago Vila na Legnu, pa tam v centru pri cerkvi (ne vem a še delajo), ne vem pa a majo take otroške motive.
Ja se bova morale zmenit za kofetek. Pr naš bajti je tak, da morm met srečo da dobim fraj avto ;)
jutri imam pregled v Velenju, naslednji teden grem v LJ na pregled, pol se pa lahk kej zmenima user posted image
a o imenih sta že kej razmišljala?

(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: kaj pa korošice?
19.1.2010 13:41:20   
Inika84
js mam vedno cas za kafe :) sem v bolniski
za puncko sma izbrala ime Neja, za fantka pa Anze. Vidva ze imata imena?
kje  pa je MŠ v sgju? v zdravstvenem?
js sm non stop v celovcu, bom se tam pogledla za blago

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: kaj pa korošice?
20.1.2010 11:21:05   
milabe
ja MŠ je v zdravstvenem
glede imen nimam pojma. Nobeno ime mi ni da bi lahk rekla da mi je super. Kar je pa meni všeč pa mojmu ni in obratnouser posted image
Bom si kakšno knjigo sposodla pa se boma že zmenla, tak da bo prav (po moje user posted image )

(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: kaj pa korošice?
20.1.2010 12:10:03   
Inika84
a mislis da je bols it v MŠ v sg kot pa v ravne?


(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: kaj pa korošice?
21.1.2010 11:52:18   
milabe
ma najbrž je vseen kam greš, pač greš tja kjer ti je bližje, al pa kjer ti bolj paše.
danes sem kupila prvi bodi pa hlačke user posted image user posted image

(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: kaj pa korošice?
21.1.2010 12:34:06   
Inika84
kk fajn!! js bom pa pocakala da zvem kaj bo, pol pa nakupovanje cotk pa ostalih drobnarij :)


(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: kaj pa korošice?
22.1.2010 9:00:57   
milabe
sej mam čist nevtralne barve, tak da je vseen kaj bo.
Pa tud pol se bom trudla da ne bo npr. fantek tipično modro oblečen, mi ni všeč...

(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 114
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?