|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009/4. del
27.12.2009 22:43:53   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: rubica

sonček kako ste, kako je kaj z vodami okrog vas? pa Lovrenc?

še to mi recte Gaja kašlja ima zamašen nos in moker kašelj, a naj pustim, da samo od sebe neha a pomagam z čem (zeliščni lonec ima pri vzglavju)


saj v bistvu nimaš kaj dat, inhalacije in čistit nosek, naš kašlja že nekaj časa na božićno noč je celo noč prebujal in kašljal, zdaj je pa že bolje, zvečer ga še malo muči

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Januarčki in januarčice 2009/4. del
27.12.2009 23:03:34   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: yelci

Ojoj, Ulla, men so tko rekl, obkladke na čelo. Ok, ne bom več tega prakticiralauser posted image . Grozn, kolk se starš nemočnega počut,ko je otroček bolanuser posted image


ja sej to je men moja tašča govorila, pa mi nekak ni šlo nikol skupaj, potem mi je pa ena gospa razložila tko nekak k ulla zdej tebi. in od takrat se ravnamo po tem in je bistveno lažje, ker nisi obremenjen s to vročino ampak po teh mrzlih tačkicah veš do kdaj raste temperatura in potem kdaj se umirja.


Ojla farfalca...vidim, da je samo bolje HB. Sam da ste boljš. Je takoj svet lepši.
Naš ima pa zamašen nos, ampak mu lahko litre fiziološke nalijem notri, pa nič ven ne pride k sesamuser posted image , un ta zoprn smrkeljuser posted image Zdaj sem ga mučila reveža, pa nalivala s fiziološko, pa sesala, zdej je pa buden. No, iz prakse sicer vem, da bo kmal zaspančkal.

Farfala ne 10 ampak  13 jih moram dol vržtuser posted image pol me ne boste več spoznaleuser posted image

< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 27.12.2009 23:04:17 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu yelci)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Januarčki in januarčice 2009/4. del
27.12.2009 23:04:54   
Zvezdica
A čmo novo temo odpret?


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Januarčki in januarčice 2009/4. del
27.12.2009 23:09:50   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: rubica

Q a je že katera začela z KM? jaz moram začet (vrtec), pa me zanima: kupila bom sveže mleko, sam a naj ga mešam z vodo al ne?[/color]





Otroci naj bi pili polnomastno mleko, torej nerazredčeno, ampak po moje je na začetku dobro malo razredčit potem pa vedno manj, da se trebušček in prebava navadi na novo mleko, v vrtcu bo pa itak dobila nerazredčenega. Ziher pa nisem, če je to pravi način in ne vem, kaj predlagajo pediatri. Jo bom vprašala, ko bomo imeli posvetovalnico.
Ga pa še ne uvajam, kot samostojno pijačo, je pa že jedel npr, šmorn 2x.


(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Januarčki in januarčice 2009/4. del
27.12.2009 23:12:40   
Zvezdica
No sem kar odprla novo temouser posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_4781707/mpage_1/key_/tm.htm#4781707


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Januarčki in januarčice 2009/4. del
27.12.2009 23:14:55   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

A čmo novo temo odpret?



spodobi se in pravično jeuser posted image


ma kravjega mleka se ne redči, ni nobene potrebe po tem. to je ostalo od takrat, ko so otroke, male dojenčke hranili z njim, preden so začeli adaptirana razvijat. ke dojenček zelo slabo prenaša beljakovine v kravjem mleku, so ga pa redčli. no, s tem so razredčli tud vse ostalo, kar je v kravjem mleku že tko v drugačnem razmerju kot v človeškem. če po 1 letu uvedeš km, ga komot nerazredčenga.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Januarčki in januarčice 2009/4. del
28.12.2009 0:31:59   
Zvezdica
Drage moje, ker smo odprli novo temo tole uradno zaklepamouser posted image

In da bo ziheruser posted image

user posted image

nočka


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?